Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 557K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
Πως εμφανιζεσαι ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι ηξερε οτι ηταν φορεας και σκοπιμα κλπ.?

Εδω βλεπουμε οτι οι εξετασεις,των οποιων το αποτελεσμα αγνοουσε,ειχαν ημερομηνια τρεις μερες πριν,συν οτι ενας μπατσος ΕΚΘΕΤΕΙ με οσα λεει το σκηνικο.

Για τα περι ενημερωσεων του κοσμου το μπουντοτκομ ενημερωνε και ενημερωνει καργα για ακαποτα τσιμπουκια και τα ρεστα και ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΓΕ,τωρα σε πηρε ο πονος που εκατσε η στραβη...

Καλλιστα μπορει ο ιος να της μεταδοθηκε απο πελατη της στην τελικη.
η πλακα ειναι να βγει κανεις που εχει κολλησει και να πει οτι απο το μπου ενημερωθηκε και πηγε καρφωτος στην τανα!
 

Επισκέπτης
λοιπον μιλαμε με τα ποσοστα που ειναι γραμμενα και μιλαμε για αριθμους αλλα οι ανθρωπινες ζωες δεν ειναι απλα αριθμοι αλλα κατι πολυ πιο πανω...θα σου απαντησω λοιπον οτι εχεις πολυ λιγες πιθανοτητες να κολησεις μην πω ελαχιστες αλλα θα σου κανω την ερωτηση που ειχα κανει τοτε στον διευθυντη μου θα ετρωγες απο το πιρουνι ενος ασθενη που εχει aids αφου δεν θπαρχει πουθενα η πιθανοτητα να κολησεις????εγω οχιιιιιιιιιιιιιιι εσυ να φας δεν με αγγιζει...παντως στο ξανα λεω για να κολησεις θελει να υπαρχουν πολλα αν και δεν εχει μεχρι τωρα κατι τετοιο καταγραφει ...
με κάλυψες τύπε.όποτε αυτό απαντήθηκε και κάλο είναι να μην κουράζουν πολλοί εδώ μέσα με αυτές τις ερωτήσεις ;)
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Και αν δεν ειχε ερθει?

Γιατι παιζει σοβαρα να μην ειχε  ερθει οροθετικη.

Αν το κόλλησε εδώ, έχουν μια δικαιολογία γιατί δεν την είχαν πιάσει νωρίτερα. Γενικότερα όσο αργότερα πείσουν ότι η ρωσίδα κόλλησε τον ιό, τόσο λιγότερες ευθύνες μπορούν να τους αποδοθούν.

Να σημειώσω ότι ο εισαγγελέας έπρεπε να ασκήσει την δίωξη για δόλο, αλλά εφόσον διέταξε και την προφυλάκιση της, για κάποιο λόγο θα την έκρινε εξαιρετικά επικίνδυνη.
 

Επισκέπτης
ρε τσακαλια εγω πληροφορηθηκα απο τβ οτι ητανε πλατεια ομονοιας οι 3 ... πιασανε καμοια μηπως σε μπουρδελο?αν ναι σε πια περιοχη?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
μαλλον κατι δεν εχεις καταλαβει καλα. καθε φορα σε σκαλωσια ετοιμορροπη ανεβαινεις με το αθλημα. αν σπασει η καποτουλα?
εγω την ετοιμορωπη σκαλωσια την ελεγα κυριολεκτικα :grin:
οντως εχεις δικιο στο σπασιμο της καποτας,αλλα ποιος σου λεει οτι καποια που θα πηδηξω εξω με καποτουλα δε θα σπασει η οτι θα ειναι υγιεις,με αυτη τη λογικη δε ξαναγαμαμε,εξω ειμαι θωρακισμενος μαν 78% προστασια απο καποτα και αλλο 60% απο περιτομη οπως αναφερθηκε εφτασα στο 150% προστασιας :P
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
εγω την ετοιμορωπη σκαλωσια την ελεγα κυριολεκτικα :grin:
οντως εχεις δικιο στο σπασιμο της καποτας,αλλα ποιος σου λεει οτι καποια που θα πηδηξω εξω με καποτουλα δε θα σπασει η οτι θα ειναι υγιεις,με αυτη τη λογικη δε ξαναγαμαμε,εξω ειμαι θωρακισμενος μαν 78% προστασια απο καποτα και αλλο 60% απο περιτομη οπως αναφερθηκε εφτασα στο 150% προστασιας :P

χαχχααχαχχ ρε μλκ, από πότε η περιτομή προστατεύει? αν ήταν να προστάτευε τότε γτ όλοι γεννιούνται με το πετσάκι?
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σύμφωνα με το newsit.gr

Τις επόμενες ώρες στη δημοσιότητα και οι φωτογραφίες των τριών νέων γυναικών... :- :-
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
χαχχααχαχχ ρε μλκ, από πότε η περιτομή προστατεύει? αν ήταν να προστάτευε τότε γτ όλοι γεννιούνται με το πετσάκι?
δε το ειπα εγω ρε γροθε καποιος το ανεφερε :birdman:
η περιτομη προστατευει απο καρκινο του πεους ετσι λενε οι γιατροι και εχεις καλυτερη υγειινη σε αυτο το σημειο αυτα ειναι τα στανταρ :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom