Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Οι τελευταίες πληροφορίες που διαρρέονται από αντισυστημικά μέσα είναι ότι μέχρι τα τέλη του έτους θα τελειώσει ο πόλεμος στην Ουκρανία. Αν ισχύουν αυτές οι πληροφορίες ένα ταξίδι για σεξοτουρισμό στην μεταπολεμική Ουκρανία θα ενέχει αρκετούς κινδύνους αλλά και πολλά οφέλη για τον σεξοτουρίστα.
Κοίτα μην πατήσεις καμμια νάρκη
Τι να πας να κάνεις τώρα 65 χρόνων άνθρωπος
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
Τώρα καλύτερα είναι Ρωσία,Λευκορρωσία.Τελικά ατύχησα με τον Τζίπρον,χρειάζονται τρεις βδομάδες και 25000 ρούβλια να βγάλει βίζα η γκόμενα και όχι 5 μέρες και 5000 ρούβλια όπως πέρυσι οπότε δεν προλαβαίνει για βίζα και θα συναντηθούμε Βελιγράδι.Εχει γαμηθεί το σύμπαν,για Ισπανία θέλουν 400 ευρώ για τη βίζα και παίρνει κανά μήνα να βγει επίσης.Ας είναι καλά οι Σέρβοι,έκανε δουλειά ο Μλάντιτς και δε μασάνε από πιέσεις της ΕΕ να σταματήσουν την ελεύθερη διέλευση για Ρώσους.
Επισης Κωνσταντινούπολη-Μόσχα για πρώτη φορά έπεσαν τα εισιτήρια κάτω απο 500 ευρώ μετ επιστροφής με Turkish οπότε άνετα φέρνει κανείς γκόμενα Κωνσταντινούπολη,Μποντρούμ ή Αντάλεια.Η γκόμενα δε χωνεύει τους Τουρκαλάδες βέβαια και προτιμά Ευρώπη όπερ μεθερμηνευόμενον 1200 ευρώ το εισιτήριο με air Serbian Μόσχα-Βελιγράδι.
Σκεφτείτε για να φέρεις γκόμενα Marbella ή Ιμπιζα θες 1200 τα αεροπορικά για Βελιγράδι συν άλλα 500 το ειστήριο απο Βελιγράδι για Ισπανία συν 400 ευρώ για τη βίζα της γκόμενας χώρια το δικό σου εισιτήριο.Σύνολο κάπου 2500 ευρώ μόνο για εισιτήρια και βίζες,συνολικά αν θες πεντάστερο και φιλέτα χαλάς κανά εξάρι χιλιάρικα για μια βδομάδα στην καλύτερη.

Οπότε βασικά συμφέρει με τα χίλια να μπουκάρει κανείς Λευκορρωσία μετά την πρόσκληση Λουκασένκο με κατάργηση της βίζας,να μένει σε πεντάστερο με 100 ευρώ ημερησίως και να φάει τα χιλιάρικα σε γκόμενες.Με τόσα λεφτά θα είσαι σαν πασάς στο Μινσκ.Ηδη έχω βρει αναξιοπαθούσες Λευκορρωσίδες πολύ καλή φάση.Το μόνο πρόβλημα η αναμονή στα σύνορα,3 ώρες το λιγότερο μέχρι 8 ώρες στη χειρότερη.Αλλά άπαξ και μπήκες τα προβλήματά σου τελείωσαν.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
Λατίνος καμάκιας σε πάρτυ με σεξοπολωνέζες.Βασικά έχεις την αίσθηση οτι θα τις γαμήσεις όλες.


Στο τέλος λέει ο Λατίνος στην Πόλκα πάμε να στον χώσω για κανά λεπτό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Και τι να πούμε για το Μάντσεστερ.Εδώ ο αραποειδής με δύο γκόμενες αγκαλιά.

XFh39k.png


1UGKV8.png


oUsPTM.png


rbdS4Q.png


DJJuSb.png


R2piwp.png


30yFQX.png


bXlJnU.png


gvTS0z.png


jwT5mH.png


ndHeHH.png


Αντε τώρα να επιβιώσει Ελληνίς σε τέτοιο ανταγωνισμό.

Ότι καλύτερο έχεις πουαταρει τα τελευταία χρονια
Φύγαμε όλοι για Λαγανά Καρδαμενα Φαληρακι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Τώρα καλύτερα είναι Ρωσία,Λευκορρωσία.Τελικά ατύχησα με τον Τζίπρον,χρειάζονται τρεις βδομάδες και 25000 ρούβλια να βγάλει βίζα η γκόμενα και όχι 5 μέρες και 5000 ρούβλια όπως πέρυσι οπότε δεν προλαβαίνει για βίζα και θα συναντηθούμε Βελιγράδι.Εχει γαμηθεί το σύμπαν,για Ισπανία θέλουν 400 ευρώ για τη βίζα και παίρνει κανά μήνα να βγει επίσης.Ας είναι καλά οι Σέρβοι,έκανε δουλειά ο Μλάντιτς και δε μασάνε από πιέσεις της ΕΕ να σταματήσουν την ελεύθερη διέλευση για Ρώσους.
Επισης Κωνσταντινούπολη-Μόσχα για πρώτη φορά έπεσαν τα εισιτήρια κάτω απο 500 ευρώ μετ επιστροφής με Turkish οπότε άνετα φέρνει κανείς γκόμενα Κωνσταντινούπολη,Μποντρούμ ή Αντάλεια.Η γκόμενα δε χωνεύει τους Τουρκαλάδες βέβαια και προτιμά Ευρώπη όπερ μεθερμηνευόμενον 1200 ευρώ το εισιτήριο με air Serbian Μόσχα-Βελιγράδι.
Σκεφτείτε για να φέρεις γκόμενα Marbella ή Ιμπιζα θες 1200 τα αεροπορικά για Βελιγράδι συν άλλα 500 το ειστήριο απο Βελιγράδι για Ισπανία συν 400 ευρώ για τη βίζα της γκόμενας χώρια το δικό σου εισιτήριο.Σύνολο κάπου 2500 ευρώ μόνο για εισιτήρια και βίζες,συνολικά αν θες πεντάστερο και φιλέτα χαλάς κανά εξάρι χιλιάρικα για μια βδομάδα στην καλύτερη.

Οπότε βασικά συμφέρει με τα χίλια να μπουκάρει κανείς Λευκορρωσία μετά την πρόσκληση Λουκασένκο με κατάργηση της βίζας,να μένει σε πεντάστερο με 100 ευρώ ημερησίως και να φάει τα χιλιάρικα σε γκόμενες.Με τόσα λεφτά θα είσαι σαν πασάς στο Μινσκ.Ηδη έχω βρει αναξιοπαθούσες Λευκορρωσίδες πολύ καλή φάση.Το μόνο πρόβλημα η αναμονή στα σύνορα,3 ώρες το λιγότερο μέχρι 8 ώρες στη χειρότερη.Αλλά άπαξ και μπήκες τα προβλήματά σου τελείωσαν.
Ποια σύνορα είναι ανοιχτά
Επίσης μόνο σε απαρτμεντ
Αν πας χοτελ το καθεστώς έχει μάτια παντού, θα φοβούνται και οι ντέβουσκες αλλά δεν ξέρεις μην στην πέσουν κ τίποτα μπάτσοι για τραμποθκισμο κ λεφτά
Καλυτερα διαμέρισμα να είσαι στελθ όσο γίνεται
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Λατίνος καμάκιας σε πάρτυ με σεξοπολωνέζες.Βασικά έχεις την αίσθηση οτι θα τις γαμήσεις όλες.


Στο τέλος λέει ο Λατίνος στην Πόλκα πάμε να στον χώσω για κανά λεπτό.
Αγγλία πιο ιζυ γκοθνγκ φαίνονται πάντως
Δεν ξέρω με το age gap Τι παιζει αλλα προσωπικά θα προτιμούσα Μάντσεστερ αντί πόλωνια
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.930
Πόντοι
2.356
Ποια σύνορα είναι ανοιχτά
Επίσης μόνο σε απαρτμεντ
Αν πας χοτελ το καθεστώς έχει μάτια παντού, θα φοβούνται και οι ντέβουσκες αλλά δεν ξέρεις μην στην πέσουν κ τίποτα μπάτσοι για τραμποθκισμο κ λεφτά
Καλυτερα διαμέρισμα να είσαι στελθ όσο γίνεται
Σιγα ρε μλκ μην σου την πεσει και ο Λουκα αυτοπροσωπως για τις πουτανες :D:
δυο ειχα βαλει στο κεντρικο πενταστερο που ημουνα για λιγες μερες προ πενταετιας , απλα επειδη δεν ειχαν δειξει ουτε ταυτοτητα ... ανεβηκε ενας παπαρας απο τη ρεσεψιον του εδωσα ενα δεκαευρω να μην μας ζαλιζει αν θυμαμαι καλα και ολα οκ.
Μοσχα επισης ειχα ανεβασει αλλες δυο στο ξενοδοχειο , εκει απολυτως κανενα προβλημα
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
Ποια σύνορα είναι ανοιχτά
Επίσης μόνο σε απαρτμεντ
Αν πας χοτελ το καθεστώς έχει μάτια παντού, θα φοβούνται και οι ντέβουσκες αλλά δεν ξέρεις μην στην πέσουν κ τίποτα μπάτσοι για τραμποθκισμο κ λεφτά
Καλυτερα διαμέρισμα να είσαι στελθ όσο γίνεται

Τα εξηγεί όλα η γκόμενα στο βίντεο πώς μπορούν να καταφτάσουν Λευκορωσία οι δυτικοί γαμείς.

 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.459
Κριτικές
12
Like
11.372
Πόντοι
3.296
Δεν έχω πάει Ρουμανία αλλά δε νομίζω να ήταν ποτέ οι Ρουμάνες ωραιότερες από τις Τσέχες.Ισως πιο ξέκωλες ναι.
Και τώρα ακόμη οι Τσέχες γαμούσι και δέρνουσι τόσα πρακτορεία μοντέλων από Τσεχία διαλέγουν κοπέλες.Αλλο που η Πράγα είναι γεμάτη τουρίστριες και δεν τις ξεχωρίζεις αν δεν ξέρεις πώς είναι οι Τσέχες εμφανισιακά.
Πολλές Τσέχες στην Πράγα πολλοί τις περνάνε για Ρωσίδες,μοιάζουν πολύ.Αλλες τις θεωρούν Γερμανίδες.

Τι να σου πω τώρα για Τσέχες, δεν έχω πολύ γνώση και εμπειρία, εκτός από αυτές του πληρωμένου έρωτα.

Πάντως μια τριετία σχεδόν που είχα μείνει Ιάσιο, προ δεκαετίας και βάλε, τα γαμησια και ειδικά τα ΤΣΙΜΠΟΎΚΙΑ, που μου έκαναν εκεί ουκ ολίγες ντόπιες, θα τα θυμάμαι και 150 ετών να πάω..!

Και έχω γυρίσει την μισή υφήλιο, κι έχω ζήσει και 16+ χρόνια συνολικά στο εξωτερικό.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
Τι να σου πω τώρα για Τσέχες, δεν έχω πολύ γνώση και εμπειρία, εκτός από αυτές του πληρωμένου έρωτα.

Πάντως μια τριετία σχεδόν που είχα μείνει Ιάσιο, προ δεκαετίας και βάλε, τα γαμησια και ειδικά τα ΤΣΙΜΠΟΎΚΙΑ, που μου έκαναν εκεί ουκ ολίγες ντόπιες, θα τα θυμάμαι και 150 ετών να πάω..!

Και έχω γυρίσει την μισή υφήλιο, κι έχω ζήσει και 16+ χρόνια συνολικά στο εξωτερικό.

Είναι αυτό ένα τεράστιο θέμα τα τσιμπούκια της πολωνικής έναντι της ρουμανικής σχολής,ποια έχει τα πρωτεία.Δεν υπάρχει ομόφωνη γνώμη στο ζήτημα,είναι διαφορετικές τεχνικές.
Θεωρούσα πάντα τοπ τις Πολωνέζες στο μπούκι αλλά όταν πέτυχα ρουμανικό και κροάτικο,κάπως κλονίστηκα.
Αλλά επιμένω στην πολωνική σχολή δεν ασχολούμαι γενικώς με Ρουμάνες αλλά μόνο με Σλάβες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Αγγλία πιο ιζυ γκοθνγκ φαίνονται πάντως
Δεν ξέρω με το age gap Τι παιζει αλλα προσωπικά θα προτιμούσα Μάντσεστερ αντί πόλωνια

Παίζει και το colour gap,όσο πιο σκούρος τοσο καλύτερα για τις ψωλοαγγλίδες
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
Λευκορρωσίδα με Αράπη παρουσιάζουν τις λευκορρωσικές Μαλδίβες.

p3GFtb.png


n9V8v4.png

 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Λευκορρωσίδα με Αράπη παρουσιάζουν τις λευκορρωσικές Μαλδίβες.

p3GFtb.png


n9V8v4.png

Λευκορωσίδα που πήρε αραπη. Η απόδειξη ότι η γυναικεία φύση είναι για τον πουτσο και πως αν ο θείος Σαμ επικρατήσει στην Ουκρανία, η λευκή φυλή τελείωσε.


Βάστα Βλαδίμηρε, γλεντα τους στην Πέμπτη μάχη του Κουρσκ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Τι να σου πω τώρα για Τσέχες, δεν έχω πολύ γνώση και εμπειρία, εκτός από αυτές του πληρωμένου έρωτα.

Πάντως μια τριετία σχεδόν που είχα μείνει Ιάσιο, προ δεκαετίας και βάλε, τα γαμησια και ειδικά τα ΤΣΙΜΠΟΎΚΙΑ, που μου έκαναν εκεί ουκ ολίγες ντόπιες, θα τα θυμάμαι και 150 ετών να πάω..!

Και έχω γυρίσει την μισή υφήλιο, κι έχω ζήσει και 16+ χρόνια συνολικά στο εξωτερικό.
Άλλες οι Μολδαβές σ ε ιασι βασλουι σουτσαβα γκαλατσι κι άλλο οι Ρουμάνες οι κανονικές
Οι κανονικές Ρουμάνες ανεκαυες δεν έκαναν τσιμπουκια με αστείες προφασεις
Όσες θελαν να κοροϊδέψουν τις λέγαν μουιστα, δηλ τσιμπουκλου.
Οποτε δεν έχει νόημα δεν υφίσταται καν τσιμπουκια και αξιώσεων σαν θέμα σε όλη την χώρα. Οι Μολδαβές εντός Ρουμανίας ήταν εξαίρεση λόγω πνευματικής συγγενείς με Μολδαβία ρεπουμπλικ όπου εκεί το τσιμπουκι ήταν άξιο θαυμασμού κ μεταξύ τους όπως φυσικά και ρωσιδες ουκρανες
Αλλα Ρουμάνες καμμια σχέση με τσιμπουκια κ μαγείρεμα
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Τώρα καλύτερα είναι Ρωσία,Λευκορρωσία.Τελικά ατύχησα με τον Τζίπρον,χρειάζονται τρεις βδομάδες και 25000 ρούβλια να βγάλει βίζα η γκόμενα και όχι 5 μέρες και 5000 ρούβλια όπως πέρυσι οπότε δεν προλαβαίνει για βίζα και θα συναντηθούμε Βελιγράδι.Εχει γαμηθεί το σύμπαν,για Ισπανία θέλουν 400 ευρώ για τη βίζα και παίρνει κανά μήνα να βγει επίσης.Ας είναι καλά οι Σέρβοι,έκανε δουλειά ο Μλάντιτς και δε μασάνε από πιέσεις της ΕΕ να σταματήσουν την ελεύθερη διέλευση για Ρώσους.
Επισης Κωνσταντινούπολη-Μόσχα για πρώτη φορά έπεσαν τα εισιτήρια κάτω απο 500 ευρώ μετ επιστροφής με Turkish οπότε άνετα φέρνει κανείς γκόμενα Κωνσταντινούπολη,Μποντρούμ ή Αντάλεια.Η γκόμενα δε χωνεύει τους Τουρκαλάδες βέβαια και προτιμά Ευρώπη όπερ μεθερμηνευόμενον 1200 ευρώ το εισιτήριο με air Serbian Μόσχα-Βελιγράδι.
Σκεφτείτε για να φέρεις γκόμενα Marbella ή Ιμπιζα θες 1200 τα αεροπορικά για Βελιγράδι συν άλλα 500 το ειστήριο απο Βελιγράδι για Ισπανία συν 400 ευρώ για τη βίζα της γκόμενας χώρια το δικό σου εισιτήριο.Σύνολο κάπου 2500 ευρώ μόνο για εισιτήρια και βίζες,συνολικά αν θες πεντάστερο και φιλέτα χαλάς κανά εξάρι χιλιάρικα για μια βδομάδα στην καλύτερη.

Οπότε βασικά συμφέρει με τα χίλια να μπουκάρει κανείς Λευκορρωσία μετά την πρόσκληση Λουκασένκο με κατάργηση της βίζας,να μένει σε πεντάστερο με 100 ευρώ ημερησίως και να φάει τα χιλιάρικα σε γκόμενες.Με τόσα λεφτά θα είσαι σαν πασάς στο Μινσκ.Ηδη έχω βρει αναξιοπαθούσες Λευκορρωσίδες πολύ καλή φάση.Το μόνο πρόβλημα η αναμονή στα σύνορα,3 ώρες το λιγότερο μέχρι 8 ώρες στη χειρότερη.Αλλά άπαξ και μπήκες τα προβλήματά σου τελείωσαν.
Καλά αν πάμε σε 6k κλείνεις και έσκορτ 8άρι στη χώρα σου για κανα τριήμερο που λέει ο λόγος
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Πάντως ο τύπος ΚΜΑΝ είναι προκατειλημμένος με τις Πόλωνες. Ναι είναι πιο τρελιαρες και φιλικές προς το χρήστη και για καλή παρέα , αλλα το ρουμανικό μπουκι είναι καλύτερο.

Απλά οι Ρουμάνες , ακόμα και φαφούτες να είναι ,συμπεριφέρονται σαν να σου κάνουν χάρη που σου κάθονται. Νομίζουν ότι προέρχονται από την αρχαία Ρώμη αν τους μιλήσεις. Θυμάμαι κάτι τέτοιες πινακίδες στο Βουκουρεστι που κάνανε τον συνειρμό με την αρχαία Ρώμη. Κατσιαπλιαδες πορτοφολάδες είναι όμως
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Πάντως ο τύπος ΚΜΑΝ είναι προκατειλημμένος με τις Πόλωνες. Ναι είναι πιο τρελιαρες και φιλικές προς το χρήστη και για καλή παρέα , αλλα το ρουμανικό μπουκι είναι καλύτερο.

Απλά οι Ρουμάνες , ακόμα και φαφούτες να είναι ,συμπεριφέρονται σαν να σου κάνουν χάρη που σου κάθονται. Νομίζουν ότι προέρχονται από την αρχαία Ρώμη αν τους μιλήσεις. Θυμάμαι κάτι τέτοιες πινακίδες στο Βουκουρεστι που κάνανε τον συνειρμό με την αρχαία Ρώμη. Κατσιαπλιαδες πορτοφολάδες είναι όμως
Πληροφορίες του 1990 δίνεις αγαπητέ
Ειπαμε Ρουμάνες και τσιμπουκια είναι τσακωμενες.
Κατσαπλιαδες οι ρουμάνοι σαν ανατολικοί πρώην δεν τους λες.
Ισα ίσα σε σχέση με άλλους ανατολικοθς Βαλκάνιους είναι χρονιά μπροστά
Όντως προέρχονται από Ρωμαίους αλλά κατάδικους και εξόριστους
Εξ ου και η γλώσσα είναι κατά 80% λατινογενης κι όχι σλαβική
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
To μπούκι είναι δουλειά οπότε οι επιδόσεις είναι ανάλογες.Αν ήθελες καθαρίστρια για το σπίτι ποια θα επέλεγες?Εικοσάχρονη Πολωνέζα,Ουκρανέζα ή Ρωσίδα?Προφανώς Πολωνέζα γιατί κάνει δουλειά,η νεαρή Ουκρανέζα σιγά μη σκοτωθεί.Ετσι είναι και στα μπούκια.Δεν το λένε τυχαία blow-job.Υπερτερούν οι Πολωνέζες γιατί βάζουν τα δυνατά τους.Εχουν και το τρελό πάθος βέβαια,για τις Πολωνέζες το σεξ είναι πολύ σημαντικό είναι το νούμερο ένα που σκέφτονται στη σχέση δεν είναι τόσο ψυχρές εκτελέστριες όπως Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,είναι πολύ πιο παθιάρες και δοτικές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom