Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

eder12

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
276
Πόντοι
21
Κάνεις λάθος φίλε μου. Το πιο καυλωτικό ever είναι ακριβώς να έχεις μια κοπέλα καλλονή με τέλειο και γλυκό πρόσωπο σαν την Δούκισσα και να την μεταμορφώνεις στο κρεβάτι σε πουτάνα , σε τσούλα , σε γυναίκα που διψάει για γαμήσι. Αυτό είναι το πιο καυλωτικό. Κώλο γυμνασμένο σαν της Φυρου βρίσκεις εύκολα , πρόσωπο και την ομορφιά της Δούκισσας πολύ δύσκολα.
Unpopular opinion
Η δουκισσα οχι τσουλα πουτανα και διψασμενη για γαμησι αλλα αυτο που βγαζει ειναι οτι κανει και μπανιο με μπενταντιν μετα το σεξ(2 λεπτα) με τον γιο του κυρ σαββα.
Η φυρου κανει μπαμ οτι εχει γραψει πολλα χιλιομετρα.Αν μπορουσε να αποδειχθει θα εβαζα στοιχημα οτι γαμιεται και σαν σκυλι.Πολλες φορες τα φαινομενα απατουν αλλα και πολλες οχι.Την δουκισσα την εχω στο μυαλο μου σαν την ψηλομυτα πανεμορφη του σχολειου-πανεπιστημιου-δουλειας-γειτονισσα που επειδη μπορει να εχει οποιον και οποτε γουσταρει δεν χρειαζεται να κανει και πολλα στο κρεβατι..
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Unpopular opinion
Η δουκισσα οχι τσουλα πουτανα και διψασμενη για γαμησι αλλα αυτο που βγαζει ειναι οτι κανει και μπανιο με μπενταντιν μετα το σεξ(2 λεπτα) με τον γιο του κυρ σαββα.
Η φυρου κανει μπαμ οτι εχει γραψει πολλα χιλιομετρα.Αν μπορουσε να αποδειχθει θα εβαζα στοιχημα οτι γαμιεται και σαν σκυλι.Πολλες φορες τα φαινομενα απατουν αλλα και πολλες οχι.Την δουκισσα την εχω στο μυαλο μου σαν την ψηλομυτα πανεμορφη του σχολειου-πανεπιστημιου-δουλειας-γειτονισσα που επειδη μπορει να εχει οποιον και οποτε γουσταρει δεν χρειαζεται να κανει και πολλα στο κρεβατι..
Μα αυτό σου λέω φίλε μου . Το κλειδί και το πιο καυλωτικο είναι να έχεις μια γυναίκα σαν την Δούκισσα και να την μεταμορφώνεις σε πουτάνα και σε τσούλα. Αν ξέρεις τον άλλον καλά μπορείς να το κάνεις. Ψάξτο λίγο και θα δεις. Δεν υπάρχει πιο καυλωτικό να κάνεις μια γυναίκα απο γατούλα και ναζιάρα μια γυναίκα έτοιμη για σκληρό γαμήσι.  Το ότι έχει προστυχόφατσα και κωλάρα η Φύρου είναι γεγονός, αλλά αυτό μπορεί να σημαίνει ότι ακριβώς επειδή ξέρει ότι έχει αυτά, είναι πολύ μικρή στο κρεβάτι, γιατί δεν θέλει να τα δίνει όλα στο πιάτο και κοιτάει μόνο να κάνει ξεπέτες. Υπάρχουν πολλές τέτοιες εκεί έξω. Βέβαια μπορεί να ισχύει και αυτό που λες. Όλα είναι πιθανά σε αυτή την ζωή.
 

eder12

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
276
Πόντοι
21
Μα αυτό σου λέω φίλε μου . Το κλειδί και το πιο καυλωτικο είναι να έχεις μια γυναίκα σαν την Δούκισσα και να την μεταμορφώνεις σε πουτάνα και σε τσούλα. Αν ξέρεις τον άλλον καλά μπορείς να το κάνεις. Ψάξτο λίγο και θα δεις. Δεν υπάρχει πιο καυλωτικό να κάνεις μια γυναίκα απο γατούλα και ναζιάρα μια γυναίκα έτοιμη για σκληρό γαμήσι.  Το ότι έχει προστυχόφατσα και κωλάρα η Φύρου είναι γεγονός, αλλά αυτό μπορεί να σημαίνει ότι ακριβώς επειδή ξέρει ότι έχει αυτά, είναι πολύ μικρή στο κρεβάτι, γιατί δεν θέλει να τα δίνει όλα στο πιάτο και κοιτάει μόνο να κάνει ξεπέτες. Υπάρχουν πολλές τέτοιες εκεί έξω. Βέβαια μπορεί να ισχύει και αυτό που λες. Όλα είναι πιθανά σε αυτή την ζωή.
Να το κανεις ναι συμφωνω οτι ειναι καυλωτικο.Απλα με την συγκεκριμενη το κοβω υπερχλωμο.Πρεπει να εχει και λιγη πουτανιλα μεσα της η αλλη.Θυμαμαι την μελετη που της γραφανε κατι για πιπες και σχολιασε ''εγω τις πιπες δεν τις λεω τις κανω''.Αυτο εννοω,να δειχνει και κανα δειγμα καριολιας.
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Ετσι οπως πεταγεται πισω η κωλαθρα μοιαζει σαν μηχανη εντουρο που κανει σουζες οταν περπαταειστη Θαλασσα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
8
Like
32.289
Πόντοι
6.536
Μάγκες δεν θέλω να σας απογοητεύσω , αλλά μην ελπίζετε ότι μπορείτε να κάνετε κάτι με αυτήν και γενικά με τέτοιου είδους γκόμενες. Πέρα απο ότι αυτές κυνηγάνε το χρήμα, οπότε οι μισοί και,  έχουμε ήδη απορριφθεί, αυτές ζουν με άλλον τρόπο, σαν ντίβες και κανένας απο εμάς δεν μπορεί να ζήσει σε τέτοιους ρυθμούς( πχ μύκονος, πισίνες ,  κλαμπ, ακριβά αυτοκίνητα κτλ κτλ.). Οπότε κοιτάξτε δίπλα σας υπάρχουν πολύ καλύτερες  και πολυ πιο εύκολα προσβάσιμες κοπέλες.
ΥΓ. Καλώς η κακώς η συγκεκριμένη έγινε γνωστή για την σχέση της με τον Βρεττό και δεύτερον για την κωλάρα της, αφού όλοι οι μουνόδουλοι( και βάζω και τον εαυτό μου μέσα) τρέχουμε να δούμε τα βιντεάκια της στο youtube και τα κάνουμε να είναι πρώτο θέμα.  Ωστόσο , αν πάτε σε ένα οποιδήποτε gym θα δείτε ότι υπάρχουν και άλλες αντίστοιχες , δεν είναι η μόνη, απλώς όλοι φανατίζεστε τόσο επειδή αυτή και καλά είναι διάσημη.. Εμείς την κάναμε μάγκες , δεν είναι κάτι η κοπέλα.

Τύπε πιστεύω ότι ζεις στην "Ζώνη του Λυκόφωτος"... :2funny:
Δεν είπαμε πουθενά κάτι τέτοιο,απλά τυχαίνει να έχουμε δεί και θαυμάσει την κωλάρα της σε μέρη όπου συχνάζουνε και εμείς.
Τώρα αν κάποιος έχει πιθανότητες δεν θα το μάθει αν δεν προσπαθήσει.Σε συγκεκριμένο χοροχρονο μπορεί να σου κάτσει και η καλύτερη...Who knows....
Νομίζω ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην χώρα μας.Βαζει κάτω ότι Ρωσιδοσερβες έχουμε εδώ εύκολα.
Από κοντά είναι ακόμα καλύτερη και μια χαρά ύψος έχει. :wanker:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Μουναρα για όργια και γούστα. Σκέτη Ντρουνα
 

nontas82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.029
Like
2.404
Πόντοι
456
Φαβορί για τον «Τροχό της Τύχης» η Σοφία Φυρού  :erection:
διορθώνεται το περσινό έγκλημα
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Φαβορί για τον «Τροχό της Τύχης» η Σοφία Φυρού  :erection:
διορθώνεται το περσινό έγκλημα
Αν δεν το δω δεν το πιστεύω. Και πέρυσι έτσι μας λέγανε και μείναμε με το πουλί στο χέρι. Άντε να δούμε...
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Συμφωνώ με κάποιους προλαλησαντες ότι μοιάζει στη Ντρουνα, την ηρωίδα των ερωτικών κόμικς. Η γυναίκα αυτή έχει σώμα γεννημένο για σεξ. Φυσικό βιαγκρα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Θα έπρεπε να πέσει σοβαρή πρόταση για ενα καλό πορνό, σε ολα τα δυνατα σχήματα.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Ότι καυλυτερο κυκλοφορεί εκεί έξω. Τελειότητα
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Όνειρο ήταν και πέρασε... :embarrased: :-(

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Ελπίζω να μην δέχθηκε η Φυρού και οχι να την επέρριψε το STAR γιατί αλλιώς μιλάμε για μεγάλους μαλάκες.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Οι μαλακες αντί να βάλουν την Φυρου μς κολλητά και ξωβυζα ν ανέβει κατακόρυφα η τηλεθέαση βάζουν μια όμορφη μεν αλλά οχι κάβλα τύπου φυρου δε.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Θα της ζήτησαν να κάνει κανένα κρεβάτι και θ αρνήθηκε
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Οι μαλακες αντί να βάλουν την Φυρου μς κολλητά και ξωβυζα ν ανέβει κατακόρυφα η τηλεθέαση βάζουν μια όμορφη μεν αλλά οχι κάβλα τύπου φυρου δε.
Συμφωνώ. Αντί να βάλουν τον υπερμουναρο, βάζουν μια ομορφούλα (αλλά ξενερωτη) μοντέλα. Εκτός αν φοβήθηκαν, ότι σκύβοντας η Φυρου για να αποκαλύπτει τα γράμματα, οι παίκτες θα καρφωνοντουσαν στην κωλαρα και δεν θα μπορούσαν να βρουν τον γρίφο.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Θα της ζήτησαν να κάνει κανένα κρεβάτι και θ αρνήθηκε
Μην το θεωρείς απίθανο κάποιο μεγαλοστέλεχος του Star να ζήτησε να την σπρώξει :fuck1: :pipa3: στο τσάμπα και να έφαγε άκυρο με αποτέλεσμα να χαλάσει η δουλειά με το STAR.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom