Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16

image




Γαβριελα.............σε ενα ακρως αποκαλυπτικο ακρωβατικο.............. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Πολυτάλαντη ή Γαβριέλα : Κομμώτρια , Μπαρ-γούμαν , ιερόδουλη καί τώρα καί ακροβάτισα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: ( όχι πώς σαν ιερόδουλη δεν θα κάνει καί τα επι της κλίνης σχετικά....ακροβατικά  :grin: ) ,είναι αυτό που λέμε μάθε τέχνη καί άστηνε καί άμα θέλεις πιάστηνε ( την τέχνη  :grin: ) :2funny: :2funny: :2funny:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Ασε το παιδι να εκφραστει ελευθερα :sunglasses:

Οσοι κανουν χαβαλε πρεπει και να τον δεχονται που και που  ;)
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
don giovani δεν μου αρεσει καθολου ο τροπος σου τελευταια, θα ελεγα να μαζευτεις λιγο.

Ευχαριστώ για την συμβουλή Κέλλυ αλλά για να την ακολουθήσω Θα σε παρακαλούσα πρώτα να μου πείς τι εννοείς ότι δεν σ' αρέσει ό τρόπος μου τελευταία ? γιατί κατά την προσωπική μου πάντα γνώμη ό τρόπος που σχολιάζω τα πράματα παραμένει ίδιος απ' την πρώτη στιγμή που μπήκα σ'αυτό το φόρουμ ! καί επειδή σε σχόλιο κάποιου άλλου συνομιλητή αναφέρθηκες ότι καί ό χαβαλές έχει τα όρια του δεν νομίζω ότι εγώ τα έχω ξεπεράσει αλλά πάντα προσωπική μου άποψη !
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Ευχαριστώ για την συμβουλή Κέλλυ αλλά για να την ακολουθήσω Θα σε παρακαλούσα πρώτα να μου πείς τι εννοείς ότι δεν σ' αρέσει ό τρόπος μου τελευταία ? γιατί κατά την προσωπική μου πάντα γνώμη ό τρόπος που σχολιάζω τα πράματα παραμένει ίδιος απ' την πρώτη στιγμή που μπήκα σ'αυτό το φόρουμ ! καί επειδή σε σχόλιο κάποιου άλλου συνομιλητή αναφέρθηκες ότι καί ό χαβαλές έχει τα όρια του δεν νομίζω ότι εγώ τα έχω ξεπεράσει αλλά πάντα προσωπική μου άποψη !

Σωστά!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα και χρόνια πολλα  :smitten: :smitten: :smitten:

τωρα το πρωι και μέχρι τις 17:00 στο studio οι Γαβριέλα + Πωλίνα  :smitten: :smitten:





 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
don giovani δεν μου αρεσει καθολου ο τροπος σου τελευταια, θα ελεγα να μαζευτεις λιγο.


να αγιασει το στομα σου αριστουργημα ......... :-* :-* :-* :-* :-*
καλησπερα και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν.............. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
 

Συνημμένα

  • 321855-zero.JPG
    321855-zero.JPG
    155,4 KB · Εμφανίσεις: 15
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom