Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
μέσα στις επόμενες λίγες μέρες θα έρθω για αυτό που κανονίσαμε και με την άντζελα... :rockon: ελπίζω να είσαι οκ μάτια μου...

Βρε δεν εχεις μαθει εσυ ακομα!! :headbang: Τι θελεις να μας πεις οτι σου αρεσει  :lheel: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Βρε δεν εχεις μαθει εσυ ακομα!! :headbang: Τι θελεις να μας πεις οτι σου αρεσει  :lheel: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :grin:
έχω κανονίσει με άντζελα και ελένη να πάω να τις πάρω από το μαγαζί μαζί με όλα τα μαστίγια και δονητές και χειροπέδες και να σου κάνουμε μια επίσκεψη για να βιώσεις μια εμπερία πρωτόγνωρη!! :rockon: :rockon:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
μέσα στις επόμενες λίγες μέρες θα έρθω για αυτό που κανονίσαμε και με την άντζελα... :rockon: ελπίζω να είσαι οκ μάτια μου...
ειμαι οκ μωρο συμφονο σε ολα χαχα ασε η αλη να ζηλευουν η αλει :2funny: :2funny:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Βρε δεν εχεις μαθει εσυ ακομα!! :headbang: Τι θελεις να μας πεις οτι σου αρεσει  :lheel: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :grin:
χαχαχχαχα αυτα τα φυλαμε για σενα να μιν τα χαλασουμε μαι τουσ αλουσ οποτε κανονισε να τα σπαμε ολα επανο σου :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
έχω κανονίσει με άντζελα και ελένη να πάω να τις πάρω από το μαγαζί μαζί με όλα τα μαστίγια και δονητές και χειροπέδες και να σου κάνουμε μια επίσκεψη για να βιώσεις μια εμπερία πρωτόγνωρη!! :rockon: :rockon:

Πρεπει να εισαι πολυ  :jerking: :jerking: για να καθεσαι να παρακαλας δημοσια  :lheel: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: Να δουμε με τι κλωνο θα γραψεις κριτικη μετα !!  :2funny: :2funny:


Σοβαρεψου λιγο και αν θελεις  :lheel: :lheel: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_1: και να σε στραπονιασουν και οι δυο τοτε στειλε τους πμ  :jerking:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
χαχαχχαχα αυτα τα φυλαμε για σενα να μιν τα χαλασουμε μαι τουσ αλουσ οποτε κανονισε να τα σπαμε ολα επανο σου :2funny: :2funny:

Εσενα θα σε παρω με τον ουμαναχολικ μαζι!  :grin: Εκει να δεις τι εχεις να τραβηξεις!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Εσενα θα σε παρω με τον ουμαναχολικ μαζι!  :grin: Εκει να δεις τι εχεις να τραβηξεις!!  :2funny: :2funny: :2funny:
εγω ο ουμαναχολικ και συ μονο σου εισαι σιγουροσ ποσ θα μασ καταφερισ :Pμιν ανχονεσε θα του πο να σε στροσι καλα καλα μαι τα  :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :zfuck: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
εγω ο ουμαναχολικ και συ μονο σου εισαι σιγουροσ ποσ θα μασ καταφερισ :Pμιν ανχονεσε θα του πο να σε στροσι καλα καλα μαι τα  :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :zfuck: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατι νομιζεις οτι θα σου φερω το πουρο?  :2funny: :2funny:

Αχ τι εχει να τραβηξεις  :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :2funny: :2funny: :2funny:

 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Πρεπει να εισαι πολυ  :jerking: :jerking: για να καθεσαι να παρακαλας δημοσια  :lheel: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: Να δουμε με τι κλωνο θα γραψεις κριτικη μετα !!  :2funny: :2funny:


Σοβαρεψου λιγο και αν θελεις  :lheel: :lheel: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_1: και να σε στραπονιασουν και οι δυο τοτε στειλε τους πμ  :jerking:
γιατι σαρεσι να μπιραζισ τουσ αλουσ ε???? επιδι δεν μπορουν να σε κανονισουν οποσ εγω :Pγια φτο μαλον  :cheesy: :cheesy:
εγω παντοσ οταν ερθισ θα σου γραψο σπεσια κριτικι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
γιατι σαρεσι να μπιραζισ τουσ αλουσ ε???? επιδι δεν μπορουν να σε κανονισουν οποσ εγω :Pγια φτο μαλον  :cheesy: :cheesy:
εγω παντοσ οταν ερθισ θα σου γραψο σπεσια κριτικι  :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν τους πειραζω μωρο, αλλα δεν καταλαβαινουν ποσο μαλακες ειναι οταν σε δημοσιο φορουμ καθονται και  :jerking: με τα προσωπικα τους βιτσια και συνεννοησεις!  :headbang:

Δεν υπαρχει πιο μεγαλος ξευτελισμος για μενα οταν τα διαβαζω!  :2funny: :2funny:

Οσο για σενα οταν θα τελειωσω μαζι σου δεν θα μπορεις να γραψεις. Θα μου στελνεις φιλακια μονο!!  :2funny: :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Πρεπει να εισαι πολυ  :jerking: :jerking: για να καθεσαι να παρακαλας δημοσια  :lheel: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: Να δουμε με τι κλωνο θα γραψεις κριτικη μετα !!  :2funny: :2funny:


Σοβαρεψου λιγο και αν θελεις  :lheel: :lheel: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_1: και να σε στραπονιασουν και οι δυο τοτε στειλε τους πμ  :jerking:
κάποιος άλλος κοιμάται καιο ξυπνάει με το όνειρο του στραπόν...και αυτός πάντως δεν είμαι εγώ... :jerking: :jerking:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Δεν τους πειραζω μωρο, αλλα δεν καταλαβαινουν ποσο μαλακες ειναι οταν σε δημοσιο φορουμ καθονται και  :jerking: με τα προσωπικα τους βιτσια και συνεννοησεις!  :headbang:

Δεν υπαρχει πιο μεγαλος ξευτελισμος για μενα οταν τα διαβαζω!  :2funny: :2funny:

Οσο για σενα οταν θα τελειωσω μαζι σου δεν θα μπορεις να γραψεις. Θα μου στελνεις φιλακια μονο!!  :2funny: :2funny:
πολι συγουρο σε βλεπο μωρο και δεν μαι πιθισ :cheesy: :cheesy:
μονο απο κοντα θα συγουρευτο πλεον

γιατι αν θα σου στιλο φιλια η  :tits: :tits:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
κάποιος άλλος κοιμάται καιο ξυπνάει με το όνειρο του στραπόν...και αυτός πάντως δεν είμαι εγώ... :jerking: :jerking:

Ναι καλα, να δουμε ποσους κλωνους εχεις και κρυβεσαι απο πισω!! Αντε ξεφτυλα σοβαρεψου λιγο!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom