Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
...ρε μαγκες, αληθεια τωρα! Δινετε 50-100 ευρω για να ερθει η καθε τελειωμενη για καφε?!?!
ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΦΕ!!!!
Τι θα πει ρε σεις "καφες γνωριμιας"?!!? Πορνεια εξασκει (εστω κ ερασιτεχνικα) και μαλιστα ακριβοπληρωμενη οπως διαβαζω εδω μεσα, ειτε θα δεχτει κ θα πληρωθει για το ραντεβου κ τις υπηρεσιες της, ειτε θα αρνηθει και τελος. Τι θα πει πληρωμενη γνωριμια, casting σας κανει? Αμα θελει γνωριμιες με εμφανισημους ή ενδιαφεροντες ή γαμευσιμους ας σας πληρωσει αυτη!!! Αι σιχτιρ με την καθε γαμιολα που την εχει δει celebrity και μοντελο γτ τις κανουν ατελειωτα likes ολα τα ναυαγια!
Ρε σφαλιαρα και καντηλια στο καθε παλιομουνο, μεχρι να πατησει μαυρο χιονι!!!!!
:tickedoff::tickedoff::tickedoff:
Φίλε odinδε το περιμενα από εσένα όλο αυτο.
Εδώ δε μιλάμε για βίζιτες. Ή τουλάχιστον μιλάμε για κάτι εντελώς διαφορετικό μάλλον και δε συνεννοουμαστε.
Δεν μιλάμε για βίζιτες που υπαρχουν πολλές στο sa που πίστεψε ούτε αυτές θέλουν βόλτες καφεδάκια κλπ και πάνε κατευθείαν στο ψητό από μόνες τους. Εγώ αναφέρομαι συγκεκριμένα για κάποιες που δεν είναι της δουλειάς ή τώρα ξεκινάνε και έχουν δισταγμο και θέλουν να νοιωσουν ανετα.
Και το καταλαβαίνεις οτινκαποιες είναι άσχετες με την φάση από το γεγονός ότι ανοίγουν λογαριασμό και το κλείνουν 2 μέρες μετα
 
Τελευταία τροποποίηση:

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.952
Πόντοι
17.785
Σας εχει τυχει να σας ερθει στο Viber τηλεφωνο κοπέλας που δεν εχετε κανει επαφή μόνος σας? Είναι δυνατον τα κορίτσια να δίνουν τηλεφωνα πελατων η μια στην άλλη?
 

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
142
Like
219
Πόντοι
21
Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν η συναντηση γνωριμιας επι πληρωμη ειναι απατεωνια;

Αποτεωνια ...τεραστια

Περνει τα λεφτα ...και μετα φευγη....ή παει τουαλετα και δεν ξαναγυρναει

διοτι συνηθως δινουν ραντεβου σε πολυ κεντρικά καφε ή εστιατορια ....
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.200
Κριτικές
32
Like
26.755
Πόντοι
8.346
Φίλε odinδε το περιμενα από εσένα όλο αυτο.
Εδώ δε μιλάμε για βίζιτες. Ή τουλάχιστον μιλάμε για κάτι εντελώς διαφορετικό μάλλον και δε συνεννοουμαστε.
Δεν μιλάμε για βίζιτες που υπαρχουν πολλές στο sa που πίστεψε ούτε αυτές θέλουν βόλτες καφεδάκια κλπ και πάνε κατευθείαν στο ψητό από μόνες τους. Εγώ αναφέρομαι συγκεκριμένα για κάποιες που δεν είναι της δουλειάς ή τώρα ξεκινάνε και έχουν δισταγμο και θέλουν να νοιωσουν ανετα.
Και το καταλαβαίνεις οτινκαποιες είναι άσχετες με την φάση από το γεγονός ότι ανοίγουν λογαριασμό και το κλείνουν 2 μέρες μετα
....μαγκα μου, η ενσταση μου ειναι στον πληρωμενο καφε "γνωριμιας" (50-100-150 ευρω) και οχι στην απλη γνωριμια για να αισθανθει πιο ανετα και να προχωρησει ή στην πληρωμη υπηρεσιων! :wink:
Σεβασμος στα κοριτσια που ασκουν το λειτουργημα της πορνειας (επαγγελματικα ή ερασιτεχνικα), καντηλια κ ξεφτιλισμα στα παλιομουνα που θελουν να πληρωθουν για να ερθουν να πιουν καφε μαζι σου!!!!
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
....μαγκα μου, η ενσταση μου ειναι στον πληρωμενο καφε "γνωριμιας" (50-100-150 ευρω) και οχι στην απλη γνωριμια για να αισθανθει πιο ανετα και να προχωρησει ή στην πληρωμη υπηρεσιων! :wink:
Σεβασμος στα κοριτσια που ασκουν το λειτουργημα της πορνειας (επαγγελματικα ή ερασιτεχνικα), καντηλια κ ξεφτιλισμα στα παλιομουνα που θελουν να πληρωθουν για να ερθουν να πιουν καφε μαζι σου!!!!
Για αυτό σχολίασα γιατί ξέρω ότι σέβεσαι απόλυτα τα κορίτσια και μου έκανε εντύπωση που έκραζες χχαχαχα
Από εκεί και πέρα είναι μεγάλη κουβέντα
Θα πω ένα παράδειγμα ότι κάποιες στο sa προσφέρουν συνοδεία σε κάποιον να πάει για ένα φαγητό, θα σπαταλισει ή άλλη ένα 3ωρο δε πρέπει να πληρωθεί θα σου πει?
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Φίλε odinδε το περιμενα από εσένα όλο αυτο.
Εδώ δε μιλάμε για βίζιτες. Ή τουλάχιστον μιλάμε για κάτι εντελώς διαφορετικό μάλλον και δε συνεννοουμαστε.
Δεν μιλάμε για βίζιτες που υπαρχουν πολλές στο sa που πίστεψε ούτε αυτές θέλουν βόλτες καφεδάκια κλπ και πάνε κατευθείαν στο ψητό από μόνες τους. Εγώ αναφέρομαι συγκεκριμένα για κάποιες που δεν είναι της δουλειάς ή τώρα ξεκινάνε και έχουν δισταγμο και θέλουν να νοιωσουν ανετα.
Και το καταλαβαίνεις οτινκαποιες είναι άσχετες με την φάση από το γεγονός ότι ανοίγουν λογαριασμό και το κλείνουν 2 μέρες μετα
Υπάρχει και η περίπτωση να γέμισαν με καμια 100αρια (τουλάχιστον) τηλε΄φωνα στο διήμερο που λες και να ξαναεκλεισαν τον λογαριασμό. Αφού κάνουν τα κουμάντα τους με τα νούμερα που μάζεψαν, θα ξαναεμφανιστούν μετά από κάποιο καιρό, με νέο προφίλ, παριστάνωντας τα άπειρα αματουρια. Προσωπικά αυτό το στυλ θεωρώ ανήκει σε κοπέλες με πάρα πολλά χιλιόμετρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
Σας εχει τυχει να σας ερθει στο Viber τηλεφωνο κοπέλας που δεν εχετε κανει επαφή μόνος σας? Είναι δυνατον τα κορίτσια να δίνουν τηλεφωνα πελατων η μια στην άλλη?
Όχι αποκλείεται. Κάποια φόλα παίζει. ΠΡΟΣΕΧΕ !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
5
Like
5.424
Πόντοι
1.336
απαιτεί πολύ περισσότερο χρόνο, οι τιμές είναι υψηλότερες, δε γράφουμε κριτικές αρα δεν υπάρχει εύκολος τρόπος ν αποφεύγουμε αυτές που δεν αξιζουν αυτά που ζητούν.
Το ποσοστό συνειδητοποιημενων γυναικών που ειναι όμορφες, γουστάρουν να γαμηθουν, μπορούν να σταθούν σε μια συζήτηση και απλως σκέφτηκαν να βγάλουν κ χρήματα παραμένει πολυ πολυ χαμηλό αρα η πιθανότητα να πέσεις πάνω σε μια" @Katerina "είναι πολυ πολυ μικρές. Βέβαια αν δεν παιξεις τυχερά παιχνίδια δεν κερδίζεις. Προσωπικα το είχα εγκαταλείψει καιρό γιατί το μηνιαίο κόστος συνδρομής είναι πολυ υψηλό και μετα την @Katerina το χαος, αλλά αυτό τον καιρο υπάρχουν 2-3 περιπτώσεις στην περιοχή 250-350/session (κανονικα χωρίς anal) που τουλάχιστον δεν τα κλαις αν τα έχεις και γουστάρεις να τα ξοδεψεις μ αυτο τον τρόπο. Οι κοπελες βρίσκουν ραντεβού από όσους χρυσοπληρωνουν την άμεση επικοινωνια στα Ελληνικα, την ψευδαίσθηση του amateur κλπ οποτε δεν παίζουν παζάρια.
Για να εντοπίσει καποιος αυτές τις περιπτώσεις αν ακολουθησει την κλασική προσέγγιση ψάχνοντας στα προφιλ seeking θα πρέπει να αφιερώσει πολυ χρόνο και να πληρώσει και τις τυπισες που δεν ξέρουν τι θέλουν, που ειναι αστερίες στο σεξ, που είναι αποστειρωμενες και σου δείχνουν φανερα ότι σε βλέπουν ως ΑΤΜ κλπ κλπ
Αν θα ήθελες να μοιραστείς τα στοιχεία αυτών των 2-3, θα με ενδιέφερε.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
εδω αλλοι μας λενε γαμας τζαμπα και πανεφκολα ελλεινιδες που γνωριζεις τυχαια στο δρομο.τι,οχι?
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Σας εχει τυχει να σας ερθει στο Viber τηλεφωνο κοπέλας που δεν εχετε κανει επαφή μόνος σας? Είναι δυνατον τα κορίτσια να δίνουν τηλεφωνα πελατων η μια στην άλλη?
Πολύ πιθανό αυτές που πουλάνε υλικό, φώτο βίντεο
Να το πλάσαρε μια στην άλλη
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
7
Like
3.130
Πόντοι
736
...αυτό τον καιρο υπάρχουν 2-3 περιπτώσεις στην περιοχή 250-350/session (κανονικα χωρίς anal) που τουλάχιστον δεν τα κλαις αν τα έχεις και γουστάρεις να τα ξοδεψεις μ αυτο τον τρόπο....
Έχεις λινκ για τα προφίλ τους;
Είμαι μέσα κανένα εξάμηνο οπότε έχω άποψη αν χρειαστείς ινφο
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.952
Πόντοι
17.785
Έχεις λινκ για τα προφίλ τους;
Είμαι μέσα κανένα εξάμηνο οπότε έχω άποψη αν χρειαστείς ινφο
εγω μια εβδομαδα μεσα εχω 2-3 τηλεφωνα αλλα δεν σας τα δίνω.

Οι κοπέλες διαλεγουν με βαση την φατσα μας.
Αλλο είνα ο CHAD με 1,90 μποι, χωρις μπακες καραφλες κλπ και αλλο είναι αυτο που βλεπετε στο καθρεπτη σας.
Αρα αν δεν σε εχουν προσεγγισει ακομα λυπαμαι.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
7
Like
3.130
Πόντοι
736
εγω μια εβδομαδα μεσα εχω 2-3 τηλεφωνα αλλα δεν σας τα δίνω.

Οι κοπέλες διαλεγουν με βαση την φατσα μας.
Αλλο είνα ο CHAD με 1,90 μποι, χωρις μπακες καραφλες κλπ και αλλο είναι αυτο που βλεπετε στο καθρεπτη σας.
Αρα αν δεν σε εχουν προσεγγισει ακομα λυπαμαι.
Δεν έχω φωτο προφίλ.
Έχω μαζέψει καμιά 50αρια επαφές και κατά καιρούς κάνω συναντήσεις.
Κράτα τα στοιχεία, άχρηστα είναι σε τρίτους χωρίς σύσταση.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Πιστεύω το μόνο που έχει νόημα είναι ανταλλαγή πληροφοριών στυλ κριτικής για το ποιές είναι φόλες, απατεώνισες και ποιές αξίζουν. Ανταλλαγή τηλεφώνων ούτε σωστό το θεωρώ ούτε πως έχει νόημα όπως είπε κι ο socos
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.622
Κριτικές
171
Like
91.579
Πόντοι
46.423
H KindMadame είναι η Rose Agapi με αρκετούς followers.


Ra1.jpg
 

Dr House

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
παιδες ενα παιδι μου προτεινε να φτιαξουμε μια ομαδικη να τα λεμε πιο αμεσα οσοι εχουμε seeking. υπαρχει ενδαιφερον για κατι τετοιο?
Προσοχη μας διαβαζουν. Παροτι αυτο που ρωτησα ηταν αρκετα γενικο και το κανουν περισσοτερες απο μια κοπελλες εγινε κατι που μου εδειξε οτι η συζητηση εδω διαβαστηκε. Οποιος θελει ανταλλαγη πληροφοριων σε pm ή ακομα καλυτερα με τον τροπο που λεει ο φιλος ειναι προτιμοτερα.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Προσοχη μας διαβαζουν. Παροτι αυτο που ρωτησα ηταν αρκετα γενικο και το κανουν περισσοτερες απο μια κοπελλες εγινε κατι που μου εδειξε οτι η συζητηση εδω διαβαστηκε. Οποιος θελει ανταλλαγη πληροφοριων σε pm ή ακομα καλυτερα με τον τροπο που λεει ο φιλος ειναι προτιμοτερα.
Αρκετές έχουν προφίλ και στο seeking κ στο bou.
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.471
Κριτικές
126
Like
32.469
Πόντοι
27.636
Αρκετές έχουν προφίλ και στο seeking κ στο bou.

Άρα πουθενά δεν μπορούμε να κρυφτούμε.

Από στόμα σε στόμα μας ξέρουν αυτές που ξέρουν και θα μας μάθουν αυτές που δεν ξέρουν!

:tooth:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Ξέθαψα το θέμα και πήρε φωτιά :tooth::tooth:

Και εμένα μου έχουν πει 50 για καφέ γνωριμίας και το σκέφτομαι, περισσότερα δεν θα έδινα.

Έδωσα βέβαια 100 προκαταβολή σε μια πρόσφατα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom