Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Tωρα το απόγευμα 17:00 με 23:00 στο studio οι Αντζελα + Λούσι + Μπέτυ  :smitten: :smitten: :smitten:




 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καμιά κριτική ρε παιδιά για Μαρίνα; Τίποτα ακόμα; Όχι ότι αμφιβάλλω για τις υπηρεσίες που θα προσφέρει αλλά να ξέρουμε αν πρόκειται για gfe, pse ή δεν ξέρω 'γω τί άλλο :2funny: :2funny: :2funny:
Να πας και να μας πεις και εμας  :grin:

Ολα εγω πρεπει να τα λεω !!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Eimai kainouria agapi sto magazi auto :) gia auto Kai den exeis dei akoma kati...kritikes mou mporeis na vreis sta proigoumena magazia pou hmoun..alla Kai pali to an tha eisai pse h gfe pou anarwtiese eksartatai kathara apo to ti tha sou vgalei o allos na eisai...kathe syneuresh einai diaforetikh opote prosarmozese sthn ekastote katastash Kai analoga  ;)
Ετσι !!!!  :thumbsup:

Πολυ σωστη τοποθετηση.
Το εχουμε πει επανειλημμενα.
τα κοριτσια δεν ειναι ρομποτ να εχουν παντα την ιδια συμεπριφορα.
Και η δικη μας παρουσια στο δωματιο παιζει καταλυτικο ρόλλο.

Μην ξεχναμε : "Αυτά για την εμπειρία μου με την....... , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη."

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Eimai kainouria agapi sto magazi auto :) gia auto Kai den exeis dei akoma kati...kritikes mou mporeis na vreis sta proigoumena magazia pou hmoun..alla Kai pali to an tha eisai pse h gfe pou anarwtiese eksartatai kathara apo to ti tha sou vgalei o allos na eisai...kathe syneuresh einai diaforetikh opote prosarmozese sthn ekastote katastash Kai analoga  ;)

Καλώς όρισες μωρό, έμεινα με το στόμα ανοιχτό απ' τις πρώτες κιόλας φωτογραφίες σου που ανέβηκαν σ' αυτό το thread, η εμφάνισή σου αγγίζει το απόλυτο τουλάχιστον όσον αφορά το δικό μου γούστο. Δεν ξέρω αν η συνεύρεσή μας θα είναι gfe ή pse, το βέβαιο πάντως είναι ότι ανυπομονώ να γίνει πραγματικότητα κι ελπίζω να περάσεις κι εσύ καλά μαζί μου. Το βλέπω να καταστρέφομαι με την πάρτη σου :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Να πας και να μας πεις και εμας   :grin:

Ολα εγω πρεπει να τα λεω !!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δίκιο έχεις ρε Ινδιάνε αλλά κι εμένα οι κριτικές μου που ανεβάζω είναι αναλυτικότατες δε νομίζω να έχεις ούτε εσύ, ούτε κανένας παράπονο ;) Απλά εσύ είσαι πάντα ένα βήμα μπροστά...

Ετσι !!!!  :thumbsup:

Πολυ σωστη τοποθετηση.
Το εχουμε πει επανειλημμενα.
τα κοριτσια δεν ειναι ρομποτ να εχουν παντα την ιδια συμπεριφορα.
Και η δικη μας παρουσια στο δωματιο παιζει καταλυτικο ρόλο.

Μην ξεχναμε : "Αυτά για την εμπειρία μου με την....... , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη."

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Η κλασσική επωδός του Cheyenne :grin:
 

Marina_F104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
60
Like
0
H kathe kopela sigoura exei to diko ths style panw sto an tha einai pse h gfe alla eipame einai ti tha sou vgalei o allos ;) esy womanalcholic den kserw ti eisai vasika me exeis mperdepsei ligo me tis kritikes sou...opote ante vre paidi mou ela na to psaksoume mazi pio vathia to thema  :cheesy:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
H kathe kopela sigoura exei to diko ths style panw sto an tha einai pse h gfe alla eipame einai ti tha sou vgalei o allos ;) esy womanalcholic den kserw ti eisai vasika me exeis mperdepsei ligo me tis kritikes sou...opote ante vre paidi mou ela na to psaksoume mazi pio vathia to thema  :cheesy:

Χα χα θα έρθω μωρό δεν είναι η μεγάλη απόσταση ούτε ο περιορισμένος χρόνος που με αποτρέπει όσο τα οικονομικά μου που είναι μια στα πάνω τους και μια στα κάτω τους, ξέρεις πως είναι η εποχή... Και το θέμα είναι ότι εσένα ειδικά δε συμβιβάζομαι να σε πάρω σε κάτι λιγότερο από full πρόγραμμα ;) Αλλά γιατί λες ότι σε έχουν μπερδέψει οι κριτικές μου, όσον αφορά το αν μ' αρέσει η gfe ή η pse φάση; :)
 
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
1.962
Like
0
H kathe kopela sigoura exei to diko ths style panw sto an tha einai pse h gfe alla eipame einai ti tha sou vgalei o allos ;) esy womanalcholic den kserw ti eisai vasika me exeis mperdepsei ligo me tis kritikes sou...opote ante vre paidi mou ela na to psaksoume mazi pio vathia to thema  :cheesy:

καλως ηρθες μωρο μου  :)
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
H kathe kopela sigoura exei to diko ths style panw sto an tha einai pse h gfe alla eipame einai ti tha sou vgalei o allos ;) esy womanalcholic den kserw ti eisai vasika me exeis mperdepsei ligo me tis kritikes sou...opote ante vre paidi mou ela na to psaksoume mazi pio vathia to thema  :cheesy:

καλως ηρθες αγαπη μου...... :-*
 

NooneX

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
513
Like
0
Πόντοι
6
H kathe kopela sigoura exei to diko ths style panw sto an tha einai pse h gfe alla eipame einai ti tha sou vgalei o allos ;) esy womanalcholic den kserw ti eisai vasika me exeis mperdepsei ligo me tis kritikes sou...opote ante vre paidi mou ela na to psaksoume mazi pio vathia to thema  :cheesy:


Καλώς ήλθες.  :sunglasses: Και μία ενημέρωση. Μην γράφεις greeklish.
Αυτό εδώ είναι μετατροπέας greeklish και σιγά σιγά θα σε βοηθήσει να γράφεις Ελληνικά. (αν δώσεις φυσικά προσοχή)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αντε, συντομα και με facebook Μαρινα

;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Marina_F104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
60
Like
0
Καλώς ήλθες.  :sunglasses: Και μία ενημέρωση. Μην γράφεις greeklish.
Αυτό εδώ είναι μετατροπέας greeklish και σιγά σιγά θα σε βοηθήσει να γράφεις Ελληνικά. (αν δώσεις φυσικά προσοχή)

Geia sou Kai se euxaristw!! Sorry gia ta greeklish apla to kinito mou den grafei ellinika :( egw egxwria eimai Kai kserw na grafw Kai ellinika apo to sxoleio kiolas to kinito den einai egxwrio  :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015

Aπόψε το βράδυ στο studio η Πωλίνα  :smitten: :smitten:




Ωχ αμάν καινούριες φωτογραφίες Πωλίνας; Θ' αρρωστήσει κόσμος... Προβλέπω για μια ακόμη κοπέλα του 104 να αναδειχθεί λαϊκό αίτημα να εντάξει το πρωκτικό στο πρόγραμμά της :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom