Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αν για το γεγονός ότι έπεσα σε δυσμένεια ευθύνεται κάποιος ρουφιάνος ο οποίος παραποίησε λεγόμενά μου ή έβαλε στο στόμα μου λόγια που δεν είπα να ξέρει ότι θα τον ανακαλύψω και θα τον γαμήσω με συνοπτικές διαδικασίες κάνοντάς τον να αλλάξει σεξουαλικές προτιμήσεις. Το υπόσχομαι...
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Αν για το γεγονός ότι έπεσα σε δυσμένεια ευθύνεται κάποιος ρουφιάνος ο οποίος παραποίησε λεγόμενά μου ή έβαλε στο στόμα μου λόγια που δεν είπα να ξέρει ότι θα τον ανακαλύψω και θα τον γαμήσω με συνοπτικές διαδικασίες κάνοντάς τον να αλλάξει σεξουαλικές προτιμήσεις. Το υπόσχομαι...



Ta kouvadakia sou kai se alli paralia kurios...............
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Edo ston agona.......:pipa1: :pipa2: :fuck2:
Tha voleftoume min se anisixei..........eimaste minnion................:*

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: Δεν υπαρχει προβλημα μωρο μου,αλλωστε ειναι μεγαλο το κρεβατι μου οποτε θα χωρεσουμε.Το πολυ πολυ αν υπαρξει προβλημα θα σε παρω εσενα πανω μου και ολα οκ.... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: Δεν υπαρχει προβλημα μωρο μου,αλλωστε ειναι μεγαλο το κρεβατι μου οποτε θα χωρεσουμε.Το πολυ πολυ αν υπαρξει προβλημα θα σε παρω εσενα πανω μου και ολα οκ.... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Nai nai nai nai nai nai...:boobies: :boobies: :boobies:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86

"Αρχησε να με τσιμπαει και να με πειραζει εφοσον δεν τελειωνα, της λεω why did you do that for?
Και συνεχιζε, δηθεν ηθελε να με τιμωρησει, εριξα μια σφαλιαρα, και το ξυλο ειχε συνεχεια ( για πλακα ετσι?)
Τι κεφαλοκλειδωμα επεσε, τι μπουνιες στο στομαχι πεσανε, αυτη το διασκεδαζε ομως, και γω το χαρηκα δεν λεω, πρωτη φορα πλακωθηκα με ιεροδουλη,σηκωθηκε πολλες φορες και χαρης της κινησεις τζουντο την εριχνα με ανεση κατω."
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
"Αρχησε να με τσιμπαει και να με πειραζει εφοσον δεν τελειωνα, της λεω why did you do that for?
Και συνεχιζε, δηθεν ηθελε να με τιμωρησει, εριξα μια σφαλιαρα, και το ξυλο ειχε συνεχεια ( για πλακα ετσι?)
Τι κεφαλοκλειδωμα επεσε, τι μπουνιες στο στομαχι πεσανε, αυτη το διασκεδαζε ομως, και γω το χαρηκα δεν λεω, πρωτη φορα πλακωθηκα με ιεροδουλη,σηκωθηκε πολλες φορες και χαρης της κινησεις τζουντο την εριχνα με ανεση κατω."
δεν ειμαι μυθομανης..

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom