Νέα

Σάλος! Νέα εμφάνιση γνωστού αρχιμπάζου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prowler7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 310
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Δεν ειπα οτι το πιστευω ειπα δεν αποκλειετε..ξερει κανεις ρε τυποι σε τι αθλημα διεπρεπε η τυπισσα?

Αλμα εις υψος αλμα εις μηκος κατι που εχει σχεση με πηδημα τελοσπαντων.   :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Α! η ιδια ειναι? ομορφυνε παντως! πλακωθηκε στο φαι φαινεται και εκανε κωλαρα! βεβαια περι ορεξεως και γουστου ουδεις λογος! εμενα οσο πιο χαλαρος ο κωλος της γυναικας τοσο πιο πολυ φτιαχνομαι..αν εχιε και λιγο κυτταριτιδα τοτε γινομαι πυραυλος! :erection:

Ελα τυπε.
Καλη απογειωση.  :erection: :wanker: :wanker: :wanker:

FatAss.gif



 

nagia

Call-Girl
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
139
Like
6
250 / 1000 ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

αν ειναι δυνατον η θοδωρα που ουτε ελληνικα δεν μπορει να μιλησει και λεει "εγκω ειμαι ελληνίδο" και στο προσωπο φαινεται 50χρονων τωρα τι κανει στο κρεββατι δεν ξερω μπορει να ειναι σουπερ να τα λεμε ολα (καποιους τους φτιαχνει η κυτταρίτιδα) να τα λεμε και αυτα γουστα ειναι ολα :2funny: :2funny: :2funny:

και μετα λετε εμενα ακριβη για 200ευρω 2,5 ωρες και αναλ μεσα στν τιμη...  :idiot: :idiot: :idiot:
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
αν ειναι δυνατον η θοδωρα που ουτε ελληνικα δεν μπορει να μιλησει και λεει "εγκω ειμαι ελληνίδο" και στο προσωπο φαινεται 50χρονων τωρα τι κανει στο κρεββατι δεν ξερω μπορει να ειναι σουπερ να τα λεμε ολα (καποιους τους φτιαχνει η κυτταρίτιδα) να τα λεμε και αυτα γουστα ειναι ολα :2funny: :2funny: :2funny:

και μετα λετε εμενα ακριβη για 200ευρω 2,5 ωρες και αναλ μεσα στν τιμη...  :idiot: :idiot: :idiot:
μετραει που ειναι και ελαφρως διασημη..το μετραμε εμεις οι αντρες αυτο ναγια.. :cum: :cum: :cum:
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
:kissass:  :kissass:   :kissass:  
 

Συνημμένα

  • Xatzi03.jpg
    Xatzi03.jpg
    69,8 KB · Εμφανίσεις: 47

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
αν ειναι δυνατον η θοδωρα που ουτε ελληνικα δεν μπορει να μιλησει και λεει "εγκω ειμαι ελληνίδο" και στο προσωπο φαινεται 50χρονων τωρα τι κανει στο κρεββατι δεν ξερω μπορει να ειναι σουπερ να τα λεμε ολα (καποιους τους φτιαχνει η κυτταρίτιδα) να τα λεμε και αυτα γουστα ειναι ολα :2funny: :2funny: :2funny:

και μετα λετε εμενα ακριβη για 200ευρω 2,5 ωρες και αναλ μεσα στν τιμη...  :idiot: :idiot: :idiot:

Εδώ έχεις χίλια δίκια! Το αρχιμπάζο κανονικά πρέπει να πληρώνει για να την πηδάνε, όχι να την πληρώνουν. :)
Μ' εσένα το θέμα είναι απλά πως δεν μας χρειάζονται οι 2,5 ώρες βρε κούκλα, αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
αν ειναι δυνατον η θοδωρα που ουτε ελληνικα δεν μπορει να μιλησει και λεει "εγκω ειμαι ελληνίδο" και στο προσωπο φαινεται 50χρονων τωρα τι κανει στο κρεββατι δεν ξερω μπορει να ειναι σουπερ να τα λεμε ολα (καποιους τους φτιαχνει η κυτταρίτιδα) να τα λεμε και αυτα γουστα ειναι ολα :2funny: :2funny: :2funny:

και μετα λετε εμενα ακριβη για 200ευρω 2,5 ωρες και αναλ μεσα στν τιμη...  :idiot: :idiot: :idiot:
ναι εισαι ακριβη και ψαχνεις μαλάκες,εδω θα βρεις πολλους η αληθεια ειναι!
οταν εγω και καποιοι αλλοι γαμαμε πλεον κοπελες εκτος site γιατι δεν θελουν πολυ διαφημιση και το κανουμε με τα μισα χρηματα τοτε ναι εισαι ακριβη!
και μην αρχισεις να μου λες αν εχει το κορμι το δικο σου,γιατι η απαντηση που θα παρεις θα σε απογοητευσει...
αλλά στο ξαναλεω εδω και οχι στο thread που ανοιξες,εδω θα βρεις πολλους μαλακες που και θα στα δωσουν αλλά και καλες κριτικες θα παρεις,απλα δεν θα απογειωθεις όπως εγινε με άλλες κατα καιρους κοπελες που ηταν πραγματικα καλες σε ολα(και δεν μιλαω μονο στο σεξ αλλα και στην επικοινωνια)
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τυποι μπορειτε να διακρινετε αν φοραει βρακι η τυπισσα? νομιζω οχι..εκτος κι αν ειναι σουπερ string!  :think:
 

Συνημμένα

  • Xatzi01.jpg
    Xatzi01.jpg
    104,1 KB · Εμφανίσεις: 76

Aribas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.165
Like
0
Πόντοι
16
Αν παραμερίσεις τα κωλομέρια θα το βρείς
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
αν ειναι δυνατον η θοδωρα που ουτε ελληνικα δεν μπορει να μιλησει και λεει "εγκω ειμαι ελληνίδο" και στο προσωπο φαινεται 50χρονων τωρα τι κανει στο κρεββατι δεν ξερω μπορει να ειναι σουπερ να τα λεμε ολα (καποιους τους φτιαχνει η κυτταρίτιδα) να τα λεμε και αυτα γουστα ειναι ολα :2funny: :2funny: :2funny:

και μετα λετε εμενα ακριβη για 200ευρω 2,5 ωρες και αναλ μεσα στν τιμη...  :idiot: :idiot: :idiot:
Επειδη η Θεοδωρα ειναι ασχημη, σημαινει οτι εσυ με τα 200 δεν εισαι ακριβη?

Ακου δυομισι ωρες...Ειμαστε και μεγαλοι ανθρωποι χαρα μου, που να πηδαμε 150 λεπτα?
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
τρελη μπαζολαααααααααα ειναι...σαν τιγρακι οταν επαιζε στα 100/150 θυμαμαι ειχε παρει ο νιτρο και ειχε γραψει κριτικη οπου την διαολοστειλε ...
ενταξει η κοπελα θελει φαπες...πηγε με τον ρεβη τον περασε για μανατζερ και την εχει δει μοντελο....και οι δυο για χωματερη ειναι...

 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
276
Κριτικές
46
Like
3.972
Πόντοι
1.651
Τι είπες τωρα ! Gilf ή mature ειναι το μωρό ?

Πρυτανης
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ακου δυομισι ωρες...Ειμαστε και μεγαλοι ανθρωποι χαρα μου, που να πηδαμε 150 λεπτα?

Μα ποιος γαμάει 2,5 ώρες δηλαδή; Ούτε ο Ρόκο Σιφρέντι δεν το έχει καταφέρει!

Δεν θα πω δικές μου απόψεις, θα πω τί μου έχου πει δυο κορίτσια της δουλειάς, Ελληνίδες και οι δύο και πολύ γνωστές.
Η πρώτη λοιπόν μου είχε πει πως σε δίωρα (και άνω) ραντεβού είχε δει πάμπολες κινηματογραφικές τανίες, διότι συχνά δεν υπήρχε δυνατότητα ούτε καν κάποιας στοιχειώδους συζήτησης και η αμηχανία ήταν έκδηλη. "Απλά συνήθως δεν τις έβλεπα ολόκληρες και μετά έψαχνα να τις πετύχω ξανά για να δω ότι είχα χάσει!" είχε συμπληρώσει.
Η δεύτερη δε μου είχε αναφέρει πως η πείρα της την είχε διδάξει πως δίωρα κλείνουν όσοι τελειώνουν την πρώτη φορά στα 3 λεπτά και την δεύτερη στα πέντε και προσπαθούν (συνήθως μάταια) να υπάρξει και τρίτη.
Οπότε μάλλον σαν να προσπαθεί να αποφύγει το anal που "της αρέσει" με τα δίωρα ραντεβού η κοπελια, παρά να το απολαύσει. ;)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Οσοι κλεινουν τετοια ραντεβου και δεν ειναι  προετοιμασμενοι, βοηθηματα κ.ο.κ. Η δεν ξερουν τις δυναμεις τους και τις διαθεσεις τους, η το κανουν απλα για να νιωσουν σαν να ειναι με την κοπελα τους. Απλα μερικες φορες δεν τους βγαινει και παιζει αμηχανια.
Γενικα ρε παιδια, οκ μερικοι γαματε και 30 λεπτα  και μια ωρα και 2 ωρες συνεχομενα. Δεν βαριεστε; Προβλημα ειναι να μην μπορεις να χυσεις.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ποσο κοστιζει η θεοδωρα για μια ωρα ?

ετσι για να την ενταξουμε στο παλμαρε μας !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
πωπω διαβαζω κατι για 250 ευρω ?

αληθευει οτι καποιος θα μπορουσε πληρωσει τοσα ?

πωπω !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
το σπορτντογκ πηγε με ραντεβου της κανει την φωτογραφιση στο ΑΤΜ χααχχχαχαχχαχαχα

βρε τι κανουν για να εχουν κατι να λενε ! χααχχχααχχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom