Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.345
Κριτικές
10
Like
1.762
Πόντοι
5.975
Προσωπικά, με αντίστοιχη της Εθνικής που είχα δοκιμάσει δεν είχα θέμα...
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
410
Πόντοι
36
Ρε παιδια sos help θελω να ακυρωσω την συνδρομη και την μηνιαια χρεωση τη καρτας μου παω παταω ρυθμισεις και δεν εμφανιζει τιποτα καμια ανταποκριση εχει τυχει σε κανεναν κολλαει τι στο διαολο εινια bug?
προφιλ/.
  • Membership and Billing και κανεις cansel συνδρομης κ μετα αφαιρεις κ την καρτα
  • τοοοσο απλα
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.316
Κριτικές
123
Like
31.526
Πόντοι
27.636

Προσοχή με το συγκεκριμένο νέο προφίλ.
Η μία φωτό που έχει ανοιχτή στο προφίλ είναι από γνωστή Θεσσαλονικιά κοπέλα στο ινστα. Όταν της το είπα μου είπε "μοιάζω όμως ε;"
Στη συνέχεια μου έστειλε άλλες 2 φωτό και η μία ήταν από άλλο ξένο προφίλ στο ινστα.

Προσοχή λόγω των ψεύτικων φωτογραφιών;
 

th0dor1s

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
381
Κριτικές
12
Like
2.317
Πόντοι
1.191
Ρε παιδια sos help θελω να ακυρωσω την συνδρομη και την μηνιαια χρεωση τη καρτας μου παω παταω ρυθμισεις και δεν εμφανιζει τιποτα καμια ανταποκριση εχει τυχει σε κανεναν κολλαει τι στο διαολο εινια bug?
Το πιο γρηγορο που μπορω να σου πω ειναι να βρεις το email που σου ηρθε οταν ξεκινησες την εγγραφή. Εκει προς τα κατω εχει ξεκαθαρο link που λεει αν θελετε να κανετε ακυρωση πατήστε εδω.
Πατας και σε παει στις ρυθμησεις λογαριασμου και εκει εχει ακυρωση Απλα ζηταει αρκετες επιβεβαιώσεις. Πρεπει να παρας ναι θελω διακοπη.
Αν δεν το βρεις και ετσι τοτε…
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
619
Κριτικές
3
Like
807
Πόντοι
366
Το πιο γρηγορο που μπορω να σου πω ειναι να βρεις το email που σου ηρθε οταν ξεκινησες την εγγραφή. Εκει προς τα κατω εχει ξεκαθαρο link που λεει αν θελετε να κανετε ακυρωση πατήστε εδω.
Πατας και σε παει στις ρυθμησεις λογαριασμου και εκει εχει ακυρωση Απλα ζηταει αρκετες επιβεβαιώσεις. Πρεπει να παρας ναι θελω διακοπη.
Αν δεν το βρεις και ετσι τοτε…
η καλυτερη λυση την εδωσε ο φιλος παραπανω@The Lover πας κατευθειαν στο λινκ και κανεις ακυρωση μπαμ μπαμ απλα εμενα για καποιο λογο κολλαγε το κουμπι settings και δεν ανοιγε anyway σε ευχαριστω παντως.Επισης για κανα μηνα αξιζει το σιτε οχι για παρπανω δεν το συνιστω αποψη μου αχαχα
 

th0dor1s

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
381
Κριτικές
12
Like
2.317
Πόντοι
1.191
η καλυτερη λυση την εδωσε ο φιλος παραπανω@The Lover πας κατευθειαν στο λινκ και κανεις ακυρωση μπαμ μπαμ απλα εμενα για καποιο λογο κολλαγε το κουμπι settings και δεν ανοιγε anyway σε ευχαριστω παντως.Επισης για κανα μηνα αξιζει το σιτε οχι για παρπανω δεν το συνιστω αποψη μου αχαχα
Συμφωνω απολυτα γι’αυτο και δυο φορες μπηκα για καποιους μηνες και μετα απο καποιους μηνες ακυρωσα. Ηταν οτι να’ναι οι κοπελες και ολες νομιζουν οτι ειναι απολυτα λογικο για 0 υπηρεσιες και αρκετες ακομα και ασχημες να ξεκινούν να συζητανε απο 200€ την ωρα που ειναι πλεον το στανταρ εκει.
Δεν θα πω για τις απειρες που θεωρουν αυτονοητο οτι θα ζητήσουν απο 500 και πανω. Λολ
Θυματα ψαχνουν και προφανως για να τα ζητανε, βρισκουν.
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
238
Like
335
Πόντοι
21
Συμφωνω απολυτα γι’αυτο και δυο φορες μπηκα για καποιους μηνες και μετα απο καποιους μηνες ακυρωσα. Ηταν οτι να’ναι οι κοπελες και ολες νομιζουν οτι ειναι απολυτα λογικο για 0 υπηρεσιες και αρκετες ακομα και ασχημες να ξεκινούν να συζητανε απο 200€ την ωρα που ειναι πλεον το στανταρ εκει.
Δεν θα πω για τις απειρες που θεωρουν αυτονοητο οτι θα ζητήσουν απο 500 και πανω. Λολ
Θυματα ψαχνουν και προφανως για να τα ζητανε, βρισκουν.
Δεν λέει φίλε συμφωνω, έχει χαλάσει. Έγω πια βλέπω μόνο profile
 

mkp2

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
50
Like
44
Πόντοι
0
Προσοχή λόγω των ψεύτικων φωτογραφιών;
Είχα μέρες να μπω και τώρα είδα το μνμ σου.
Ναι, νομίζω αν στέλνει ψεύτικες φωτό ακόμα και σε συνομιλία κάτι δεν πάει καλά. Ή τουλάχιστον ήθελα να πω σε όσους μιλήσουν να έχουν το νου τους απλά.
Επίσης, αν και δεν μπορώ να το αποδείξω, αμέσως μετά τη συνομιλία μου στο telegram με τη συγκεκριμένη όπου της έριξα άκυρο και της έδειξα από που είχε κλέψει φωτό, άρπαξα ένα μικρό ban από το telegram και δεν μπορούσα να στείλω μνμτα για 1-2 μέρες.
Το telegram έλεγε ότι κάποιος μου έκανε report ότι έστελνα σε άσχετους λογαριασμούς ή/και σπαμ.
Χρησιμοποιώ το telegram αρκετό καιρό και το ότι έφαγα ban αμέσως μετά τη συνομιλία μου μαζί της είναι επίσης τουλάχιστον ύποπτο.
 

Saftes87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
425
Κριτικές
1
Like
1.218
Πόντοι
201

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom