Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Που εξαφανιστηκαν οι αλλες :think:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Eixame dhuliaaaa..........:tits:

Tora pame se mia kalokairini prosfora................:boovies: :boobies:  epanerxomaiiiiiii..........:sunglasses:

ευτυχως που βοηθαει μωρο μου ο καιρος και δεν χρειαζεται να αλλαξουμε το ονομα γιατι φθινοπωρινη προσφορα με μελαγχολει :'( :'( :'(


Μέχρι τις 23:00 στο studio Πάμελα + Νεφέλη + Δέσποινα  :smitten: :smitten: :smitten:



 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
ευτυχως που βοηθαει μωρο μου ο καιρος και δεν χρειαζεται να αλλαξουμε το ονομα γιατι φθινοπωρινη προσφορα με μελαγχολει :'( :'( :'(


Μέχρι τις 23:00 στο studio Πάμελα + Νεφέλη + Δέσποινα  :smitten: :smitten: :smitten:





Eutuxossssssss.......:boobies: :boobies: ti kaneis esy star mou????:* :*





Simera exeis valei tin agapimeni mu foto....:rockon: :rockon:
 

ΝΕΦΕΛΑΚΙ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1.104
Like
0
τώρα πάμε με την δέσποινα για αυταρχικό,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
Σόρρυ που θα χαλάσω ίσως λίγο το κλίμα εδω μέσα . Επίσκεψη στο εν λόγο σπίτι , χθές τα χαράματα με έναν φίλο μου μετά από τσάρκα στην περιοχή.  Πρώτη κρυάδα όταν μπαίνουμε μέσα , η συμπεριφορά ενός τύπου σεκιουριτι που σε περιμένει στην καγκελόπορτα σαν δεσμοφύλακας. Μην έχοντας ξαναπάει εκεί για να ξέρουμε τι παίζει μας ψάρωσε σαν αστείο και καλά, σαν να ταν έτοιμος να μας δείρει. Τελοσπάντων καθόμαστε και η ξένη υπηρεσία άρχιζει να μας λέει τα προγράμματα, τα οποία μάλλον τα μπέρδεψε αφού μας είπε 70 το πρώτο , 80 το επόμενο και 100 το φούλ, και τπτ για 50 που διαβάζω εδω μέσα. Βγαίνουν οι 2 κοπέλες , ήταν η Δέσποινα και μια άλλη, ΟΚ ωραίες αλλά και σε όλα τα άλλα που γυρίσαμε είχε επίσης το ίδιο ωραίες κοπέλες. Και πόση ώρα επιτρέπεται ρωτάω την τσατσά ; " - 15 λεπτα ". Ε κάπου εκεί κοιταζόμαστε με τον φίλο μου , λέω ένα "καλή συνέχεια" και φεύγουμε...
Κλείνοντας θέλω να πω ότι δεν έχω φυσικά κανένα σκοπό να δυσφημίσω αυτό το στούντιο , εξάλλου δύσκολα θα ξαναπατήσω σε αυτή τη περιοχή. Στα θετικά να πω ότι μου φάνηκε - και απότι διαβάζω είναι - πολύ καθαρό, η καθαρίστρια ήταν επί τω έργω. Τι να πώ όμως... όποιος θέλει να δίνει 70άρια για 15 λεπτά ας πάει. Μα που νομίζουν ότι τα βρίσκουμε πια ; στα δέντρα ; Άμα όμως υπαρχουν άτομα που τα χώνουν έτσι στα συγκεκριμένα για τέτοιες απολαβές κι ενώ τα περισσοτερα studio ή μασατζίδικα αλλά και callgirls προσφέρουν περισσότερα σε τιμές και χρόνο, ε τότε καλα κάνουν και αυτοί και τους κλέβουν .
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Σόρρυ που θα χαλάσω ίσως λίγο το κλίμα εδω μέσα . Επίσκεψη στο εν λόγο σπίτι , χθές τα χαράματα με έναν φίλο μου μετά από τσάρκα στην περιοχή.  Πρώτη κρυάδα όταν μπαίνουμε μέσα , η συμπεριφορά ενός τύπου σεκιουριτι που σε περιμένει στην καγκελόπορτα σαν δεσμοφύλακας. Μην έχοντας ξαναπάει εκεί για να ξέρουμε τι παίζει μας ψάρωσε σαν αστείο και καλά, σαν να ταν έτοιμος να μας δείρει. Τελοσπάντων καθόμαστε και η ξένη υπηρεσία άρχιζει να μας λέει τα προγράμματα, τα οποία μάλλον τα μπέρδεψε αφού μας είπε 70 το πρώτο , 80 το επόμενο και 100 το φούλ, και τπτ για 50 που διαβάζω εδω μέσα. Βγαίνουν οι 2 κοπέλες , ήταν η Δέσποινα και μια άλλη, ΟΚ ωραίες αλλά και σε όλα τα άλλα που γυρίσαμε είχε επίσης το ίδιο ωραίες κοπέλες. Και πόση ώρα επιτρέπεται ρωτάω την τσατσά ; " - 15 λεπτα ". Ε κάπου εκεί κοιταζόμαστε με τον φίλο μου , λέω ένα "καλή συνέχεια" και φεύγουμε...
Κλείνοντας θέλω να πω ότι δεν έχω φυσικά κανένα σκοπό να δυσφημίσω αυτό το στούντιο , εξάλλου δύσκολα θα ξαναπατήσω σε αυτή τη περιοχή. Στα θετικά να πω ότι μου φάνηκε - και απότι διαβάζω είναι - πολύ καθαρό, η καθαρίστρια ήταν επί τω έργω. Τι να πώ όμως... όποιος θέλει να δίνει 70άρια για 15 λεπτά ας πάει. Μα που νομίζουν ότι τα βρίσκουμε πια ; στα δέντρα ; Άμα όμως υπαρχουν άτομα που τα χώνουν έτσι στα συγκεκριμένα για τέτοιες απολαβές κι ενώ τα περισσοτερα studio ή μασατζίδικα αλλά και callgirls προσφέρουν περισσότερα σε τιμές και χρόνο, ε τότε καλα κάνουν και αυτοί και τους κλέβουν .


Proton o security einai gia tin diki mas kai dikoi sas asfalia........defteron dhen borei na min sou anefere to programma. Ton 50,60,70,80,100,200 mallon esy dhen akouses kala.........kai teleftaio ti ora irthes kai pja alli itan mazi mou???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom