Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936

Τύποι αυτός είναι άνθρωπος του Μητσοτάκη.

Πάει να βάλει χέρι στην αριστερά ο Κούλης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Μαλακά άμα ήταν να γαμησεις Μαρεβα πουστης θα γινοσουν, βέβαια εσείς εκεί στα χωριά γαματε και το κοπάδι.

Στην δουλειά του να είναι καλός και ας γαμιεται και με τον Φιλη
Αστείο πάνω στα παραπάνω
Έρχεται ένας πρωτευουσιάνος στο χωριό
Στη στάνη βλέπει ένα τσομπάνη
Φίλε θα με κεράσεις κάτι να φάω;
Γιατί σε ήξερα από χθες;
Αν θα σου πω τι λένε τα ζώα σου για σένα;
Για προχωρα
Πάει ο πρωτεύουσιανος
Δίπλα στο γάιδαρο
Και αρχίζει ονκ ο γάιδαρος όνκ όνκ
Και για 5 λεπτά ανταλλάσσουν ονκ
Είχε γούρλωσε τα μάτια του ο τσοπάνης
Τι σου είπε τι σου είπε;
Να λέει τον προσέχεις του δίνεις φαγητό τον ποτίζεις
Αλλά καμιά φορά που δεν περπατάει να κάνεις υπομονή λιγάκι όλα και θα του περάσει να μην τον βαράς με την βίτσα

Τον κερνάει λοιπόν φαγητό ο τζομπάνης
Μετά του λέει δώσε μου και καμιά μπύρα

Τα ίδια φωνάζει την κότα


Coco coco πρωτευουσιάνος κο κο κο κο κο η κότα
Μου είπε λοιπόν ότι όλα καλά εκτός ότι καμιά φορά που δεν έχει τα κέφια της δεν κάνει αυγό και τής φωνάζεις την κυνηγάς και λοιπά υπομονή να έχεις μία μέρα

Τον κερνάει την μπύρα και ενω μιλάγανε
Βλέπουν μία κατσίκα βελάζω ντας να κατεβαίνει στην πλαγιά

Και ο τσοπάνης

Μην πιστεύεις κουβέντα από αυτά που θα σου πει αυτή μου ρίχτηκε πρώτη
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.225
Like
72.394
Πόντοι
12.756
Αστείο πάνω στα παραπάνω
Έρχεται ένας πρωτευουσιάνος στο χωριό
Στη στάνη βλέπει ένα τσομπάνη
Φίλε θα με κεράσεις κάτι να φάω;
Γιατί σε ήξερα από χθες;
Αν θα σου πω τι λένε τα ζώα σου για σένα;
Για προχωρα
Πάει ο πρωτεύουσιανος
Δίπλα στο γάιδαρο
Και αρχίζει ονκ ο γάιδαρος όνκ όνκ
Και για 5 λεπτά ανταλλάσσουν ονκ
Είχε γούρλωσε τα μάτια του ο τσοπάνης
Τι σου είπε τι σου είπε;
Να λέει τον προσέχεις του δίνεις φαγητό τον ποτίζεις
Αλλά καμιά φορά που δεν περπατάει να κάνεις υπομονή λιγάκι όλα και θα του περάσει να μην τον βαράς με την βίτσα

Τον κερνάει λοιπόν φαγητό ο τζομπάνης
Μετά του λέει δώσε μου και καμιά μπύρα

Τα ίδια φωνάζει την κότα


Coco coco πρωτευουσιάνος κο κο κο κο κο η κότα
Μου είπε λοιπόν ότι όλα καλά εκτός ότι καμιά φορά που δεν έχει τα κέφια της δεν κάνει αυγό και τής φωνάζεις την κυνηγάς και λοιπά υπομονή να έχεις μία μέρα

Τον κερνάει την μπύρα και ενω μιλάγανε
Βλέπουν μία κατσίκα βελάζω ντας να κατεβαίνει στην πλαγιά

Και ο τσοπάνης

Μην πιστεύεις κουβέντα από αυτά που θα σου πει αυτή μου ρίχτηκε πρώτη
:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.304
Κριτικές
8
Like
32.642
Πόντοι
6.536

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.796
Πόντοι
1.686
Μάγκες ήρθε η ώρα να μάθετε κάτι πολύ σημαντικό !

Ο Κασσελάκης είναι ο agent Smith από το Matrix 4


:rockon::rockon::rockon:



kasselakis_new_xr.jpg







intro-1656381253.webp



agent_smith.jpg


:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:


Θα καθαρίσει τους εχθρούς του Συριζα !
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
Αμα τον κατέβαζε ο Συριζα για Δημαρχο Αθηνών είχε πάρει το σκαλπ του ηλιθιου Μπακογιαννη για πλάκα , θα τον ξεμουνιαζε ή ξεκώλιαζε οτι βολευει

Και θα ήταν και μία καλη δοκιμή για να τον γνωρίσει ο κόσμος και να τον εμπιστευτει πιο μετά αν τα πάει καλά..

Τωρα τον πετάνε χύμα για την προεδρία , μεχρι το 2027 ουτε στην Βουλη δεν θα είναι μέσα ,
θα κάνει αντιπολιτευση τυπου Ανδρουλάκη , δηλαδη σαν να ειναι ολη η εταιρεία στο γραφείο και αυτός να δουλευει απο το σπιτι με Skype

Αρα, πετας Αχτσιογλου στην προεδρία , στελνεις τον Γιωργο Μαρίνο του Συριζα στον Δημο που θα τον παρει
αφηνεις Αχτσιογλου να παρει τ αρχιδια μου , γιατι τιποτα δεν θα μπορει να κάνει , και μετά σουταρεις την μανταμ και βαζεις αυτον πρόεδρο
που τον λουζεις με δάφνες για την καλη δουλεια που έκανε στον δημο και παπαρια μαντολες και σου κανει το μαγαζάκι ξανα λιγο ανταγωνιστικό
Οτι πιο σωστο εχω διαβασει,ο Ζαχαριαδης ειναι καλο στελεχος αλλα κομματικο που αποδοκιμαστηκε προσφατα,στη θεση του δεν θα κατεβαινα απο τη στιγμη που μπηκε σε ψηφοφορια με το Φιλη,ακου εκει με το Φιλη και επικρατησε οριακα...
Αυτο που περιγραφεις το εκανε ο Τσιπρας
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
Σοκαρίστηκα όταν εμαθα οτι ο Καιρίδης εχει σύζυγο....
Γυναίκα έ!!!

:O
Ο Καιριδης παρολο το στυλ αυτο που εχει δεν ειναι πουστης,στην αμερικη εχουν μια εκφραση γι αυτους μου διαφευγει την ακουσα.Δειχνει στυλ πουστικο αλλα δεν ειναι...
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Ο Καιριδης παρολο το στυλ αυτο που εχει δεν ειναι πουστης,στην αμερικη εχουν μια εκφραση γι αυτους μου διαφευγει την ακουσα.Δειχνει στυλ πουστικο αλλα δεν ειναι...
τυπε η ζωη εχει δειξει οτι αμα καποιος μοιαζει πουστης , μυριζει πουστης κινειται σαν πουστης τελικα ειναι πουστης ....Στην ελλαδα θα καταντησουμε οι πουστηδες παντρεμενοι με γυναικα και παιδια να ειναι περισσοτεροι απο τους straight :confused::confused:
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201
To κασελάκι κυρ Στέφανε...

Ε ρε γλέντια... and the show must go on!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.225
Like
72.394
Πόντοι
12.756
Μηνυμα Κασσελακη για την υποψηφιοτητα :rockon::rockon::rockon:
Του το εγραψαν με ατακες/συνθηματα :rockon::rockon:

  • Σε μία χώρα με κληρονόμους πρωθυπουργούς
  • Έχω επίγνωση ότι δε διαθέτω κομματική προϋπηρεσία. Η προϋπηρεσία μου είναι στην εργασία και στην κοινωνική ζωή.
  • Θέλετε να βάλετε απέναντι στον κληρονόμο Μητσοτάκη ένα άτομο αυτοδημιούργητο; :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
  • Θέλετε να βάλετε απέναντι στους δήθεν άριστους ένα άτομο που μιλάει καλύτερα αγγλικά από αυτούς, που τους έχει κερδίσει σε μαθηματικούς διαγωνισμούς και πτυχία; :rockon::rockon::rockon::rockon: (να και τα Αγγλικα , θα βαραει μαλακια ο Τσιπρας τωρα απο την χαρα του )

  • Θέλετε να βάλετε απέναντι στον σκηνοθετημένο Πρωθυπουργό του Γκρίνμπεργκ έναν άνθρωπο με ενσυναίσθηση; :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:


 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.656
Πόντοι
2.456
Μηνυμα Κασσελακη για την υποψηφιοτητα :rockon::rockon::rockon:
Του το εγραψαν με ατακες/συνθηματα :rockon::rockon:

  • Σε μία χώρα με κληρονόμους πρωθυπουργούς
  • Έχω επίγνωση ότι δε διαθέτω κομματική προϋπηρεσία. Η προϋπηρεσία μου είναι στην εργασία και στην κοινωνική ζωή.
  • Θέλετε να βάλετε απέναντι στον κληρονόμο Μητσοτάκη ένα άτομο αυτοδημιούργητο; :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
  • Θέλετε να βάλετε απέναντι στους δήθεν άριστους ένα άτομο που μιλάει καλύτερα αγγλικά από αυτούς, που τους έχει κερδίσει σε μαθηματικούς διαγωνισμούς και πτυχία; :rockon::rockon::rockon::rockon: (να και τα Αγγλικα , θα βαραει μαλακια ο Τσιπρας τωρα απο την χαρα του )

  • Θέλετε να βάλετε απέναντι στον σκηνοθετημένο Πρωθυπουργό του Γκρίνμπεργκ έναν άνθρωπο με ενσυναίσθηση; :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
Στηρίζω!
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.700
Like
6.111
Πόντοι
1.406
Μηνυμα Κασσελακη για την υποψηφιοτητα :rockon::rockon::rockon:
Του το εγραψαν με ατακες/συνθηματα :rockon::rockon:

  • Σε μία χώρα με κληρονόμους πρωθυπουργούς
  • Έχω επίγνωση ότι δε διαθέτω κομματική προϋπηρεσία. Η προϋπηρεσία μου είναι στην εργασία και στην κοινωνική ζωή.
  • Θέλετε να βάλετε απέναντι στον κληρονόμο Μητσοτάκη ένα άτομο αυτοδημιούργητο; :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
  • Θέλετε να βάλετε απέναντι στους δήθεν άριστους ένα άτομο που μιλάει καλύτερα αγγλικά από αυτούς, που τους έχει κερδίσει σε μαθηματικούς διαγωνισμούς και πτυχία; :rockon::rockon::rockon::rockon: (να και τα Αγγλικα , θα βαραει μαλακια ο Τσιπρας τωρα απο την χαρα του )

  • Θέλετε να βάλετε απέναντι στον σκηνοθετημένο Πρωθυπουργό του Γκρίνμπεργκ έναν άνθρωπο με ενσυναίσθηση; :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
Δεν τα βαζεις ολα...

Σε μία χώρα με κληρονόμους πρωθυπουργούς. Σε μία οικογένεια με αυτοδημιούργητους γονείς. Η μητέρα μου, οδοντίατρος, δούλευε μέρα νύχτα να στηρίξει τον πατέρα μου όσο εκείνος άρχιζε την εταιρεία του. Τελικά η εταιρεία μεγάλωσε και εγώ βρέθηκα να μεγαλώνω στην Εκάλη.

Μόνο που αυτή η ευμάρεια ήταν τελικά επιφανειακή - όπως ήταν και της Ελλάδας.

Το παραδικαστικό κύκλωμα χτύπησε τους γονείς μου και τους πήρε ό,τι είχαν και δεν είχαν.

Έτσι, στα 14 μου βρέθηκα μόνος μου στην Αμερική. Όχι για πολυτέλεια. Από ανάγκη. Ήμουν τυχερός που ένα από τα παλαιότερα σχολεία των ΗΠΑ μού έδωσε πλήρη υποτροφία. Και αργότερα, η υποτροφία Ανδρέα Δρακόπουλου μού επέτρεψε να φοιτήσω στο Πανεπιστήμιο της Πενσυλβάνια.

Η Οδυσσεια ενος ξεριζωμενου.....
ef62ca97291c771f8c1836c5842bb9f0.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.225
Like
72.394
Πόντοι
12.756
Δεν τα βαζεις ολα...

Σε μία χώρα με κληρονόμους πρωθυπουργούς. Σε μία οικογένεια με αυτοδημιούργητους γονείς. Η μητέρα μου, οδοντίατρος, δούλευε μέρα νύχτα να στηρίξει τον πατέρα μου όσο εκείνος άρχιζε την εταιρεία του. Τελικά η εταιρεία μεγάλωσε και εγώ βρέθηκα να μεγαλώνω στην Εκάλη.

Μόνο που αυτή η ευμάρεια ήταν τελικά επιφανειακή - όπως ήταν και της Ελλάδας.

Το παραδικαστικό κύκλωμα χτύπησε τους γονείς μου και τους πήρε ό,τι είχαν και δεν είχαν.

Έτσι, στα 14 μου βρέθηκα μόνος μου στην Αμερική. Όχι για πολυτέλεια. Από ανάγκη. Ήμουν τυχερός που ένα από τα παλαιότερα σχολεία των ΗΠΑ μού έδωσε πλήρη υποτροφία. Και αργότερα, η υποτροφία Ανδρέα Δρακόπουλου μού επέτρεψε να φοιτήσω στο Πανεπιστήμιο της Πενσυλβάνια.

Η Οδυσσεια ενος ξεριζωμενου.....
ef62ca97291c771f8c1836c5842bb9f0.jpg

Εκατσες και ειδες ολη την ανακοινωση .. :wanker::wanker::wanker:

Σε χαλάει η Εκαλη αδερφε μου χωριάτη ;; :coffee:
Και η Λιανα Κανελη εκει μένει :wanker:

Ολοι οι σωστοι αριστεροι με δεξια τσεπη μένουν Εκαλη , για να ειναι και κοντα και να χαιρετιουνται το πρωι που πανε στα γραφεια τους :rockon::rockon:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.700
Like
6.111
Πόντοι
1.406
Εκατσες και ειδες ολη την ανακοινωση .. :wanker::wanker::wanker:

Σε χαλάει η Εκαλη αδερφε μου χωριάτη ;; :coffee:
Και η Λιανα Κανελη εκει μένει :wanker:

Ολοι οι σωστοι αριστεροι με δεξια τσεπη μένουν Εκαλη , για να ειναι και κοντα και να χαιρετιουνται το πρωι που πανε στα γραφεια τους :rockon::rockon:
Θα το γαμησουμε το πουστρακι σας οπως γαμησαμε τον αχαστο,πες του να φυγει τωρα να σωθει αλλιως θα τον στειλουμε πακετο στον συζυγο στο Αμερικα,κατεστραμενο και διαλυμενο,να πηγαινει και να πληρωνει 3000 δολαρια την ωρα το therapy σε ψυχολογο:s&m_1::s&m_1:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.225
Like
72.394
Πόντοι
12.756
Θα το γαμησουμε το πουστρακι σας οπως γαμησαμε τον αχαστο,πες του να φυγει τωρα να σωθει αλλιως θα τον στειλουμε πακετο στον συζυγο στο Αμερικα,κατεστραμενο και διαλυμενο,να πηγαινει και να πληρωνει 3000 δολαρια την ωρα το therapy σε ψυχολογο:s&m_1::s&m_1:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Σου χαλάει την πιάτσα μωρη :effemine::effemine::effemine::effemine:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
«Αμερικανοτραφής», «φυτευτός», «άνθρωπος του κεφαλαίου», «έτοιμα λεφτά από γονείς», κλπ. Μερικές από τις εκφράσεις που χρησιμοποιούν οι μπραβοκούληδες για τον Μητσοτάκη.. εεε συγγνώμη τον Κασσελάκη.:confused:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.739
Πόντοι
6.515
Εκατσες και ειδες ολη την ανακοινωση .. :wanker::wanker::wanker:

Σε χαλάει η Εκαλη αδερφε μου χωριάτη ;; :coffee:
Και η Λιανα Κανελη εκει μένει :wanker:

Ολοι οι σωστοι αριστεροι με δεξια τσεπη μένουν Εκαλη , για να ειναι και κοντα και να χαιρετιουνται το πρωι που πανε στα γραφεια τους :rockon::rockon:
Κι ο Καιρίδης τυπε
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.304
Κριτικές
8
Like
32.642
Πόντοι
6.536
Μια χαρά μου φαίνεται ο τύπος.
Έπρεπε να πάει για δήμαρχος να τον δούμε καλύτερα,να διοικήσει κτλ.
Ίσως με ένα άλλο κόμμα να τον ψήφιζα.

Αν χρησιμοποιήσει την ίδια κομματική μαγιά και τα ίδια πρόσωπα απλά θα είναι ένας βελτιωμένος Τσίπρας και θα αποτύχει.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.739
Πόντοι
6.515
Ο χοντρο-φιλης στο πρωτο προγραμμα ραδιόφωνο σαν χεσμένος παραμιλαγε για τον μπουλη

Και μόνο που ανακατευει το συριζαιικο συνοθύλευμα ο τυπος τον στηριζουμε
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.656
Πόντοι
2.456
Και εμένα κάτι μου κάνει ,δεν είναι διεφθαρμένος από την πολιτική το θέμα είναι να αλλάξει κάποια πρόσωπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom