Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:cheesy: ;)

 
υγ. ειναι πολυ καλο το δινω και στα σκυλια μου οταν υπαρχει θεμα, προσοχη με την δοσολογια μονο γιατι φερνει  :tired:     


To απόγευμα στο studio Άντζελα + Αμάντα + Αναστασία  :smitten: :smitten: :smitten:

 

     

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μωρό μην τον παρεξηγείς τον BmwPower είναι ευαίσθητος :grin:

εσύ πάντως είσαι απίστευτη στην φώτο :cum: :cum:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
;)
Θα παω να το παρω...Καθε φορα που μπαινω σ'αυτο το θρεντ κατι με πιανει με τους αγαπουληδες  :tooth:
Αφου σε χαλαει ρε φιλε, τοτε γιατι μπαινεις ?

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Παιρνω "πασα" το post του συνοδοιπορου στις τσαρκες bmw για να πω καποια πραγματα, σχετικα με τους "αγαπουληδες".

Καποια ομαδα μελων "εξ΄αιτιας" των event που εχει κανει η Αντζελα εχει γνωριστει αρκετα καλα με τα κοριτσια με αποτελεσμα η γνωριμια αυτη να μεταφερεται και στο forum, με πειραγματα, φιλοφορνησεις, κοπλιμεντα κλπ κλπ κλπ.

Ετσι γινεται χαβαλεδακος, περναει ευχαριστα η ωρα με αποτελεσμα ομως ευκολα να γινονται "παρεξηγησεις" απο καποιους που δεν γνωριζουν το ολο κλιμα και να γινονται ακομψα σχολια τα οποια φερουν αντιπαραθεσεις.

Τη πλακα μας κανουμε.........
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Αφου σε χαλαει ρε φιλε, τοτε γιατι μπαινεις ?

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Παιρνω "πασα" το post του συνοδοιπορου στις τσαρκες bmw για να πω καποια πραγματα, σχετικα με τους "αγαπουληδες".

Καποια ομαδα μελων "εξ΄αιτιας" των event που εχει κανει η Αντζελα εχει γνωριστει αρκετα καλα με τα κοριτσια με αποτελεσμα η γνωριμια αυτη να μεταφερεται και στο forum, με πειραγματα, φιλοφορνησεις, κοπλιμεντα κλπ κλπ κλπ.

Ετσι γινεται χαβαλεδακος, περναει ευχαριστα η ωρα με αποτελεσμα ομως ευκολα να γινονται "παρεξηγησεις" απο καποιους που δεν γνωριζουν το ολο κλιμα και να γινονται ακομψα σχολια τα οποια φερουν αντιπαραθεσεις.

Τη πλακα μας κανουμε.........

φίλτατε CHEYENNE ο καθένας από εμάς κρίνει διαφορετικά αυτά που βλέπει βάσει των δικών του εμπειριών...

εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί αυτό που γίνεται και ενίοτε μπορεί να ποστάρω(που το κάνω σπάνια) :cheesy:

Υ.Γ πάντως εγώ έχω γνωρίσει κάποιους από εσάς χωρίς να έχω παρευρεθεί στα πάρτυ :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
φίλτατε CHEYENNE ο καθένας από εμάς κρίνει διαφορετικά αυτά που βλέπει βάσει των δικών του εμπειριών...

εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί αυτό που γίνεται και ενίοτε μπορεί να ποστάρω(που το κάνω σπάνια) :cheesy:

Υ.Γ πάντως εγώ έχω γνωρίσει κάποιους από εσάς χωρίς να έχω παρευρεθεί στα πάρτυ :grin:
Επειδη εισαι και εσυ στουντιακιας, για να σου δωσω να καταλαβεις περι τινος προκειται, ειναι κατι αναλογο με το κλιμα πυ υπαρχει στις εοσκεψεις μας στην Αννα Μαρια, και την συνεχεια στο φορουμ.
( Η οποια Αννα Μαρια, μιας και λιγοι το θυμουνται, θα πω οτι εκανε μια βαρδια στο 104 παλιοτερα...) :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Επειδη εισαι και εσυ στουντιακιας, για να σου δωσω να καταλαβεις περι τινος προκειται, ειναι κατι αναλογο με το κλιμα πυ υπαρχει στις εοσκεψεις μας στην Αννα Μαρια, και την συνεχεια στο φορουμ.
( Η οποια Αννα Μαρια, μιας και λιγοι το θυμουνται, θα πω οτι εκανε μια βαρδια στο 104 παλιοτερα...) :grin:

:rockon: :rockon:

το έχω χάσει τώρα τελευταία αλλά συνεχίζουμε :grin:

μα γι'αυτό σου λέω ότι ο καθένας κρίνει διαφορετικά και θεωρώ ότι θα ήταν λάθος να σχολιάζω αρνητικά αυτό που γίνεται εδώ ενώ σε άλλο θρέντ έχω γράψει αντίστοιχα ή παρόμοια σχόλια....!!!

καλά άστο μην μιλήσουμε τι γίνεται όταν την επισκεπτόμαστε στο μαγαζί που δουλεύει(αρμένικη βίζιτα :grin:)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.563
Πόντοι
22.785
Πλακα κανω και εγω ρε συ δεν τα λεω απο κακια  :)
Το ξερω οτι πολλοι απο σας γνωριζεστε με τα κοριτσια και εχετε καπως πιο στενες σχεσεις..
Το αγαπουληδες που λεω δεν ειναι για ολους εσας που γραφετε σαυτο το θρεντ..
Παει ισως μεταξι σοβαρου και αστειου σε κανα 2 συναγωνιστες εδω μεσα που νομιζω οτι το εχουν παρακανει λιγο με τις αγαπες  :tooth:
Ζητω συγνωμη αν εθιξα καποιον  :-
Και παρατηρώ άγαπητέ , πού άσφαλώς θα παίζατε πολύ καλό ποδόσφαιρο στα νιάτα σας, έπειδή δέν τό συνηθίζω, δέν λέω ότι είναι άγράμματος όποιος γράφει φράση άλήστου μνήμης για τους έγγράμματους (άγαπούληδες), λέω όμως ότι όποιος κατοικεί σέ γυάλινο σπίτι δέν πρέπει να πετάει πέτρες........
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δηλαδή επειδή έχουμε ευαίσθητες χορδές και αγαπάμε με τη μια, πρέπει να μας κράζετε?






Έτσι είμαστε εμείς οι πουτανοκαψούριδες τι να κάνουμε?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.563
Πόντοι
22.785

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.563
Πόντοι
22.785
Δεν καταλαβα τιποτα αλλα μαλλον δικιο θα εχεις... :think:
Στην μπαλα παντως οχι δεν ημουνα ποτε καλος  :tooth:
Έρώτηση γιά νά διακρίνω όρίζοντα.....
Πιστεύεις άγαπητέ μου ότι υπάρχουν πολλοί, που θα δέχονταν τήν τιμωρία σάν φυσικό άποτέλεσμα μιας άσυνέπειας ή παράβασης τών κανόνων ?????


 

Επισκέπτης
[size=30pt]ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΙΝ ΕΛΛΑΔΑ[/size] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Για μένα πιτσιλάνε τα ποτιστήρια?????????

Που τον έχεις τον νταλκά, πε μου εμένα!






 

Επισκέπτης
Κερνάω ........ καί έδώ , διάλεξε !!!!!!
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!θειε παδρον δε παρα εινια μεγαλο δορο ομοσ?τοσα πολλα πορνοευρο εχι ο θιοσ παδρον?
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοο!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom