Νέα

Σοφιάννα Αβραμάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nontas82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 433
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
20 χρονια παιζουμε το σαβουαρ βιβρ στα δαχτυλα για να μας πουν οι πλεμπαιοι οτι δεν εχουμε τροπους.
ποιος εγω, που μιλαω στον εχθρο μου με το σεις και με το σας... :coffee:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.325
Like
16.830
Πόντοι
3.556
με την ευκαιρια καλησπερίζω τον ΚΥΡΙΟ νιπλη σε τούτο το φιλόξενο πυρφοριστικο νήμα με σαφεισ προεκτάσεις μπάχαλου :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.336
Like
72.648
Πόντοι
12.756
20 χρονια παιζουμε το σαβουαρ βιβρ στα δαχτυλα για να μας πουν οι πλεμπαιοι οτι δεν εχουμε τροπους.
ποιος εγω, που μιλαω στον εχθρο μου με το σεις και με το σας... :coffee:
και ο Χελ τα ίδια με εσενα , δεν εχω ξαναδει πιο ευγενικα μέλη , ειδικά με νέους και εχθρους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

με την ευκαιρια καλησπερίζω τον ΚΥΡΙΟ νιπλη σε τούτο το φιλόξενο πυρφοριστικο νήμα με σαφεισ προεκτάσεις μπάχαλου :coffee:
τα σέβη μου :hi:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.895
Like
28.833
Πόντοι
5.006
ρε τραγο αφου αφιερωνεις χρονο να τις ανεβαζεις εδω, μαθε να τις μικραινεις

κοιτα εδω οταν ανεβαζω μια εικονα εχει τετραγωνακια στις γωνιες, μικρυνε την, και αν κλικαρω εγω μετα θα την δω μεγαλη

το καταλαβαινεις τωρα;

δασδασδσα.png

:tooth::tooth: ρε μλκς
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.336
Like
72.648
Πόντοι
12.756

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.325
Like
16.830
Πόντοι
3.556
ακουγεται τίποτα στους διαδρόμους για τον τζιζιτ τουδις ;:coffee:
εχει χαθεί :coffee:
σκεφτομαι να τον ζητησω για μεταγραφή στο νήμα σου. θα ειναι κατι σαν τον τυπο μανιμαλ του φύλλου μηδεν, αλλα εκτος απο φωτο θα γραφει και δυο πινελιές :coffee:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
φιογκο ανεβασε εδω κανα μπαζο να ξεκαυλωσεις και ασε τις ανορθογραφες συναντησεις μη σε θαψω.

Εμ σε βοηθαω και σου λεω πως να διορθωσεις τη μαλακια που σε δερνει εμ μου κανεις και τον καμποσο.
χφτου
τυπε ετσι εχει μεγαλωσει η νεολαια σημερα,ανορθογραφα και ετοιμη για μανουρα...δες τι τραβαει ο αλλος διπλα στην πιλοτη του!
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.596
Like
5.228
Πόντοι
1.056
Δεν εχετε τον θεο σας ρε μλκες......( παπαρι + χαζορομποτ)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.336
Like
72.648
Πόντοι
12.756
τυπε ετσι εχει μεγαλωσει η νεολαια σημερα,ανορθογραφα και ετοιμη για μανουρα...δες τι τραβαει ο αλλος διπλα στην πιλοτη του!
ο αλλος για σαντουιτς πηγε και του εκανε τα ποδια λες και ειναι γυρος χοιρινος . 15 μαχαιριες ..
Ειναι πολυ στραβωμενοι οι νεοι
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
ο αλλος για σαντουιτς πηγε και του εκανε τα ποδια λες και ειναι γυρος χοιρινος . 15 μαχαιριες ..
Ειναι πολυ στραβωμενοι οι νεοι
γαμησε τα ...οι αλλες σημερα αρχισαν να φωναζουν που τις θωπευσε πρεζομενος 57νος ρομα.....που παει η κοινωνια μας,σε τι σκοτεινα μονοπατια βαδιζουν οι νεοι τελικα!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
:wanker::wanker::wanker: οτι πρεπει ενα ραντεβου θανάτου σημερα. εχω ανοιξει γουγκλ μάπς ετοιμος να μοιράσω αποσταση :bigdick::bigdick::bigdick:
Μου θύμησες τον Χάρη τον ΟΥΚ με τη φράση των ραντεβού θανάτου.
Πού χάθηκε αυτή η μορφή;
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.325
Like
16.830
Πόντοι
3.556
Μου θύμησες τον Χάρη τον ΟΥΚ με τη φράση των ραντεβού θανάτου.
Πού χάθηκε αυτή η μορφή;
μεγαλη απωλεια για το σαη τυπε. οπως επισης εχουμε τεραστια αναγκη και μεγα διδασκαλο ουκρανολογο κυριο μακη να λογκαρει. ελπιζω να ειναι καλα και οι δυο τυπαρες.:wanker::wanker::wanker:
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
898
Πόντοι
81
Δεν θα βρεθεί ένας να πει "Τι μπάζο κλπ κλπ¨; Κρίμα είναι...
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
:wanker:


Σοφιάνα από το Survivor: «Θέλουν να μου βάζουν λεφτά σε λογαριασμό για να τους στέλνω τις πατούσες μου» (vid)​

Newsroom17 Δεκεμβρίου 2022 - 16:27
Σοφιάνα από το Survivor: «Θέλουν να μου βάζουν λεφτά σε λογαριασμό για να τους στέλνω τις πατούσες μου» (vid)


Πιπεράτες αποκαλύψεις από την Σοφιάνα Αβραμάκη που είχε ξεχωρίσει στο περυσινό Survivor.
Η Σοφιάνα Αβραμάκη παραχώρησε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Γεια Σου» στον ΣΚΑΪ. Η πρώην παίκτρια του Survivor μίλησε για την ενδεχόμενη συμμετοχή της στον All Star κύκλο τoυ ριάλιτι επιβίωσης, ενώ ξεκαθάρισε και όσον αφορά τα δημοσιεύματα που τη θέλουν σε σχέση με τον Κωνσταντίνο Βασάλο.
«Δεν μου έχει γίνει κάποια προσέγγιση για το Survivor. Δε νομίζω ότι υπάρχει παίκτης που έχει πάει και δεν του περνάει από το μυαλό. Θα ήθελα να πάω, εννοείται» παραδέχεται η Σοφιάνα Αβραμάκη, ενώ όσον αφορά το οικονομικό σκέλος απαντά: «Άκουσα για παίκτες που και ζήτησαν και εν τέλει συμφώνησαν για περισσότερα χρήματα από τις 5.000 που παίρναμε εμείς. Θα πέσουν κορμιά αν αποκαλυφθούν διαφορετικά ποσά στην πορεία του παιχνιδιού».
Για τις ανήθικες προτάσεις που δέχεται από τα social media αναφέρει: «Μου στέλνουν να μου δώσουν χρήματα για να κάνουμε κάτι σεξουαλικό ή να τους στείλω τις πατούσες μου και να μου βάλουν λεφτά σε λογαριασμό».
Στο τελευταίο μέρος της συνέντευξης η Σοφιάνα αναφέρθηκε και στα δημοσιεύματα που τη θέλουν να είναι σε σχέση με τον Κωνσταντίνο Βασάλο. «Δεν υπάρχει κάτι ερωτικό με τον Κωνσταντίνο Βασάλο, δεν έχω καν επαφή με τον άνθρωπο. Του έχουν χρεώσει σχέσεις με δυο-τρεις κοπέλες του χώρου. Αντικειμενικά είναι πολύ ωραίος άντρας» δηλώνει.
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.023
Πόντοι
1.106
:wanker:


Σοφιάνα από το Survivor: «Θέλουν να μου βάζουν λεφτά σε λογαριασμό για να τους στέλνω τις πατούσες μου» (vid)​

Newsroom17 Δεκεμβρίου 2022 - 16:27
Σοφιάνα από το Survivor: «Θέλουν να μου βάζουν λεφτά σε λογαριασμό για να τους στέλνω τις πατούσες μου» (vid)


Πιπεράτες αποκαλύψεις από την Σοφιάνα Αβραμάκη που είχε ξεχωρίσει στο περυσινό Survivor.
Η Σοφιάνα Αβραμάκη παραχώρησε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Γεια Σου» στον ΣΚΑΪ. Η πρώην παίκτρια του Survivor μίλησε για την ενδεχόμενη συμμετοχή της στον All Star κύκλο τoυ ριάλιτι επιβίωσης, ενώ ξεκαθάρισε και όσον αφορά τα δημοσιεύματα που τη θέλουν σε σχέση με τον Κωνσταντίνο Βασάλο.
«Δεν μου έχει γίνει κάποια προσέγγιση για το Survivor. Δε νομίζω ότι υπάρχει παίκτης που έχει πάει και δεν του περνάει από το μυαλό. Θα ήθελα να πάω, εννοείται» παραδέχεται η Σοφιάνα Αβραμάκη, ενώ όσον αφορά το οικονομικό σκέλος απαντά: «Άκουσα για παίκτες που και ζήτησαν και εν τέλει συμφώνησαν για περισσότερα χρήματα από τις 5.000 που παίρναμε εμείς. Θα πέσουν κορμιά αν αποκαλυφθούν διαφορετικά ποσά στην πορεία του παιχνιδιού».
Για τις ανήθικες προτάσεις που δέχεται από τα social media αναφέρει: «Μου στέλνουν να μου δώσουν χρήματα για να κάνουμε κάτι σεξουαλικό ή να τους στείλω τις πατούσες μου και να μου βάλουν λεφτά σε λογαριασμό».
Στο τελευταίο μέρος της συνέντευξης η Σοφιάνα αναφέρθηκε και στα δημοσιεύματα που τη θέλουν να είναι σε σχέση με τον Κωνσταντίνο Βασάλο. «Δεν υπάρχει κάτι ερωτικό με τον Κωνσταντίνο Βασάλο, δεν έχω καν επαφή με τον άνθρωπο. Του έχουν χρεώσει σχέσεις με δυο-τρεις κοπέλες του χώρου. Αντικειμενικά είναι πολύ ωραίος άντρας» δηλώνει.
Αίσχος!Πότε δεν της είπα πως θα της βάλω λεφτά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom