Νέα

Σε ποιό νησί βρίσκεις τις πιο σεξοπεινασμένες τουρίστριες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 744
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Εγω στη Ροδο περα οτι μου αρεσε πολυ σαν μερος ειδα πολλες 17-18ρες Σουηδεζες,Φιλανδες,απο ομορφια αδιαφορο προσωπο,ολες να μοιαζουν μεταξυ τους ξεπλυμενες,αυτο το αντιαισθητικο,να πηγαινουν σε κατι νυχτερινα μαγαζια με τη μουσικη στη διαπασων και κατα τις 03.00 να φευγουν πεντε πεντε παρεα σε αθλια  ημιθανη  κατασταση κλαιγοντας,φωναζοντας χοσπιταλ,χοσπιταλ, και καλωντας ταξι για να τις μεταφερει νοσοκομειο για τα περαιτερω.Καλο ειναι να πει κανεις κανα μερος για γυμνισμο και ετσι που να κυκλοφορουν και λιγο μεγαλυτερης ηλικιας που ψαχνονται.
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Εγω στη Ροδο περα οτι μου αρεσε πολυ σαν μερος ειδα πολλες 17-18ρες Σουηδεζες,Φιλανδες,απο ομορφια αδιαφορο προσωπο,ολες να μοιαζουν μεταξυ τους ξεπλυμενες,αυτο το αντιαισθητικο,να πηγαινουν σε κατι νυχτερινα μαγαζια με τη μουσικη στη διαπασων και κατα τις 03.00 να φευγουν πεντε πεντε παρεα σε αθλια  ημιθανη  κατασταση κλαιγοντας,φωναζοντας χοσπιταλ,χοσπιταλ, και καλωντας ταξι για να τις μεταφερει νοσοκομειο για τα περαιτερω.Καλο ειναι να πει κανεις κανα μερος για γυμνισμο και ετσι που να κυκλοφορουν και λιγο μεγαλυτερης ηλικιας που ψαχνονται.

Γι αυτο ανέφερα πριν την Χερσόνησσο & Μάλια, ίδιο χάλι ακριβώς...αλλά από 17χρονες μη περιμένεις κάτι καλύτερο.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
 :o

κι όμως τύπε, κι όμως....
βέβαια γούστα ειναι αυτά.
Μπροστα στις Ιταλιδες δε πιανουν μια,αν και θα συμφωνησω και γω οτι οι συγκεκριμενες εχουν τουπε.Ακομα και οι Γερμανιδες,Γαλιδες ξεπερνανε τις Σκανδιναβες.
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Είχα πάει Σαντορίνη πριν 3 χρόνια και είχα σπρώξει μια Σουηδέζα  :fuck1:
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.277
Πόντοι
486
Μετρημένα κουκιά είναι ρε σεις.. παρο κ ιο πολύ πιτσιρικάρια..μήλο ζευγάρια κυριως κ ηλικιωμένοι οπως κ λεσβο χιο Λήμνο σαμο... αρα  κω ροδο ναξο Ζάκυνθο Κέρκυρα είναι σίγουρακια...απο κει κ περα πρέπει να ξέρεις που θα οας για κηνυγι...
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πήγα με ένα φίλο 5 μέρες πέρυσι στη Σκιάθο και γαμησαμε από 3 γκομενες .... Η μια Ελληνίδα  :erection:  :orchestra:
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
εχω γαμησει 7 τουριστριες

2 σουηδεζες
μια αγγλιδα
2 τσεχες,την μια την ξεπαρθενεψα
μια δανεζα
και μια ιταλιδα

απ τα 19 μεχρι τα 22 αυτα

Τύπε είσαι 23 και τα θυμάσαι ή κρατάς ημερολόγιο ?

Ονόματα και διευθύνσεις παρακαλώ, γιατί μάλλον μας δουλεύεις εμας τους ειλικρινείς.
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
Nάξο ,Πάρο πήγαινε .......με κάνα φιλαράκι κ εντούρο μηχανάκια ..........αλλά οχι σαν λιγούρηδες ...........αλλά σαν τοπ γαμιέρο κ ολα καλά θα πάνε...................
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
γιατι δεν πατε προς ταυλανδη πλευρα ?
 

teo34r

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εδω ολο το καλοκαιρι να φας σε νησι αντε να καρφωσεις μια.για νορμαλ γκομενες μιλαω.εκτος αν πεσεις πανω σε τιποτα στουντιο κοριτσα.πανε κ αυτες ετσι δυο δυο.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Τύπε είσαι 23 και τα θυμάσαι ή κρατάς ημερολόγιο ?

Ονόματα και διευθύνσεις παρακαλώ, γιατί μάλλον μας δουλεύεις εμας τους ειλικρινείς.
31 είμαι,τα θυμαμαι γιατι θυμαμαι ακριβως σε ποιες διακοπες εγινε το καθενα

την πρωτη σουηδεζα την πηδηξα τον αυγουστο το 2003.θυμαμαι ονοματεπωνυμο και αν το γκουκλαρω βρισκω και φβ της.ημουν 19,ηταν 15,5 ή 16,5,δε θυμαμαι.τα φτιαξαμε 3 μερες πριν φυγω απ το νησι και περασαμε τα 2 τελευταια βραδια μαζι σαν ερωτευμενοι.μετα στελναμε μειλ για κανα δυο μηνες,μσν νομιζω τοτε δεν επαιζε

το 2005 πηδηξα 3,το 2006 2 και το 07 1.ονομα μονο από μία δεν θυμαμαι και για άλλες 2 δεν είμαι σιγουρος ότι το θυμαμαι σωστα.επισης για τη μια σουηδεζα δε θυμαμαι να ηταν σιγουρα σουηδεζα ή δανεζα.

από άλλες όμως θυμαμαι και ονοματεπώνυμα και από γκομενες που δεν ειχα πηδηξει καν

μια δανεζα με ειχε φιλοξενησει και κοπεγχαγη σπιτι της έναν χειμωνα
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

τα νησιά μαν, τα νησιά...

το πού τα έκανες αυτά είναι η καίρια ίνφο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom