Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

eder12

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
276
Πόντοι
21
Η κοπελα ειναι θεομουνο,αλλα οπως ειπε καποιος κολλαει σε οποιον εχει να της προσφερει τα πιο πολλα.Πρωτα με τον βρεττο(επιβεβαιωμενο) μετα ανεπιβεβαιωτο αλλα ελεγαν οτι συχναζε σε θαλαμηγους του γιου του μαρινακη και τωρα με τον κοψιαλη με μισο εκατομμυριο follower και αλλα τοσα subs στο yt.Ισως οταν τον σχολασει τον κοψιαλη για κανεναν εφοπλιστη να διαρρευσει κανα βιντεο που την σφυροκοπαει ο κοψιαλης μιας και ειναι λαικο παιδι
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.492
Πόντοι
9.931
Ίσως όταν τον σχολάσει τον κοψιαλη για κανέναν εφοπλιστή να διαρρεύσει κάνα βίντεο που την σφυροκοπάει ο κοψιαλης μιας και είναι λαϊκό παιδί

Τυπε το σκέφτηκα και εγώ αυτό μιας και τον κόβω για λίγο αλητάμπουρα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Λένε για τσοντοβιντεάκια άλλων επώνυμων σε διπλανά θέματα. Πείτε μου ποιος δεν θα ήθελε να δεί τη Φυρού σε μια δυνατή παρτούζα να τη σκίζουν σκληρά και καβλωμένα. Να είναι και καλά μια κρυμμένη κάμερα και αυτή να μην ξέρει τίποτα. Αυτό μάλιστα!Θα ηταν τρελή καύλα! Όχι σαν την άλλη τη μαλακία,  10 δευτερόλεπτα  και να βογκάει η άλλη σα σκυλάκι.
 

eder12

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
276
Πόντοι
21
φανταστειτε τι παρακαλια θα εχει ριξει ο χταποδιας στον κοψ για παρτουζα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 133851

Επισκέπτης
Τι εννοείται ρε παίδες πως τα έχει με τον Κοψιαλη;! Απλά περνάνε κα(β)λά παρέα, "διαφημιζουν" ο ένας τον αλλον και όταν ανοίξει η "αγορά" της Μυκόνου, θα πάει προς τα εκεί το Σοφακι για τα ψώνια της...
Και σιγά μην στεναχωριθει ο Κοψιαλης, μπορεί να έχει οποίο ανωνιμο κοριτσάκι-καβλακι γουστάρει με την διασημότητα που εχει..
 

Peacemaker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
399
Κριτικές
6
Like
945
Πόντοι
361
Δεν το ξέρω τον Κοψιαλη προσωπικά, αλλά δεν μου φαίνεται πολύ φανατικός με αυτά που ανεβάζει στο instagram
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606
Δεν το ξέρω τον Κοψιαλη προσωπικά, αλλά δεν μου φαίνεται πολύ φανατικός με αυτά που ανεβάζει στο instagram
εμενα μου ειναι εντελως αγνωστος.
απορω που ολοι τον ξερετε αυτον τον ακυριδη..
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.492
Πόντοι
9.931
Δεν το ξέρω τον Κοψιαλη προσωπικά, αλλά δεν μου φαίνεται πολύ φανατικός με αυτά που ανεβάζει στο instagram

Τύπε ούτε εμένα μου φαίνεται φανατικός αλλά όλοι λένε ότι την έχει γκόμενα...τι να πω!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.688
Πόντοι
216
Ο σωματότυπός της φέρνει λίγο στης Αλβανίδας της Κιοσέ, φάτσα νορμάλ καυλωτική όχι κάτι τρομερό ή μοντελέ και βυζάρες. Τίμιο τεμάχιο για πιρφοριλίκια και παντρειές.
 

subdewa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2016
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
Την γνωριζω την δεσποινιδα, τιποτα το ιδιαιτερο μυστες. Σε πεντε χρονια θα εχει παχυνει και θα γινει μια ακομα τσιμπουκοπαρακαλιαρα...Παμε στην επομενη γραμμη, ελα φιλε εσυ εισαι...
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.545
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Την γνωριζω την δεσποινιδα, τιποτα το ιδιαιτερο μυστες. Σε πεντε χρονια θα εχει παχυνει και θα γινει μια ακομα τσιμπουκοπαρακαλιαρα...Παμε στην επομενη γραμμη, ελα φιλε εσυ εισαι...


Ναι δικιο εχεις χαλια ειναι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
210
Πόντοι
6
Ο σωματότυπός της φέρνει λίγο στης Αλβανίδας της Κιοσέ, φάτσα νορμάλ καυλωτική όχι κάτι τρομερό ή μοντελέ και βυζάρες. Τίμιο τεμάχιο για πιρφοριλίκια και παντρειές.
τι να κλασει η κιοσε ρε μαλακες ,τι συγκρινετε τωρα τον μουναρο με το παρτσακλο
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
...
Και σιγά μην στεναχωριθει ο Κοψιαλης, μπορεί να έχει οποίο ανωνιμο κοριτσάκι-καβλακι γουστάρει με την διασημότητα που εχει..
καλα.. μην το λες αυτο...
Επειδη τον  εβλεπα στα live που εκανε τωρα στην καραντινα.. ειναι καψουρακος ο τυπος... αμα την χασει θα κλαιει με μαυρο δακρυ... Ολο κατι καρδουλες κ φιλακια ποσταρε για αυτην... κ οτι μαλακιουλα του ελεγε.. την κανανε στο τικ-τοκ... κλπ...

φανταστειτε τι παρακαλια θα εχει ριξει ο χταποδιας στον κοψ για παρτουζα
Παιζει αυτο...
αμ το αλλο..
μενανε μαζι οι τρεις τους στην καραντινα.. σε ξεχωριστα δωματια βεβαια..
και ο χταποδιας ειχε πει σε ενα live..την θεικη ατακα...οτι καθε βραδυ φωναζει στον κοψιαλη...
-'Αντε ρε μαλακα... χυσε να κοιμηθουμε...!!!' :2funny: :2funny:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
φανταστειτε τι παρακαλια θα εχει ριξει ο χταποδιας στον κοψ για παρτουζα
Ακόμα και να ισχύει κάτι τέτοιο...ακόμα και αν ο Κοψ συμφώνησε, το Σοφάκι δεν κάνει τέτοια πράματα.
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom