Νέα

Σε ποιό νησί βρίσκεις τις πιο σεξοπεινασμένες τουρίστριες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 744
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Εφτασε και φετος νωρις νωρις το καλοκαιρι(αν και εχω την εντυπωση πως δεν μας αφησε καθολου φετος).Οι διαμενοντες σε νησια και γενικα τουριστικα μερη ετοιμαζονται για το παραδοσιακο και πατριωτικο καθηκον τους, το περιφημο "καμακι".Αληθεια ποιες ειναι οι δικες σας προτιμησεις;Ποιας εθνικοτητας τουριστριες θεωρειται τις καλυτερες ,σε τι και γιατι ;Ποιες ειναι οι πιο θερμες  :knockinb: ;Ποιες γκρινιαζουν  :hammer: ,ποιες πινουν ,ποιες ροχαλιζουν  :zzzzz: ;(εχει και τετοιες  >:( ).Ακομα φασεις και πασης φυσης υλικο του καλοκαιριου τηρωντας παντα τους κανονες του site ελπιζωντας ολοι αυτο το καλοκαιρι να μας μεινει αξεχαστο.
 

Συνημμένα

  • a.jpg
    a.jpg
    82,4 KB · Εμφανίσεις: 1.013
  • dsc0067.jpg
    dsc0067.jpg
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 184
  • stringakijoan.jpg
    stringakijoan.jpg
    55 KB · Εμφανίσεις: 180
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Πρωτη οικουμενικη αληθεια του thread.Οι Αγγλιδες πινουν παρα πολυ!!!Αυτο εχει τα καλα αλλα και τα ασχημα του.Επισης αποτελουν για αρκετους την πρωτη επαφη με το αντικειμενο λογω σχετικα χαμηλου βαθμου δυσκολιας!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Βασικά θέλεις να πείς του μηδενικού βαθμού δυσκολίας. Είναι τόσο δύσκολο να γαμήσεις αγγλίδα όσο είναι να τον παίξεις στο δωμάτιο σου, την ώρα που λείπουν όλοι απο το σπίτι και με μία τσόντα στο dvd. Βέβαια οι αγγλίδες θέλουν ιδιαίτερη προσοχή γιατι δεν ξέρεις απο ποιόν τον έχουν φάει πρίν. Οπότε παίδες λυπάμαι που θα σας ξενερώσω αλλα αγγλίδα πάντα με προφυλακτικό και ποτέ μεθυσμένη σε βαθμό αιδίας (δηλαδή εσείς να μην είστε μεθυσμένοι)...
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Συμβουλές για Γιαπωνέζες έχει κανείς?
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Mην είστε τόσο απόλυτοι με τις αγγλίδες γιατί έχω συναντήσει όλους τους τύπους αγγλίδων από πουτανάκια που φένονται και τον παίρνουν και άλλες που είναι δυστακτικές(οι περισσότερες αυτής της κατηγορίας ήταν με γονείς μαζί)!Παρόλα αυτά η καλύτερη εμπειρία ήταν πρόπερσυ με τους γονείς στο διπλανό δωμάτιο!Αγγλίδες έλευθερης βοσκής δεν έχω συναντήσει πολλές,to be honest,καθώς δεν έχω παεί διακοπές σε πολύ τουριστικά μέρη!!
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
SUMMER 2006
 

Συνημμένα

  • 194571925.jpg
    194571925.jpg
    89,3 KB · Εμφανίσεις: 510

Επισκέπτης
Για τις αγγλίδες εχω αποψη. Εχω γαμησει απο την αγελάδα πωλήτρια σε νησι μεχρι την λέκτορα στο Imperial. Το καλυτερο γαμησι το εχω κανει στο NewCastle που εχω παει να επισκεπτω φιλο που σπουδαζε ιατρικη εκει. Βγαινουμε σαββατο βραδυ, -3 βαθμοι θερμοκρασια. Στο 3ο κλαμπ (οι 2μας αγνωστοι μεταξυ αγνωστων) μας την πεφτουν 3 Jordy, λεπτουλες, κοντο μαλλι, ΓΟΒΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΣΟΝ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ! Αφου πήγαμε σπιτι και ανακατεψαμε οτι ποτα ειχαμε σε καβα και ψυγειο, επεσε μια τρικουβερτη παρτουζα οπου οι εναλλαγες, η ενταση και η καυλα, ακομα και τωρα, 16 χρονια μετα, τη θυμαμαι σαν να ειναι τωρα. Ημασταν και τυχαιροί. Ουτε προφυλακτικα, ουτε τιποτα....ειχαμε αγιο.....
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Παραλιακο δρομακι μετα αξιοθεατων σε νησι του Αιγαιου!!!
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    95,3 KB · Εμφανίσεις: 407
  • 2.jpg
    2.jpg
    82 KB · Εμφανίσεις: 366

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε για μαζευτείτε λίγο, δεν μας φτάνει η καύλα που θα τραβήξουμε το καλοκαίρι εσείς αρχίζετε από τώρα να μας φτιάχνετε...και σαν παντρεμένοι θα πα΄με διακοπές με τις συμβίες μας οπότε..φάτε μάτια ψάρια..άντε μην τα πάρω στην κράνα...αλήτες του σάιτ που παίζετε με τον πόνο μας... :knuppel: :2funny:
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Για τις αγγλίδες εχω αποψη. Εχω γαμησει απο την αγελάδα πωλήτρια σε νησι μεχρι την λέκτορα στο Imperial. Το καλυτερο γαμησι το εχω κανει στο NewCastle που εχω παει να επισκεπτω φιλο που σπουδαζε ιατρικη εκει. Βγαινουμε σαββατο βραδυ, -3 βαθμοι θερμοκρασια. Στο 3ο κλαμπ (οι 2μας αγνωστοι μεταξυ αγνωστων) μας την πεφτουν 3 Jordy, λεπτουλες, κοντο μαλλι, ΓΟΒΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΣΟΝ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ! Αφου πήγαμε σπιτι και ανακατεψαμε οτι ποτα ειχαμε σε καβα και ψυγειο, επεσε μια τρικουβερτη παρτουζα οπου οι εναλλαγες, η ενταση και η καυλα, ακομα και τωρα, 16 χρονια μετα, τη θυμαμαι σαν να ειναι τωρα. Ημασταν και τυχαιροί. Ουτε προφυλακτικα, ουτε τιποτα....ειχαμε αγιο.....

Ετσι ρε φίλε αύτα είναι!Ούτε περίοδο δε ξέρουν από το ποτό ότι έχουν!Ήμουν με φιλαράκι Λέσβο με 2 αγγλ.και μου λέει από το διπλανό κρεβάτι''ρε συ δε μπαίνει,κάτι έχει''Τέλικα ήταν ταμπόν ,όπως καταλάβετε,άλλα βρήκε τη γνωστή σε όλους σε τέτοιες περιπτώσεις λύση....:))
 

Επισκέπτης
ρε για μαζευτείτε λίγο, δεν μας φτάνει η καύλα που θα τραβήξουμε το καλοκαίρι εσείς αρχίζετε από τώρα να μας φτιάχνετε...και σαν παντρεμένοι θα πα΄με διακοπές με τις συμβίες μας οπότε..φάτε μάτια ψάρια..άντε μην τα πάρω στην κράνα...αλήτες του σάιτ που παίζετε με τον πόνο μας... :knuppel: :2funny:

αρχησε η καυλα...ηδη αρχισαν να φοραν τα mules οι καργιολες...με τα κατασπρα ποδαρακια με το κοκκινο νυχακι....και το κωλο το σωστο, το προστυχο...απο το γυμναστηριο και τα μαρουλια που τρωγαν το χειμωνα.....


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Επισκέπτης
μηπως θα έπρεπε να κρατησουμε χαρακτηρα?  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
;)
 

Συνημμένα

  • geitonises.jpg
    geitonises.jpg
    41,6 KB · Εμφανίσεις: 398
  • geitonises2.jpg
    geitonises2.jpg
    41,4 KB · Εμφανίσεις: 312
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Φευγεις απο την παραλια να ηρεμησεισ λιγο και νατες παλι.
 

Συνημμένα

  • geitonises3.jpg
    geitonises3.jpg
    43,8 KB · Εμφανίσεις: 421
  • geitonises4.jpg
    geitonises4.jpg
    42,4 KB · Εμφανίσεις: 527
  • geitonises5.jpg
    geitonises5.jpg
    44,9 KB · Εμφανίσεις: 728

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Λασπη και επιπεδος (σαν την γη πριν εμφανιστει ο Γαλιλαιος ενα πραγμα) ο κωλος της ...γειτονισσας! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom