Νέα

Σοφία Μπαλαμπάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 113K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mgnks7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Ρε μάγκες άμα της στείλω μύνημα στο ινσταγκραμ για ραντεβού,θα μου πει τιμή ή θα με τραμπουκισει;
Εγώ της μίλησα όμορφα και μου είπε και τιμουλα...(μην την ρωτήσεις για ώρα και προγράμματα γιατί δεν είναι κρέας λέει) και στα καληνυχτισματα μου έστειλε και βυζιά....απλά μην αρχίσεις τίποτα προστυχολογα γιατί είναι παρθένα σε αυτά???
 

Panoulhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2020
Μηνύματα
14
Like
9
Πόντοι
0
Εγώ της μίλησα όμορφα και μου είπε και τιμουλα...(μην την ρωτήσεις για ώρα και προγράμματα γιατί δεν είναι κρέας λέει) και στα καληνυχτισματα μου έστειλε και βυζιά....απλά μην αρχίσεις τίποτα προστυχολογα γιατί είναι παρθένα σε αυτά???
Άρα θέλει να της το φέρεις χαλαρά.
Τιμή είμαι αυτή που λένε όλοι 300€ η ώρα;
 

hippurus

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
100
Like
246
Πόντοι
21
Άρα θέλει να της το φέρεις χαλαρά.
Τιμή είμαι αυτή που λένε όλοι 300€ η ώρα;
Αυτό που έχουν μερικές με τα "χαλαρά" και τις αηδίες.... Δουλευόμαστε μεταξύ μας να πούμε.... Κοπέλα μου, έχεις πήξει τα ιντερνετς με τον κώλο σου. Εύλογη απορία: το προσφέρεις με το αζημίωτο ? Ναι ή Ου? Αν ναι πόσο ? Να τελειώνουμε... Σοβαρά και επαγγελματικά.
 

Mgnks7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Άρα θέλει να της το φέρεις χαλαρά.
Τιμή είμαι αυτή που λένε όλοι 300€ η ώρα;

Εμένα μου έδωσε να καταλάβω ότι δεν έχει ταρίφα...και δεν ανακοινώνει πρόγραμμα με την τιμή...θέλει το 150αρι για αρχή και σου ανακοινώνει μια εκτόνωση (γιατί δεν είναι κρέας) και από κει και πέρα αναλόγως το τι γουστάρει...αν περνάει καλά και σε γουστάρει και την φτιάξεις με τίποτα κρασάκια και πασπαλιζατερ θεωρώ πως σταματάει το ταξίμετρο...
 

Kotopoulo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
104
Like
93
Πόντοι
1
Κανα βιντεο να τσιμπουκωνει η να την γαμανε υπαρχει? εχω δει κατι βιντεο που χορευε γυμνη αλλα η ποιοτητα ηταν τοσο σκατα σε αναλυση που πιο πολυ δουλευε η φαντασια παρα το ματι.
Στειλτε μου και σε pm δεν εχω θεμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Psol78

Psol78

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2018
Μηνύματα
207
Like
287
Πόντοι
21
Κανα βιντεο να τσιμπουκωνει η να την γαμανε υπαρχει? εχω δει κατι βιντεο που χορευε γυμνη αλλα η ποιοτητα ηταν τοσο σκατα σε αναλυση που πιο πολυ δουλευε η φαντασια παρα το ματι.
Στειλτε μου και σε pm δεν εχω θεμα
Θέλω και εγω να τη δω να τσιμπουκωεται και να τη χύνουν στη πουτανοφατσα τις
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
οποιος εχει τηλεφωνο θα το ηθελα ευχαριστως.ευχαριστω και περιμενω π.μ.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Εγώ την εσκισα με 80 ευρώ μια ώρα κ μου τόνισε ότι είμαι τυχερός γιατί χρεώνει 300 την ώρα αλλά τα είχε ανάγκη κ φαινομαι καλό παιδί
????
Εδώ γελάμε
Στα 4 η κωλαρα της είναι εξωγήινη και πλέον δεν είναι τόσο Τούμπανο όσο ήταν παλιά με φλέβες και χερια 45ρια
Δεν ξέρω ίσως να έχει ξεκινήσει κ ντρογκια γιατί δεν την είδα κ στα καλα της
 

Kotopoulo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
104
Like
93
Πόντοι
1
Εγώ την εσκισα με 80 ευρώ μια ώρα κ μου τόνισε ότι είμαι τυχερός γιατί χρεώνει 300 την ώρα αλλά τα είχε ανάγκη κ φαινομαι καλό παιδί
????
Εδώ γελάμε
Στα 4 η κωλαρα της είναι εξωγήινη και πλέον δεν είναι τόσο Τούμπανο όσο ήταν παλιά με φλέβες και χερια 45ρια
Δεν ξέρω ίσως να έχει ξεκινήσει κ ντρογκια γιατί δεν την είδα κ στα καλα της
Κανα βιντεο δωσε μας φιλε...απο ιστοριες αλλο τιποτα εδω μεσα....
 

Panoulhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2020
Μηνύματα
14
Like
9
Πόντοι
0
Έχουμε κάποιο νέο; Πάντως από ότι φαίνεται θα ρίξει την ταρίφα γιατί μάλλον έχει ξεκινήσει τις σκόνες
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Ένας φίλος μου που την ακολουθεί στο ινσταγκραμ και της έκανε like στις φωτογραφίες και στα instavideos,του μίλησε. Μάλιστα του έστειλε φωνητικό μήνυμα που του έλεγε καλησπέρα (τον αποκάλεσε με το όνομα του και στο τέλος έβαλε ένα μου) και ότι θες ζήτα το,εδώ είμαι εγώ!!!
Ο μαλακας όμως δεν είναι του χώρου μας και απλώς της έκανε ένα like στο μήνυμα και τίποτα άλλο.
Θα αρχίσω και εγώ τα likes μπας και μου στείλει και μένα και θα σας ενημερώσω τι ζητάει...
 

matina9198

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
24
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά έμαθα οτι κυκλοφορολυν κάποιες γυμνές φώτο της. Έχει κάποιος καμία?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Επικοινωνία μέσω ινστα, απάντησε πολύ γρήγορα. Μου έδωσε κινητό και μιλήσαμε με βιντεοκληση. 300 ζητάει για 1 ώρα, 500 το δίωρο, δεν δίνει κωλο, και ραντεβού σε συγκεκριμένο ξενοδοχείο στο Σκαραμαγκά. Εγώ δεν το τόλμησα. Αν κάποιος άλλος τολμήσει, ας μοιραστεί την εμπειρία του.
 

Stami17

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
15
Like
26
Πόντοι
0
Επικοινωνία μέσω ινστα, απάντησε πολύ γρήγορα. Μου έδωσε κινητό και μιλήσαμε με βιντεοκληση. 300 ζητάει για 1 ώρα, 500 το δίωρο, δεν δίνει κωλο, και ραντεβού σε συγκεκριμένο ξενοδοχείο στο Σκαραμαγκά. Εγώ δεν το τόλμησα. Αν κάποιος άλλος τολμήσει, ας μοιραστεί την εμπειρία του.
Αδερφέ ινσταγκραμ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom