Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ειδες κανεις το σταματη?
URL]]
 

reactor

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα κ διαδυκτιακα απο την βροχερη πλατεια ελευθεριας στην λαμια χαρηκα πολυ για την γνωριμια
καλησπερα σε ολους κ ολες καλα να μας μπει (ο χρονος) :sunglasses: :sunglasses:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα κ διαδυκτιακα απο την βροχερη πλατεια ελευθεριας στην λαμια χαρηκα πολυ για την γνωριμια
καλησπερα σε ολους κ ολες καλα να μας μπει (ο χρονος) :sunglasses: :sunglasses:

Καλώς τον συναγωνιστή  :thumbsup: καλή χρονιά να έχουμε όλοι μας , αλήθεια ή αγαπημένη μου...οδός χοληστερίνης στην Λαμία :bounce-glasses: έχει πάντα κόσμο  ?
 

reactor

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλώς τον συναγωνιστή  :thumbsup: καλή χρονιά να έχουμε όλοι μας , αλήθεια ή αγαπημένη μου...οδός χοληστερίνης στην Λαμία :bounce-glasses: έχει πάντα κόσμο  ?
κοιτα δεν ειμαι μονιμος κατοικος ανεβηκα σημερα μετα απο κανα χρονο η αληθεια ειναι οτι τωρα  ειναι σχεδον αδεια το βραδυ μπορει να αλλαξει αλλα κ την προηγουμενη φορα δεν ειχε τοσο κοσμο ασε που μερικα μαγαζια εχουν κλεισει και η παραμενουν κλειστα η εχουν γινει ταχυφαγεια τα δυο παντως κλασικα που θυμαμαι απο τα παιδικα μου χρονια οπως πας προς ελευθεριας αριστερα  στην πλατεια λαου ειναι ακομα με αρκετα καλο φαγητο
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
κοιτα δεν ειμαι μονιμος κατοικος ανεβηκα σημερα μετα απο κανα χρονο η αληθεια ειναι οτι τωρα  ειναι σχεδον αδεια το βραδυ μπορει να αλλαξει αλλα κ την προηγουμενη φορα δεν ειχε τοσο κοσμο ασε που μερικα μαγαζια εχουν κλεισει και η παραμενουν κλειστα η εχουν γινει ταχυφαγεια τα δυο παντως κλασικα που θυμαμαι απο τα παιδικα μου χρονια οπως πας προς ελευθεριας αριστερα  στην πλατεια λαου ειναι ακομα με αρκετα καλο φαγητο

εχει ενα πολυ καλο εστιατοριο στην πλατεια που ειναι τα flocafe πισω απο την εκκλησια
να πας για φαγητο, ολη η πολη το ξερει ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εχει ενα πολυ καλο εστιατοριο στην πλατεια που ειναι τα flocafe πισω απο την εκκλησια
να πας για φαγητο, ολη η πολη το ξερει ;)
Εγω δεν εχω αποφασισει τι να "φαω" για βραδυ :

Πωλινα ή Αφροδιτη ????

:think: :think: :think: :think: :think:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εγω δεν εχω αποφασισει τι να "φαω" για βραδυ :

Πωλινα ή Αφροδιτη ????

:think: :think: :think: :think: :think:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

δε ξερω  :dunno:
θα σου πω ομως ενα μυστικο :cheesy:
αν ειναι για πωλινα θα πρεπει να ερθεις νωρις μεχρι τις 2-3 γιατι θα σχολασει νωριτερα αφου αυριο πρωι ταξιδευει για διακοπες :sunglasses:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Χαιρετώ κι εγώ την παρέα του 104 μετά από πολύμηνη απουσία... Σχετικά με το νέο site του studio αυτό που έχω να πω είναι ότι είναι εξαιρετικό αν και ορισμένες φορές αναπολώ όπως έχω ξαναπεί τις παλιές ερασιτεχνικές φωτογραφίες :) Απ' τις νέες κοπέλες έχω πάθει πλάκα με την Αφροδίτη (που είναι γυναικάρα και είναι του στυλ μου) και με την Πωλίνα (που δεν είναι ακριβώς του στυλ μου αλλά είναι σούπερ μωρό). Άντζυ η τρελάρα η Βίβιαν προβλέπεται να επιστρέψει πάλι κάποια στιγμή ή έχει χαθεί ξανά προς άγνωστη κατεύθυνση;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Kαλησπερα και χρονια πολλα
ναι το σαιτ ηταν μια σκεψη χρονων που τελικα την καναμε πραγματικοτητα :sunglasses:
η αφροδιτη ενταξυ ειναι γυναικαρα και η πωλινα ειναι πολυ καλη γιαυτο κανουν και μαζι μου πολλες βαρδιες
η βιβιαν τα γνωστα.....αγνοειτε
εραστιτεχνικες φωτος θα βρεις πολλες στα προφιλ των κοριτσιων στο fb ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Kαλησπερα και χρονια πολλα
ναι το σαιτ ηταν μια σκεψη χρονων που τελικα την καναμε πραγματικοτητα :sunglasses:
η αφροδιτη ενταξυ ειναι γυναικαρα και η πωλινα ειναι πολυ καλη γιαυτο κανουν και μαζι μου πολλες βαρδιες
η βιβιαν τα γνωστα.....αγνοειται
εραστιτεχνικες φωτος θα βρεις πολλες στα προφιλ των κοριτσιων στο fb ;)

Δεν πειράζει ούτως ή άλλως η Πωλίνα σαν κορμί μου θυμίζει πολύ τη Βίβιαν και υποθέτω ότι δε θα είναι τρελή σαν τη Βίβιαν αν και δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό για το δωμάτιο... Για πρόσωπο δεν έχω γνώμη καθώς δεν την έχω δει από κοντά. Πάντως Άντζυ η Πωλίνα πιστεύω ότι είναι απ' τις πιο "κλασάτες" γυναίκες που έχεις φέρει ποτέ στο 104!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλησπέρα σε όλη την παρέα του προσφιλέστερου - για εμένα πια - thread εδώ. Και καλή Πρωτοχρονιά να έχουμε σε λιγες μέρες.

Χθες πέρασα απο το χριστουγεννιάτικο πάρτυ του Φ104, μετά από πολύ καιρό, κάθισα και πέρασα πολύ ωραία. Είχε πάρα πολύ κόσμο και στο σαλόνι αλλά και στα δωμάτια. Οσοι συμμετείχαν περνούσαν κιολας. Νομίζω στα πάρτυ αυτά πια έχει ανανεωθεί ο κόσμος.

Κατά τα άλλα.. μουσική στο φουλ, ποτά από τον ευγενέστατο μπαρμαν,η Δέσποινα φοβερή τσαχπίνα υπηρεσία και μετρ...τακτοποιούσε τους πάντες και τα πάντα.
Ευχαριστώ για τα δυο μαρτίνι και το γλυκο αλλά και για την γλυκιά παρέα των κοριτσιών, πρωτοστατούντως της Αντζελας. Χάρηκα πολύ που είδα την Ελένη ξανα πίσω..
Τις Αφροδίτη και Πωλίνα δεν τις ξέρω...αλλά θα τις μάθω.. γιατί πέσανε τα σαγόνια μου με αυτές τις μπουτάρες τους!
Χάρηκα που είδα τον Ινδιάνο μετά απο πολύ καιρο και τα είπαμε λιγάκι.
Μετά ήρθε και η γλυκιά Μπέτυ...που έγινε περιζήτητη, γιατί ήταν συνέχεια στο δωμάτιο.

Προσωπικά πέρασα και στο δωμάτιο εκπληκτικά με τη Δεσποινα σε απλό πρόγραμμα, αφού έχουμε χημεία στο σεξ. Εντάξει δεν ήμουν ο κακός μάγος στο δωμάτιο 4...αλλά περασαμε πολυ γλυκιές στιγμές, με ένταση και σεξ. Της ευχομαι καλή άδεια και να ξεκουραστεί.

Αυτές οι εντυπώσεις μου απο το πάρτυ.  
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Καλησπέρα σε όλη την παρέα του προσφιλέστερου - για εμένα πια - thread εδώ. Και καλή Πρωτοχρονιά να έχουμε σε λιγες μέρες.

Χθες πέρασα απο το χριστουγεννιάτικο πάρτυ του Φ104, μετά από πολύ καιρό, κάθισα και πέρασα πολύ ωραία. Είχε πάρα πολύ κόσμο και στο σαλόνι αλλά και στα δωμάτια. Οσοι συμμετείχαν περνούσαν κιολας. Νομίζω στα πάρτυ αυτά πια έχει ανανεωθεί ο κόσμος.

Κατά τα άλλα.. μουσική στο φουλ, ποτά από τον ευγενέστατο μπαρμαν,η Δέσποινα φοβερή τσαχπίνα υπηρεσία και μετρ...τακτοποιούσε τους πάντες και τα πάντα.
Ευχαριστώ για τα δυο μαρτίνι και το γλυκο αλλά και για την γλυκιά παρέα των κοριτσιών, πρωτοστατούντως της Αντζελας. Χάρηκα πολύ που είδα την Ελένη ξανα πίσω..
Τις Αφροδίτη και Πωλίνα δεν τις ξέρω...αλλά θα τις μάθω.. γιατί πέσανε τα σαγόνια μου με αυτές τις μπουτάρες τους!
Χάρηκα που είδα τον Ινδιάνο μετά απο πολύ καιρο και τα είπαμε λιγάκι.
Μετά ήρθε και η γλυκιά Μπέτυ...που έγινε περιζήτητη, γιατί ήταν συνέχεια στο δωμάτιο.

Προσωπικά πέρασα και στο δωμάτιο εκπληκτικά με τη Δεσποινα σε απλό πρόγραμμα, αφού έχουμε χημεία στο σεξ. Εντάξει δεν ήμουν ο κακός μάγος στο δωμάτιο 4...αλλά περασαμε πολυ γλυκιές στιγμές, με ένταση και σεξ. Της ευχομαι καλή άδεια και να ξεκουραστεί.

Αυτές οι εντυπώσεις μου απο το πάρτυ.  
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!
καλή χρόνια κ σε σένα φίλε σαρου με υγεία πάνω απο Όλα κ νέες κ εντονότερες σεξουαλικές περιπετειες!! :fuck1:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom