Νέα

Σοκαριστικό βίντεο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ωραια η φωτο με την εκτρωση
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μ'αρέσει που 'αλλάζεις'. Ξέρεις πώς το λέω, μην πεις μαλακία.

λες μαλακιες γιατι ουτε με ξερεις ουτε και ερχεται σε συγκρουση με κατι που εχω πει στο παρελθον για να εχω 'αλλαξει'.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
λες μαλακιες γιατι ουτε με ξερεις ουτε και ερχεται σε συγκρουση με κατι που εχω πει στο παρελθον για να εχω 'αλλαξει'.

Ξέρω τι έλεγες όταν έλεγα για τα σφαγεία και τις 'φάρμες'. Εκτός κι αν τρολάρεις σε όλα τα θέματα, πάντα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ξέρω τι έλεγες όταν έλεγα για τα σφαγεία και τις 'φάρμες'. Εκτός κι αν τρολάρεις σε όλα τα θέματα, πάντα.

σκατα ξερεις. και εχει τεραστια διαφορα να σφαζεις αδιαφορα γιατι ειναι η δουλεια σου με το να γροθοκοπας μοσχαρια για να γουσταρεις με καμαρι μπροστα στη καμερα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
σκατα ξερεις. και εχει τεραστια διαφορα να σφαζεις αδιαφορα γιατι ειναι η δουλεια σου με το να γροθοκοπας μοσχαρια για να γουσταρεις με καμαρι μπροστα στη καμερα.

Α ναι ξέχασα ότι τα σφαγεία κι οι φάρμες ειναι σαν τις διαφημίσεις της δέλτα και έτυχε να αποθανατιστούν μερικές άτυχες στιγμές στην κάμερα σε μερικά χιλιάδες βίντεο.
Τέσπα, παραλήρημα πάλι, σταματάω. Άκυρα τα όσα είπα.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Κινεζα εβγαλε φωτογραφιες το νεκρο εμβρυο μετα απο εκτρωση
Καλη σας ορεξη....
2.jpg

3.jpg

4.jpg


:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Α ναι ξέχασα ότι τα σφαγεία κι οι φάρμες ειναι σαν τις διαφημίσεις της δέλτα και έτυχε να αποθανατιστούν μερικές άτυχες στιγμές στην κάμερα σε μερικά χιλιάδες βίντεο.
Τέσπα, παραλήρημα πάλι, σταματάω. Άκυρα τα όσα είπα.

αλλο λεω ζωον αλλο καταλαβαινεις. σκασε τωρα.
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
Για την κακομεταχείριση και την επίδειξη δύναμης μιλάμε κι οι δύο. Σκάμε κι οι δύο.

βασικά εσύ λες ότι σε όλες τις φάρμες συμβαίνουν αυτά που έδειξε στο βίντεο.Ή έστω η πλειοψηφία αυτών.  Πάρε τα φάρμακά σου και ξαναδιατύπωσε αυτό που θες να πεις. (Α ! τσέκαρε αι καμιά ημερομηνία λήξης. Κάτι μου λέει ότι παίρνεις ληγμένα)

Α ναι ξέχασα ότι τα σφαγεία κι οι φάρμες ειναι σαν τις διαφημίσεις της δέλτα και έτυχε να αποθανατιστούν μερικές άτυχες στιγμές στην κάμερα σε μερικά χιλιάδες βίντεο.
Τέσπα, παραλήρημα πάλι, σταματάω. Άκυρα τα όσα είπα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
βασικά εσύ λες ότι σε όλες τις φάρμες συμβαίνουν αυτά που έδειξε στο βίντεο.Ή έστω η πλειοψηφία αυτών.  Πάρε τα φάρμακά σου και ξαναδιατύπωσε αυτό που θες να πεις. (Α ! τσέκαρε αι καμιά ημερομηνία λήξης. Κάτι μου λέει ότι παίρνεις ληγμένα)

Βάλε τα δικά σου χάπια στην κωλάθρα σου και τράβα πιο πέρα. 
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ειναι ενα γαματο λεσβιακο βιντεο. ΠΡΟΣΟΧΗ, μην το δειτε αμα ειστε εξω στον δρομο η με παρεα, θα πατε να τραβηξετε μαλακια σιγουρα.  :)

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
μετά από τόσα αηδιαστικά βίντεο ,είναι κακό που έχεις αρχίσει και νιώθεις σα να βλέπεις το "κωνσταντίνου και ελένης" ; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom