Νέα

Sexy Euro 2008

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ΠΡόσεχε τι υπόσχεσαι

Εγγυώμαι την παρουσία τους, όχι τίποτα άλλο!

Είπαμε, δυτικές θα είναι όχι "ξέκωλα" (xa xa xa xa, μην αρχίσουμε πάλι με τον ορισμό), θα πρέπει να παίξει μπάλλα όποιος έρθει εάν θέλει να περάσει καλά. Και όπως θα έχει αποδείξει και η βραδιά, οι Γερμανίδες παίζουν δυνατά μπάλλα.

Κεφάτος είμαι σήμερα και δεν έχω γυρίσει από Βερόπουλο!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Εγγυώμαι την παρουσία τους, όχι τίποτα άλλο!

Αν δεν ήξερα το ποιόν σου, θα έλεγα οτι κάνεις πολιτική δήλωση. Αλλα δεν το λέω

Ρε Γιώργο, δεν προσκαλείς τις κοπέλες για διακοπές ελλαδα; Εχω σπιτι σε νησί σένιο και χωράει λίγους και καλους
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μέσα προς τέλος Αυγούστου, θα έχω φιλοξενούμενη την ξεδερφούλα μου (Γ' βαθμός συγγένειας...παπάρια ξαδέρφη δλδ), μαζί με τρεις συμφοιτήτριές της. ΔΕΝ έχω κανονίσει που θα πάμε...και τα κορίτσια πρέπει να διασκεδάσουν γιατί τελειώσανε και με τις τελευταίες εξετάσεις τους και ονομάστηκαν δικηγόροι.

Δεν ξέρω εάν γνωρίζεις το σύστημα στην Γερμανία, παίρνει περίπου 7 χρόνια για να πάρεις άδεια ασκήσεως δικηγόρου από την ημέρα που θα ξεκινήσεις σπουδές και όπως καταλαβαίνεις....θα θέλουν ξεσπάσουν και να ξεσκάσουν!

Οπότε...το συζητάμε!

Για όποιον ενδιαφέρεται, θα παίξει και σκηνικό 2 εβδομάδες στην Κρήτη μέσα Ιουλιου περίπου, όπου θα φιλοξενηθούν διάφορες ανατολικές αυτή τη φορά. Θα χρειαστούμε ενισχύσεις σίγουρα!

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μέσα προς τέλος Αυγούστου, θα έχω φιλοξενούμενη την ξεδερφούλα μου (Γ' βαθμός συγγένειας...παπάρια ξαδέρφη δλδ), μαζί με τρεις συμφοιτήτριές της. ΔΕΝ έχω κανονίσει που θα πάμε...και τα κορίτσια πρέπει να διασκεδάσουν γιατί τελειώσανε και με τις τελευταίες εξετάσεις τους και ονομάστηκαν δικηγόροι.

Δεν ξέρω εάν γνωρίζεις το σύστημα στην Γερμανία, παίρνει περίπου 7 χρόνια για να πάρεις άδεια ασκήσεως δικηγόρου από την ημέρα που θα ξεκινήσεις σπουδές και όπως καταλαβαίνεις....θα θέλουν ξεσπάσουν και να ξεσκάσουν!

Οπότε...το συζητάμε!

Για όποιον ενδιαφέρεται, θα παίξει και σκηνικό 2 εβδομάδες στην Κρήτη μέσα Ιουλιου περίπου, όπου θα φιλοξενηθούν διάφορες ανατολικές αυτή τη φορά. Θα χρειαστούμε ενισχύσεις σίγουρα!

Ούτε προαγωγός να ήσουνα ρε Γιώργο τελικά!      :)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Θα σε ζαλίσουνε στα pm! :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αστεια αστεια αλλα στο τελος μπορει να το πιστεψουμε...
Σου εγινε και μια ερωτηση (ΠΜ) αλλα μεχρι στιγμης τιποτε...

Να σου το θέσω αλλιώς?

Εάν σου πω χύμα ότι είμαι νταβάς, δεν θα το πιστέψεις και θα μπουν και ένα κάρο άσχετοι, να πουν το μακρύ τους και το κοντό τους, ειρωνικά πάντα.

Εάν προσπαθήσω να σε πείσω ότι δεν είμαι, πάλι δεν θα με πιστέψεις και πάλι θα βγούν οι διάφοροι και usual suspects ξερόλες να στήσουν τα σενάριά τους επιπέδου Σέρλοκ Χολμς.

In short, ο καθένας πιστέυει ότι θέλει και συνήθως ότι τον βολεύει ή ότι του επιτρέπει το μικρό ή μεγάλο μυαλό του.

Όπως έχω πει αρκετές φορές, από τότε που υπάρχει το Site...μερικοί προσπαθούν να λύσουν το γνωστό μυστήριο "Εδώ Νταβάς, Εκεί Νταβάς, που είναι ο Νταβάς?" και όλοι πετάνε τις σποντίτσες τους. Κανένας όμως μέχρι σήμερα δεν έχει βγει να πει. α), β), γ) και δ) με κάνουν να πιστεύω ότι ο τάδε είναι νταβάς. Όλοι θεωρίες και μισόλογα....

Οπότε, πίστεψε ότι θες!
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Να σου το θέσω αλλιώς?

Εάν σου πω χύμα ότι είμαι νταβάς, δεν θα το πιστέψεις και θα μπουν και ένα κάρο άσχετοι, να πουν το μακρύ τους και το κοντό τους, ειρωνικά πάντα.

Εάν προσπαθήσω να σε πείσω ότι δεν είμαι, πάλι δεν θα με πιστέψεις και πάλι θα βγούν οι διάφοροι και usual suspects ξερόλες να στήσουν τα σενάριά τους επιπέδου Σέρλοκ Χολμς.

In short, ο καθένας πιστέυει ότι θέλει και συνήθως ότι τον βολεύει ή ότι του επιτρέπει το μικρό ή μεγάλο μυαλό του.

Όπως έχω πει αρκετές φορές, από τότε που υπάρχει το Site...μερικοί προσπαθούν να λύσουν το γνωστό μυστήριο "Εδώ Νταβάς, Εκεί Νταβάς, που είναι ο Νταβάς?" και όλοι πετάνε τις σποντίτσες τους. Κανένας όμως μέχρι σήμερα δεν έχει βγει να πει. α), β), γ) και δ) με κάνουν να πιστεύω ότι ο τάδε είναι νταβάς. Όλοι θεωρίες και μισόλογα....

Οπότε, πίστεψε ότι θες!

Κοιτα γαι να σου φυγουν οι ιδεες και να μη προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας:
Εγω εξ ορισμου θεωρω οτι ολοι οι ανθρωποι ειναι καλοι μεχρι αποδειξεως του εναντιου.
Ειναι αληθεια οτι την εχω πατησει ασχημα μερικες φορες αλλα δεν προκειται να αλλαξω αποψη.  Σκεφτομαι και τα εκατομυρια αγνωστους που δεν εχω συναντησει και που δεν θα συναντησω ποτε.  Ολοι αυτοι εινα αγαθοι και καλοι αφου δεν μου εχουν κανει τιποτε...
 
OP
OP
S

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Το ταξείδι Γερμανία το είχα κανονίσει προ καιρού. Δεν το έβαλα τυχαία αυτή την Κυριακή. Την εξόρμηση στην Βιέννη την κανονίσαμε σήμερα το πρωί, άλλωστε μέχρι το 90 εχθές, καρδιοχτυπούσαμε ακόμη....

Βρε τον φιλο μου τον Γιωργακη!
Αν βρεθεις κοντα (Köln) πες μου να Βοηθησω στο θεμα σου με τις κοπελιες!  :dancing:
Στειλε κανενα πμ να τα πουμε πιο ανετα. :grin:
Ειμαι verfugbar και για διαφορες δραστηριοτητες σε αλλες πολεις  ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Βρε τον φιλο μου τον Γιωργακη!
Αν βρεθεις κοντα (Köln) πες μου να Βοηθησω στο θεμα σου με τις κοπελιες!  :dancing:
Στειλε κανενα πμ να τα πουμε πιο ανετα. :grin:
Ειμαι verfugbar και για διαφορες δραστηριοτητες σε αλλες πολεις  ;)

Θα βρίσκομαι Rhein Main Gebiet και Franken.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Viva Espana! :boobies:
 

Συνημμένα

  • esp61.jpg
    esp61.jpg
    38,2 KB · Εμφανίσεις: 45
  • esp62.jpg
    esp62.jpg
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 42

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom