Νέα

Στεφανία Κυβέλου aka STEFI Kinezoula (Dancer)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DmtrsxXx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 676
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
οτι πρεπει για πουτσα και ξυλο...
 

artemis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
ουτε και εμενα .. αλλα ειναι για πολυ ξυλο. Για τσοντα ειναι οχι για τιποτε αλλο .. ολες εχουν γινει χορευτριες γαμησετα ... 17 σελιδες για τετοια γκομενα.  :idiot:
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
ουτε και εμενα .. αλλα ειναι για πολυ ξυλο. Για τσοντα ειναι οχι για τιποτε αλλο .. ολες εχουν γινει χορευτριες γαμησετα ... 17 σελιδες για τετοια γκομενα.  :idiot:

Πολύ βρωμιάρα φαίνεται, για πολύ σκληρές τσόντες
Απο ομορφιά δεν λέει τίποτα
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
1782131_206890462853908_1235186260_n.jpg

:cum: :cum: :cum:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
γκαυλώνω με το στυλ της και την γκωλάρα της  :fuck1:
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
sirina σε gang baNg  θα ηθελα να την δω
 

akita26

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2011
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
την συγκεκριμένη την έχω πάρει αφού την έπαιξα στο face , πολύ εξηγημένο παιδί δεν κάνει μαλακίες για λεφτά ... ούτε  παρθένα είναι (προφανώς) αλλά ούτε  βίζιτα... ανήκει στη κατηγορία  cock-teasers γουστάρει να το παίζει έτσι και ας μην είναι αδικεί τον εαυτό της
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
την συγκεκριμένη την έχω πάρει αφού την έπαιξα στο face , πολύ εξηγημένο παιδί δεν κάνει μαλακίες για λεφτά ... ούτε  παρθένα είναι (προφανώς) αλλά ούτε  βίζιτα... ανήκει στη κατηγορία  cock-teasers γουστάρει να το παίζει έτσι και ας μην είναι αδικεί τον εαυτό της

Πριν ή μετά τα τραβέλια με μεγάλα προσόντα που ψάχνεις?
 

akita26

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2011
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Πριν ή μετά τα τραβέλια με μεγάλα προσόντα που ψάχνεις?

ρε  μαλακάκο  HITMAN  κομπλεξικέ.... το αν γράφω και σε άλλες ενότητες  δε καθιστά μούφα αυτό που είπα... δεν σου είπα οτι γάμησα την Rihana.. αν είσαι τοοσο μαλάκας και αγάμητος που σου φαίνεται  απίστευτο τι να σ κάνω...
Άλλωστε  αυτό που είπα είναι οτι είναι  ΞΗΓΗΜΕΝΗ και δε ψάχνεται για λεφτά ούτε κάνει  βίζιτες...ΑΜΑ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ  ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ  ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
ρε  μαλακάκο  HITMAN  κομπλεξικέ.... το αν γράφω και σε άλλες ενότητες  δε καθιστά μούφα αυτό που είπα... δεν σου είπα οτι γάμησα την Rihana.. αν είσαι τοοσο μαλάκας και αγάμητος που σου φαίνεται  απίστευτο τι να σ κάνω...
Άλλωστε  αυτό που είπα είναι οτι είναι  ΞΗΓΗΜΕΝΗ και δε ψάχνεται για λεφτά ούτε κάνει  βίζιτες...ΑΜΑ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ  ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ  ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ

Δεν κάνει για visita, για κανένα οίκο ανοχής ναι
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
ρε  μαλακάκο  HITMAN  κομπλεξικέ.... το αν γράφω και σε άλλες ενότητες  δε καθιστά μούφα αυτό που είπα... δεν σου είπα οτι γάμησα την Rihana.. αν είσαι τοοσο μαλάκας και αγάμητος που σου φαίνεται  απίστευτο τι να σ κάνω...
Άλλωστε  αυτό που είπα είναι οτι είναι  ΞΗΓΗΜΕΝΗ και δε ψάχνεται για λεφτά ούτε κάνει  βίζιτες...ΑΜΑ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ  ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ  ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ

Δεν είπα ότι έιναι μούφα αυτά που λες. Απλά επειδή είχες δηλώσει διαφορετικές προτιμήσεις.. είχα την απορία. Μην εξάπτεσαι φίλε μου. Αν την έφαγες την κοπέλα σου βγάζω το καπέλο. Αγάμητος πίστεψέ με φίλε μου δεν είμαι. Και δεν αναφέρομαι για σεξ επί πληρωμή μόνο. Ευτυχώς είμαι περήφανος για το παρελθόν μου. Και παρόλο που είμαι και πάλι θα έβγαζα το καπέλο σε όποιον έτρωγε τη συγκεκριμένη γκόμενα λόγω κώλου και μόνο. Η αλήθεια να λέγεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom