Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
καλά ρε παππού δεν το ξέρεις?στο moulin όλοι γαμάνε εκτός από εμένα, εσένα αντε και κάνα δυο άλλους.Ο womanlover αρχηγός και ακολουθεί κοπάδι!Και ξέρεις που γαμάνε εε?εκεί στο καλό το πριβεεεεεε.....με την κουρτίνα γύρω γύρω.....που δε σε βλέπει κανένας....Καλά για φραπέδες και πίπες δε σου συζητάω...στο τραπεζι εκεί που κάθεσαι... :jerking:

Πρώτον  όχι  ρε 
Δεύτερον , όχι  και  παππού  !
( Μπάρμπα , θείο με  λένε  τα  ανηψάκια μου , daddy οι φίλες  μου , και  bro  οι κολλητές  μου )
Για  σένα  απλά  είμαι  ο  Pourinho .

Περαιτέρω .
Μην  είσατε  ζουλιάρηδες .
Το  παιδί  γαμάει , εσάς  σας  τα  τρώνε .
Κοιτάχτε  να  μοιάσετε  στο  αρχηγόπουλο  κορόϊδα !

WOMANLOVER  THE  ULTIMATE STRIP CLUB  CHAMPEON
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
καλά ρε παππού δεν το ξέρεις?στο moulin όλοι γαμάνε εκτός από εμένα, εσένα αντε και κάνα δυο άλλους.Ο womanlover αρχηγός και ακολουθεί κοπάδι!Και ξέρεις που γαμάνε εε?εκεί στο καλό το πριβεεεεεε.....με την κουρτίνα γύρω γύρω.....που δε σε βλέπει κανένας....Καλά για φραπέδες και πίπες δε σου συζητάω...στο τραπεζι εκεί που κάθεσαι... :jerking:

:2funny:  :thumbsup:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδια τι γινεται την Κλαουντια την γαμησε κανεις?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
η κλαουντια γαμηθηκε η ακομη......???
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
το μαγαζι ειναι ανοικτο σημερα?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
μαγκες ας γραψει καποιος το ροστερακι αν το ξερει ...........
 

gg_28a

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
παίδες...παίζει καμία του μαγαζιού μα θέλει καλό γαμίσι...!!! :2funny: :2funny: :2funny:
τι παίζει σε αυτό το μαγαζί?? δεν έχω πάει ποτέ..!!!
μια φορά πήγα στη erotica γνώρισα μια ρωσίδα...ανταλλάξαςμ τηλ...ενώ νόμιζε ότι έλεγε ψέματα, τελικά βρεθήκαμε και έπεσε πολύ δούλεια... :tits: :pipa3: :pipa1:
και γουστάρω να ξανάβρω καμία τέτοια.... :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παίδες...παίζει καμία του μαγαζιού μα θέλει καλό γαμίσι...!!! :2funny: :2funny: :2funny:
τι παίζει σε αυτό το μαγαζί?? δεν έχω πάει ποτέ..!!!
μια φορά πήγα στη erotica γνώρισα μια ρωσίδα...ανταλλάξαςμ τηλ...ενώ νόμιζε ότι έλεγε ψέματα, τελικά βρεθήκαμε και έπεσε πολύ δούλεια... :tits: :pipa3: :pipa1:
και γουστάρω να ξανάβρω καμία τέτοια.... :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:

Και βέβαια υπάρχει, θα πας εκεί ψηλά στη Βριλησσού και όπου βλέπεις  νούμερο μεγάλο μπροστά από είσοδο έμπα μέσα, ρωσίδες, τσέχες, μολδαβές  και όλα τα καλά…
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
μαγκες μια ρωσιδα καστανοξανθη με τελιο σωμα ξερει κανεις πως την λενε?ρεξανα?καπως ετσι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom