Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Το "δεν ειμαι callgirl ειμαι sugarbabe" και " εισαι σε λαθος site" ειναι γνωστες ατακες για να δικαιολογησουν εξωφρενικα ποσα που ζητανε.
Η αλλη μου ελεγε πως το κανει για να συντηρησει το lifestyle της, να περνά καλά και πως δεν ειναι επαγγελματίας. Μολις εφυγε απο μενα , πηγε στον επανω οροφο του hotel , που ειχε επόμενο ραντεβου (ερασιτεχνικά πάντα) :confused::confused:
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Έκανα λογαριασμό στο seeking πριν 10 μέρες (μένω Θεσσαλονίκη). Σε αυτό το χρονικό διάστημα έχω βρεθεί με 2 κοπέλες, 30 και 22 ετών αντίστοιχα, στην μια έδωσα 150€ για 2 ώρες στην άλλη 150€ για 3 ώρες. Η δεύτερη μάλιστα τα κάνει όλα και συμφερει... Έχω άλλες 2-3 στο stand by, θα δοκιμάσω και αυτές και θα κρατήσω μια για μόνιμη. Το μόνο πρόβλημα που βλέπω για την ώρα είναι ότι υπάρχουν σχετικά λίγα ενεργά προφίλ (καμία 10-15) από Θεσσαλονίκη.
Μέσα σε αυτό το δεκαήμερο μου έχουν στείλει διάφορες απίστευτες γκόμενες, από Εσθονία, Βουλγαρία, Πολωνία και αλλού που ψήνονται για ταξιδάκι Ελλάδα. Με την μία που το συζήτησα εκτενώς ζητάει τα έξοδα και 200€ για το ΣΚ. Δεν ξέρω αν είναι απάτη, δεν νομίζω όμως, γιατί όταν της είπα ότι θα χρειαστώ τα στοιχεία της για το εισιτήριο και θα της στείλω μόνο το εισιτήριο για να έρθει, μου είπε of course. Το πορτοφόλι μου δεν αντέχει να φέρνω γκόμενες από το εξωτερικό αλλά αν κάποιος αντέχει οικονομικά και ενδιαφέρεται μπορεί να το ψάξει.
Το κόστος του σάιτ είναι 100€ τον μήνα χωρίς όριο μηνυμάτων και ΔΕΝ χρειάζεται φωτό για ν κάνεις λογαριασμό.
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Έχει 2 προφίλ όλα κι όλα που μπήκαν στο seeking τις τελευταίες δύο εβδομάδες
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Το Seeking στην Ελλαδα ειναι μια απατη και μιση οπως και το Putanona
Μονο στο Εξωτερικο υποστηριζεται που ξερουν τι σημαινει Sugar
Στην Ελλαδα το πολυ πολυ να βρεις... καμμια πουτανα η κανενα Call Girl και να το χρυσοπληρωσεις
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Online ελαχιστες και ολες μα ολες... Fake
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Αν θεωρησω οτι βρηκα μια στο Seeking και πληρωσα 200 και βαλε Ευρω και εκανα κατορθωμα που γαμησα μια Καραπουταναρα τοτε παω πασο
Με την διαφορα οτι το Sugaring ειναι αλλο... θεμα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
To Seeking com ειναι το μεγαλυτερο Site στον Κοσμο οσο αφορα το... Sugaring
Στην Ελλαδα ειναι μια μαλακια και μιση και αρκετες Fake Γκομενες ειναι οι Ιδιες με το... Putanona
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Το Sugaring στην Ελλαδα (Με ολη την εννοια του) αν ερθει θα ειναι... μετα απο πολλα μα πολλα χρονια
Οι Ελληνιδες ειναι... πουριτανες
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Αλλα και οι Αντρες δεν εχουν Ιδεα απο Sugaring Εχουν την απατηλη εντυπωση οτι θα δωσουν ενα δωρακι και θα γαμησουν
Και εγω σας λεω οτι ενα αρχιδι θα κανουν απολυτως ...τιποτα
Ειναι μια Καραμελα που απλα εχει ωραια γευση
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ρωτας Αντρα Ποσο χρονων ψαχνεις Sugar ? Και σου λεει Ε...ενταξη μωρε γυρω στα 35-40 χρονων
Αυτο και μονο φτανει για οποιον ξερει τι σημαινει... Sugaring
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ειμαστες καταδικασμενοι λογο της αμαθειας μας Και δεν κανουμε τιποτα να το αλλαξουμε
Οσο δεν κανουμε τοσο πιο πολυ μαλακες θα ειμαστε
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Sugar και φτωχια απλα το ξεχναμε δεν παιζει πουθενα
Η το παραδεχομαστε η απλα θα νομιζουμε οτι θα βρουμε το τυχερο λαχειο στον... δρομο
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Και οχι τιποτα αλλο αλλα συνδρομες δωρακια κτλ ολα μα ολα πανε τσαμπα... Το υπογραφω
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ποια Υπερμουνα (Που το ξερει οτι μετραει) θα παει να γαμηθει για 200 Ευρω ? Απλα καμμια
Αλλα εμεις θα εχουμε γαμησει μια πουταναρα του κερατα και θα νομιζουμε οτι γαμησαμε την ...Kim Basinger
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ολα μα ολα τα Sugar Site (Στην Ελλαδα) ειναι για τον πουτσο
Η το παραδεχομαστε... η απλα κανουμε ονειρα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Sugar σημαινει φραγκα (Και αλλα πολλα) και ας αφησουμε τις μαλακιες δεν μπορουμε ολοι
Αλλα και αυτοι που μπορουν απο φραγκα στους πιο πολλους τους βαζουν κωλοδαχτυλο για να τους... σηκωθει
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ειναι δηλαδη μια σχεση ανιση για τους περισσοτερους απο εμας
Μια σχεση που απλα στην πραξη δεν ειναι σχεση Ειναι μια γαμημενη... συναλλαγη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom