Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Παιδες σας αφηνω, και ηρεμα τα πραγματα!!  :o
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τα εχετε κανει λιγο πουτανα με τις επενδυσεις σας ε ?????

καρδια καλοκαιριου, σφιγγουν οι ζεστες, γεμιζουν οι παραλιες, αδειαζει η αθηνα, αδειαζει και το ταμειο και μας πιανει πανικος εεεεεε ??????????


γκομενα: γιασμιν
συνολο κριτικων: 6


ελαβον:


* 1 ΘΕΤΙΚΗ κριτικη στις 10/8/11 ο ΛΑΜΠΗΣ ή LAB ο οποιος εχει εγγραφη στισ 6/7/11 και ο οποιος εχει κανει εγγραφη για να κανει θετικες κριτικες στο εν λογω καταστημα (ποιος να ναι αραγε  :rolleyes: ), καθως εχει ΜΗΔΕΝ ποστ και αλλη μια ΘΕΤΙΚΗ κριτικη για μια αλλη γκομενα ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ.

* 1 ΘΕΤΙΚΗ κριτικη στις 10/8/11 ο lithin ο οποιος εκανε μολις χθες εγγραφη και ο οποιος εχει κανει εγγραφη για να κανει θετικες κριτικες στο εν λογω καταστημα (ποιος να ναι αραγε  :rolleyes: ), καθως εχει εχει ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ (καλα μαντεψατε) ΜΗΔΕΝ ποστ και αλλη μια θετικη (για ξεκαρφωμα κριτικη)

* αμεσως πριν απο αυτες τις δυο θετικες κριτικες υπαρχουν δυο αρνητικες κριτικες στην ιδια ημερομηνια απο τους flyingdutchman και xostikas36 τις οποιες ηρθαν και να ''ΚΑΠΑΚΩΣΟΥΝ'' στα γρηγορα οι προηγουμενες δυο, καθως μας διαβαζει και κοσμακης και δεν πρεπει να μενει πανω πανω η κακη κριτικη.

* αμεσως πριν μια θετικη κριτικη του Womanaholic, αλλα αυτη δεν πιανεται γιατι το παιδακι αυτο οταν ηταν μικρο ειχε τρακαρει μετωπικα με ενα βλημα.

* και αμεσως πριν και μαλιστα πρωτη κριτικη για να ''ανοιξει το καρε'' της γιασμιν, ΑΛΛΟ ΕΝΑ φαντασμα. ο demolition man με ημερομηνια εγγραφης 1/8/11 και ο οποιος εχει κανει εγγραφη για να κανει θετικες κριτικες στο εν λογω καταστημα (ποιος να ναι αραγε  :rolleyes: ) και (καλα μαντεψατε) ΜΗΔΕΝ ποστ και μια κριτικη ολη κι ολη και αυτη για τη γιασμιν και εκτοτε ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ δραστηριοτητα. ουτε ποστ, ουτε κριτικες.



καλα ρε, πατε καλα ?????????το δαχτυλο βυζαινουν ολοι σαν την παρτη σας ??????




υ.γ. μην ξεχασω να πω στους αγαπουληδες, νταβαδες, φριφακερς, αγαμητους, κομπλεξαρες, αυτοχθονες κατοικους φυλης που ψαχνουν το αμαξι τους ( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) να αρχισουν να με βριζουν...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:

υ.γ.2. μην ξεχασω να σας δωσουν εντολη οι πελατες σας να με μπαναρετε...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ωραια αυτα που λες..............
αλλα για μενα αυτα που εννοεις ειναι πολυ ανουσια
αν εσυ πιστευεις οτι εμεις σαν studio ειμαστε ευχαριστημενοι απο μια κοπελα που εχει 3 θετικες και 3 ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ κριτικες κανεις πολυ μεγαλο λαθος και εχεις πολυ λαθος εντυπωση για εμας γιατι ο πηχης μας ειναι τοσο ψηλα που μονο με τηλεσκοπιο και αν μπορει να τον δει κανεις
και αν πιστευεις οτι αλλη δουλεια δεν εχουμε απο το να προβαλουμε μια κοπελα που δεν εχει τα φοντα για να προβληθει τοτε μεγειασου με χαρα σου αλλα κατι τετοιο σε βαθος χρονου θα εκανε ζημια σε ολες μας εκει μεσα
και εμεις δεν δουλευουμε για το σημερα αλλα για το ΑΥΡΙΟ
αν εχεις παντως χρονο για χασιμο παρε ενα τηλ τη γιασμιν οταν θαναι στο studio και ρωτα την αν απο χθες ολες μας την εχουμε βαλει στη γωνια ή οχι >:(
Γιατι οτι αρνητικο γραφετε γιαυτην δεν ξεγραφετε ουτε σωζεται και εχει αντικτυπο σε ολες μας εκει μεσα >:(
τωρα αν θες τη γνωμη μου ουτε εμενα μου φαινεται φυσιολογικο ολο αυτο που εχει γινει μαζι της
και το αποδιδω στο οτι μαλλον ειναι κοπελα που σε οποιον της γυαλισει κανει θαυματα σε οποιον οχι ειναι απλα γιαυτην ρουτινα
εμεις ομως εκει μεσα ειμαστε επαγγελματιες και οφειλουμε να βλεπουμε ολους το ιδιο
αν το καταλαβει νωρις καλο και μαλιστα πολυ καλο σε αυτην θα κανει αν οχι υπαρχουν και αλλα studio στην αθηνα.....

υγ1. καλα κανεις και ψαχνεις τον καθενα, να σε ρωτησω κατι αλλο?
εσυ γραφτηκες εδω 27/7/11 σημερα εχουμε 11/8/11, αν εισαι τοσο εξυπνος που μεσα σε 14 μερες ανακαλυπτεις τετοιες συνομωσιες αν κατσεις μελος κανα χρονο ή 2 τι θα ανακαλυψεις?
οτι οι server του bourdela.com εκπεμπουν μεσα απο την αρχιεπισκοπη αθηνων? :idiot: :uglystupid:


 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Αντζελα μην βαζεις τον κοσμο στην γωνια τοσο ευκολα, μπορει να ειχε κακη μερα απλα πιειτε εναν καφε μαζι και θα δεις.....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ωραια αυτα που λες..............
αλλα για μενα αυτα που εννοεις ειναι πολυ ανουσια
αν εσυ πιστευεις οτι εμεις σαν studio ειμαστε ευχαριστημενοι απο μια κοπελα που εχει 3 θετικες και 3 ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ κριτικες κανεις πολυ μεγαλο λαθος και εχεις πολυ λαθος εντυπωση για εμας γιατι ο πηχης μας ειναι τοσο ψηλα που μονο με τηλεσκοπιο και αν μπορει να τον δει κανεις
και αν πιστευεις οτι αλλη δουλεια δεν εχουμε απο το να προβαλουμε μια κοπελα που δεν εχει τα φοντα για να προβληθει τοτε μεγειασου με χαρα σου αλλα κατι τετοιο σε βαθος χρονου θα εκανε ζημια σε ολες μας εκει μεσα
και εμεις δεν δουλευουμε για το σημερα αλλα για το ΑΥΡΙΟ
αν εχεις παντως χρονο για χασιμο παρε ενα τηλ τη γιασμιν οταν θαναι στο studio και ρωτα την αν απο χθες ολες μας την εχουμε βαλει στη γωνια ή οχι >:(
Γιατι οτι αρνητικο γραφετε γιαυτην δεν ξεγραφετε ουτε σωζεται και εχει αντικτυπο σε ολες μας εκει μεσα >:(
τωρα αν θες τη γνωμη μου ουτε εμενα μου φαινεται φυσιολογικο ολο αυτο που εχει γινει μαζι της
και το αποδιδω στο οτι μαλλον ειναι κοπελα που σε οποιον της γυαλισει κανει θαυματα σε οποιον οχι ειναι απλα γιαυτην ρουτινα
εμεις ομως εκει μεσα ειμαστε επαγγελματιες και οφειλουμε να βλεπουμε ολους το ιδιο
αν το καταλαβει νωρις καλο και μαλιστα πολυ καλο σε αυτην θα κανει αν οχι υπαρχουν και αλλα studio στην αθηνα.....

υγ1. καλα κανεις και ψαχνεις τον καθενα, να σε ρωτησω κατι αλλο?
εσυ γραφτηκες εδω 27/7/11 σημερα εχουμε 11/8/11, αν εισαι τοσο εξυπνος που μεσα σε 14 μερες ανακαλυπτεις τετοιες συνομωσιες αν κατσεις μελος κανα χρονο ή 2 τι θα ανακαλυψεις?
οτι οι server του bourdela.com εκπεμπουν μεσα απο την αρχιεπισκοπη αθηνων? :idiot: :uglystupid:
Για ποιο λογο να εχετε την γιασμιν σε μια γωνια επειδη ο καθενας γραφει το μακρι του και το κοντο του?
Η εγω κατάλαβα λαθος την διατυπωση σου αντζελα, η ειναι ετσι οπως τα λες.
Την γιασμιν την πετυχα οταν εφευγε μετα το τελος της βαρδιας της μαζι με την πετρα ,και ειδα οτι ειναι ενα γλυκο καθημερινο κορίτσι, και ειπαμε γουστα ειναι αυτα σε οποιον αρέσει οχι , σε οποιον αρέσει ας προσέλθει.

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα μην βαζεις τον κοσμο στην γωνια τοσο ευκολα, μπορει να ειχε κακη μερα απλα πιειτε εναν καφε μαζι και θα δεις.....

να σου πω κατι μωρο μου.................
εγω δεν ειμαι καποια εξω απο αυτη τη δουλεια
στα ιδια δωματια μπαινω και στους ιδιους πελατες
και εχω και μια εμφανιση και μια ιστορια που θα μου επετρεπαν πολυ ανετα αν μπω σε καποιον και για τον χ,ψ λογο (απο το να μην τον γουσταρω μεχρι να νιωθω κουρασμενη) να τον ξεπεταξω στo 1 λεπτo
δεν το κανω ομως οταν ΔΟΥΛΕΥΩ , ΔΟΥΛΕΥΩ παει και τελιωσε
πως νομιζεις χτιστικε αυτος ο χωρος?
απο το κορμι μου και μονο
εχω λοιπον την απαιτηση οπως ειμαι εγω επαγγελματιας να ειναι και ολες οι κοπελες (και ειναι)
ειμαι πολυ περηφανη για να δεχτω οτι καποιος ηρθε στο studio και δεν περασε καλα και ειναι κατι που δεν μαρεσει καθολου και δεν θαμαρεσει και ποτε
συγουρα ανθρωποι ειμαστε και ολοι εχουμε τις κακες μας μερες ωστοσο η Γιασμιν ειναι ακομα απειρη και πρεπει να μαθει αν θελει να συνεχισει αυτη τη δουλεια με επιτυχια
με το να χαιδευεις καποιου τα αυτια αλλωστε μονο καλο δεν του κανεις


 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
να σου πω κατι μωρο μου.................
εγω δεν ειμαι καποια εξω απο αυτη τη δουλεια
στα ιδια δωματια μπαινω και στους ιδιους πελατες
και εχω και μια εμφανιση και μια ιστορια που θα μου επετρεπαν πολυ ανετα αν μπω σε καποιον και για τον χ,ψ λογο (απο το να μην τον γουσταρω μεχρι να νιωθω κουρασμενη) να τον ξεπεταξω στo 1 λεπτo
δεν το κανω ομως οταν ΔΟΥΛΕΥΩ , ΔΟΥΛΕΥΩ παει και τελιωσε
πως νομιζεις χτιστικε αυτος ο χωρος?
απο το κορμι μου και μονο
εχω λοιπον την απαιτηση οπως ειμαι εγω επαγγελματιας να ειναι και ολες οι κοπελες (και ειναι)
ειμαι πολυ περηφανη για να δεχτω οτι καποιος ηρθε στο studio και δεν περασε καλα και ειναι κατι που δεν μαρεσει καθολου και δεν θαμαρεσει και ποτε
συγουρα ανθρωποι ειμαστε και ολοι εχουμε τις κακες μας μερες ωστοσο η Γιασμιν ειναι ακομα απειρη και πρεπει να μαθει αν θελει να συνεχισει αυτη τη δουλεια με επιτυχια
με το να χαιδευεις καποιου τα αυτια αλλωστε μονο καλο δεν του κανεις

Ατζελακι μου εχεις δικιο και εγω το ιδιο λεω για την δικια μου δουλεια την οποια την εχω στησει μονος μου με τον ιδρωτα μου και συνηθιζω να λεω οτι ο καλος επαγγελματιας δεν ειναι αυτος που παιρνει ολες τις δουλειες αλλα αυτος που παιρνει τις δουλειες που μπορει να φερει εις περας.....


Ομως εχω συνηθισει να λυνω τα προβληματα μου με τον καφε..... πιες ενα καφεδακι και θα δεις μπορει ετσι να την κανεις καλυτερη και το ξερεις!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
να σου πω κατι μωρο μου.................
εγω δεν ειμαι καποια εξω απο αυτη τη δουλεια
στα ιδια δωματια μπαινω και στους ιδιους πελατες
και εχω και μια εμφανιση και μια ιστορια που θα μου επετρεπαν πολυ ανετα αν μπω σε καποιον και για τον χ,ψ λογο (απο το να μην τον γουσταρω μεχρι να νιωθω κουρασμενη) να τον ξεπεταξω στo 1 λεπτo
δεν το κανω ομως οταν ΔΟΥΛΕΥΩ , ΔΟΥΛΕΥΩ παει και τελιωσε
πως νομιζεις χτιστικε αυτος ο χωρος?
απο το κορμι μου και μονο
εχω λοιπον την απαιτηση οπως ειμαι εγω επαγγελματιας να ειναι και ολες οι κοπελες (και ειναι)
ειμαι πολυ περηφανη για να δεχτω οτι καποιος ηρθε στο studio και δεν περασε καλα και ειναι κατι που δεν μαρεσει καθολου και δεν θαμαρεσει και ποτε
συγουρα ανθρωποι ειμαστε και ολοι εχουμε τις κακες μας μερες ωστοσο η Γιασμιν ειναι ακομα απειρη και πρεπει να μαθει αν θελει να συνεχισει αυτη τη δουλεια με επιτυχια
με το να χαιδευεις καποιου τα αυτια αλλωστε μονο καλο δεν του κανεις
 :cheesy:
επειδη βλεπεις το αβαταρ μου και αυτα που γραφω, εγω πιστευω πολυ στης συνμωσιες  :cheesy: :cheesy: :cheesy:


γνωμη μου?

Ειναι ιδιοκτητες αντιπάλων στουντιο που το πνευμα τους, και η αρνητικη ενεργεια τους παροτρυνει να γραφουν κακες κριτικες για την συγκεκριμενη κοπέλα  :grin: :grin: :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
 :cheesy:
επειδη βλεπεις το αβαταρ μου και αυτα που γραφω, εγω πιστευω πολυ στης συνμωσιες  :cheesy: :cheesy: :cheesy:


γνωμη μου?

Ειναι ιδιοκτητες αντιπάλων στουντιο που το πνευμα τους, και η αρνητικη ενεργεια τους παροτρυνει να γραφουν κακες κριτικες για την συγκεκριμενη κοπέλα  :grin: :grin: :grin:
:thumbsup: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom