Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Η άλλη μπουζουκόβια είναι η Μαρίνα! Αφού έκαναν και στην Μπέτυ ..."ανήθικες" προτάσεις!

(ρε γαμώτο..ξέχασα να γράψω για το καυτό φιλί Κέλλυς - Μπέτυ..ένωσαν τις γλώσσες τους... νομίζω εκείνη την ώρα εγώ και ο osie είναι που πάθαμε το πρώτο εγκεφάλικο...γιαυτό μουμιοποιηθήκαμε στον καναπε και δεν σηκωνόμασταν...)
έλα μωρ΄΄ε αυτό ειναι καθημερινό φαινόμενο στην καθημερινότητα μας εμένα και του ταφτάρ....βλέπουμε γυναίκες συνέχεια να γλωσσοφιλιούνται...
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Α εσυ ήσουν ο τρίτος του καναπέως... γιατί μετά "ανελήφθεις" ...στους ουρανούς! (αν δεν κάνω λάθος..)
Δεν κανείς λάθος αγαπητέ μου…πάντα έχω ευχάριστες εμπειρίες...οπως και εσυ βλεπω
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Δεν κανείς λάθος αγαπητέ μου…πάντα έχω ευχάριστες εμπειρίες...οπως και εσυ βλεπω
γκουντ νάιτ εβρυμπάντυ....αύριο δουλεύουμε...σε αντίθεση με μερικούς μερικούς...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Tην καλησπερα μου, αν και περασμενη η ωρα.

Τωρα μαζευτηκα.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Tην καλησπερα μου, αν και περασμενη η ωρα.

Τωρα μαζευτηκα.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλησπέρα! Οι περισσότεροι πήγαν για ύπνο...
Σε ευχαριστώ για την πρόσκληση χθες...θα επανορθώσω την επόμενη φορά...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπέρα! Οι περισσότεροι πήγαν για ύπνο...
Σε ευχαριστώ για την πρόσκληση χθες...θα επανορθώσω την επόμενη φορά...
Οποτε θελησεις.  ;)

Την παραπανω εβδομαδα ομως το νωριτερο,γιατι τηνε πομενη εβδομαδα δουλευω βραδυ και θα φυγω σχετικα νωρις........
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κάποιες πάνε μπουζούκια απόψε και παλι   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

μαρτυριαρη............ :2funny:

πες ποιες είναι οι μπουζουκόβιες....δεν θα ηρεμήσω....θα σκάσω...είπαμ η μια είναι η κέλλυ....οι άλλες ποιες είναι?

ελα μωρε μωρο δεν τις ξερεις πια............. :cheesy:
κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι ειναι αυτες οι 2  :2funny:

Η άλλη μπουζουκόβια είναι η Μαρίνα! Αφού έκαναν και στην Μπέτυ ..."ανήθικες" προτάσεις!

η μπετυ σε πληροφορω ειναι το πιο βαρυ ποτηρι, και αντρα πρεπει να βαζει κατω στο ποτο :o
μια φορα εχουμε βγει μαζι και οπως ηταν στο πρωτο ποτο ετσι ηταν και στο 5ο-6ο καμια αλλαγη στη συμπερυφορα της ,τιποτα λες και επινε νερο :cheesy:

 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
η μπετυ σε πληροφορω ειναι το πιο βαρυ ποτηρι, και αντρα πρεπει να βαζει κατω στο ποτο :o
μια φορα εχουμε βγει μαζι και οπως ηταν στο πρωτο ποτο ετσι ηταν και στο 5ο-6ο καμια αλλαγη στη συμπερυφορα της ,τιποτα λες και επινε νερο :cheesy:

Ωχ...και εγώ στο δεύτερο ...σωριάζομαι..

Αντζελα ευτυχώς με το μπαράκι θα έχετε περισσότερα καθίσματα.. Αν και χθες όλοι άνετα καθόμασταν (και εσείς πάνω μας... :grin:)
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
μαρτυριαρη............ :2funny:

ελα μωρε μωρο δεν τις ξερεις πια............. :cheesy:
κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι ειναι αυτες οι 2  :2funny:

η μπετυ σε πληροφορω ειναι το πιο βαρυ ποτηρι, και αντρα πρεπει να βαζει κατω στο ποτο :o
μια φορα εχουμε βγει μαζι και οπως ηταν στο πρωτο ποτο ετσι ηταν και στο 5ο-6ο καμια αλλαγη στη συμπερυφορα της ,τιποτα λες και επινε νερο :cheesy:
Πάντως το μπαράκι είναι όλα τα λεφτά έχει να χυθεί αλκοόλ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ενα αλκοτεστ θελετε

να θα σας παει  :zfuck:
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Καλησπέρα και από εμένα. Πες τε μου σας παρακαλώ κάθε πότε γίνονται αυτα τα πάρτυ συναγωνιστές; θέλω και εγώ να ερθω και να γνωρίστω μαζί σας . Αν και είμαι από επαρχία πες τε μου μέρα και ώρα που ξεκινάνε να ερθω.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μαρτυριαρη............ :2funny:

ελα μωρε μωρο δεν τις ξερεις πια............. :cheesy:
κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι ειναι αυτες οι 2  :2funny:

η μπετυ σε πληροφορω ειναι το πιο βαρυ ποτηρι, και αντρα πρεπει να βαζει κατω στο ποτο :o
μια φορα εχουμε βγει μαζι και οπως ηταν στο πρωτο ποτο ετσι ηταν και στο 5ο-6ο καμια αλλαγη στη συμπερυφορα της ,τιποτα λες και επινε νερο :cheesy:

Μπου-Μπου δεν γίνεται αλλο! Αμαν πια!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Θα κανονίσετε όλες να σας βγάλουμε σε ενα ροκάδικο. Θα είναι και ευκαιρία να βάλετε δερμάτινο παντελόνι και έξαλα μπλουζάκια.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Καλησπέρα και από εμένα. Πες τε μου σας παρακαλώ κάθε πότε γίνονται αυτα τα πάρτυ συναγωνιστές; θέλω και εγώ να ερθω και να γνωρίστω μαζί σας . Αν και είμαι από επαρχία πες τε μου μέρα και ώρα που ξεκινάνε να ερθω.



καλημέραααααα σε όλους
κάθε Τετάρτη μετά τις 17:00 όμως πλην του lago που πάντα είναι εκεί :cheesy:, οι λοιποί μαζεύονται μετά τις 19:00.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
καλημέραααααα σε όλους
κάθε Τετάρτη μετά τις 17:00 όμως πλην του lago που πάντα είναι εκεί :cheesy:, οι λοιποί μαζεύονται μετά τις 19:00.
από ότι βλέπω καλέ μου πατέρα, έχεις βαλθεί να ξεφτιλίσεις τελείως το γιο σου...αντί να με προστατέψεις με ρίχνεις βορρά στα θηρία...κρίμα...εγώ πάντως εξακολουθώ να σε αγαπώ!! :rolleyes: :rolleyes:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom