Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
αχχχχ ναι βρε αυτο εξυπακουεταιιιι......................... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Περιμενω καποια στιγμη και μια απαντηση που μου οφειλεις ;) ;) ;) ;) ;) ;)..... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Περιμενω καποια στιγμη και μια απαντηση που μου οφειλεις ;) ;) ;) ;) ;) ;)..... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ναι δεν το εχω ξεχασει μην νομιζεις.............. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
λοιπον σας αφηνω παω να ετοιμαστω για το βραδυ.........που θα γινει ΧΑΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ............... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

πολλααααααααααααααα.............. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* σε ολους................. :boobies: :boobies:
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Καλησπεραααααααααααααααααααα μαναρια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλησπέρα ...ψιψίνα  :tits: ! ψάχνεις " πουλάκια " για να φάς  :knockinb::grin: :grin: :grin:

δεν ξερω αν την γνωριζεις αλλα η αφροδιτη δεν τα ψαχνει τα πουλακια αλλα ερχονται απο μονα τους γιατι ειμαι μια κουκλαρα.......... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

sexy kity

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
244
Like
0
Καλησπέρα ...ψιψίνα  :tits: ! ψάχνεις " πουλάκια " για να φάς  :knockinb::grin: :grin: :grin:
Καλησπερα γατουλη καλο μηνα να εχεις  :-* :-* :-* :-* :-*.
Οσο για τα πουλακια δεν τα ψαχνω αλλα οταν αυτα με βρισκουν εγω τρελενομαι γιατι μαρεσουν πολυ τα πουλακια  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Καλημέρα στις πρωινές ..ψιψίνες  :grin: :grin: :grin:  απο ένα " πουλάκι" που θέλει να το φάτε ολόκληρο  :tooth: καλημέρα στο  :grouphug:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα και καλη Κυριακη, σε ολη την  :grouphug: !!!

Τα λεμε παλι !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom