Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
μπορει να παρει οποια θελει............


με το ζορι δεν γινεται τιποτα........ :lheel: :lheel: :lheel:



τι κανεις εσυ ορεστη???? :tits2: :tits2:

κουκλίτσα μου, απλά ανάλογα την φαντασίωση διαλέγω και την καλύτερη παρτενέρ...  :tits:  :cum:  :tits:
είσαι δίπλα, δίπλα με το νεφελάκι...
δεν ξέρω ποιά να διαλέξω  :think:  :think:  :think:
είστε σουπερ κ οι δύο...  :tits:  :tits:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
καλημερα ορεστη μουυυυυυυυυυυυ............... :-* :-* :-* :-* :-* :-*

οχιι δεν αφορα εσενα το μαστιγιο............ :grin:


οσο για το αβανταρ και την υπογραφη σου ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.............. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

δεσποινακι, το ορεστη μου ειναι πολυ καλυτερο απο τα αλλα, ετσι με φωναζουν οι καλοι μου φιλοι.  ;)

σεμνα με τα φιλακια και τα βυζακια ειπαμε, ειμαι ευαλωτος.   :grin:

αλιμονο να αφορουνε εσενα και να μη σου αρεσανε  :P

παρε και ενα φιλακι αντε, να μη λες οτι ειμαι ψυχρος ξαφνικα  :-*
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
κουκλίτσα μου, απλά ανάλογα την φαντασίωση διαλέγω και την καλύτερη παρτενέρ...  :tits:  :cum:  :tits:
είσαι δίπλα, δίπλα με το νεφελάκι...
δεν ξέρω ποιά να διαλέξω  :think:  :think:  :think:
είστε σουπερ κ οι δύο...  :tits:  :tits:

3 φορες μου εχεις πει οτι ερχομαι και παρε τα ρουχα και τα παπουτσια και τα εχω παρει και δεν εχεις ερθει για αυτο αστο εσυ ξερεις αλλα οταν λες κατι κρατα το λογο σου τουλαχιστον..........
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
μπορει να παρει οποια θελει............


με το ζορι δεν γινεται τιποτα........ :lheel: :lheel: :lheel:



τι κανεις εσυ ορεστη???? :tits2: :tits2:

σεμνα ειπαμε!  :P :P

καλα ειμαι βρε δεσποινακι μου, εσυ;  :)

βασικα ξυπνησα το πρωι με ορεξουλες, αλλα δε με παιρνει να ξαναερθω τοσο συντομα, κριμα.  :'(

 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
3 φορες μου εχεις πει οτι ερχομαι και παρε τα ρουχα και τα παπουτσια και τα εχω παρει και δεν εχεις ερθει για αυτο αστο εσυ ξερεις αλλα οταν λες κατι κρατα το λογο σου τουλαχιστον..........

Φιλε Παρθενε, ειναι πολυ σπαστικο αυτο για τα κοριτσια και ηθελα να στο πω και σε pm επειδη σε εχω δει οτι το κανεις και ξερω ποσο ενοχλει, ειδικα τη Δεσποινα. Μη λες και ξελες, καλυτερα να μη λες τιποτα και να της το πεις την προηγουμενη οταν θα εισαι σιγουρος.

Φιλικα το λεω, και γω το εχω κανει στο παρελθον (ειπα οτι θα παω και δεν πηγα) και ειδα οτι πειραχτηκε η κοπελα και δεν το ξανακανα... οχι στη Δεσποινα φυσικα, δε θα της το εκανα ποτε.  :grin:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
σεμνα ειπαμε!  :P :P

καλα ειμαι βρε δεσποινακι μου, εσυ;  :)

βασικα ξυπνησα το πρωι με ορεξουλες, αλλα δε με παιρνει να ξαναερθω τοσο συντομα, κριμα.  :'(



και εγω σημερα εχω πολλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς καυλες....................... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
3 φορες μου εχεις πει οτι ερχομαι και παρε τα ρουχα και τα παπουτσια και τα εχω παρει και δεν εχεις ερθει για αυτο αστο εσυ ξερεις αλλα οταν λες κατι κρατα το λογο σου τουλαχιστον..........

μωρέ δίκιο έχεις κ ένα συγνώμη δεν θα ελαφρώσει τη θέση μου.
Απλά θα σου στείλω σε πμ τον λόγο που δεν έρχομαι κ μετά διαμόρφωσε την άποψή σου για εμένα δεσποινάκι...
Αν και δεν θα το χρησιμοποιήσω ως δικαιολογία...   :S
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
μωρέ δίκιο έχεις κ ένα συγνώμη δεν θα ελαφρώσει τη θέση μου.
Απλά θα σου στείλω σε πμ τον λόγο που δεν έρχομαι κ μετά διαμόρφωσε την άποψή σου για εμένα δεσποινάκι...
Αν και δεν θα το χρησιμοποιήσω ως δικαιολογία...   :S

Αχ μωρε... ειναι καλο παιδι κι αυτος, απλα εχεις πετυχει ολους τους περιεργους βρε δεσποινα, χαρα στην υπομονη σου...

ξερω οτι αγαπας τα καλα παιδια, δως του μια ευκαιρια!  :grin:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
μωρέ δίκιο έχεις κ ένα συγνώμη δεν θα ελαφρώσει τη θέση μου.
Απλά θα σου στείλω σε πμ τον λόγο που δεν έρχομαι κ μετά διαμόρφωσε την άποψή σου για εμένα δεσποινάκι...
Αν και δεν θα το χρησιμοποιήσω ως δικαιολογία...   :S

πρεπει να καταλαβεις οτι ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ με πειραζει που δεν εχεις ερθει να περασεις μαζι μου ..............


αλλα οτι εχω παρει παπουτσια και ρουχα απο το σπιτι 3 φορες και αυτο δεν μου αρεσει καθολου....

δεν ειναι σωστο να λες ψεματα.............

Υ.Γ. σιχαινομαι τους ψευτες........
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Αχ μωρε... ειναι καλο παιδι κι αυτος, απλα εχεις πετυχει ολους τους περιεργους βρε δεσποινα, χαρα στην υπομονη σου...

ξερω οτι αγαπας τα καλα παιδια, δως του μια ευκαιρια!  :grin:


ΔΕΝ μου αρεσουν οι ψευτες καθολουυυυυυυυυυυυυυυυυ..................... :headbang: :headbang:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
και εγω σημερα εχω πολλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς καυλες....................... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa1: :pipa1: :pipa1:

και χθες απο οτι θυμαμαι ειχες πολλες οταν ηρθα...  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ρε μην τα κανεις αυτα, σου λεω δεν μπορω... σοβαρα δεν παιζει σημερα... αν το λες για τους αλλους οκ!  ;)

αν σταματησω να μπαινω στο φορουμ παλι, να ξερεις οτι θα ειναι μεχρι να βρω λεφτα για να ερθω, ωστε να μη με αναστατωνεις και χαλιεμαι που δεν μπορω... σημερα αντεχω να με αναστατωνεις, απο αυριο δυσκολο...

γλυκε μου τυραννε  :-* (μην τα κανεις αυτα για να μπαινω στο φορουμ λεμε!  :headbang:)

 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ΔΕΝ μου αρεσουν οι ψευτες καθολουυυυυυυυυυυυυυυυυ..................... :headbang: :headbang:

Μωρε δικιο εχεις κι αν η δικαιολογια του (που σου εστειλε σε pm) δε σε καλυψε, δικαιωμα σου, απλα να σου πω κατι:

Ολοι εμεις, μα ολοι ομως, εχουμε πιο εντονες επιθυμιες απο οτι σηκωνει το πορτοφολι μας. Και γω θα ηθελα καθε μερα να ερχομαι, αλλα δε γινεται.

Το παιδι θελει να ερθει προφανως, αλλα μετα συνειδητοποιει οτι "δεν τον παιρνει" και κανει πισω. Κακως το κανει, αλλα δεν ειναι ψεμα, θελει πραγματικα να κανει την κινηση, εχει δημιουργησει τη φαντασιωση στο μυαλο του και τελευταια στιγμη συνειδητοποιει οτι "δε βγαινει" οικονομικα.

Ετσι νομιζω δηλαδη... μπορει να κανω και λαθος... απο τον εαυτο μου κρινω...
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
πρεπει να καταλαβεις οτι ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ με πειραζει που δεν εχεις ερθει να περασεις μαζι μου ..............


αλλα οτι εχω παρει παπουτσια και ρουχα απο το σπιτι 3 φορες και αυτο δεν μου αρεσει καθολου....

δεν ειναι σωστο να λες ψεματα.............

Υ.Γ. σιχαινομαι τους ψευτες........

αν ήμουν ψεύτης αυτη τη στιγμή θα ήμουν μαζί με 299 άλλους κ όχι ένας φοιτητής να κάνει οικονομίες...(δεν πάει απάντηση στη δέσποινα αυτό)
σου έστειλα πμ δέσποινα κ διαμόρφωσε την άποψη σου  για εμένα  :grin:
όταν με το καλό έρθω σταύρωσε με  :lheel:  :lheel:  :lheel:  :lheel:
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μωρε δικιο εχεις κι αν η δικαιολογια του (που σου εστειλε σε pm) δε σε καλυψε, δικαιωμα σου, απλα να σου πω κατι:

Ολοι εμεις, μα ολοι ομως, εχουμε πιο εντονες επιθυμιες απο οτι σηκωνει το πορτοφολι μας. Και γω θα ηθελα καθε μερα να ερχομαι, αλλα δε γινεται.

Το παιδι θελει να ερθει προφανως, αλλα μετα συνειδητοποιει οτι "δεν τον παιρνει" και κανει πισω. Κακως το κανει, αλλα δεν ειναι ψεμα, θελει πραγματικα να κανει την κινηση, εχει δημιουργησει τη φαντασιωση στο μυαλο του και τελευταια στιγμη συνειδητοποιει οτι "δε βγαινει" οικονομικα.

είναι κ αυτός ένας λόγος ορέστη....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom