Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 117K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.729
Κριτικές
6
Like
11.181
Πόντοι
3.936
Nα πας στην παλιά πόλη της μοιυντωας αρχηγέ για βόλτα στα σοκάκια κ απέναντι στο νησί του Αγίου Νικολά για μπάνιο με το μωρό κ γαμησι στην παραλία

Αξίζει κ στη χερσόνησο του Αγίου Στεφάνου με το ναό κ την παραλία λίγο πριν μπεις στη χερσόνησο
Επιτελους εβαλε λιγο μυαλο κι εκανε την εμφανιση του στις Δαλματικες ακτες, που να παει και σε αλλες πολεις εκει κατα μηκος των ακτων της πρωην Γιουγκοσλαβιας - θα παθει κοκομπλοκο. Απο το Μαυροβουνιο που μαζευει ρωσιδες, σερβες μεχρι κ τους καταρρακτες πλιτβιτσε και την λιμνη Μπλεντ τα μερη αυτα ειναι ονειρεμενα, ειχε απιστευτη χωρα ο Τιτο, αλλα του την φαγαν τα κυκλωματα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.725
Like
6.536
Πόντοι
1.056
Πόλκες στο Βρότσλαβ το Νέο Ετος.Σλαβικός κόσμος.Εχεις την αίσθηση οτι θα γαμήσεις πολύ γρήγορα.

 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Τυπικός λογαριασμός με μπουκάλι κρασί.Χωρίς κρασί ήταν λίγο φτηνότερα.

xxn2dM.jpg


Εχουν σα νόμισμα το ευρώ από το 2006 παρόλο που δεν ανήκουν στην ΕΕ.Λένε οτι θα γίνουν μέλος το 2028 αλλά δεν το βλέπω.
Τα μαυροβουνιακά κρασιά πολύ μέτρια εκτός από τα πολύ ακριβά.Πολύ καλύτερα τα σερβικά κρασιά.Βασικά διέθεταν μόνο σερβικό,ιταλικό και ντόπιο.Που το ιταλικό δεν το είχαν καν,απλώς υπήρχε στον κατάλογο.
Podgorica και Banja Luka θυμάμαι κι εγώ δεν είχα πιει καλό κρασί. Το νεράκι όμως το βαράνε οι πουστηδες στο κεφάλι
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.729
Κριτικές
6
Like
11.181
Πόντοι
3.936

Τυπε κμν2 το επομενο ταξιδι κανε το στο Μοnaco για αληθινη χλιδη και πραγματικα 2μετρες γκομενες που δε θα ντρεπονται να βγαλουν προσωπο στις φωτο. Αν γινει αυτο και παιξεις μπαλα εκει τοτε θα φερεις επαξια τον τιτλο του βαλκανιου αρχοντα .
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: 968

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Μακάρι να της κάνει κανα αραπάκι και μετά να την παρατήσει

Και να γυρνάει αυτή με το αραπάκι της στην Πολωνία και να γελάνε όλοι
Να κάνει βίζιτες για να ταΐσει το παιδί του αράπη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Στο τέλος θα φέρουν στη μόδα τα μικρά πουτσάκια και θα τραβάνε τα μαλλιά τους οι Αράπηδες.
Οι Ρουμάνες την μεγάλη ή έστω ευμεγέθης ψωλη δεν την θελαν
Ίσως γιατί πάντα έβλεπαν ως αγγαρεία το γαμησι οπότε σου λέει πιο μεγάλη ψωλη πιο πολλή δουλεία
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Oταν γινεσαι ο ιδιος πρωταγωνιστης των βιντεο και οχι ο αναμεταδοτης.

Βρήκε γυναίκα ο μιτσος
Αυτό είναι ΘΕΜΑΤΑΡΑ
Ωραια με την αναμεταδοση, ειδαμε τι κανουν οι πολωνοι με τις πολωνεζες- το θεμα ειναι τι κανουν οι ξενοι με τις πολωνεζες- δηλαδη πχ.ιελληνες, ιταλοι, ισπανοι, πορτογαλοι. Αν τα παρτυ αυτα γινοταν με αυτους να πω οκ, οπγου απο οτι φαινεται αν δεν γνωριζεις την γλωσσα καθεσαι στονπαγκο.
Παντού ισχύει αυτό
Όταν γαμουσα με το κιλό Μολδαβία εποχή που δεν μίλαγαν γρι αγγλικά αυτές αλλά εγώ ήξερα ρουμάνικα κ αρκετά ρωσσικα άλλοι με ίδια προσόντα Ιταλοί βορειοευρωπαιους έπιαναν τα @@ τους με μόνο αγγλικά
Απο μια ως καμμια την βδομάδα ενώ το 3 με 4 την βδομάδα πρώτης γραμμής και μικρές ήταν άνετα εφικτο
ΕΆΝ ΜΙΛΑΓΕΣ την γλώσσα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Καλά τα λες. Οι Ρωσίδες είναι γλυκές ενώ οι Σέρβες είναι πιο Ελληνίδες φάση.
Σερβες ειναι πιο καψουρογκιμενες
Ρωσίδες πιο ψωλουδες
Γενικά όμως οι ρωσιδες είναι ότι πιο εκφυλο μαζί με κάποιες σποτ λατινες (αν δεν είναι τάπες)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Φοβερή νυχτερινή ζωή.Ολα τα ψωλάκια της Σερβίας,Μαυροβουνίου εκεί μαζεύονται.Ειδικά άμα γουστάρεις τουρμποφόλκ η καλύτερη φάση.Ολα τα κλαμπ βασικά τουρμποφόλκ παίζουν.Οι γνωστότερες τραγουδίστριες της Σερβίας έρχονται Μπούντβα να τραγουδήσουν.
Ναι αρχηγέ αλλά Σέρβες κ μάλλον Μαυροβούνι ες επίσης δεν είναι ότι πιο ιζυ Γκοινγκ υπάρχει
Οποτε ρωσιδες ξεμπαρκες έχει? Κι αν έχει ποιος πληρώνει για νάναι εκεί
Μονο αυτή η ανάλυση έχει νόημα για να δούμε αν υπάρχει πεδίο επί της ουσίας γιατί φάτε ματιά ψάρια έχει κ στην Κονσταντζα μαμαια πχ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πόλκες στο Βρότσλαβ το Νέο Ετος.Σλαβικός κόσμος.Εχεις την αίσθηση οτι θα γαμήσεις πολύ γρήγορα.

Βροσλαου 3 φορές έχω μείνει. Σε ταξίδια προς ουκραινα
Οι γκόμενες είναι γενικώς για τα μπάζα
Έχεις πει ότι είναι ιζυ Γκοινγκ
Αν ισχύει αυτό είναι θετικό πολύ
Αν δεν ισχύει η περιοχή είναι οφφ
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.725
Like
6.536
Πόντοι
1.056
Ναι αρχηγέ αλλά Σέρβες κ μάλλον Μαυροβούνι ες επίσης δεν είναι ότι πιο ιζυ Γκοινγκ υπάρχει
Οποτε ρωσιδες ξεμπαρκες έχει? Κι αν έχει ποιος πληρώνει για νάναι εκεί
Μονο αυτή η ανάλυση έχει νόημα για να δούμε αν υπάρχει πεδίο επί της ουσίας γιατί φάτε ματιά ψάρια έχει κ στην Κονσταντζα μαμαια πχ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Βροσλαου 3 φορές έχω μείνει. Σε ταξίδια προς ουκραινα
Οι γκόμενες είναι γενικώς για τα μπάζα
Έχεις πει ότι είναι ιζυ Γκοινγκ
Αν ισχύει αυτό είναι θετικό πολύ
Αν δεν ισχύει η περιοχή είναι οφφ

Εχει Ρωσίδες Μπούντβα αλλά είναι σχετικά λίγες,κάπου 10%.Υπάρχουν σημάδια που τις ξεχωρίζεις από τις Σέρβες.Ενας κάμακας μπορεί να έχει αποτέλεσμα αλλά πρέπει να ξέρεις ρωσικά και να γυρνάς για ώρες.Μιλάμε για αφόρητη ζέστη.Μπορεί όμως κάποιος να την αράξει στις ξαπλώστρες στο Coco και το Torch που συχνάζουν Ρωσίδες και να την πέφτει εκεί.Για πιο γυφτέ καταστάσεις πας με την πετσέτα σου και την απλώνεις δίπλα στην πετσέτα της γκόμενας στη Slovenska και πιάνεις κουβέντα.Πήγα να τα κάνω αλλά είχα λίγο χρόνο αφού ήμουνα κυρίως με τη δικιά μου.
Βρότσλαβ έχει πολύ μουνί αλλά τελευταία έχουν παχύνει.Εχει το Grey club που είναι σπονσοράδικο.Γενικά πολύ σπονσοριλίκι Σιλεσία δε συγκρίνεται βέβαια με Βαρσοβία.
Γενικά πάντως οι Ρωσίδες ψάχνονται πολύ με τα ταξίδια.Αν πληρώνεις διακοπές και ταξίδια γαμάς χαλαρά.Βέβαια γουστάρουν κυριλέ προορισμούς Ισπανία,Ιταλία,Γαλλία,εξωτικούς προορισμούς κτλ όχι Τουρκία,Αίγυπτο που έχουν πάει χιλιάδες φορές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Εγώ μόνο Κατοβίτσε είχα δει καλά μουνια κ σκόρπια
Μάλιστα υπήρχε και κάποιο παιχνίδι με τα μάτια που αλλού έλειπε
Μπούντβα όπως το λες ίσως να υπάρχει πεδίο
Τι τιμές παίζουν τα χαιλικθα στα μαγαζιά
Δηλ τραπέζι μπουκάλι ας μην είσαι κ πίστα, ρεστωραντ κλπ? Τιμές Κιέβου δηλ σημειώσατε 0 εις το πηλίκο
, η τιμές επαρχίας Πολωνίας,μέχρι κ Κρακοβία το πολύ? , οπότε κάτι πάει κι έρχεται?
Ρωσίδες εύκολα τις ξεχωρίζεις απλά κ μόνο από την γλώσσα, δεν χρειάζεται κάτι αλλο
Ταασερβικα διαφέρουν πολύ
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.725
Like
6.536
Πόντοι
1.056
Πάντως αν θες να φέρεις Ρωσίδα Μπούντβα είναι καλός προορισμός.Δε χρειάζονται βίζα και γλιτώνεις τις μαλακίες των Τουρκαλάδων.Το εισιτήριο της γκόμενας με air Serbia πήγε 1200 ευρώ,το πεντάστερο στα 250 ευρώ ημερησίως.Μάσα στα εσταιτόρια περίπου στα 100 ευρώ τα δυο άτομα.Οι ομπρέλες στην παραλία στα 10-20 ευρώ.Το πρόβλημα είναι η βρωμερη θάλασσα,η αποπνιχτική ζέστη γιατί δε φυσάει πολύ,τα σκουπίδια και η αρκουδιά των ντόπιων.Μιλάμε μόνο που δε δέρνουν τους πελάτες καμία σχέση με ελληνική φιλοξενία.Επίσης υποδομές πολύ χάλια λες και έμειναν στην κομμουνιστική περίοδο.Στα θετικά τα άπειρα μουνάκια,το πολύ ωραίο φυσικό τοπίο,το τουρμποφολκ,οι ξεκωλέ καταστάσεις και η έλλειψη ανταγωνισμού.Οι Σέρβοι έχουν εντυπωσιακή εμφάνιση,ψηλοί,γεροδεμένοι αλλά δεν έχουν λεφτά.Αν η Μπούντβα ήταν Ελλάδα θα την είχαν φτιάξει πολύ πιο ωραία οι Ελληνες 100%.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Βροσκαου είχα πάει σ ένα κλαμπ με την υπόδειξη ρολογα γκλοκ από Ρόδο, μου την έπεσαν κάτι συμπαθητικές πράγμα που είχε καιρό να μου συμβεί, αλλά δεν ήταν του γούστου μου είχα κ δρόμο πρωί για Λβιβ κ δεν έδωσα συνέχεια
Πάντως υπήρχε έδαφος για μπαζογαμια τύπου Ελλάδας
Μετά πήγα δίπλα που είχε πιο ραφινε ψωλογκόμενες σε άλλο κλαμπ εκεί είχε βλέμματα αλλά όχι όπως στο προηγούμενο
Πέταξα κάνα δυο ατάκες δεν είδα θερμή ανταπόκριση και τοκιψα λόγω είχε περάσει και η ώρα σε 5 ώρες θα ξυπνάγανε για να φύγω.
Δηλ είδα φάση αλλά σε επίπεδο Ελληνίδων
Σε πιο υψηλό επίπεδο δεν είδα κάποια θερμή για περιπέτεια από τις νεαρές πάντα (μιλάω ηληκιες 20_25 αυστηρά)
Πιο μεγάλες δεν συνάντησα και όσες συνάντησα δεν μου λέγαν κάτι σαν εμφάνιση ώστε ν ασχοληθώ
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.725
Like
6.536
Πόντοι
1.056
Εγώ μόνο Κατοβίτσε είχα δει καλά μουνια κ σκόρπια
Μάλιστα υπήρχε και κάποιο παιχνίδι με τα μάτια που αλλού έλειπε
Μπούντβα όπως το λες ίσως να υπάρχει πεδίο
Τι τιμές παίζουν τα χαιλικθα στα μαγαζιά
Δηλ τραπέζι μπουκάλι ας μην είσαι κ πίστα, ρεστωραντ κλπ? Τιμές Κιέβου δηλ σημειώσατε 0 εις το πηλίκο
, η τιμές επαρχίας Πολωνίας,μέχρι κ Κρακοβία το πολύ? , οπότε κάτι πάει κι έρχεται?
Ρωσίδες εύκολα τις ξεχωρίζεις απλά κ μόνο από την γλώσσα, δεν χρειάζεται κάτι αλλο
Ταασερβικα διαφέρουν πολύ

Στα μαγαζιά δεν πάνε καθόλου Ρωσίδες ή άλλες ξένες,πάνε μόνο Σέρβες,Κροάτισσες και Μαυροβούνιες γιατί παίζουν αποκλειστικά τουρμποφόλκ.Οι ξένοι απεχθάνονται αυτή τη μουσική δε νιώθουν τη μαγεία.Βασικά όταν αρχίζουν τα κλαρίνα οι Σέρβοι εκστασιάζονται.Ενας ξένος πολύ δύσκολα να τη βρει ή να χορέψει σε αυτό το περιβάλλον.Επίσης στα κλαμπ τηε Μπούντβα τα τραπέζια είναι πολύ κοντά οπότε δεν έχεις χώρο να μανουβράρεις σε σπρώχνουν συνέχεια.Και αν κάνεις το λάθος να την πέσεις σε γκόμενα μαφιόζου παίζει να φας φάπες οπότε πρέπει να είσαι προσεκτικός γιατί γκομενοπαρέες αντροπαρέες είναι χωριστά.Μια νύχτα είδα ένα Σέρβο να τρώει κλωτσομπουνίδια απο μια παρέα πριν καταφτάσουν οι φουσκωτοί.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Στα μαγαζιά δεν πάνε καθόλου Ρωσίδες ή άλλες ξένες,πάνε μόνο Σέρβες,Κροάτισσες και Μαυροβούνιες γιατί παίζουν αποκλειστικά τουρμποφόλκ.Οι ξένοι απεχθάνονται αυτή τη μουσική δε νιώθουν τη μαγεία.Βασικά όταν αρχίζουν τα κλαρίνα οι Σέρβοι εκστασιάζονται.Ενας ξένος πολύ δύσκολα να τη βρει ή να χορέψει σε αυτό το περιβάλλον.
Εγώ την βρίσκω με τα κλαρίνα όταν χωρευυν δίπλα κωλαρες με μίνι μέχρι το μουνι κ τακούνια 12πιντα,αλλα δεν μπορεί να μην έχει κ κλαμπ με μπιτ
Τι τιμές παίζουν?τραπέζια ποτά κλπ
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.725
Like
6.536
Πόντοι
1.056
Εγώ την βρίσκω με τα κλαρίνα όταν χωρευυν δίπλα κωλαρες με μίνι μέχρι το μουνι κ τακούνια 12πιντα,αλλα δεν μπορεί να μην έχει κ κλαμπ με μπιτ
Τι τιμές παίζουν?τραπέζια ποτά κλπ

Ετσι ακριβώς είναι οι Σέρβες.Διαγωνισμός ποια θα φορέσει το πιο ξέκωλο.Τράβηξα κρυφά μερικά βίντεο γιατί φωτό ήταν επικίνδυνα.Πολύ ωραίοι ρυθμοι γενικώς.Σε στυλ,συμπεριφορές μοιάζουν πολύ με τις Ελληνίδες έχουν ψηλά τον αμανέ.Τις Πολωνέζες τις ξεχωρίζεις αμέσως απο το πόσο ταπεινές και γήινες είναι.Οι Σέρβες έχουν υφάκι και κορμοστασιά ντίβας αλλά μερικές είναι θεόμουνα.Πολύ ωραίο περιβάλλον.Η μπύρα είναι στα 5 ευρώ,η βότκα νομίζω στα 15 ευρώ.Για μπουκάλι δεν ξέρω.Βασικά οι Σέρβοι είναι χυμαδιά,σκάνε με τις μπλούζες και τα αθλητικά και οι Σέρβες είναι στην πένα με τις τακουνάρες,τα αβυσαλέα ντεκολτέ,τα ημικωλικά σορτσάκια και τα φορέματα με το βαθύ σκίσιμο στο πλάι που πανάθεμα κι αν βλέπεις στρινγκ.Καυλώνεις υπέρμετρα βέβαια οι στόχοι είναι οι Ρωσίδες που είναι πιο αέρινες,σικ και κομψές με πιο ανοιχτά χρώματα και ντελικάτη γλώσσα σώματος δεν έχουν αυτό το βαλκανικό ξεκωλέ.
Επειδή γύρω γύρω έχει ντερέκια,σφίχτες και σβέρκους ξέρεις οτι δε σε παίρνει για πολλά πρέπει να σέβεσαι.Ενας Ελληνας θα κυκλοφορούσε με το μισό αρχίδι έξω δεν ισχύουν ευρωπαικοί κανόνες,ευγένειες,νόμοι,περιορισμοί,βαλκανίλα σκέτη χύμα πράγματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Ετσι ακριβώς είναι οι Σέρβες.Διαγωνισμός ποια θα φορέσει το πιο ξέκωλο.Τράβηξα κρυφά μερικά βίντεο γιατί φωτό ήταν επικίνδυνα.Πολύ ωραίοι ρυθμοι γενικώς.Σε στυλ,συμπεριφορές μοιάζουν πολύ με τις Ελληνίδες έχουν ψηλά τον αμανέ.Τις Πολωνέζςς τις ξεχωρίζεις αμέσως απο το πόσο ταπεινές και γήινες είναι.Οι Σέρβες έχουν υφάκι και κορμοστασιά ντίβας αλλά μερικές είναι θεόμουνα.Πολύ ωραίο περιβάλλον.Η μπύρα είναι στα 5 ευρώ,η βότκα νομίζω στα 15 ευρώ.Για μπουκάλι δεν ξέρω.Βασικά οι Σέρβοι είναι χυμαδιά,σκάνε με τις μπλούζες και τα αθλητικά και οι Σέρβες είναι στην πένα με τις τακουνάρες,τα αβυσαλέα ντεκολτέ,τα ημικωλικά σορτσάκια και τα φορέματα με το βαθύ σκίσιμο στο πλάι που πανάθεμα κι αν βλέπεις στρινγκ.Καυλώνεις υπέρμετρα βέβαια οι στόχοι είναι οι Ρωσίδες που είναι πιο αέρινες,σικ και κομψές με πιο ανοιχτά χρώματα και ντελικάτη γλώσσα σώματος δεν έχουν αυτό το βαλκανικό ξεκωλέ.
15 ευρώ αν έχει το απλο ποτό φέξε μου κ γλυστρησα
Θα πλακώσει η Ρωσίδα 5 βοτξες για ζέσταμα κ 3,4 κοκταιηλ θα χουν πετάξει 200ε κ θαναι κ ξενέρωτη σχεδόν ακόμα
Δοκίμασες τραπέζι μπουκάλι κομπλέ με φρούτα κλπ?? τιμή?
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.725
Like
6.536
Πόντοι
1.056
15 ευρώ αν έχει το απλο ποτό φέξε μου κ γλυστρησα
Θα πλακώσει η Ρωσίδα 5 βοτξες για ζέσταμα κ 3,4 κοκταιηλ θα χουν πετάξει 200ε κ θαναι κ ξενέρωτη σχεδόν ακόμα
Δοκίμασες τραπέζι μπουκάλι κομπλέ με φρούτα κλπ?? τιμή?

Οχι δε δοκίμασα τραπέζι.Αυτό λέει στα κυριλέ κλαμπ όπως το Torch,το Omnia κτλ.
Τραπέζι είχα στο Sen Βαρσοβία με γκόμενα και χωρίς.Κοστίζει 1000 ζλότυ(250 ευρώ) αλλά κωλολέει μπορείς να καμακώσεις τα καλύτερα μουνιά της Βαρσοβίας.Επίσης Level27 Βαρσοβία λέει να πάρεις τραπέζι.Η κουλτούρα τραπεζιών κτλ δεν πολυυπάρχει Πολωνία ειδικά επαρχία τα περισσότερα μαγαζιά είναι ορθάδικα.Τραπέζια κυρίλες κτλ παίζουν Ουκρανία,Ρωσία,Λευκορρωσία όχι τόσο Πολωνία,Τσεχία.Μαυροβούνιο είναι ντεμί αλλά κυριαρχεί το βαλκανικό στυλ μαγαζιών με τα πολλά μικρά τραπέζια.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.725
Like
6.536
Πόντοι
1.056
Πάντως Μαυροβούνιοι Σέρβοι στα αρχίδια του.Φανταστείτε τον ξένο να έρχεται Μύκονο και να τον βάζουν να ακούει στα κλαμπ Τερλέγκα,Βανδή κτλ.
Στους Ελληνες αρέσουν τα τουρμποφολκ,άλλωστε πολλά τραγούδια βγαίνουν σε σερβικό και ελληνικό στίχο ταυτόχρονα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.725
Like
6.536
Πόντοι
1.056
15 ευρώ αν έχει το απλο ποτό φέξε μου κ γλυστρησα
Θα πλακώσει η Ρωσίδα 5 βοτξες για ζέσταμα κ 3,4 κοκταιηλ θα χουν πετάξει 200ε κ θαναι κ ξενέρωτη σχεδόν ακόμα
Δοκίμασες τραπέζι μπουκάλι κομπλέ με φρούτα κλπ?? τιμή?

Η δικιά μου ήταν του αθλητισμού και της γυμναστικής,έπινε μόνο κρασι και κάπνιζε ελάχιστα.Εχει όμως κάτι Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες νεροφίδες,κατεβάζουν ένα μπουκάλι ουίσκυ στην κατσιά.Οι Σέρβες δεν πίνουν τόσο πολύ,μερικοί όμως Σέρβοι πίνουν,ζέχνουν από το αλκοόλ αλλά και πάλι όχι τόσο πολύ όπως Ρώσοι,Πολωνοί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom