Νέα

Sexy men fotos (για τις κοπέλες του site)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NiLe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Λουκρητία, έχω απορία αν σε ορισμένους που έχεις σκατόγουστο, ισχύει το ίδιο και για ανθρώπους της διπλανής πόρτας ή μόνο σε επώνυμους. Γιατί μη μου πεις ότι τύποι σα τον Σάκη Μπουλά είναι δυσεύρετοι  :headbang:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Λουκρητία, έχω απορία αν σε ορισμένους που έχεις σκατόγουστο, ισχύει το ίδιο και για ανθρώπους της διπλανής πόρτας ή μόνο σε επώνυμους. Γιατί μη μου πεις ότι τύποι σα τον Σάκη Μπουλά είναι δυσεύρετοι  :headbang:
ειναι..
γτ δε με γοητευει η εμφανιση τοσο σε αυτους τους ανθρωπους...
αν κ οπως ειπα εχω περιεργο γουστο..
δεν εχει να κανει με την διασημοτητα..
ξερεις πολλες που θα πηγαιναν με τους τρεις που ποσταρα?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ειναι..
γτ δε με γοητευει η εμφανιση τοσο σε αυτους τους ανθρωπους...
αν κ οπως ειπα εχω περιεργο γουστο..
δεν εχει να κανει με την διασημοτητα..
ξερεις πολλες που θα πηγαιναν με τους τρεις που ποσταρα?

παρδόν αλλά πόσο καλά ξέρεις τον Μπουλά για να σε γοητεύσει κάτι εκτός εμφάνισης? γιατί αν δε τον ξέρεις οκ, ειπες και σημερα τη μαλακία σου δε τρεχει τίποτα  :dancing: :dancing:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
παρδόν αλλά πόσο καλά ξέρεις τον Μπουλά για να σε γοητεύσει κάτι εκτός εμφάνισης? γιατί αν δε τον ξέρεις οκ, ειπες και σημερα τη μαλακία σου δε τρεχει τίποτα  :dancing: :dancing:
δε μπορω να σου εξηγησω..
δεν ειμαι νορμαλ ανθρωπος...
δε θα καταλαβεις...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
παρδόν αλλά πόσο καλά ξέρεις τον Μπουλά για να σε γοητεύσει κάτι εκτός εμφάνισης? γιατί αν δε τον ξέρεις οκ, ειπες και σημερα τη μαλακία σου δε τρεχει τίποτα  :dancing: :dancing:

Οσα δεν φτανει η αλεπου ,  τα κανει κρεμασταρια
Οχι με τον Μπουλα   αλλα και με τον Σακη Κουβα θα πηγαινανε :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αναφέρεστε σε ωραίους που πάνε μόνο με γυναίκες ή και σε ωραίους που γαμάνε και με τον κώλο (βαρβατες ψωλές) ;
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αναφέρεστε σε ωραίους που πάνε μόνο με γυναίκες ή και σε ωραίους που γαμάνε και με τον κώλο (βαρβατες ψωλές) ;
απλα γ γοητευτικους!

αν εχεις βεβαια αποδειξεις γ κατι πεστο...


αν οχι αραξε...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
δε μπορω να σου εξηγησω..  εννοώ τα είχα μαζί του αλλα δε μπορώ να το πω εδω για προφανείς λόγους
δεν ειμαι νορμαλ ανθρωπος... για τα κυβικα μου μια χαρα μου ταιριαζει
δε θα καταλαβεις...το πόσο με τρελλαίνομαι να παίζω με τα αυτιά του


:2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μην ασχολειστε βρε με τουs επωνυμουs...Καλωs η κακωs ειναι στον δρομο τουs...που σαφεστατα δεν ειναι καθετοs , αλλα παραλληλοs με τον δικο μαs...δεν θα συναντηθουν ποτε....Αs κοιταξουμε τον δικο μαs , αντρεs και γυναικεs....Aυτον  θα τον περπατησουμε
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Αναφέρεστε σε ωραίους που πάνε μόνο με γυναίκες ή και σε ωραίους που γαμάνε και με τον κώλο (βαρβατες ψωλές) ;
θες να ποσταρεις φωτο και ρωτας για το δευτερο?...μην εκδηλωνεσαι...πισω στο gayworld.gr....γρηγορα....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μην ασχολειστε βρε με τουs επωνυμουs...Καλωs η κακωs ειναι στον δρομο τουs...που σαφεστατα δεν ειναι καθετοs , αλλα παραλληλοs με τον δικο μαs...δεν θα συναντηθουν ποτε....Αs κοιταξουμε τον δικο μαs , αντρεs και γυναικεs....Aυτον  θα τον περπατησουμε
σου ειπα να μην εισαι σιγουρος...
 

Επισκέπτης
θες να ποσταρεις φωτο και ρωτας για το δευτερο?...μην εκδηλωνεσαι...πισω στο gayworld.gr....γρηγορα....


Χτύπησες καμια καλή ταγαρού τελευταία σε πορεια;
Γράψε άρθρο για το πως κάνει καμάκι ο χασικλης αναρχοαυτόνομος σε πορείες και μπαφερί των Εξαρχείων για να γλυτώσει ο κώλος του από τους Πακιστανούς ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom