Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα!! Και εγώ έχω εργαστεί σε διάφορα "μαγαζιά", αλλά δε βγαίνω ολόγυμνος στο διαδίκτυο!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλημερα ;)


πάλι ξεγνυμώθηκες; αν σε πιάσω....

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
sorry μαναρακι ειχε πολυ ζεστη :2funny:

img_0790.jpg


Μπου-Μπου, η φωτογραφία είναι απο το ασθενοφόρο που ήρθε να με πάρει όταν είδα τις εικόνες σου. Να ξέρεις οτι αμα πάς να πιάσεις δουλεία έτσι θα σε προσλάβουν κατευθείαν ως ιδιαίτερα του διευθυντή. Σε φαντάζομαι να ρίχνεις καταλάθος τα χαρτιά κάτω και να λές "Αχ με συγχωρείτε, μισό λεπτό να σκύψω να τα μαζέψω"... :humpleg:

Να σε πώ. Αν σε είχα στην εταιρία έτσι δεν θα σε πείραζε να σε παρενοχλήσω σεξουαλικα έτσι;  :kissass: Για να πώ την αλήθεια ακόμα και αν έκανα κατι δεν νομίζω οτι θα υπήρχε άντρας δικαστής που θα με καταδίκαζε... :tits:

ελπιζω να ηρθε στην ωρα του το ασθενοφορο κουκλί γιατι συνηθος ερχοντε μετα απο καποιες ωρες :cheesy:
τωρα βασικα αλλαξα γνωμη, θελω να παω κατευθειαν για διευθυντρια με 3-4 αντρες υφισταμενους να μου κανουν ολα τα χατηρια και τις δουλειες :cheesy:
για σενα μωρο θα κανω μια εξαιρεση για την σεξουαλικη παρενοχληση ;)

ο μονος τροπος να νικησεις την γραφειοκρατια :2funny: :2funny: :2funny:
ασε που μετα τους στελνεις για  :cum: :cum: :cum: και καθυστερουν οι επομενοι!

δεν σχολιαζω τις φωτο φυσικα γιατι δεν υπαρχουν!!!!!τελεια!!!!!!!!!!

ναι δεν υπαρχει αλλος τροπος μαναρι εκτος απ αυτον και το πατροπαραδοτο φακελακι :-

Καλημέρα!! Και εγώ έχω εργαστεί σε διάφορα "μαγαζιά", αλλά δε βγαίνω ολόγυμνος στο διαδίκτυο!!!

χμμμμμμμμμμμμμμμ.........
ενδιαφερον :o
σαν ιεροδουλος ή σαν υπηρεσια εχεις εργαστει κουκλί :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:  :smitten:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα!! Και εγώ έχω εργαστεί σε διάφορα "μαγαζιά", αλλά δε βγαίνω ολόγυμνος στο διαδίκτυο!!!
εσυ σε αλλα θρεντ να πας να δεις τις φιλες σου που βγαινουν τστσιδες και σου αρεσουν!!! εκει δεν εχεις προβλημα δεν σε πιανουν ευαισθησιες α ρε κομλεξαρας που εισαι!!!!σταματα να εκτιθεσαι ουτε νταβατζης τους να ησουν δεν θα εκανες ετσι!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ !!!!!! ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΤΟ STUDIO SOY ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ .....ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΔΙΔΥΜΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ?? ΠΑΛΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ .... ????

ευχαριστω κουκλί μου ;)
παλια πρεπει να μιλας για πανω απο 10 χρονια οταν το στουντιο ανηκε στην προπροηγουμενη ιδιοκτηρια  :cheesy:
τωρα εχουν αλλαξει οι εποχες ματια μου και ειδικοτερα μετα την τροποποιηση του νομου το 1999 δεν εχουμε τη δυνατοτητα για κατι τετοιο :'( :-
αν ποτε αλλαξει να εισαι συγουρος οτι θα ειμαστε απο τις πρωτες που θα το κανουμε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kritikos_7

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η ευα ηταν απο την αρχη γυναικα η προεκυψε στην πορεια?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
:oΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΕ FULL ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΠΡΩΚΤΙΚΟ ΜΑΖΙ ??? ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ .....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ
:think:
Ρίξε μια ματιά εδώ που έχει και το πρόγραμμα υπηρεσιών!

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Άντζελα, ούτε το ένα ούτε το άλλο ισχύει!! Όταν μιλάω για "μαγαζιά" εννοώ εταιρείες (και όχι εταίρες, βεβαίως, βεβαίως  ;) ;) ;)) Απλούστατα έκανα Promotion του εαυτού μου, φυσικά!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Άντζελα, ούτε το ένα ούτε το άλλο ισχύει!! Όταν μιλάω για "μαγαζιά" εννοώ εταιρείες (και όχι εταίρες, βεβαίως, βεβαίως  ;) ;) ;)) Απλούστατα έκανα Promotion του εαυτού μου, φυσικά!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ας έβγαινες και εσύ ολόγυμνος, μπορεί να μην είχες περισσότερη επιτυχία αλλά θα τους έμενες αξέχαστος. :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Άντζελα, ούτε το ένα ούτε το άλλο ισχύει!! Όταν μιλάω για "μαγαζιά" εννοώ εταιρείες (και όχι εταίρες, βεβαίως, βεβαίως  ;) ;) ;)) Απλούστατα έκανα Promotion του εαυτού μου, φυσικά!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ κανε promotion στη φιλη σου τη νταρια που βγαινει και γυμνη αυτη και οι φιλες της αλλα εκει δεν σε πιανουν οι ευαισθησιες σου που λεει και η γαρμπη!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εσυ που δεν εισαι ψαξτο σιγουρα εισαι πιο εμπειρος. εγω δεν εχω παει αλλα εκεινη το εχει πει. αν εχεις αμφιβολιες δοκιμασε!!!

Πολυ επιθετικο σε βρίσκω.
Απλα μια απορία εθεσα.
Εχω παει με την Ευα και δεν μου εδωσε αυτη την εντυπωση.
Τωρα εαν εσυ ξερεις κατι παραπανω, δεν εχω λόγο να σε αμφισβητισω.

Δεν ηξερα, μου εκανε εντυπωση, ρωτησα.
Ετσι απλά.

Εαν θελει η Αντζελα και το θεωρει σωστο ας μας λύσει την απορία.
 

Επισκέπτης
Πολυ επιθετικο σε βρίσκω.
Απλα μια απορία εθεσα.
εχω παει με την ευα και δεν μου εδωσε αυτη την εντυπωση.
Τωρα εαν εσυ ξερεις κατι παραπανω, δεν εχω λόγο να σε αμφισβητισω.

Δεν ηξερα, μου εκανε εντυπωση, ρωτησα.
Ετσι απλά.
καθολου επιθετικος ουτε εγω εχω παει απλα οπως σου ειπα το εχει πει η ιδια. και η απορια μου ειναι οτι απορω πως δεν το εχεις διαβασει και χωρις ειρωνια να σε προλαβω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καθολου επιθετικος ουτε εγω εχω παει απλα οπως σου ειπα το εχει πει η ιδια. και η απορια μου ειναι οτι απορω πως δεν το εχεις διαβασει και χωρις ειρωνια να σε προλαβω.
Δεν το εχω διαβάσει.
Εαν το εχει πει η ιδια οπως λες, παω πάσο.

Στο δωματιο παντως με τιποτα δεν πηγαινε το μυαλό σου σε κατι τέτοιο.
Το πλούσιο στηθος της εμοιαζε ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΟ και στο προκτικο που καναμε η διεισδυση εγινε με πολυ μεγαλη δυσκολια. Υπάρχει και η σχετική  κριτική.

Εκτος τοτε εαν υπηρχε αλλη Ευα.....
 

Επισκέπτης
Δεν το εχω διαβάσει.
Εαν το εχει πει η ιδια οπως λες, παω πάσο.

Στο δωματιο παντως με τιποτα δεν πηγαινε το μυαλό σου σε κατι τέτοιο.
Το πλούσιο στηθος της εμοιαζε ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΟ και στο προκτικο που καναμε η διεισδυση εγιμνε με πολυ μεγαλη δυσκολια. Υπάρχει και η σχετική  κριτική.

Εκτος τοτε εαν υπηρχε αλλη Ευα.....
φιλε μου δεν μιλαω για την ευα για την αντζελα μιλαω παρεξηγηση η ευα ειναι 100%γυναικα!!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καθολου επιθετικος ουτε εγω εχω παει απλα οπως σου ειπα το εχει πει η ιδια. και η απορια μου ειναι οτι απορω πως δεν το εχεις διαβασει και χωρις ειρωνια να σε προλαβω.



που το λέει; :think: :think: :think:
η συμμετοχή της ίδιας εδώ είναι 10 μυνήματα.
οι σωματικές ενδείξεις δείχνουν εκ γεννετής γυναίκα. :think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom