Νέα

Shemale LibertyGR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
να μας ειδοποιησεις οταν με το καλο θα ερθεις πισω αθηνα γοητευτικο αστερι σκετη κολαση εισαι.....................
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
ελευθερια σιγουρα η φατσα σου δειχνει το ποσο καλο παιδι πρεπει να εισαι...........ας μας πει καποιος ποσο καλο παιδι ειναι η ελευθερια ρε παιδια................εγω το πιστευω οτι πρεπει να ειναι ενα απο τα καλυτερα παιδια τησ πιατσας................φαινεται αυτο.....
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
ελευθερια σιγουρα η φατσα σου δειχνει το ποσο καλο παιδι πρεπει να εισαι...........ας μας πει καποιος ποσο καλο παιδι ειναι η ελευθερια ρε παιδια................εγω το πιστευω οτι πρεπει να ειναι ενα απο τα καλυτερα παιδια τησ πιατσας................φαινεται αυτο.....
κοιτα ολοι μας κανουμε λαθοι αρκει να τα βλεπουμε κ να τα διορθωνουμε,απλα μαρεσει αυτο που κανω κ οχι απο αναγκη,γιαυτο κ μαρεσει να βλεπω τη γνωμη εχουν ατομα που με ξερουν προσωπικα γιατι ετσι τα διορθωνω οσο μπορω αρκει να γινετε καλοπροαιρετα,σιγουρα παιζει κ μεγαλο ρολο με το ποιον εχω να κανω,οση αμηχανια μπορει να νιωθεις ,αλλη τοση νιωθω κ γω απλα ειμαι υποχρεωμενη να μη το δειχνω σαν επαγ. οπου πρεπει να σπασω το παγο,με λιπει καμια φορα οτα βλεπω ατομα να πιανουν απτα μουτρα νεα κοριτσια η μη ξεχνοντας μαλλον η απο μη προσωπικη εμπειρια το τη περναει μια κοπελα για να φτασει σε καποιο επιπεδο κ να εχει την αποδοχη,αρα καλο ειναι να βοηθατε κ συς μιας που σας ενδιαφερει μια τρανς ερωτικα
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
αθηνα που μενεις οταν επιστρεφεις??οιδεις αλανθαστος μωρο μου.......ουδεις.......εσυ γουσταρεις οτι κανεις και μαγκια σου μωρο μου....εγω θεωρο οτι εισαι πολυ αληθινος ανθρωπος αυτο μου βγαζεις μωρο μου.........μακαρι να ειμαστε καλα και να σε επισκεφτοω να δουμε....τι παιδι εισαι.........καλα για το σεξ δεν χρειαζεται να διαβασουμε τις κριτικες....ολοι γραφουν το μακρι τους και το κοντο τους....αλλα πιστευω...οτι στελνεις ανθρωπους στην σεληνη εσυ......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
αθηνα που μενεις οταν επιστρεφεις??οιδεις αλανθαστος μωρο μου.......ουδεις.......εσυ γουσταρεις οτι κανεις και μαγκια σου μωρο μου....εγω θεωρο οτι εισαι πολυ αληθινος ανθρωπος αυτο μου βγαζεις μωρο μου.........μακαρι να ειμαστε καλα και να σε επισκεφτοω να δουμε....τι παιδι εισαι.........καλα για το σεξ δεν χρειαζεται να διαβασουμε τις κριτικες....ολοι γραφουν το μακρι τους και το κοντο τους....αλλα πιστευω...οτι στελνεις ανθρωπους στην σεληνη εσυ......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
νεο κοσμο γλυκε μου ,μονη μου  ανετα....
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
με αυτην την μουσικη θα με στειλεις ε΄?????χα χα χα χα χα εισαι αστερι..........εσυ...........ξερω εγω τι λεω............α και κοντα μου εισαι.....πειραια εγω μαναρι.......θα σε δω σιγουρα.........
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
με αυτην την μουσικη θα με στειλεις ε΄?????χα χα χα χα χα εισαι αστερι..........εσυ...........ξερω εγω τι λεω............α και κοντα μου εισαι.....πειραια εγω μαναρι.......θα σε δω σιγουρα.........
χαρα μου τοτε ;)
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
ποτε θα εισαι πισω μωρο μου?να σε παρω τηλ...ισχυει το 698....που λες εδω...ετσι??
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
οποτε προς το τελος του μηνος προφανως θα σε παρω...σιγουρα μορο μου θα σε παρω τηλ....φιλια πολλα να προσεχεις.......κουκλαρα.....
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
σε προσθεσα στο σκαιπ ρια μου.........φιλια πολλα....
σε ποιο skype γλυκε μου δεν εχω,ο λογος ειναι πως δεν ασχολουμαι με καμερες και σαιμπερ χιχιχιχιχ καλεσεμε στο face αν θες,να  σε δω κ γω
 

nikosgewrgiou

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2014
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
ελευθερια σιγουρα η φατσα σου δειχνει το ποσο καλο παιδι πρεπει να εισαι...........ας μας πει καποιος ποσο καλο παιδι ειναι η ελευθερια ρε παιδια................εγω το πιστευω οτι πρεπει να ειναι ενα απο τα καλυτερα παιδια τησ πιατσας................φαινεται αυτο.....
το καλυτερο ειναι. πηγα μαζι της και τη διαφημιζω παντου. γτ πραγματικα αξιζει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom