Νέα

Σεξ με call girl χωρίς καποτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Ναι αλλα γενικά δεν βλέπω να πτοειται και πολύς κόσμος μιας και σχεδόν σε ολες τις κριτικές διαβάζω για ακαπωτη πιπα.
Το θέμα είναι ότι ή είμαστε όλοι τόσο τυχεροί, ή ότι οι πιθανότητες είναι υπερβολικά μικρές για να ανησυχούμε.
Από τους προλαλησαντες να φανταστώ οι πιο πολλοι φορατε καποτα στο τσιμπουκι?
Εγώ αμα η κοπέλα κάνει ελεύθερο στοματικο το τιμαω και με το παραπάνω.

Οπόταν σκέψου πόσοι έχουν ΣΜΝ και δεν το ξέρουν  :vomit:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Quotαρω απο το site:

"The surest way to not get a sexually transmitted infection from oral sex is to abstain from vaginal, anal, and oral sex [...]"

You don't say..
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ναι αλλα γενικά δεν βλέπω να πτοειται και πολύς κόσμος μιας και σχεδόν σε ολες τις κριτικές διαβάζω για ακαπωτη πιπα.
Το θέμα είναι ότι ή είμαστε όλοι τόσο τυχεροί, ή ότι οι πιθανότητες είναι υπερβολικά μικρές για να ανησυχούμε.
Από τους προλαλησαντες να φανταστώ οι πιο πολλοι φορατε καποτα στο τσιμπουκι?
Εγώ αμα η κοπέλα κάνει ελεύθερο στοματικο το τιμαω και με το παραπάνω.

Τυπε αν ήταν τοσο ευκολη η επιμολυνση ο πλανητης θα ειχε αποδεκατιστει :priest:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τι σκουζεις και μου κωλοτριβεσαι μωρή πούστρα, δεν σε γαμάω

Το μόνο που θα επιθυμούσα από σένα ειναι να σταματήσεις να υπάρχεις γιατί χαλάς την εξέλιξη του ανθρώπινου είδους!!!! Μας ξαναγυρίζεις σε IQ χιμπατζή!!!!

ΣΚΑΣΕ ΛΕΜΕ ΑΠΟΤΥΧΗΜΈΝΕ ΒΛΗΜΑ!!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
πρεπει να μπει αμεσα στην κουβεντα πιο δυναμικα kostakis27,junis,parakmiakos,να μην πω για νεκρανασταση cobra και erotiaris26
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Το μόνο που θα επιθυμούσα από σένα ειναι να σταματήσεις να υπάρχεις γιατί χαλάς την εξέλιξη του ανθρώπινου είδους!!!! Μας ξαναγυρίζεις σε IQ χιμπατζή!!!!

ΣΚΑΣΕ ΛΕΜΕ ΑΠΟΤΥΧΗΜΈΝΕ ΒΛΗΜΑ!!!!

Τυπε ακομα με την μαμα σου στο χωριο ζεις :think:
Εχεις καιρο να κατεβεις στην πόλη να αρπαξεις καμμια πούτσα να χαλαρώσεις και εσύ η πούστρα :2funny: :2funny:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τυπε ακομα με την μαμα σου στο χωριο ζεις :think:
Εχεις καιρο να κατεβεις στην πόλη να αρπαξεις καμμια πούτσα να χαλαρώσεις και εσύ η πούστρα :2funny: :2funny:

Κάνει κρύο στη σκοπιά που σε έστειλε η εταιρεία φύλαξης που δουλεύεις αποτυχημένε;;Ντύσου καλά έχεις που έχεις επιβαρυμένο οργανισμό από τη σύφιλη μην αρπάξεις και καμια πνευμονία!!!

Ειλικρινά δε σου μιλάει κανείς και ξεσπάς εδώ μέσα 24 ώρες το 24ωρο ήθελα να ξέρω;;;

Προφανώς δεν είναι μόνο δικό μου συμπέρασμα ότι δεν αντέχεσαι τελικά τούβλο!!!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Κάνει κρύο στη σκοπιά που σε έστειλε η εταιρεία φύλαξης που δουλεύεις αποτυχημένε;;Ντύσου καλά έχεις που έχεις επιβαρυμένο οργανισμό από τη σύφιλη μην αρπάξεις και καμια πνευμονία!!!

Ειλικρινά δε σου μιλάει κανείς και ξεσπάς εδώ μέσα 24 ώρες το 24ωρο ήθελα να ξέρω;;;

Προφανώς δεν είναι μόνο δικό μου συμπέρασμα ότι δεν αντέχεσαι τελικά τούβλο!!!!!

Τυπε δεν ξέρω γιατι ασχολεισαι τοσο με την πάρτη μου, αλλά σου έχω ξαναπει ότι πουστάκια δεν γαμάω.
Αν δεν βρισκεις κωλομπαραδες στο χωριο μπορεις να πάρεις το κτελ και να κατεβεις βικτώρια.
Εκει με 10 ευρωπουλάκια θα σου ρυθμισουν τα οιστρογονα σου :effemine: :gay:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Α, αυτό! :cheesy:
Να σου πω το είχα φοβηθεί τότε, αλλά μετά σκέφτηκα ότι και να έμενε αυτή έγγυος που θα ήξερε ποιανού ήταν το παιδί; Λες μόνο μ' εμένα να έκανε κρεμπιέδες;
ξερω γω,μπορει να κραταγε μπλοκακι,αλλα  ελα ντε,και παλι που θα σε εβρισκε,ακομη και να ηξερε το ονομα σου.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τυπε δεν ξέρω γιατι ασχολεισαι τοσο με την πάρτη μου, αλλά σου έχω ξαναπει ότι πουστάκια δεν γαμάω.
Αν δεν βρισκεις κωλομπαραδες στο χωριο μπορεις να πάρεις το κτελ και να κατεβεις βικτώρια.
Εκει με 10 ευρωπουλάκια θα σου ρυθμισουν τα οιστρογονα σου :effemine: :gay:

Γιατί η πάρτη σου εμφανίζεται παντού ρε βλήμα και το παίζει και ο γαμιάς της γειτονιάς κιόλας!!!Έχεις καταντήσει χειροτερος κι από το Μπόλντη!!!!

Βγάλε το σκασμό αφού δεν έχεις την απαράιτητη διανοητική ικανότητα να μιλάς σοβαρά και μίλα για κάτι ανώδυνο σε κάποιο ανώδυνο θέμα!!!

Όσο πετάγεσαι και λες μαλακίες θα σε ξεχέζω ρε τούβλο σε χλωρό κλάρί δε θα σε αφήσω!!!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Γιατί η πάρτη σου εμφανίζεται παντού ρε βλήμα και το παίζει και ο γαμιάς της γειτονιάς κιόλας!!!Έχεις καταντήσει χειροτερος κι από το Μπόλντη!!!!

Βγάλε το σκασμό αφού δεν έχεις την απαράιτητη διανοητική ικανότητα να μιλάς σοβαρά και μίλα για κάτι ανώδυνο σε κάποιο ανώδυνο θέμα!!!

Όσο πετάγεσαι και λες μαλακίες θα σε ξεχέζω ρε τούβλο σε χλωρό κλάρί δε θα σε αφήσω!!!

Απειλεις να γαμήσεις με τον κώλο σου :2funny: :2funny:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

Σου βρήκανε καμμιά νύφη στο χωριο, ετσι για ξεκάρφωμα :think:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Απειλεις να γαμήσεις με τον κώλο σου :2funny: :2funny:

Και πούστης να είμουν δε θα σου έδινα ούτε χειραψία ρε συφιλιάρη θα φοβόμουν μην κολλήσω τίποτα!!!

Εξήγησε μου γιατί συνεχίζεις και γράφεις και δε βγάζεις το σκασμο!!!Τόσο πολύ δεν περνάει η ώρα στη σκοπιά;;;Τόση ανάγκη κοινωνικοποίησης έχεις;

Αυτοκτόνα να τελειώνουμε δε θα λείψεις σε κανένα!!!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τι μου θυμησες τυπε, εχω να την δω μηνες..
Η δικιά σου τι κάνει?
Τι σου μαγειρεψε σήμερα?
Σε μαλώνει που εισαι ολη μέρα στο δωμάτιο σου?

Ότι και καλά την ξέρεις ποια είναι η μάνα σου τώρα;;;Όχι ότι σε παράτησε στο πεζοδρόμιο όταν σε είδε!!!

Δεν είναι να απορεί κανείς για τη βλακεία σου είναι γονιδιακό το θέμα!!!Βάλε και τις κακουχίες της ζωής στα φανάρια από μωρό πολύ θέλει;;;Έμεινες εγκεφαλικά ανάπηρος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom