Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
τα λόγια είναι περιτταααααά.
δεν ξέρω τι με έπιασε...που γενικά είμαι εγκρατής...αλλά κ η νεφέλη τρελλό μωρό...σου λέω με τρέλλανε...τσαχπίνα,έξυπνη...και σε συνδυασμο με ελένη όταν τσιγαριάζαμε ήταν φοβερή φάση...την επόμενη φορά θα τις πάρω ταυτόχρονα...εκεί να δεις...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
η Νεφέλη είναι το είδος του μωρού που θα ήταν τέλεια όχι μόνο για γκόμενα αλλα και κολλητή!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
η Νεφέλη είναι το είδος του μωρού που θα ήταν τέλεια όχι μόνο για γκόμενα αλλα και κολλητή!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τη γνώρισα σήμερα τύπε μου και πραγματικά συμφωνώ 1000% μαζί σου...άνετη, επικοινωνιακή, χαβαλετζού, έξυπνη και ερωτιάρα γάτα!!! :rockon: :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Χαιρετώ τη γνωστή παλιοπαρέα... Έχω επιστρέψει Αθήνα απ' την Παρασκευή το βράδυ αλλά ήμουν στο τρέξιμο αυτές τις μέρες γιατί αύριο μπαίνω φαντάρος και μπήκα μόνο για λίγα λεπτά στο site... Καλά :fuck2: εύχομαι σε εσάς τους έξω που θα βλέπετε γυναίκες και ρίξτε και έναν για 'μένα... Χαιρετισμούς και θα τα πούμε στην άδεια της ορκωμοσίας σε 15 - 20 μέρες ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Χαιρετώ τη γνωστή παλιοπαρέα... Έχω επιστρέψει Αθήνα απ' την Παρασκευή το βράδυ αλλά ήμουν στο τρέξιμο αυτές τις μέρες γιατί αύριο μπαίνω φαντάρος και μπήκα μόνο για λίγα λεπτά στο site... Καλά :fuck2: εύχομαι σε εσάς τους έξω που θα βλέπετε γυναίκες και ρίξτε και έναν για 'μένα... Χαιρετισμούς και θα τα πούμε στην άδεια της ορκωμοσίας σε 15 - 20 μέρες ;)
Καλη θητεία.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Χαιρετώ τη γνωστή παλιοπαρέα... Έχω επιστρέψει Αθήνα απ' την Παρασκευή το βράδυ αλλά ήμουν στο τρέξιμο αυτές τις μέρες γιατί αύριο μπαίνω φαντάρος και μπήκα μόνο για λίγα λεπτά στο site... Καλά :fuck2: εύχομαι σε εσάς τους έξω που θα βλέπετε γυναίκες και ρίξτε και έναν για 'μένα... Χαιρετισμούς και θα τα πούμε στην άδεια της ορκωμοσίας σε 15 - 20 μέρες ;)

σου ευχομαι οτι καλυτερο μωρο μου ;) :-* :-* :-*


Καλό μήνα και καλό χειμώνα  ;) :-

Τωρα το πρωι στο studio www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=12]Nεφέλη[/url] +  www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=61]Κέλλυ[/url] +  www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=12]Αλεξάνδρα [/URL] :smitten: :smitten: :smitten:

το απόγευμα  www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=7]Μαρίνα[/url] +  www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=61]Κέλλυ[/url] +  www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=123]Γιασμίν [/URL] :smitten: :smitten: :smitten:

το βράδυ  www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=65]Ελένη[/url] + www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=85]Αναστασία [/URL] :smitten: :smitten:

 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Χαιρετώ τη γνωστή παλιοπαρέα... Έχω επιστρέψει Αθήνα απ' την Παρασκευή το βράδυ αλλά ήμουν στο τρέξιμο αυτές τις μέρες γιατί αύριο μπαίνω φαντάρος και μπήκα μόνο για λίγα λεπτά στο site... Καλά :fuck2: εύχομαι σε εσάς τους έξω που θα βλέπετε γυναίκες και ρίξτε και έναν για 'μένα... Χαιρετισμούς και θα τα πούμε στην άδεια της ορκωμοσίας σε 15 - 20 μέρες ;)
καλή θητεία φιλαράκι  :dancing: και μην σε  ψαρωσουν μέσα  :grin:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Χαιρετώ τη γνωστή παλιοπαρέα... Έχω επιστρέψει Αθήνα απ' την Παρασκευή το βράδυ αλλά ήμουν στο τρέξιμο αυτές τις μέρες γιατί αύριο μπαίνω φαντάρος και μπήκα μόνο για λίγα λεπτά στο site... Καλά :fuck2: εύχομαι σε εσάς τους έξω που θα βλέπετε γυναίκες και ρίξτε και έναν για 'μένα... Χαιρετισμούς και θα τα πούμε στην άδεια της ορκωμοσίας σε 15 - 20 μέρες ;)

Καλή θητεία φίλε!  Θα περάσει ο καιρός μην ανησυχείς.
Ολοι έχουμε περάσει απο αυτό το λούκι!
Νασαι γερός και δυνατός!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου η καινούρια κοπελούδα που ήταν να δουλέψει, τι έγινε τελικα;;


Womanaholic καλή θητεία ρε!! Θα περάσει και δεν θα το καταλάβεις!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Θελω λιγο να σταθω στα σχόλια που κανουν μερικοί ανώνυμοι στης κριτικες εκφράζοντας κομπλεξ ,ζηλεια και ουτε εγω ξέρω τι...

Για μένα αυτο ειναι μεγάλη μαλακια του αντι ,διοτη πολυ απλα ο καθε ενας που δεν εχει ποστάρει ποτε  στο φορουμ, κλωνος κυριος παει και σχολιάζει με ασεβη τροπο στο πεδιο << σχολια>> στης κριτικές,πηγαιντε δειτε μονοι σας , οχι μονο στης κελλυς και σε διάφορες αλλες

Δεν μπορω να καταλάβω για ποιο λογο ενοχλουνται τοσο πολυ οταν καποιος απολαμβάνει το σεξ με μια εργάζομενη κοπέλα αυτου του χωρου και βγαινει μια χημεία πως το λένε? Εχουν φαει τοσες ξεπετες και βγαζουν το κομπλεξ εδω, η μονο με τα σχολια? Καταρχας αυτες οι κοπελες κανουν μια δυσκολη δουλεια και ειναι ολες αξιες σεβασμου,ειδικα μερικες που ειναι ακαταμάχητοι χαρακτηρες. Οπως βλεπετε η κελλυ εχει τετοια υπερβολη που λετε μερικοι στης κριτικες της διοτη ειναι γαμω  τους χαρακτήρες, πολυ απλα, ειναι συναισθηματικη κοπέλα ,γλυκος χαρακτήρας και δεν ξερω και εγω τι αλλο, γιαυτο πολυ απλα διαβάζετε αυτα στης κριτικές, Μπορει σε εμφανιση αλλους να αρεσει και σε αλλους οχι λογο γουστου,αλλα αν σε καποιον αρεσει εμφανισιακα και σε χαρακτήρα οδηγειτε η κριτικη στην υπερβολή που λέτε.

Κανει καποιος μια πολυ καλη κριτικη << ειναι προμότορας>> κανει ασχημη ειναι <<αντιπαλος προμότορας>>  :jerking:

Αποφασηστε ρε καραγκιόζηδες τι θελετε να γραφουμε να τελειωνουμε

Βλεπω οτι της κριτικες με τα αυταρχικα δεν της μαυρίζετε

μηπως λοιπον θελετε ολη μια πλαστικια στον κωλο να ηρεμησετε? Λεω μηπως...



Και μενα μετα την κριτικη για την κελλυ μου ζαλισατε τα αρχιδια και μου τα πρηξατε τοσο που δεν μου εκανε το xl μποξεράκι μου..

Αλλα στην τελικη εγω κανω αυτα που γουστάρω και δεν θα δωσω δεκάρα για κανενα ,αρωστάκι, κομπλεξάκι, και κρυφόπουστα..

Και αν σκάτε απο το κακο σας και ενοχλειστε τοσο, ΞΥΔΑΚΙ

αυτα...  :birdman:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εγώ λέω να μην ενοχλείσαι γιατί μπορείς όπως κάθε ώριμος άνθρωπος να διακρίνει αυτόν που δεν συμφωνεί μαζί σου και έχει μια αντίθετη άποψη, που πρέπει να είναι σεβαστή, από αυτόν που ζει μεσα στη ξυνίλα και σε λυπεί η κακομοιριά του. (εξαιρούνται φυσικά τα ανταγωνιστικά αλλά μικρότερου βεληνεκούς  καταστήματα που προσπαθούν να κλέψουν πελατεία).
προτείνω να συνεχίσεις να κάνεις ότι έκανες, όπως έκανες μέχρι τώρα χωρίς καμία παρέκκλιση   άλλωστε διατί να το κρύψωμεν άλλωστε, μου είσαι απόλυτα συμπαθής.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγώ λέω να μην ενοχλείσαι γιατί μπορείς όπως κάθε ώριμος άνθρωπος να διακρίνει αυτόν που δεν συμφωνεί μαζί σου και έχει μια αντίθετη άποψη, που πρέπει να είναι σεβαστή, από αυτόν που ζει μεσα στη ξυνίλα και σε λυπεί η κακομοιριά του. (εξαιρούνται φυσικά τα ανταγωνιστικά αλλά μικρότερου βεληνεκούς  καταστήματα που προσπαθούν να κλέψουν πελατεία).
προτείνω να συνεχίσεις να κάνεις ότι έκανες, όπως έκανες μέχρι τώρα χωρίς καμία παρέκκλιση   άλλωστε διατί να το κρύψωμεν άλλωστε, μου είσαι απόλυτα συμπαθής.
Σε ευχαριστώ πολυ  :)

κοιτα, βεβαια και υπαρχουν διαφορετικές αποψεις παντα, και φυσικα εγω ξερω ποια ειναι

Ετσι ειναι και η ζωη, ενα θέατρο,ο αλλος ειναι μαλακας, ο αλλος δολοφονος,ο αλλος ψυχασθενης ολοι εχουν τον ρολο τους

και φυσικη εαν δεν υπήρχαν αντιθετες αποψεις δεν θα υπηρχε συζήτηση, θα συμφωνουσαμε ολοι με ολους και ολα και θα ταν βαρετη η ζωη..

Ναι μεν,θα ακουσω την διαφορετικη αποψη, αλλα βλεπεις πολλοι προσπαθουν να επιβαλουν την γνωμη τους βριζοντας και προσβάλοντας..

εκει ποιος φταει?
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Θελω λιγο να σταθω στα σχόλια που κανουν μερικοί ανώνυμοι στης κριτικες εκφράζοντας κομπλεξ ,ζηλεια και ουτε εγω ξέρω τι...

Για μένα αυτο ειναι μεγάλη μαλακια του αντι ,διοτη πολυ απλα ο καθε ενας που δεν εχει ποστάρει ποτε  στο φορουμ, κλωνος κυριος παει και σχολιάζει με ασεβη τροπο στο πεδιο << σχολια>> στης κριτικές,πηγαιντε δειτε μονοι σας , οχι μονο στης κελλυς και σε διάφορες αλλες

Δεν μπορω να καταλάβω για ποιο λογο ενοχλουνται τοσο πολυ οταν καποιος απολαμβάνει το σεξ με μια εργάζομενη κοπέλα αυτου του χωρου και βγαινει μια χημεία πως το λένε? Εχουν φαει τοσες ξεπετες και βγαζουν το κομπλεξ εδω, η μονο με τα σχολια? Καταρχας αυτες οι κοπελες κανουν μια δυσκολη δουλεια και ειναι ολες αξιες σεβασμου,ειδικα μερικες που ειναι ακαταμάχητοι χαρακτηρες. Οπως βλεπετε η κελλυ εχει τετοια υπερβολη που λετε μερικοι στης κριτικες της διοτη ειναι γαμω  τους χαρακτήρες, πολυ απλα, ειναι συναισθηματικη κοπέλα ,γλυκος χαρακτήρας και δεν ξερω και εγω τι αλλο, γιαυτο πολυ απλα διαβάζετε αυτα στης κριτικές, Μπορει σε εμφανιση αλλους να αρεσει και σε αλλους οχι λογο γουστου,αλλα αν σε καποιον αρεσει εμφανισιακα και σε χαρακτήρα οδηγειτε η κριτικη στην υπερβολή που λέτε.

Κανει καποιος μια πολυ καλη κριτικη << ειναι προμότορας>> κανει ασχημη ειναι <<αντιπαλος προμότορας>>  :jerking:

Αποφασηστε ρε καραγκιόζηδες τι θελετε να γραφουμε να τελειωνουμε

Βλεπω οτι της κριτικες με τα αυταρχικα δεν της μαυρίζετε

μηπως λοιπον θελετε ολη μια πλαστικια στον κωλο να ηρεμησετε? Λεω μηπως...



Και μενα μετα την κριτικη για την κελλυ μου ζαλισατε τα αρχιδια και μου τα πρηξατε τοσο που δεν μου εκανε το xl μποξεράκι μου..

Αλλα στην τελικη εγω κανω αυτα που γουστάρω και δεν θα δωσω δεκάρα για κανενα ,αρωστάκι, κομπλεξάκι, και κρυφόπουστα..

Και αν σκάτε απο το κακο σας και ενοχλειστε τοσο, ΞΥΔΑΚΙ

αυτα...  :birdman:
μπράβο ρε σταμ στο μυαλό μου είσαι μέσα δεν συμφονω  100%  αλλά 1000% μαζί σου είσαι  μέγιστος και γίγαντας  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Εγω παντως δεν εχω παραπονο απο το εν λογο μαγαζι.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αντζελα, η Μπετυ επιστρεφει συντομα; Την πεθυμησα!

Διαβασα στις κριτικες οτι η Γιασμιν το πιπινακι κανει μονο πρωκτικο ανεβασμενη απο πανω. Ισχυει ακομα αυτο η' κανει πρωκτικο και doggy style και σε αλλες στασεις;

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom