Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
726
Like
2.572
Πόντοι
446
Ισχύει αυτό.Από το 2006 ανεβάζουν οι γκόμενες φωτός στο facebook από τα μέρη που τις έχω πάει αλλά δεν είμαι σε καμία από αυτές.Και στα εστιατόρια κάνουν λήψεις για να μη φαίνεται οτι είναι με άλλον και στα ξενοδοχεία το ίδιο.Είμαι σίγουρος οτι όσες ποστάρουν από γιωτ προφανώς δεν το έχουν ναυλώσει ή οδηγούν οι ίδιες ούτε η κοριτσοπαρέα.

Λογικό από τη στιγμή που είναι ανθυποπουτανίδια, να θέλουν να τηρήσουν τα όποια προσχήματα για να μην τους βγει ρετσινιά, ίσως και για να μπορέσουν να ανοίξουν και κανά σπιτικό μια μέρα.
Επίσης τι τίτλο και tag θα έβαζαν σε κοινή φωτό;

Επειδή έχω στο instagram διάφορες, πιο κάρτα από το σκάφος, δεν υπάρχει..
Ακολουθεί το ακριβό Hotel.

Όλα τα άλλα παίζουν..
Σε ακριβό εστιατόριο μπορούν να πάνε όλες μια φορά να βγουν μια selfie και με low cost μπορεί να πετάξουν παντού.
Αλλά τα σκάφη και τα 5στερα, είναι κάρτα..
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
'Ελα ρε τύπε καλόγερε μεγιστάνα των ακινήτων και μέχρι τώρα νόμιζα ότι ο μόνος εκατομμυριούχος που πέρασε από εδώ μέσα ήταν η τρελοκοτσιδού διευθύντρια της Sony Music New York-Παράρτημα Δρομοκαΐτειο-Πτέρυγα Μινχάουζεν

Μήπως νομίζεις ότι ένας μεσίτης στη γαλλική ριβιέρα σε 25 χρόνια βγάζει ψίχουλα; 500Κ είναι αστείο ποσό, αλλά και τα αρκετά εκατομμύρια που λέει το Copilot είναι υπερβολικό για την περίπτωσή μου.
Στη Γαλλία ήρθα με σύμβαση με πανεπιστήμιο ως καθηγητής με αντικείμενο τις μεταγνωστικές λειτουργίες μάθησης, αλλά με αυτό δεν κάνεις λεφτά. Αν ικανοποιούμουν με τα λίγα δεν είχα παρά να συνεχίσω σαν πανεπιστημιακός όπως εσύ.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
726
Like
2.572
Πόντοι
446
Μήπως νομίζεις ότι ένας μεσίτης στη γαλλική ριβιέρα σε 25 χρόνια βγάζει ψίχουλα; 500Κ είναι αστείο ποσό, αλλά και τα αρκετά εκατομμύρια που λέει το Copilot είναι υπερβολικό για την περίπτωσή μου.
Στη Γαλλία ήρθα με σύμβαση με πανεπιστήμιο ως καθηγητής με αντικείμενο τις μεταγνωστικές λειτουργίες μάθησης, αλλά με αυτό δεν κάνεις λεφτά. Αν ικανοποιούμουν με τα λίγα δεν είχα παρά να συνεχίσω σαν πανεπιστημιακός όπως εσύ.

Α, εγώ δεν αμφιβάλλω για κάποιον random μεσίτη στη γαλλική Ριβιέρα.

Απλά όπως και για άλλα μέλη εδώ μέσα, έχω κατά νου διάφορα ποστς(π.χ. ποστ με πισίνες)που έχουν κάνει κατά καιρούς
και διαμορφώνω μια άποψη.
Αλλά μπορεί να κάνω και λάθος, ποτέ δεν ξέρεις..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.783
Like
17.823
Πόντοι
3.656
Ισχύει αυτό.Από το 2006 ανεβάζουν οι γκόμενες φωτός στο facebook από τα μέρη που τις έχω πάει αλλά δεν είμαι σε καμία από αυτές.Και στα εστιατόρια κάνουν λήψεις για να μη φαίνεται οτι είναι με άλλον και στα ξενοδοχεία το ίδιο.Είμαι σίγουρος οτι όσες ποστάρουν από γιωτ προφανώς δεν το έχουν ναυλώσει ή οδηγούν οι ίδιες ούτε η κοριτσοπαρέα.

Δεν πειράζει αρχηγέ,εσύ έχεις χαραχθεί στη μνήμη τους :rockon:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Α, εγώ δεν αμφιβάλλω για κάποιον random μεσίτη στη γαλλική Ριβιέρα.

Απλά όπως και για άλλα μέλη εδώ μέσα, έχω κατά νου διάφορα ποστς(π.χ. ποστ με πισίνες)που έχουν κάνει κατά καιρούς
και διαμορφώνω μια άποψη.
Αλλά μπορεί να κάνω και λάθος, ποτέ δεν ξέρεις..
Και για ποιον λόγο ένας random μεσίτης πρέπει να είναι καλύτερος από μένα; Άμα ξεκινάς με τη λογική ότι οι άλλοι θα είναι καλύτεροι από σένα δεν πρόκειται να πας μακριά και στην τελική εγώ δεν έχω τέτοια ψυχολογία.

Μπορείς να διαμορφώνεις άποψη σε ένα θέμα, αλλά μπορεί και να μην το γνωρίζεις καλά και να κάνεις λάθος. Πχ εδώ έχω δεχτεί κριτική επειδή μένω σε νοικιασμένο, από άσχετους με τα κτηματολογικά που νομίζουν ότι η αγορά σπιτιού για ιδιοκατοίκηση είναι επένδυση. :grin:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.652
Like
6.346
Πόντοι
1.056
Λογικό από τη στιγμή που είναι ανθυποπουτανίδια, να θέλουν να τηρήσουν τα όποια προσχήματα για να μην τους βγει ρετσινιά, ίσως και για να μπορέσουν να ανοίξουν και κανά σπιτικό μια μέρα.
Επίσης τι τίτλο και tag θα έβαζαν σε κοινή φωτό;

Επειδή έχω στο instagram διάφορες, πιο κάρτα από το σκάφος, δεν υπάρχει..
Ακολουθεί το ακριβό Hotel.

Όλα τα άλλα παίζουν..
Σε ακριβό εστιατόριο μπορούν να πάνε όλες μια φορά να βγουν μια selfie και με low cost μπορεί να πετάξουν παντού.
Αλλά τα σκάφη και τα 5στερα, είναι κάρτα..

Εντωμεταξύ τραβάνε φωτός τα φαγιά στα ρεστωράν με τρόπο ώστε να φαίνεται οτι τρώνε μόνες χωρίς να φαίνεται ο απέναντι,άλλα κόλπα κάνουν στα πεντάστερα για να μη φαίνεται οτι κοιμούνται με άλλον στο στρώμα κτλ.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.652
Like
6.346
Πόντοι
1.056
Εγώ βλέπω ότι στο γκομενικό είναι τελείως στα χαμένα και μαζί με τη δυσαρέσκεια του γενικού πληθυσμού ότι ζουν εις βάρος μας, η μετοχή τους έχει πιάσει πάτο...

Γενικά οι τύπισσες από τότε που ήρθαν έχουν φάει πολύ χυσαμόλι και στα καπάκια ghosting από αυτούς που γούσταραν για σχέση, σε σημείο που να βγαίνουν μερικές και να προτείνουν πλέον σαν επιλογές αραβοτουρκους..
Αυτές δε που έχουν έρθει με παιδιά, αν δεν τις σπιτώσει κανένα γεροντοπαλίκαρο με ηλικιακό gap 20ετίας, αντίο ζωή..

Γενικά δεν μπορούν να καταλάβουν το δυτικό ΠΑΙΓΝΙΟ και όσες δεν αναθεωρήσουν, θα δυστυχήσουν..

Το κακό είναι οτι έχουν μάθει οτι υπάρχουν Δυτικοί που πληρώνουν για γεύμα,δώρα χωρίς να γαμάνε,μόνο για συνοδεία δηλαδή και έχουν πέσει όλες με τα μούτρα στο σκαμιλίκι.Ουκρανία αυτά είναι αδιαννόητα να πληρώσει ο άλλος γεύμα και να μην του κάτσει η γκόμενα.Γερμανία το θεωρούν φυσικό τους δικαίωμα να τρώνε και να πίνουν εις υγείαν των κορόιδων.
Από την άλλη οι Ουκρανέζες διαμαρτύρονται οτι Γερμανοί και Πολωνοί έχουν καβούρια στις τσέπες,δεν κάνουν καλά δώρα ή μοιράζουν τους λογαριασμούς στα ραντεβού και θέλουν να τους αναπαιδαγωγήσουνε.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.783
Like
17.823
Πόντοι
3.656
Το κακό είναι οτι έχουν μάθει οτι υπάρχουν Δυτικοί που πληρώνουν για γεύμα,δώρα χωρίς να γαμάνε,μόνο για συνοδεία δηλαδή και έχουν πέσει όλες με τα μούτρα στο σκαμιλίκι.

Ωχ...
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.652
Like
6.346
Πόντοι
1.056

Είχα τόσα φαινόμενα με Ουκρανέζες που λαμόγιασαν άμα τη μεταναστεύσει στη Δύση που πλέον τις αποφεύγω συνειδητά.Εχουν που έχουν απατεωνίστικη νοοτροπία έδεσε και το γλυκό με τις ευκολίες της Δύσης.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.783
Like
17.823
Πόντοι
3.656
Είχα τόσα φαινόμενα με Ουκρανέζες που λαμόγιασαν άμα τη μεταναστεύσει στη Δύση που πλέον τις αποφεύγω συνειδητά.Εχουν που έχουν απατεωνίστικη νοοτροπία έδεσε και το γλυκό με τις ευκολίες της Δύσης.

Γι'αυτό τώρα μονο Ρωσίδες,κι ας έχεις τα έξτρα έξοδα για...γυμναστές κλπ
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.652
Like
6.346
Πόντοι
1.056
Γι'αυτό τώρα μονο Ρωσίδες,κι ας έχεις τα έξτρα έξοδα για...γυμναστές κλπ

Οι Ρωσίδες είναι πολύ αξιόπιστες.Ο,τι λένε το κάνουν.Αυτό ισχύει με τους Ρώσους γενικά είναι αξιόπιστοι.Αμα λέει ο άλλος θα σε σκοτώσω θα σε σκοτώσει όντως.Αμα πει θα σε γαμήσω θα σε γαμήσει.Δε γλιτώνεις με τους Ρώσους.
Οι Ουκρανέζες είναι πολύ πιο μαλακές,υποχωρούν,δίνουν υποσχέσεις κτλ.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.348
Like
9.454
Πόντοι
2.306
Εγώ βλέπω ότι στο γκομενικό είναι τελείως στα χαμένα και μαζί με τη δυσαρέσκεια του γενικού πληθυσμού ότι ζουν εις βάρος μας, η μετοχή τους έχει πιάσει πάτο...

Γενικά οι τύπισσες από τότε που ήρθαν έχουν φάει πολύ χυσαμόλι και στα καπάκια ghosting από αυτούς που γούσταραν για σχέση, σε σημείο που να βγαίνουν μερικές και να προτείνουν πλέον σαν επιλογές αραβοτουρκους..
Αυτές δε που έχουν έρθει με παιδιά, αν δεν τις σπιτώσει κανένα γεροντοπαλίκαρο με ηλικιακό gap 20ετίας, αντίο ζωή..

Γενικά δεν μπορούν να καταλάβουν το δυτικό ΠΑΙΓΝΙΟ και όσες δεν αναθεωρήσουν, θα δυστυχήσουν..
Δε ξέρω ρε μαν , δε συμφωνώ μαζί σου.

Βασικά , οι μετανάστες άντρες είναι πάντα στη χειρότερη μοίρα από όλους. Μια ουκρανεζα εύκολα βρίσκει κάποιον τέτοιον

Θα πάει πχ στο Μόναχο, θα γλείψει την κωλοτρυπιδα και τα καμπανελια του ψηλού και γεροδεμενου Χανς που έχει σιξ πακ και δουλεύει στη ντοιτσε μπανκ , θα φάει μετά φτύσιμο αλλά αυτό συμβαίνει με όλες.

Για πλάκα βρίσκει μάχιμο μετανάστη . Ειδικά από αυτούς που δεν μιλάνε την ντόπια γλώσσα και δεν έχουν τόση πέραση σε ντόπιες.

Θα βρει πχ έναν μακαρονα που δουλεύει αντιντας (πραγματική περίπτωση) ο οποίος δεν είναι Χάνς αλλά δεν είναι και άφραγκος Ιγκορ που θα είχε στη χώρα της. Και θα βρει κάθε τόσο μερικούς μαλακες από τιντερ να την πάνε για σαουερκραουτ μιτ πομες στο τζαμπε ολε
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.348
Like
9.454
Πόντοι
2.306
'Ελα ρε τύπε καλόγερε μεγιστάνα των ακινήτων και μέχρι τώρα νόμιζα ότι ο μόνος εκατομμυριούχος που πέρασε από εδώ μέσα ήταν η τρελοκοτσιδού διευθύντρια της Sony Music New York-Παράρτημα Δρομοκαΐτειο-Πτέρυγα Μινχάουζεν
Μισό μυριο δεν είναι και καμία φοβερή περιουσία για κάποιον που είναι τριάντα χρόνια έξω

Βέβαια για να είσαι μάχιμος στο Μονακό θες πραγματικά λεφτά όχι 2-3 μυρια. Εκτός αν έχεις μόνιμη θέση , πχ ανιματέρ , ζογκλέρ κλπ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.348
Like
9.454
Πόντοι
2.306
Το κακό είναι οτι έχουν μάθει οτι υπάρχουν Δυτικοί που πληρώνουν για γεύμα,δώρα χωρίς να γαμάνε,μόνο για συνοδεία δηλαδή και έχουν πέσει όλες με τα μούτρα στο σκαμιλίκι.Ουκρανία αυτά είναι αδιαννόητα να πληρώσει ο άλλος γεύμα και να μην του κάτσει η γκόμενα.Γερμανία το θεωρούν φυσικό τους δικαίωμα να τρώνε και να πίνουν εις υγείαν των κορόιδων.
Από την άλλη οι Ουκρανέζες διαμαρτύρονται οτι Γερμανοί και Πολωνοί έχουν καβούρια στις τσέπες,δεν κάνουν καλά δώρα ή μοιράζουν τους λογαριασμούς στα ραντεβού και θέλουν να τους αναπαιδαγωγήσουνε.
Εδώ υπάρχουν δυτικοί που τους πληρώνουν ταξίδι και γυμναστή και δεν τις γαμάνε , τι να κλασει μια μασαμπουκα
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
726
Like
2.572
Πόντοι
446
Και για ποιον λόγο ένας random μεσίτης πρέπει να είναι καλύτερος από μένα; Άμα ξεκινάς με τη λογική ότι οι άλλοι θα είναι καλύτεροι από σένα δεν πρόκειται να πας μακριά και στην τελική εγώ δεν έχω τέτοια ψυχολογία.

Μπορείς να διαμορφώνεις άποψη σε ένα θέμα, αλλά μπορεί και να μην το γνωρίζεις καλά και να κάνεις λάθος. Πχ εδώ έχω δεχτεί κριτική επειδή μένω σε νοικιασμένο, από άσχετους με τα κτηματολογικά που νομίζουν ότι η αγορά σπιτιού για ιδιοκατοίκηση είναι επένδυση. :grin:

Αυτό με το ενοικιαζόμενο είναι μια μαλακία και μισή, ακόμη και ο Ελον Μασκ και άλλοι που μπορούν να αγοράσουν ολόκληρο οικοδομικό τετράγωνο, δεν έχουν ιδιόκτητες κατοικίες σαν στάση ζωής
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
726
Like
2.572
Πόντοι
446
Το κακό είναι οτι έχουν μάθει οτι υπάρχουν Δυτικοί που πληρώνουν για γεύμα,δώρα χωρίς να γαμάνε,μόνο για συνοδεία δηλαδή και έχουν πέσει όλες με τα μούτρα στο σκαμιλίκι.Ουκρανία αυτά είναι αδιαννόητα να πληρώσει ο άλλος γεύμα και να μην του κάτσει η γκόμενα.Γερμανία το θεωρούν φυσικό τους δικαίωμα να τρώνε και να πίνουν εις υγείαν των κορόιδων.
Από την άλλη οι Ουκρανέζες διαμαρτύρονται οτι Γερμανοί και Πολωνοί έχουν καβούρια στις τσέπες,δεν κάνουν καλά δώρα ή μοιράζουν τους λογαριασμούς στα ραντεβού και θέλουν να τους αναπαιδαγωγήσουνε.

Εγώ αυτό που βλέπω τριγύρω μου και έχω κάνει και ο ίδιος,
είναι ότι τους δίνουμε ευκαιρία,αλλά σε χρόνο dt διαπιστώνουμε ότι είναι μόνο για πούτσα ενώ αυτές θεωρούν ότι έχουν κάποια υπεραξία απλά λόγω εμφάνισης.

Στη δύση, για κάτι σοβαρό, μόνο η εμφάνιση δεν αρκεί.

Καλά εγώ ξενερώνω πολλές φορές γιατί έχουν και ελλείματα σε άλλους τομείς, χωρίς να φταίνε απαραίτητα εκείνες.
Συγκεκριμένα ελλείματα, που ας πούμε οι δυτικές δεν έχουν.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
726
Like
2.572
Πόντοι
446
Δε ξέρω ρε μαν , δε συμφωνώ μαζί σου.

Βασικά , οι μετανάστες άντρες είναι πάντα στη χειρότερη μοίρα από όλους. Μια ουκρανεζα εύκολα βρίσκει κάποιον τέτοιον

Θα πάει πχ στο Μόναχο, θα γλείψει την κωλοτρυπιδα και τα καμπανελια του ψηλού και γεροδεμενου Χανς που έχει σιξ πακ και δουλεύει στη ντοιτσε μπανκ , θα φάει μετά φτύσιμο αλλά αυτό συμβαίνει με όλες.

Για πλάκα βρίσκει μάχιμο μετανάστη . Ειδικά από αυτούς που δεν μιλάνε την ντόπια γλώσσα και δεν έχουν τόση πέραση σε ντόπιες.

Θα βρει πχ έναν μακαρονα που δουλεύει αντιντας (πραγματική περίπτωση) ο οποίος δεν είναι Χάνς αλλά δεν είναι και άφραγκος Ιγκορ που θα είχε στη χώρα της. Και θα βρει κάθε τόσο μερικούς μαλακες από τιντερ να την πάνε για σαουερκραουτ μιτ πομες στο τζαμπε ολε

Α,για τέτοιες περιπτώσεις λες;
Eννοείται ότι μπορούν να την βγάζουν τελείως τζάμπα στη δύση μέχρι και τα 40+ τους.

Εγώ λέω κάποιες που ψάχνουν κάτι σταθερό και πως αυτούς που στοχεύουν, τις έχουν στο κλάσιμο.
Επειδή Μόναχο δούλευα με 90% Γερμανούς, οι τύποι στο θέμα γυναίκα για σχέση/γάμο έκαναν ολόκληρη λογιστική ανάλυση.
Ποιες Ουκρανέζες που ήρθαν με ένα βρακί και επάγγελμα φτιάχνω νύχια να τους τυλίξουν..
Ούτε καν..
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
726
Like
2.572
Πόντοι
446
Μισό μυριο δεν είναι και καμία φοβερή περιουσία για κάποιον που είναι τριάντα χρόνια έξω

Βέβαια για να είσαι μάχιμος στο Μονακό θες πραγματικά λεφτά όχι 2-3 μυρια. Εκτός αν έχεις μόνιμη θέση , πχ ανιματέρ , ζογκλέρ κλπ

Ισχύει αυτό με το μισό μύριο περιουσία για τόσα χρόνια, αυτό που κατάλαβα εγώ στο πρώτο ποστ και στο screenshot που παρέθεσε είναι ότι έχει ετήσιο κύκλο εργασιών μισό μύριο
Μπορείς να μείνεις αν έχεις δραστηριότητα ή αποδείξεις οικονομικών πόρων 500Κ.

Τέσπα, πάω μια Oktoberfest να ζήσω άλλη μια βραδιά αποθέωσης του δυτικού πολιτισμού :stretcher:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom