Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Προσφορες τελος. Τα κυκλωματα πορνειας ειναι πιο ισχυρα απο τα μεγαλυτερα trust.

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
τωρα για ποια <<κυκλώματα>> μιλας μαναρακι μου ομορφο οταν ολες οι κοπέλες στο μαγαζι ειμαστε νομιμα δηλωμενες ιεροδουλες, καταγεγραμενες στο τμημα ηθων και με ενημερωμενο βιβλιαριο υγειας πραγματικα δεν ξερω :huh:
τα οποια <<κυκλώματα>> να ξερεις δουλευουν ΠΑΝΤΑ με αδηλωτες-παρανομες κοπέλες γιατι ετσι ουσιαστικα τις ελεγχουν καλυτερα και νασαι συγουρος οτι τετοια <<κυκλωματα>> οχι απλα δεν υπαρχουν μεσα στο μαγαζι αλλα ουτε και εξω απ την πορτα δεν παιρνανε ;)
Οσο για τις προσφορες τι αλλο να πω? Με 30ε απλο προγραμμα θα δουλεψει η κοπέλα τι στιγμη που αμα ψαξεις λιγο στα αλλα στουντιο θα δεις οτι δουλευει αλλου με 50 :-
δηλ ποσο πιο φτηνα να δουλεψει απ τα 30?

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
τωρα για ποια <<κυκλώματα>> μιλας μαναρακι μου ομορφο οταν ολες οι κοπέλες στο μαγαζι ειμαστε νομιμα δηλωμενες ιεροδουλες, καταγεγραμενες στο τμημα ηθων και με ενημερωμενο βιβλιαριο υγειας πραγματικα δεν ξερω :huh:
τα οποια <<κυκλώματα>> να ξερεις δουλευουν ΠΑΝΤΑ με αδηλωτες-παρανομες κοπέλες γιατι ετσι ουσιαστικα τις ελεγχουν καλυτερα και νασαι συγουρος οτι τετοια <<κυκλωματα>> οχι απλα δεν υπαρχουν μεσα στο μαγαζι αλλα ουτε και εξω απ την πορτα δεν παιρνανε ;)
Οσο για τις προσφορες τι αλλο να πω? Με 30ε απλο προγραμμα θα δουλεψει η κοπέλα τι στιγμη που αμα ψαξεις λιγο στα αλλα στουντιο θα δεις οτι δουλευει αλλου με 50 :-
δηλ ποσο πιο φτηνα να δουλεψει απ τα 30?

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Δεω ανεφερα το  συγκεκριμενο σπιτι μιλουσα γενικως.Εσεις εχετε μια τιμολογιακη τακτικη αρκετα σωστη απο την αρχη. Αν αργοτερα για διαφορους λογους καποιος θελει να κανει ορισμενες προσφορες θα ερθει αντιμετωπος με τα κυκλωματα που ανεφερα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αν αργοτερα για διαφορους λογους καποιος θελει να κανει ορισμενες προσφορες θα ερθει αντιμετωπος με τα κυκλωματα που ανεφερα.

δεν νομιζω μαναρακι μου γλυκό.
Τα διαφορα <<κυκλώματα>> που αναφερεις εχουν σαν στοχο περα απο το κερδος και την επιβιωση τους ;)
Η Μαστροποια ειναι κακουργημα το οποιο μεταφραζεται με 7 χρονια φυλακιση ;)
που σημαινει οτι μια δηλωμενη κοπέλα κανεις δεν τολαμει να την αγγιξει και για κανεναν λόγο γιατι πανω απ ολα όλο το συστημα πίσω της αστυνομια,νομοι,δικαστικες αρχες την προστατευουν οσο δεν φανταζεσαι.
Επομενως στο μαγαζι της η καθε μια ειναι ελευθερη να κανει οτι θελει απο προσφορες μεχρι και τούμπες στους πελατες :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Θα έρθει νωρίτερα η Λίζα? Για να μας πεις πως είναι και ίσως προλάβεις να βάλεις μια φώτο να την δω? Νίκος
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Θα έρθει νωρίτερα η Λίζα? Για να μας πεις πως είναι και ίσως προλάβεις να βάλεις μια φώτο να την δω? Νίκος

στις 5 θα ερθει-ξεκινησει, απλα δεν ξερω εγω τι ωρα θα παω αν κιολας παω να τις βγαλω φωτογραφιες :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλώς. Θα πάω και θα κάνω αυτό που μου είπες στο PM. Τους είπες για μένα? Ελπίζω όλα να πάνε καλά…
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλώς. Θα πάω και θα κάνω αυτό που μου είπες στο PM. Τους είπες για μένα? Ελπίζω όλα να πάνε καλά…

ναι μαναρακι σε περιμενουν ;)
δες τη κοπέλα αν σου αρεσει περνας, αν παλι δεν σου κανει μπορεις να φυγεις ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Καλώς. Θα πάω και θα κάνω αυτό που μου είπες στο PM. Τους είπες για μένα? Ελπίζω όλα να πάνε καλά…

ναι μαναρακι σε περιμενουν ;)
δες τη κοπέλα αν σου αρεσει περνας, αν παλι δεν σου κανει μπορεις να φυγεις ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


Ρε φιλαράκο, δεν πας εσύ σήμερα στο Αγκύρας, να παω εγω σαν HARD19(Nίκος) στην Λίζα, και μετά να σου περιγράψω και πως είναι εμφανισιακά ? 17:05 θα είμαι εκεί....  :zombie:

 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Φίλε μου εγώ θα πάω… και ευτυχώς έχω και άλλα στοιχεία που μου είπε στο pm οπότε θα ξέρουν ποιος είναι…. Sorry αλλά πρώτη φορά θα πάω σε studio και θέλω να περάσω καλά και ευτυχώς έχω συνεννοηθεί με αυτής που πρέπει!!!!!!! Οπότε έχασες φίλε   
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Φίλε μου εγώ θα πάω… και ευτυχώς έχω και άλλα στοιχεία που μου είπε στο pm οπότε θα ξέρουν ποιος είναι…. Sorry αλλά πρώτη φορά θα πάω σε studio και θέλω να περάσω καλά και ευτυχώς έχω συνεννοηθεί με αυτής που πρέπει!!!!!!! Οπότε έχασες φίλε   


Τι έχασα βρε?  Αν δεν σου αρέσει εμφανισιάκα η κοπέλα τι θα κάνεις ? 
Για αυτό προτείνω
- Πας εσύ στην Εύα που έχεις δεί φωτογραφειες και σου αρέσει πολυ.
- Πάω εγω σήμερα στην Λιζα, και σου την περιγράφω για να πας αυριό-μεθαύριο.

Τι λες?
 
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Όπως είπα το έχω κανονίσει ήδη. Αν ήθελα την Εύα θα είχα πάει ήδη. Επειδή  όμως πάω πρώτη φορά θέλω να πάω με κοπέλα που και αυτή πάει πρώτη φορά. Έχω μιλήσει με την κυρία του σπιτιού, οπότε αν δεν θες να γίνεις ρεζίλι, ας μην πας με το όνομα μου….
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Όπως είπα το έχω κανονίσει ήδη. Αν ήθελα την Εύα θα είχα πάει ήδη. Επειδή  όμως πάω πρώτη φορά θέλω να πάω με κοπέλα που [size=16pt]και αυτή πάει πρώτη φορά[/size]. Έχω μιλήσει με την κυρία του σπιτιού, οπότε αν δεν θες να γίνεις ρεζίλι, ας μην πας με το όνομα μου….

:new_shocked:  :new_shocked:  :new_shocked:
Παρθένα είναι ???  Σορρυ ρε φιλαράκι δεν το ηξερα.
Οχι δεν θέλω να γίνω ρεζίλι στα καλά καθούμενα. Να πας λοιπόν και να περάσεις καλά.  :P


 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Κανένα πρόβλημα. Αλλά πάω πρώτη φορά σε «σπίτι» γι αυτό μίλησα και μαζί τους.. Αλλιώς απλά θα πήγαινα.. Τhx Το ίδιο εύχομαι και σε σένα και στις δικές σου αναζητήσεις…
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Παρθένα είναι ???  Σορρυ ρε φιλαράκι δεν το ηξερα.

χμμμμμμμμμμμμ............. :cheesy: :cheesy: :cheesy:
κατα καποιο τροπο ναι, αφου σημερα ειναι η πρωτη της μερα στο μαγαζι μας :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

Κανένα πρόβλημα. Αλλά πάω πρώτη φορά σε «σπίτι» γι αυτό μίλησα και μαζί τους.. Αλλιώς απλά θα πήγαινα.. Τhx Το ίδιο εύχομαι και σε σένα και στις δικές σου αναζητήσεις…

επειδη τωρα ακριβος που σου γραφω μαναρακι μου εισαι στο δωματιο απ οτι μου ειπε η υπηρεσια
ελπιζω και σου ευχομαι να περνας/περασεις οσο το δυνατον καλυτερα ;)
περιμενω τις εντυπωσεις σου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπού περιμένουμε οποσδήποτε φωτογραφιούλες με τα πατουσάκια της Λίζας, και επίσης μας χρωστας και μερικές με τα πατουσάκια της Σοφίας!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καλά Μπου-Μπού, μόλις έγραψα, ήρθε ειδοποίηση οτι κάποιος πόσταρε, αλλα δεν φανταζόμουν οτι ήσουν εσύ! Μιλάμε για την πιο γρήγορη εξυπηρέτιση! Μέσα στο μυαλό μου είσαι!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
χαχαχαχα ειδες? μες το μυαλο σου ειμαι μωρακι :cheesy: ;)
για τη Σοφια δε ξερω ρε γαμωτο λιγο δυσκολο, θα το προσπαθησω παντως μονο για τα πατουσακια της ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ουφ.... ζορικα τα ποδια της λιζας... θα μας τη δειξεις και απο τη μεση και πανω ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom