Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

konsbell

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ωραιοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.......................................... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
μες στο μήνα θα είμαι εκεί και θα τα δω όλα από κοντά θέλω να είσαι καλή μαζί μου γιατί έχουμε κια κάποια χρόνια διαφορά
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Απόψε το βράδυ στο studio Αφροδίτη + Ιβέτ, μέχρι τις 03:00 μαζι τους και η Λούσι  :smitten: :smitten: :smitten:




 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Έχει ένα πολύ όμορφο χαμόγελο η Ιβέτ.

Και χαρακτηριστικό μουτράκι.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Έχει ένα πολύ όμορφο χαμόγελο η Ιβέτ.

Και χαρακτηριστικό μουτράκι.


καλησπερα................. :-* :-* :-* :-*

και απο υπηρεσιες ειναι σουπερρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ........................................... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Καλησπερα σε ολους  και απο μενα :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλησπερα σε ολους  και απο μενα :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

καλησπερα αφρο............ :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

τι καυλω φωτογραφιες βγαλαμε σημερα???????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ανυπομονω να της δω........... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

υ.γ. το καινουργιο μαλλι τα σπαει,εισαι πολυ πιο καυλα τωρα.................. :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
καλησπερα αφρο............ :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

τι καυλω φωτογραφιες βγαλαμε σημερα???????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ανυπομονω να της δω........... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

υ.γ. το καινουργιο μαλλι τα σπαει,εισαι πολυ πιο καυλα τωρα.................. :kissass2: :kissass2: :kissass2:
Νομιζω πως η σημερινη φωτογραφιση ειναι απλα τελεια !!!!!!!!!!!!!!!!Ανυπομονω και εγω πολυ να τις δω ...........!Το μαλλι ηθελε αλλαγη....................................!Και νομιζω πως πετυχε!!!!!!!!!!!!!
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Νομιζω πως η σημερινη φωτογραφιση ειναι απλα τελεια !!!!!!!!!!!!!!!!Ανυπομονω και εγω πολυ να τις δω ...........!Το μαλλι ηθελε αλλαγη....................................!Και νομιζω πως πετυχε!!!!!!!!!!!!!

πετυχε και πολυ μαλιστα...................... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Νομιζω πως η σημερινη φωτογραφιση ειναι απλα τελεια !!!!!!!!!!!!!!!!Ανυπομονω και εγω πολυ να τις δω ...........!Το μαλλι ηθελε αλλαγη....................................!Και νομιζω πως πετυχε!!!!!!!!!!!!!

Αφροδίτη, νομίζω οτι πρέπει να έρθω κάποια στιγμή γιατί έχω έναν ανοιχτό λογαριασμό μαζί σου απο τότε που ήσουν στην Πειραιώς.  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom