Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
Ποσο πανε οι βιζιτες στο Λιχτεσταιν? Ρωταω γιατι ως συνταξιουχοι μονο βιζιτες θα γαμαμε
Δυο στριπτιζάδικα είχε , και το ένα έκλεισε λόγω κοβιντ. Με κάτω από κατοσταρικο δεν έμπαινες μέσα

Και πολλούς Αλβανούς να έρχονται από Ελβετία για νυχτερινή ζωή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα μπορείς να βγάζεις φράγκα (>3000) Ελλάδα είναι η καλύτερη χώρα με διαφορά αυτή τη στιγμή. Και είναι εκατομμύρια αυτές που γίνονται χαλί για να έρθουν Ελλάδα έστω και λίγο.
Μόνο που οι γκόμενες είναι χοντροκωλες και έχουν τουπέ όταν είναι μικρές. Και όταν μεγαλώνουν σε θέλουν για τα λεφτά αλλά πατσαβουριαζουν
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
35
Like
50
Πόντοι
0
Δυο στριπτιζάδικα είχε , και το ένα έκλεισε λόγω κοβιντ. Με κάτω από κατοσταρικο δεν έμπαινες μέσα

Και πολλούς Αλβανούς να έρχονται από Ελβετία για νυχτερινή ζωή
Τωρα μου θυμισες ενα στριπτιτζαδικο που ειχα παει Ζυριχη, σχετικα κεντρο ηταν. Σαν κωλομπαρο Θεσσαλονικης ηταν και πληρωσα και αρκετα χωρις να θυμαμαι ακριβως. Ζυριχη επισης επιασα κουβεντα με ισως την ωραιοτερη γυναικα που εχω δει απο κοντα, την πετυχα σε ενα καταστημα luis vuitton οπου ενας συναδεφος διαλεγε τσαντα για την γυναικα του. Ρωσσιδα η τυπισσα, δεν γαμησα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
Τωρα μου θυμισες ενα στριπτιτζαδικο που ειχα παει Ζυριχη, σχετικα κεντρο ηταν. Σαν κωλομπαρο Θεσσαλονικης ηταν και πληρωσα και αρκετα χωρις να θυμαμαι ακριβως. Ζυριχη επισης επιασα κουβεντα με ισως την ωραιοτερη γυναικα που εχω δει απο κοντα, την πετυχα σε ενα καταστημα luis vuitton οπου ενας συναδεφος διαλεγε τσαντα για την γυναικα του. Ρωσσιδα η τυπισσα, δεν γαμησα
Λίχτενσταϊν δεν πήγαινα ούτε με σφαιρες

Επίσης με έκπληξη διαβάζω τα γραπτά του πουτσαρα που μιλάει με καλά λόγια για τα μουνια στην Ελβετία. Γνωρίζω άτομα ,άντρες και γυναίκες , με μισθούς άνω των 100κ και όλοι μου λένε νεκροταφείο ψυχών.

Είναι ένας από τους λόγους που δεν έχω πάει κατά εκεί
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
Παρεπιπτόντως τώρα που μιλάω για Λίχτενσταϊν , είχα γνωρίσει μια μαύρη , με μάνα λευκή , Γαλλίδα , θεότρελη. Που είχα το μυαλό της μόνο στο μπικικίνι και στο να βρει άντρα με λεφτά ακόμα και 20-25 χρόνια μεγαλύτερο που έλεγε θέλει να πάει εκεί να παίρνει 100 χιλιάρικα το χρόνο.

Και κάποτε μάζευαν μπαμπάκι
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Πηγαινε Μαλτα καλυτερα ως συνταξιουχος αν σε απασχολει το φορολογικο και η ασφαλεια. Και αρκετα βιζιτακια εχει λογω των expats
Με ρώτησες και σου απάντησα με βάση τα όσα γνωρίζω για αυτό το μέρος και με το πώς θα σκεφτόμουν να λύσω το πρόβλημα που βάζεις, αν ενδιαφερόμουν να πάω εκεί.

Τι ακριβώς κόστος υπολογίζεις για νάσαι σουγκαρ νταντυ Ζυρίχη και σε ποιες ακριβώς?
Επίσης μια που θα φέρεις Ζυρίχη από το εξωτερικό τι ακρθβως θα κάνει στην Ζυρίχη όλη μέρα?
Μόλις απαντήσεις θα σου πω το κόστος

Δεν έχει νόημα να αναλύσουμε το κόστος. Απάντησα απλά σε ένα ερώτημα μέλους. Αυτός που πάει Λιχτενστάιν έχει σοβαρότερα προβλήματα να λύσει από το πώς θα βρει βίζιτα. Και προφανώς πρέπει να έχει και λεφτά, αν και είναι φτηνότερα από Ζυρίχη. Το θέμα ξεκίνησε από το ότι ο Β. Πουτσαράς παραπονιόταν ακόμα και για την Ελβετία και για αυτό του πρότεινα να εξετάσει και την περίπτωση του Λιχτενστάιν για τη σύνταξη, αλλά, όπως απάντησε, είναι άνθρωπος της πόλης.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Φαντάσου τον κμαν να είχε δικό του εξοχικό (μονοκατοικία) πχ Πιερία 'η Χαλκιδική, ή Μεσσηνία, δίπλα από τη θάλασσα και 3000 το μήνα εισόδημα. Θα ξεσκίζονταν στον πούτσο. Και φυσικά αυτοκίνητο για να τις κυκλοφορεί. Παράδεισος
Είναι και το πώς θα πλασάρεις την τοποθεσία σου. Το έχω γράψει και παλιά, ότι έχω γνωστό στη Ζάκυνθο με αγρόκτημα έξω από την πόλη κι έχει τζιπάκι να πηγαινοέρχεται. Πουλάει στις ξένες το όλο κόνσεπτ «ελληνικό νησί-αγρόκτημα-τζιπάκι» και κατεβάζει αβέρτα.
Είναι όμως και περίεργος από τη φύση του: ραδιοερασιτέχνης, ρούχα σαφάρι, τατουάζ κλπ και με όλα αυτά δημιουργεί περιβάλλον.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.873
Like
140
Πόντοι
16
Είναι και το πώς θα πλασάρεις την τοποθεσία σου. Το έχω γράψει και παλιά, ότι έχω γνωστό στη Ζάκυνθο με αγρόκτημα έξω από την πόλη κι έχει τζιπάκι να πηγαινοέρχεται. Πουλάει στις ξένες το όλο κόνσεπτ «ελληνικό νησί-αγρόκτημα-τζιπάκι» και κατεβάζει αβέρτα.
Είναι όμως και περίεργος από τη φύση του: ραδιοερασιτέχνης, ρούχα σαφάρι, τατουάζ κλπ και με όλα αυτά δημιουργεί περιβάλλον.

Ο κμαν ξέρει και τις γλώσσες τους, είναι μεγάλο αβαντάζ αυτό
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
35
Like
50
Πόντοι
0
Λίχτενσταϊν δεν πήγαινα ούτε με σφαιρες

Επίσης με έκπληξη διαβάζω τα γραπτά του πουτσαρα που μιλάει με καλά λόγια για τα μουνια στην Ελβετία. Γνωρίζω άτομα ,άντρες και γυναίκες , με μισθούς άνω των 100κ και όλοι μου λένε νεκροταφείο ψυχών.

Είναι ένας από τους λόγους που δεν έχω πάει κατά εκεί
H Ελβετια διαφερει ανα καντονι. Εχω μεινει ανα διαστηματα Ζυριχη, Γενευη μονο περαστικος και μου φανηκαν αρκετα διαφορετικες. Basel χαλια μαυρα οπως ειπα πριν ισως της γειτνιασης με Γερμανια και Γαλλια. Απο το γαμησιακο κομματι, βρηκα ευκολα γκομενα Ελβετιδα απο Ζυριχη, ωραια, 3 χρονια μικροτερη και πληρωνε παντα οταν βγαιναμε, καμια φορα μου εβαζε και λεφτα στο πορτοφολι οταν προλαβαινα να τα πληρωσω ολα εγω. Αν θες σοβαρες γκομενες η Ζυριχη πιστευω αξιζει.
Το αεροδρομιο ειναι πολυ κοντα στην πολη της Ζυριχης ,με τακτικο τραμ και λεωφορεια, αν μενεις μονιμα παιρνεις το αεροπλανακι και πας οπου γουσταρεις με γκομενα που πληρωνει και εκεινη!
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
35
Like
50
Πόντοι
0
Είναι και το πώς θα πλασάρεις την τοποθεσία σου. Το έχω γράψει και παλιά, ότι έχω γνωστό στη Ζάκυνθο με αγρόκτημα έξω από την πόλη κι έχει τζιπάκι να πηγαινοέρχεται. Πουλάει στις ξένες το όλο κόνσεπτ «ελληνικό νησί-αγρόκτημα-τζιπάκι» και κατεβάζει αβέρτα.
Είναι όμως και περίεργος από τη φύση του: ραδιοερασιτέχνης, ρούχα σαφάρι, τατουάζ κλπ και με όλα αυτά δημιουργεί περιβάλλον.
Μηπως το εχει airbnb και κανει και τον ταξιτζη παραλληλα με τον ερμπιενμπιουχο? Που τις βρισκει και τις κατεβαζει κιολας?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Μηπως το εχει airbnb και κανει και τον ταξιτζη παραλληλα με τον ερμπιενμπιουχο? Που τις βρισκει και τις κατεβαζει κιολας?
Έχω να επικοινωνήσω μαζί του προ κορωνοιού και δεν μου είχε πει ποτέ για airbnb. Από τα σόσιαλ έβρισκε Αγγλίδες, Γερμανίδες, Σκανδιναυές κλπ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Η Γερμανία θα αντέξει.Το θέμα είναι οτι όσοι εισάγουν λαθρο το παίζουν και αρχικαπιταλιστές.Για αυτό η λύση πρέπει να είναι ριζική.
Γενικώς υποστηρίζω τη μαζική εισαγωγή Σλάβων και σλαβικού πολιτισμού,πιστεύω Βαλκάνιοι και Σλάβοι μπορούν να τους γαμήσουν όλους ολοσχερώς αν πάρουν στα χέρια τους την κατάσταση.
Σε όλα τα θέματα υποστηρίζω σλαβικά συμφέροντα,ενισχύω σλαβική οικονομία και προτιμώ σλαβικά προιόντα.
Δεν μπορεί ο κάθε μαλάκας τουρκοάραβας και λαθρο να νομίζει οτι έχει δικαιώματα στην Ευρώπη και να εκμεταλεύεται το σύστημα.
Νομίζεις φίλε μου οτι μπορείς να κονομάς από τη δουλειά του πάκη και να μένεις σε προστατευμένα κάστρα ενώ οι άλλοι τρώνε τα σκατά?Θα σε πυρπολήσω,θα σου γαμήσω τη μπουφάν.Απλώς το θέμα είναι να προκαλείς συνεχή αστάθεια προετοιμάζοντας το έδαφος για πλήρη ανατροπή.
Ναι ρε πουστάρα,θα το βάλω και στη μαζική παραγωγή,σε γράφω στην πούτσα μου τη χοντρή.Αυτή πρέπει να είναι η στάση.

Νομίζω ήρθε η ώρα να δημιουργήσεις ένα κίνημα.Όπως ο Roosh καλή ώρα,άσχετα αν στο τέλος λύγισε.

Καλά τα 3ημερα στο μπλοκ και το τάισμα των σπονσορετών,αλλά εσυ ειδικά πρέπει να αφήσεις κάτι στις νεότερες γενιές,να ηγηθείς μιας κατάστασης που θα φέρει την ανατροπή.Δεν μπορώ να σκεφτώ καταλληλότερο απο σένα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Ο κμαν ξέρει και τις γλώσσες τους, είναι μεγάλο αβαντάζ αυτό
Τι ξέρει ο κμαν???
Κάτι αρστι μποθρτσι πολβνεζικα... Μην μπερδευεσαι
Επίσης
Εγώ ξέρω ρουμάνικα μοκδαβεζικα όπως τα ελληνικά
Ε και???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μηπως το εχει airbnb και κανει και τον ταξιτζη παραλληλα με τον ερμπιενμπιουχο? Που τις βρισκει και τις κατεβαζει κιολας?
Εύκολα από μαμπα τιντερ
Με τέτοιο ντεκόρ, αν κοίταγεται κι είναι μέχρι 50
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Για μπαμπουσκες γεννημενες πριν το 80 ναι. Ειδικα οσες γεννηθηκαν μετα το 90 μιλανε τα αγγλικα με ανεση
Προ τριημέρου πέρας; Σερβία Ουγγαρία
Σταμάτησα πολλές φορές
Αγγλικά μια στις πέντε μίλαγε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό με την γκόμενα που σου βάζε λεφτά στην τσέπη και 3 χρόνια μικρότερη που το διάβασες?????
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Λίχτενσταϊν δεν πήγαινα ούτε με σφαιρες

Επίσης με έκπληξη διαβάζω τα γραπτά του πουτσαρα που μιλάει με καλά λόγια για τα μουνια στην Ελβετία. Γνωρίζω άτομα ,άντρες και γυναίκες , με μισθούς άνω των 100κ και όλοι μου λένε νεκροταφείο ψυχών.

Είναι ένας από τους λόγους που δεν έχω πάει κατά εκεί
3χει πολύ μουνι κι ιζυγκοινγκ Ελβετία αλλά Ν; σαι κάτω των 30
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Μινσκ τη νύχτα.Τέτοια γκόμενα σε πολωνικό κλαμπ αποκλείεται να γαμήσεις εκτός αν είναι σπονσορομάγαζο όπως το Ritual.
Λευκορρωσία όμως μπορείς να γαμήσεις,εννοείται βέβαια οτι θα σκάσεις καμιά διακοσάρα σε ποτά δώρα κτλ για τα προεόρτια.
Κίεβο προ 2018 τέτοιες είχες χαλαρά,μετά ανέβασαν τον τουπέ και πρακτικά δεν έβρισκες πλέον στο live.

bIiD6l.png


Ενα τέτοιο δίδυμο Βαρσοβία θα σου ζητήσει καμιά πεντακοσάρα ευρώ για τη νύχτα,Μινσκ δε νομίζω να ασχοληθείς.

PImV85.png


Αυτές άμα ήτανε Ουκρανέζες προ 2018 μπορούσες να τις έχεις και τις τρεις μαζί για 300 ευρώ,τώρα καλά κρασιά.
Μινσκ όμως τώρα δεν αποκλείω να κάθονται και οι τρεις για 500.

vrPgug.png


Τέτοιες Κίεβο προ 2018 ήταν τσιμπουκλούδες της σειράς.Το πολύ να έσκαγες 200 και για τις δύο μαζί.Τώρα με την καμία.
Μινσκ όμως πιθανότατα να κάθονται με 300-400.Πολωνία θα ζητήσουν 600 μίνιμουμ συν σαμπάνια για κέρασμα.Κάπως έτσι πάει για τους χουβαρντάδες.

j2tXPm.png


Κλασσική γκόμενα των 100 ευρώ στο Κίεβο προ 2018.Τώρα καλά κρασιά.Μινσκ όμως δεν το αποκλείω να κάτσει στα 300 συν κέρασμα.

5V0TpQ.png


Αυτές πρακτικά τις γαμούσες όλες Λευκορρωσία με δώρο μια φούστα των 50 ευρώ.Τώρα άντε να χρειάζεσαι 200 το πολύ.Ανυπομονώ να ξαναπάω.

z4N8I9.png


Εχει υλικό και για τον Αλεξ αν θέλει να ασχοληθεί.

9vAZaN.png


Καυλιάρες Λευκορρωσίδες της νέας γενιάς.Αυτά παλιά δεν υπήρχανε.Πρέπει να πάω να δω τι παίζει.

0Gwiye.png


Αρχήγε το λαστ χοουπ
Αν πάρεις τον πουλο κι εκεί τελείωσε το έργο
Επιτυχία θα είναι αν οποία άνω του 7 προτείνεις τα γνωστά λέει ναι
Αν είναι έστω μια στις πέντε είναι καλά
Αν πάρεις 8 στα 10 όχι είναι μετρια
Αν είναι
Οποτε ατακ και ελπίζουμε
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
3χει πολύ μουνι κι ιζυγκοινγκ Ελβετία αλλά Ν; σαι κάτω των 30
Εντάξει στο όριο είμαι αν δε μετράμε τα καλοκαίρια και τα Σαββατοκύριακα

Μικρό δείχνω κιόλας που λένε και κάτι παπαροι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Εντάξει στο όριο είμαι αν δε μετράμε τα καλοκαίρια και τα Σαββατοκύριακα

Μικρό δείχνω κιόλας που λένε και κάτι παπαροι
Μάλλον θα σε περιμένουν με ανοιχτά τα πόδια τότε
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
741
Like
2.623
Πόντοι
446
Επίσης με έκπληξη διαβάζω τα γραπτά του πουτσαρα που μιλάει με καλά λόγια για τα μουνια στην Ελβετία. Γνωρίζω άτομα ,άντρες και γυναίκες , με μισθούς άνω των 100κ και όλοι μου λένε νεκροταφείο ψυχών.

Είναι ένας από τους λόγους που δεν έχω πάει κατά εκεί

Νεκροταφείο ψυχών είναι η επαρχία.
Οι γυναίκες για μένα εδώ είναι σχεδόν σαν αυτές στο Μόναχο,για αυτό ίσως δεν έχω πρόβλημα.
Αν είχα έρθει από άλλη πόλη της Γερμανίας,θα μου φαινόταν κάπως η φάση.

Κάτι πολύ καθοριστικό στο ΠΑΙΓΝΙΟ είναι η δουλειά, αλλά όχι μόνο το εισόδημα.
Θα μπορούσα να έχω κεντρικό γυραδικο και να έφευγα βράδυ Παρασκευής και Σαββάτου με μερικά χιλιάρικα σπίτι.
Πρόσβαση σε σοβαρά μουνιά δε θα είχα.

Αν ήμουν κάτω των 30 Έλληνας σερβιτόρος ή ταξιτζής,η μόνη μου επαφή με σοβαρά μουνιά θα ήταν να τους σερβίρω τα καλαμαράκια ή να τις πηγαίνω στο γαμιά τους.
Καμιά βαλκανοσερβιτόρα θα γαμουσα στην καλύτερη..

Έχω γνωρίσει όλα αυτά τα χρόνια Έλληνες μαστόρους με δικό τους συνεργείο, ιδιοκτήτες σε εστίαση,κ.ο.κ. που έβγαζαν πολύ παραπάνω από εμένα και η μόνη τους σχέση με μάχιμες ντόπιες ήταν όταν αυτές τους προσλάμβαναν για να τους αλλάξουν κάνα καζανάκι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom