Νέα

Sextortion: Νέα υπόθεση σεξουαλικού εκβιασμού -Πάνω από 90 «ροζ» βίντεο στην κατοχή 30χρονου YouTuber

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xrononaytis1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
μηπως ηταν βυζητες?γιατι ηταν σε ξενοδοχειο
Ποιος είναι ο Αλέξανδρος και γιατί είναι χταπόδι;

Κοίτα ρε που αναγάγαμε τις τσόντες σε αποκρυπτογράφηση σημάτων.

Ποιος έχει κοιλιά και γιατί είναι σάπια; Ποιοί είναι οι διάσημοι youtubers?

Πληρώνουν φόρο και ως τι τρέχουν την επιχείρηση τους;
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.648
Πόντοι
3.506
Ποιος είναι ο Αλέξανδρος και γιατί είναι χταπόδι;

Κοίτα ρε που αναγάγαμε τις τσόντες σε αποκρυπτογράφηση σημάτων.

Ποιος έχει κοιλιά και γιατί είναι σάπια; Ποιοί είναι οι διάσημοι youtubers?

Πληρώνουν φόρο και ως τι τρέχουν την επιχείρηση τους;
Τελικά δεν ειναι ο Αλέξανδρος (λάθος μου) αλλά μαλλον ο κολλητός του που τα χε με τη Μιζερακη. Παντελής το μικρό του.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.302
Κριτικές
167
Like
27.443
Πόντοι
34.538

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Εμένα πάντως μου κάνει εντύπωση ένα πράγμα. Ξέρεις ότι ο άλλος σε κρατάει στο χέρι και πας και κάνεις καταγγελία;

Ουσιαστικά τι πετυχαίνεις; Αυτός τώρα αφού θα καταδικαστεί θα το δημοσιοποιήσει έτσι κι αλλιώς.

Θα μπορούσε να του κλέψει το τηλ. τη συσκευή που είχε το υλικό πριν τον δώσει.

Μου θυμίζει λίγο φάση ξέρεις τον καταγγέλλω πως απειλεί ότι θα με σκοτώσει ενώ έχει φροντίσει αν τον καρφώσω να με καθαρίσουν, οπότε κάνοντας τη μήνυση για απειλή αυτοκτονώ.
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
180
Like
769
Πόντοι
81
Κάνω τριακόσους σταυρούς να πούμε που είμαι μεσήλικο ραμολί και γνωστικός πια. Σε τί κωλοεποχή ζούμε ρε.

Ουσιαστικά, εκεί που παλιότερα γαμιόσουνα κύριος και αν δεν γούσταρες το κορίτσι το σούταρες όμορφα ή άσχημα, πλέον, όταν τη σουτάρεις και δεν παραδώσεις γη και ύδωρ μετά το πρώτο γαμήσι σαν Γνήσιος Αγαπούλης, ώπ μηνυσάρα, με βίασε, με εκβίασε.

Τί μαλακίες είναι αυτές ρε;

Εγώ μεγάλωσα σ'ένα κόσμο που τα γαμήσια ήταν προνόμιο των γενναίων και των τολμηρών -αντρών και γυναικών. Ήσουν μάγκας/μαγκιόρα; Ζούσες. Δεν ήσουν; Ρούφαγες το αυγό με τη μαμά σου όπως σου άξιζε. Υπήρχε ρίσκο, ήταν τζόγος. Δέκα φορές έχανες και μια κέρδιζες και σήκωνες Ανάσταση. Έτσι είναι το παιχνίδι. Πλέον, όποια χάνει, είναι ΟΚ να φωνάζει 'Α το τέρας με βίασε.' 'Πώς σε βίασε;' 'Ε δεν ήθελε να με παντρευτεί αφού μ'έχυσε στα μούτρα' 'Α ΤΟΝ ΑΘΛΙΟ, ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ!'. Φυσικά για τον άντρα δεν αλλάζει ποτέ τίποτε, φταίει, είναι ένας αποκτηνωμένος γκαυλόσαυρος, ένα φίδι, ένα κατάπτυστο υποκείμενο που Χριστέ μου, κάνει ό,τι επιτάσσει η φύση του.

Τα ψέματα και οι κατινιές είναι γαμώ, γιατί προωθούν το μικροαστικό όνειρο της φωλίτσας με τα παιδάκια. Το ντόμπρο, ανώμαλο, αφηνιασμένο γαμήσι, είναι ανάθεμα. Επιτρεπτό μόνο για να παγιδέψουμε τον επιβήτορα και καπάκια να τον μουνουχίσουμε, να πληρώνει και να τρώει φάπες.

#ΛευτεριάΣτοΣύντροφοΈτσι
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μα καλα γαμαει αυτος ο χοντροξανθος μικροτσουτσουνος την Μιζερακη?:2funny::2funny::headbang: Στέλλα Μιζεράκη: Τι αποκάλυψε για τη σχέση της με τον Dr Χταπόδια
Δεν μπορω να καταλαβω το μυαλο των Ελλεινιδων ,γιαυτο εφυγα στην Ρωσια πριν ποσα χρονια
Τελικα στην Ελλαδα ,δεν πα να εισαι ο χειροτερος των χειροτερων? Απλα να εισαι διασημος,θα γαμας οτι εχει μουνι :jerking:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.887
Κριτικές
21
Like
11.150
Πόντοι
4.546
Μα καλα γαμαει αυτος ο χοντροξανθος μικροτσουτσουνος την Μιζερακη?:2funny::2funny::headbang: Στέλλα Μιζεράκη: Τι αποκάλυψε για τη σχέση της με τον Dr Χταπόδια
Δεν μπορω να καταλαβω το μυαλο των Ελλεινιδων ,γιαυτο εφυγα στην Ρωσια πριν ποσα χρονια
Τελικα στην Ελλαδα ,δεν πα να εισαι ο χειροτερος των χειροτερων? Απλα να εισαι διασημος,θα γαμας οτι εχει μουνι :jerking:
Η φήμη και η διασημότητα επηρεάζουν την εικόνα που έχεις για τους άλλους. Οπότε, δε μου φαίνεται παράλογο να πηδάει αυτό την τύπισσα. Σιγά, εσύ στη Ρωσία έχεις πηδήξει καλύτερες :cheesy:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Η φήμη και η διασημότητα επηρεάζουν την εικόνα που έχεις για τους άλλους. Οπότε, δε μου φαίνεται παράλογο να πηδάει αυτό την τύπισσα. Σιγά, εσύ στη Ρωσία έχεις πηδήξει καλύτερες :cheesy:
Η σχιστοματα που εχω πάντως γαμιεται καλυτερα απο την μιζερακη :2funny::fuck1::2funny:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Μα καλα γαμαει αυτος ο χοντροξανθος μικροτσουτσουνος την Μιζερακη?:2funny::2funny::headbang: Στέλλα Μιζεράκη: Τι αποκάλυψε για τη σχέση της με τον Dr Χταπόδια
Δεν μπορω να καταλαβω το μυαλο των Ελλεινιδων ,γιαυτο εφυγα στην Ρωσια πριν ποσα χρονια
Τελικα στην Ελλαδα ,δεν πα να εισαι ο χειροτερος των χειροτερων? Απλα να εισαι διασημος,θα γαμας οτι εχει μουνι :jerking:

Πες τα γιατί όταν τα λέω εγώ με βρίζουν.

Στο ελλαντα "καλό" παιδί να είσαι να έχεις τη δουλίτσα σου και λίγο status και γαμάς αβέρτα και ας είσαι Κουασιμόδος.

Ξερνάω!
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
32
Like
3.658
Πόντοι
2.846
καινούργιο πάλι...
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
949
Like
199
Πόντοι
6
Αυτος που λενε Αρχηγος Χαγιατε κατι τετοιο πρεπει να ειναι...
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Like
789
Πόντοι
81
Μαγκες επειδη παιζει πολυ το ονομα του φλοριαν δεν πρεπει να ειναι αυτος . Ο συγκεκριμενος δεν ειναι 30χρ, η τελευταια του σχεση ηταν πριν χρονια με την τρελεγκο ελενα και αυτη την στιγμη που μιλαμε κανει ανετος στρεαμ
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Μαγκες επειδη παιζει πολυ το ονομα του φλοριαν δεν πρεπει να ειναι αυτος . Ο συγκεκριμενος δεν ειναι 30χρ, η τελευταια του σχεση ηταν πριν χρονια με την τρελεγκο ελενα και αυτη την στιγμη που μιλαμε κανει ανετος στρεαμ

Ο κόκκινος δρακος θα είναι
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.238
Πόντοι
1.056
Οταν βγαίνουν στην μόδα τα καρναβάλια :zombie:.......καλά πόσο ηλίθιες παίζει να ειναι?


grgdrault.jpg
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom