Νέα

Στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Μαλλόν τελος και οι δυο, απο οτι μου ειπε η ευγενεστατη τσα2
Καλημερα για την Βίκυ και εγώ από πολύ καλό πελάτη της έμαθα πως σταμάτησε και δεν θα ξαναγυρίσει το εχω γραψει στις αναζητησεις χαμενων Ιεροδουλων αλλά προχτες νομίζω το μαγαζί εδώ έγραψε κάτι για τέλος του μήνα πως επιστέφει αν θέλει ας επανέλθει καθώς αρκετοί την αναζητούν.Για την Αναστασία που ρωτά ο φίλος πριν λίγες μέρες που πέρασα από εκει και την είδα προκειτε για όμορφη γυναίκα με πολύ όρεξη και καυλες όπως δείχνει μάλιστα εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τις υπηρεσίες της
 

Hobbbistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
388
Πόντοι
21
για την αναστασια που δουλευει σημερα το πρωι εχουμε καμια πληροφορια?
δεν υπαρχει κριτικη ουτε στο σαιτ του μαγαζιου

Πρόκειται για κοπέλα από την Ρωσία , αν θυμάμαι καλά . Σε ηλικία , πρέπει να είναι κοντά στα 30 ...Αρκετά μεγάλο και όμορφο στήθος με μεγάλες ρώγες . Πριν κάμποσο καιρό που είχα πάει μαζί της , δε θυμάμαι και πολλά , όμως δε το είχα μετανιώσει . Ήταν αρκετά καλά και ορεξάτη .
 

Hobbbistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
388
Πόντοι
21
Η Τζούντι που επανεμφανίζεται αυτή τη βδομάδα στο Studio είναι όντως η Τζούντι η μελαχρινή κοπέλα με το όμορφο πρόσωπο ή είναι κάποια καινούρια κοπέλα με το ίδιο όνομα και εκ παραδρομής εμφανίζεται η φωτογραφία της Τζούντι που ανέφερα .

Ευχαριστώ !
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Η Τζούντι που επανεμφανίζεται αυτή τη βδομάδα στο Studio είναι όντως η Τζούντι η μελαχρινή κοπέλα με το όμορφο πρόσωπο ή είναι κάποια καινούρια κοπέλα με το ίδιο όνομα και εκ παραδρομής εμφανίζεται η φωτογραφία της Τζούντι που ανέφερα .

Ευχαριστώ !

Μαλλον προκειται για τη Τζουντι που ηταν μεχρι και τον χειμωνα που μας περασε. Την ειχα δει αλλα δεν μπηκα γιατι δεν μου αρεσε το σωμα της. Φοβερο προσωπο αλλα απο σωμα εχανε αρκετα.

Απο υπηρεσιες τι λεει ???? Γλωσσιδια κανει τουλαχιστον ????
 

Hobbbistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
388
Πόντοι
21
Μαλλον προκειται για τη Τζουντι που ηταν μεχρι και τον χειμωνα που μας περασε. Την ειχα δει αλλα δεν μπηκα γιατι δεν μου αρεσε το σωμα της. Φοβερο προσωπο αλλα απο σωμα εχανε αρκετα.

Απο υπηρεσιες τι λεει ???? Γλωσσιδια κανει τουλαχιστον ????

Ναι , από σώμα έχανε αρκετά . Μου το είχε παραδεχτεί και η ίδια ...Αλλά από πρόσωπο σε έφτιαχνε αρκετά !!!! ...Γλωσσίδια δε θυμάμαι να έκανε .Πάντως ήταν πάρα πολύ κεφάτη
 

leopold-stoch

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί και παλιότερα, αλλά στο στούντιο πλέον υπάρχει και 2ος όροφος, δηλαδή λειτουργεί σε στυλ τατοϊου 58. Απλώς στο site δεν αναφέρεται το πρόγραμμα της βάρδιας του 2ου οροφου.
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
Ζανέτ... Αναστασία ΚΟΛΑΣΗ
 

Συνημμένα

  • DSCN0071.jpg
    DSCN0071.jpg
    287 KB · Εμφανίσεις: 66

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ..........
 

Συνημμένα

  • DSCN0058.JPG
    DSCN0058.JPG
    231,8 KB · Εμφανίσεις: 67
  • DSCN0058.JPG
    DSCN0058.JPG
    231,8 KB · Εμφανίσεις: 70

Hobbbistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
388
Πόντοι
21
H Αναστασία κάνει πλήρες πρόγραμμα ;

Η Τζούντυ;Έφυγε πάλι;
Ευχαριστώ.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Ζανέτ... Αναστασία ΚΟΛΑΣΗ
Λαχανεμπορα βλεπεις δεν ειναι μουφες κατεβα με 300αρες στις ευθειες τουλαχιστον γιατι σε στροφες σε βλεπω να αγοραζεις οικοπεδα :2funny: :2funny: :κρινω εξ ιδιων τα αλλοτρια :grin: :grin: ;)
 

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Η Ρανια σταματησε ή θα ξαναγυρισει;;;
 

Hobbbistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
388
Πόντοι
21
Πέρασε κανείς από το 12 να μας πει λίγα λόγια για τις καινούργιες κοπέλες (Χριστίνα, Αγάπη, Ελένη);;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom