Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
κέλλυ, lagonisian,cheyenne,amjik,osie,bottom και οι υπόλοιπες δημοκρατικές δυνάμεις έχουν διαφορετική άποψη...όλοι είμαστε περήφανοι που έχουμε φίλο έναν άνθρωπο πολύτιμο σαν κ σένα...με αδαμάντινο χαράκτηρα, κρυστάλλινη ηθική και από ότι ακούγεται φοβερό εραστή!!! :grin: :grin:
σε ευχαρηστω για τα καλα σου λογια αλλα δεν ειμαι τιποτα απο ολα  αυτα.... ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
σε ευχαρηστω για τα καλα σου λογια αλλα δεν ειμαι τιποτα απο ολα  αυτα.... ;)
πάσχεις από χαμηλή αυτοεκτίμηση?? :2funny: :2funny: αφού στα λέω εγώ, τι τα αρνείσαι...είπαμε είμαι ο μέγας προμότορας των πάντων...άσε με να σου φτιάξω το προφίλ σου... :grin: :grin:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
πάσχεις από χαμηλή αυτοεκτίμηση?? :2funny: :2funny: αφού στα λέω εγώ, τι τα αρνείσαι...είπαμε είμαι ο μέγας προμότορας των πάντων...άσε με να σου φτιάξω το προφίλ σου... :grin: :grin:
γιατι να μου φτιαξεις  το προφιλ μου  :huh: ψαχνω για πελατες? :2funny: :2funny:
εσυ εισαι το καλυτερο παιδι :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
α σε ευχαρηστω κουκλα μου  :-*
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
κέλλυ, lagonisian,cheyenne,amjik,osie,bottom και οι υπόλοιπες δημοκρατικές δυνάμεις έχουν διαφορετική άποψη...όλοι είμαστε περήφανοι που έχουμε φίλο έναν άνθρωπο πολύτιμο σαν κ σένα...με αδαμάντινο χαράκτηρα, κρυστάλλινη ηθική και από ότι ακούγεται φοβερό εραστή!!! :grin: :grin:


:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
;) ;) ;) ;) ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
κέλλυ, lagonisian,cheyenne,amjik,osie,bottom και οι υπόλοιπες δημοκρατικές δυνάμεις έχουν διαφορετική άποψη...όλοι είμαστε περήφανοι που έχουμε φίλο έναν άνθρωπο πολύτιμο σαν κ σένα...με αδαμάντινο χαράκτηρα, κρυστάλλινη ηθική και από ότι ακούγεται φοβερό εραστή!!! :grin: :grin:

Πω πω τι γλυψιμο ειναι αυτο!!  :grin: :grin: :grin:
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
                                                                 ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΓΝΩMHΣ

Νιώθω την ανάγκη , αλλά και την υποχρέωση , να ζητήσω δημόσια συγνώμη από το μέλος Lucent51 για την ανάρμοστη και αδικαιολόγητη ενέργειά μου ν' αναπαράγω και σε άλλα θέματα (topics-threads) το συγκεκριμένο κείμενο που τον αφορούσε.
Η αναπαραγωγή του κειμένου σε άλλα θέματα ήταν μία μικρόψυχη πράξη  που είμαι σίγουρος , πως ακόμα και εάν δεν με τιμωρούσε  ο Μέγας Μεσολαβητής (Global Moderator )της ιστοσελίδας γι'αυτόν το λόγο  , θα το μετάνιωνα αργότερα και θα ένιωθα πολύ άσχημα. Όμως πάνω στον ενθουσιασμό , έχασα τον αυτοέλεχό μου και προέβην σ' αυτήν την οικτρή και μικροπρεπή πράξη.
Έφαγα λοιπόν και εγώ με την σειρά μου μία ξεγυρισμένη ''σφαλιάρα '' και ήρθα στα ίσια μου.

                                                                                                                                                           Ευτυχείτε...
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Την δήλωση αυτήν  σκόπευα να την αναρτήσω και στ' άλλα θέματα που ενεπλάκησαν σε αυτήν την ιστορία , αλλά ο Μέγας Μεσολαβητής (Global Moderator )  μου απάντησε ότι δεν επιτρέπεται...
 

asspussakias

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0

Καλησπέρα σας.......1ο μήνυμά μου αυτό..... και ας μου επιτρέψουν τα άλλα κορίτσια του μαγαζιού να ξεκινήσω τις δημοσιεύσεις μου με το δημόσιο θαυμασμό μου γι'αυτό το εξωτικό μωρό, τη Μπέτυ, καθόσον έχω ένα πάθος με τα κορίτσια που έχουν παρόμοια χαρακτηριστικά προσώπου όπως της Μπέτυς. Στη πρώτη μου άλλωστε επίσκεψη στο μαγαζί, έτυχε να έχει βάρδια η Μπέτυ και έπαθα πλάκα μαζί της!! Το μαγαζί ούτως ή άλλως φέρνει πανέμορφες κοπέλλες...αυτό είναι σίγουρο!

Α σόρυ....1ο μήνυμα σε αυτό το Topic ήθελα να πω

 

KRYSTALLINOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2011
Μηνύματα
287
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε bottom αν και δεν γνωριζω τον λογο που ετσι κι αλλιως μικρη σημασια εχει θα μου επιτρεψεις να σου απονειμω τα ευσημα για την αντιδραση σου..
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
                                                                 ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΓΝΩMHΣ

Νιώθω την ανάγκη , αλλά και την υποχρέωση , να ζητήσω δημόσια συγνώμη από το μέλος Lucent51 για την ανάρμοστη και αδικαιολόγητη ενέργειά μου ν' αναπαράγω και σε άλλα θέματα (topics-threads) το συγκεκριμένο κείμενο που τον αφορούσε.
Η αναπαραγωγή του κειμένου σε άλλα θέματα ήταν μία μικρόψυχη πράξη  που είμαι σίγουρος , πως ακόμα και εάν δεν με τιμωρούσε  ο Μέγας Μεσολαβητής (Global Moderator )της ιστοσελίδας γι'αυτόν το λόγο  , θα το μετάνιωνα αργότερα και θα ένιωθα πολύ άσχημα. Όμως πάνω στον ενθουσιασμό , έχασα τον αυτοέλεχό μου και προέβην σ' αυτήν την οικτρή και μικροπρεπή πράξη.
Έφαγα λοιπόν και εγώ με την σειρά μου μία ξεγυρισμένη ''σφαλιάρα '' και ήρθα στα ίσια μου.

                                                                                                                                                           Ευτυχείτε...
τη συγγνωμη αυτη την ζιτας επειδη σου το ζιτησε ο μεγαλος η το ηθελες εσυ ο ιδιος?
 

KRYSTALLINOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2011
Μηνύματα
287
Like
0
Πόντοι
1
που είμαι σίγουρος , πως ακόμα και εάν δεν με τιμωρούσε  ο Μέγας Μεσολαβητής (Global Moderator )της ιστοσελίδας γι'αυτόν το λόγο  , θα το μετάνιωνα αργότερα και θα ένιωθα πολύ άσχημα.

Διαβαζοντας την παραπανω σειρα καταλαβαινει καποιος οτι δεν τον αναγκασε κανεις να ζητησει συγνωμμη.. Φανταζομαι δηλαδη οτι η δουλεια του Μoderator δεν ειναι να αναγκαζει καποιον να ζηταει συγνωμμη παρα μονο να τον επαναφερει στην ταξη ακομα και με διαγραφη απο το σαιτ οταν καποιος επιδειξει αναρμοστη συμπεριφορα.. Ισως να τον εκανε να ξανασκεφτει το οποιο λαθος του με αποτελεσμα να πραξει ο ιδιος στην συνεχεια οπως αρμοζε..

Βεβαια δεν ειμαι στο μυαλο του καθενος.. Μιλαω παντα με βαση λογικης..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom