Νέα

Sites με ερασιτεχνικές φωτο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
37
Like
8.343
Πόντοι
7.613
Καλησπέρα,
όποιος μπορεί βοηθάει...
ψάχνω sites που θα βρω και θα χαζέψω αληθινές φωτο από γυναίκες της διπλανής πόρτας.
με γκουγκλαρισμα δεν βγαίνει κάτι και παλιά νομίζω έβρισκα.
θέλω να πάρω μάτι αληθινές γυναίκες που να γουστάρουν να δείχνουν (και ας κρύβουν πρόσωπο).
ευχαριστώ guys
 

kakaounakis

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
152
Like
93
Πόντοι
1
Μπες στο νημα φωτογραφιες απο τις κοπελες μας. Αν και οι πιο πολλες ειναι αμφισβητουμενης προελευσης.
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
37
Like
8.343
Πόντοι
7.613
Έχω μπει αλλά δεν έχει και τόσες πολλές.
Εγώ θέλω να μπω και να χορτάσει το μάτι μου.
Θανκς πάντως
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
37
Like
8.343
Πόντοι
7.613
Και αυτό γίνεται, αλλά τώρα θέλω να πάρω μάτι.
Οι μούφα φαίνονται. Κάπου θα υπάρχουν και οι πιο αληθινές. Αυτές ψάχνω.
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
37
Like
8.343
Πόντοι
7.613
Και για να το συμπληρώσω...οι αληθινές next door γυναίκες...
που σε πολλούς από εμάς έχει τύχει να τις νταραβεριστούμε και να γαμήσουμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...με τρελή καύλα...νόμιμη ή και παράνομη...
Κάνα καλό site ρε παίδες?
 

Santorius6011

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Αυτή την περίοδο του λοκνταουν αρκετοί ψάχνουν τέτοια σάιτ.Το θέμα είναι πως τέτοια σάιτ είναι σπάνια(και απο αυτά μερικά έχουν αρκετές μουφα φωτογραφίες).
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.457
Πόντοι
2.487
Εχει πολλες, μπες μαζεψε τες ολες και μετα ανεβασε τες σε ενα dropbox να τις πουλας σε αλλους που θελουν να παρουν ματι αλλα τις θελουν μαζεμενες σαν εσενα

Μπες στο νημα φωτογραφιες απο τις κοπελες μας. Αν και οι πιο πολλες ειναι αμφισβητουμενης προελευσης.
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
reddit φιλε και ξεκινα απο r/gonewild και r/NaughtyWives .Γεματο τσοντες
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
37
Like
8.343
Πόντοι
7.613
θανκς torpili.
Θα το ψάξω και έτσι. Ξεκινάω άμεσα!
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
37
Like
8.343
Πόντοι
7.613
thanks mazo1979.
Από μία πρώτη ματιά νομίζω θα βρω και θα γουστάρω.
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216

Βρήκα αυτό.
Δεν έχει πολλά αλλά τι να κάνουμε.

 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Σήμερα κι αν δεν έχει σωρεία από υλικό amateur. Στα πορνοσάιτ θες, στο youtube θες, ότι θες. Τα κορίτσια της διπλανής πόρτα πλέον έχουν την τιμητική τους όπου κι αν κοιτάξεις αρκεί να έχεις κέφι να ψαχτείς. Ψάξου π.χ στο youtube και όσα βίντεο σου αρέσουν κατέβασε τα στην συλλογή σου, ακόμη και μιας νοικοκυράς τα βίντεο που δείχνει πως κάνει τις δουλειές του σπιτιού της μπορείς να αλιεύσεις διαμάντια. Στα πορνοσάιτ κι αν δεν έχει ΜΗ επαγγελματικό υλικό. Στα chatrooms τύπου chaturbate μπορείς να πάρεις διαμάντι υλικό με screenshoot η screen video recording καθώς το 80% των κοριτσιών είναι ερασιτεχνάκια στο δωμάτιο του σπιτιού τους. Σου το λέω διότι κι εγώ είμαι οπαδός του next door και αυτές τις εποχές αισθάνομαι άρχοντας με την υπερέχεια υλικού. Κατόπιν αν είσαι και λίγο πιο ψαγμένος χρησιμοποιείς και ένα after effect επάνω στο σωσμένο υλικό και φτιάχνεις τις δικές σου τσόντες με πρωταγωνιστές όποιους θέλεις απλά θέλει κάποιες χ γνώσεις επάνω στο πρόγραμμα. Π.χ εγώ πολύ συχνά όταν βρίσκω ένα βίντεο που γουστάρω βάζω την γκόμενα μου να κάνει λεσβιακό με την φίλη της η κάποια διάσημη που γουστάρω, η ας πούμε να την πηδάει κάποιος άλλος γνωστός η μη κ.τ.λ. Ειδικά σε αυτά τα χειροποίητα μου βίντεο δεν μπορώ να κρατηθώ ούτε 10 δευτερόλεπτα πολλές φορές. Ψαχτείτε σωστά παίδες έχει πλέον αφθονία υλικού και εργαλείων όσον αφορά το πορνογούστο μας. Φαντασία θέλει!
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
37
Like
8.343
Πόντοι
7.613
jerrybanana νομίζω είσαι σε άλλο λέβελ
respect
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
. Στα πορνοσάιτ κι αν δεν έχει ΜΗ επαγγελματικό υλικό.
Με τον καινουργιο νομο στις ΗΠΑ ,πρεπει να διασταυρωνονται ΟΛΑ τα στοιχεια των εμπλεκομενων στο πορνογραφικο υλικο. Αλλιως σβηνονται για την αποφυγη προστιμων ή και οριστικο κλεισιμο . Αυτο εγινε για την προστασια προσωπικων δεδομενων απο βιντεο που ανεβηκαν χωρις την συγκαταθεση (βιασμοι, απατημενοι εραστες κλπ). Ουσιαστικα θα εξαλειψει το amateur νομιζω. Ηδη υπαρχει δραματικη εξαλυψη σε γνωστα sites
 

Awesome71

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
217
Πόντοι
21
Και αυτό γίνεται, αλλά τώρα θέλω να πάρω μάτι.
Οι μούφα φαίνονται. Κάπου θα υπάρχουν και οι πιο αληθινές. Αυτές ψάχνω.

Με τόσες δήθεν ακόμη και να πέσεις σε αληθινές δεν το πιστεύεις. Βλέπεις ωραίες φωτογραφίες και το πρώτο που σκέφτεσαι είναι μπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom