Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Καλημέρα κυρία και κύριοι και καλό μήνα. Η πρωτομαγιά δεν είναι αργία, είναι απεργία...
αλλά τα κορίτσια παρέχουν πρώτες βοήθειες στον ανδρικό πληθυσμό,  έτσι το μαγαζί πρέπει να μείνει ανοιχτό...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και πρωτομαγιά σήμερα...ένα λουλούδι για το λούλουδι μου...
 

Συνημμένα

  • 1280-flower199.jpg
    1280-flower199.jpg
    178,8 KB · Εμφανίσεις: 15

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και αυτή η εικόνα γιατί είναι ωραία σαν και σένα
 

Συνημμένα

  • dfghnm.jpg
    dfghnm.jpg
    42,6 KB · Εμφανίσεις: 23

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Μέχρι πριν λίγο καιρό πίστευα ότι η ανωνυμία που παρέχει το internet (πλην IP) είναι πλεονέκτημα ώστε ελεύθερα και χωρίς φόβο να κατατίθονται απόψεις. Δεν είχα όμως φανταστεί ότι θα ηταν χώρος όπου κάποια ανθρωπάρια θα έκαναν αυτό που δεν μπορούν να κάνουν αν και θέλουν στην πραγματική τους ζωή, να αφήνουν τα κόμπλεξ τους να εκδηλωθούν και να χύνουν το δηλητηρίο τους. Στην πραγματική ζωή τους βέβαια αυτό δεν συμβαίνει γιατί γνωρίζουν εκ των προτέρων ότι θα εισπράξουν ξυλιές, ενώ εδώ μπορούν να εκδηλώνονται ανέξοδα και ακίνδυνα. Είναι κρίμα τελικά (για μένα) που αυτά που θες να πεις για μένα, χωρίς να σε ρωτήσει κανείς, δεν μου τα λες κατά πρόσωπο!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Μέχρι πριν λίγο καιρό πίστευα ότι η ανωνυμία που παρέχει το internet (πλην IP) είναι πλεονέκτημα ώστε ελεύθερα και χωρίς φόβο να κατατίθονται απόψεις. Δεν είχα όμως φανταστεί ότι θα ηταν χώρος όπου κάποια ανθρωπάρια θα έκαναν αυτό που δεν μπορούν να κάνουν αν και θέλουν στην πραγματική τους ζωή, να αφήνουν τα κόμπλεξ τους να εκδηλωθούν και να χύνουν το δηλητηρίο τους. Στην πραγματική ζωή τους βέβαια αυτό δεν συμβαίνει γιατί γνωρίζουν εκ των προτέρων ότι θα εισπράξουν ξυλιές, ενώ εδώ μπορούν να εκδηλώνονται ανέξοδα και ακίνδυνα. Είναι κρίμα τελικά (για μένα) που αυτά που θες να πεις για μένα, χωρίς να σε ρωτήσει κανείς, δεν μου τα λες κατά πρόσωπο!
ποιός σε πείραξε φίλε μου? πές το μου και θα τον κανονίσω. Μπορεί να είμαστε ανταγωνιστές αλλά αν κάποιος σε πειράξει μαύρο φίδι που τον έφαγε. Όπως λέγανε και οι σωματοφύλακες "Όλοι για 1 και 1 για όλους" , γιατί είμαστε φυλακες της 'Αντζελας και την προστατεύουμε άσχετα αν συναγωνιζόμαστε για το ποιός θα την κατακτήσει!!!
Γιαυτό φίλε μου αν χρειαστείς βοήθεια μην φοβηθείς να τη ζητήσεις. και όπως λένε στο χωριό μου "Όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος"
:fuck2: :fuck2: :fuck2: και ο νοων νοείτω!!!
Καλό μήνα σου εύχομαι φίλε osie

οχι δε με πειραξε κανενας ματια μου γλυκά :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ή την Τεταρτη ή τη Κυριακη το πρωί θα ειμαι μάτια μου
αυριο-μεθαυριο θα βγάλουμε το πρόγραμμα ;)
καλή ξεκούραση μωράκι :-*

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
καλό μήνα μωρό μου και ότι επιθυμείς να το βρείς
Ανυπομονώ να τα ξαναπούμε και νασαι σίγουρη οτι θα τα ξαναπούμε σύντομα
πολλά φιλάκια στο πιο γλυκό μωρό!!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
:grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ποιός σε πείραξε φίλε μου? πές το μου και θα τον κανονίσω. Μπορεί να είμαστε ανταγωνιστές αλλά αν κάποιος σε πειράξει μαύρο φίδι που τον έφαγε. Όπως λέγανε και οι σωματοφύλακες "Όλοι για 1 και 1 για όλους" , γιατί είμαστε φυλακες της 'Αντζελας και την προστατεύουμε άσχετα αν συναγωνιζόμαστε για το ποιός θα την κατακτήσει!!!
Γιαυτό φίλε μου αν χρειαστείς βοήθεια μην φοβηθείς να τη ζητήσεις. και όπως λένε στο χωριό μου "Όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος"
:fuck2: :fuck2: :fuck2: και ο νοων νοείτω!!!
Καλό μήνα σου εύχομαι φίλε osie


Όταν το διάβασα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τα υπόλοιπα προς το παρόν τα αφήνουμε ως έχουν, αυτοί που την έχουν δεί αφέντες, κυρίαρχοι, κυνηγοί και αναζητητές της υπερτάτης αλήθειας θα διαβάσουν ότι έγραψα και θα καταλάβουν αν τους αφορά. Επίσης καλό μήνα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
γίνε πιο σαφής ρε φίλε και εξηγήσου σε τι αναφέρεσαι!!!!
:think: :think: :think:

Φιλε terrorist οπως ειπα και στον osie..

Μην ασχολειστε. Να απανταμε σε τετοιες προκλησεις, αυτο θελουν.

Εγω βεβαια δεν ειμαι "φανατικος" με την Αντζελα. αλλα δεν μου αρεσουν χαρακτηρισμοι.

Στο κατω κατω, μπορει να στο "γυρισουν" αν δουν τα σκουρα και καλα οτι δεν αναφερονταν σε εσας....
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Φιλε terrorist οπως ειπα και στην osie..

Μην ασχολειστε. Να απανταμε σε τετοιες προκλησεις, αυτο θελουν.

Εγω βεβαια δεν ειμαι "φανατικος" με την Αντζελα. αλλα δεν μου αρεσουν χαρακτηρισμοι.

Στο κατω κατω, μπορει να στο "γυρισουν" αν δουν τα σκουρα και καλα οτι δεν αναφερονταν σε εσας....

εεε, όχι και "στην"
 

aristotelisbig

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Συντροφε osie.0909 εσύ που έχεις την τεχνογνωσία μπορείς να μας πεις που αλλού δουλεύει η Αντζελα;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Θα μου επιτρέψετε, αν αυτό μπορεί να ειπωθεί, πως ανακαλώ εκφράσεις όπως το "Αντζελοκαψούρης", καψούρης και τα παράγωγα τους λέξεις και πράξεις π.χ αφιέρωση τραγουδιών. Παρ όλα αυτά εξακολουθώ να πίστευω ακράδαντα πως η Άντζελα είναι υπέροχος άνθρωπος.

Υ.Γ για τον terrorist  που μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής. Φίλε, το πεδίο είναι απόλυτα ελεύθερο και μπορείς να είσαι πλέον και οι 4 σωματοφύλακες.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλημερα σε ολους,καλη Πρωτομαγια και καλο μηνα να εχουμε ;) ;) ;) ;)
Σημερα δουλευουμε και ειμαστε ανοιχτα γιατι πολλες κοπέλες εχουμε αναγκη τα χρηματα επισης ειναι μια μερα αργιας οπου πολλοι απο εσας δεν δουλευετε και ισως να θελετε καποιο μαγαζι σαν το δικο μας να επισκευτητε. :cheesy:
Μωρακι aristetelisbig δεν δουλευω πουθενα αλλου εκτος απο το παρον μαγαζι και θα εχω βαρδια την επομενη Κυριακη και τη μεθεπομενη Τεταρτη ;)
Πραγματικα εδω ειναι ενα ανοιχτο σαιτ και ενα ανοιχτο θεμα και μπορει να μπει ο οποιοσδηποτε και να γραψει οτι θέλει ειτε αρνητικο είτε θετικό.
Εγω πιστευω οτι στα κακοβουλα αρνητικά σχόλια δεν ειναι αναγκη να απαντάμε και να μας επιρεάζουν......Πιστευω οτι καθε ανθρωπος πρεπει να ειναι κοινωνικός και να μπορει να συνηπάρχει με του υπόλοιπους ειτε σε ενα thread ειτε σε ενα cafe ειτε σε ενα club...
Oσο για τον  ossie τον terrorist και αλλα παιδια που εχω γνωριστει μαζι τους μεσω του site τους θεωρω πανω απ όλα φίλους μου, το ιδιο πιστευω και αυτοι με τη σειρά τους οποτε ολοι οι υπόλοιποι χαρακτηρισμοί ειναι πέρα απο άστοχοι και κακοπροαίρετοι

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:


 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Θα μου επιτρέψετε, αν αυτό μπορεί να ειπωθεί, πως ανακαλώ εκφράσεις όπως το "Αντζελοκαψούρης", καψούρης και τα παράγωγα τους λέξεις και πράξεις π.χ αφιέρωση τραγουδιών. Παρ όλα αυτά εξακολουθώ να πίστευω ακράδαντα πως η Άντζελα είναι υπέροχος άνθρωπος.

Υ.Γ για τον terrorist  που μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής. Φίλε, το πεδίο είναι απόλυτα ελεύθερο και μπορείς να είσαι πλέον και οι 4 σωματοφύλακες.

κριμα γιατι εγω ηθελα και τους 4 σωματοφυλακες μου >:( >:( >:(

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
κριμα γιατι εγω ηθελα και τους 4 σωματοφυλακες μου >:( >:( >:(

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
Μας έχεις άντζελα μην φοβάσαι δεν μας χάνεις!!!
:grouphug: :grouphug: :grouphug:
Και φυσικά πρώτα απόλα είμαστε φίλοι σου και σε στηρίζουμε.
:smitten: :smitten: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Θα μου επιτρέψετε, αν αυτό μπορεί να ειπωθεί, πως ανακαλώ εκφράσεις όπως το "Αντζελοκαψούρης", καψούρης και τα παράγωγα τους λέξεις και πράξεις π.χ αφιέρωση τραγουδιών. Παρ όλα αυτά εξακολουθώ να πίστευω ακράδαντα πως η Άντζελα είναι υπέροχος άνθρωπος.

Υ.Γ για τον terrorist  που μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής. Φίλε, το πεδίο είναι απόλυτα ελεύθερο και μπορείς να είσαι πλέον και οι 4 σωματοφύλακες.
φίλε όσιε διακρίνω κάποια απογοήτευση ή έτσι μου φαίνεται? :think: :think: :think:
Τι θες να πείς ότι μας αφήνεις μόνους?
Σε παρακαλώ να το σκεφτείς καλά και να μας πείς
Είμαστε μια παρέα όλοι μαζί
:grouphug: :grouphug: :grouphug:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom