Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.791
Πόντοι
2.406

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.791
Πόντοι
2.406

o αγγλαρας εδειξε τον δρομο , φανταζομαι τι σκυλι ηταν η γυναικα του ... :tooth:
Σλοβακος ειναι
Δηλ ΒΛΑΚΑΣ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.791
Πόντοι
2.406
Tony Garnett σλοβακος ? :think: :confused:
Έτσι γράφει. Σλιβακικης καταγωγής κ μιλούσε με αυτή σλοβακικα παρεμφερή με ουκρανθκα δηλ και η γυναίκα του λέει δεν έπαιρνα χαμπάρι τι έλεγαν
Τώρα όντως το επίθετο είναι αγγλικό, μάλλον καμμιας μπαροβιας θαναι γιος κ πήρε το επώνυμο του πατριου για ξεκαρφωμα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Εχω δουλεψει μαζι τους, και ως επαγγελματιες και για παρεα μια χαρα ειναι
Μια χαρά κομπλεξικοί είναι.
Καμία σχέση με μεσογειακούς όπως είμαστε εμείς.
Δεν ξέρω αν γνώρισες 2-3 άτομα και ΄έβγαλες άποψη ότι ταιριάζουμε, εγώ γνώρισα μερικές εκατοντάδες άτομα. Και αυτα που αναφέρω ισχύουν για τη συμπεριφορά τους όχι μόνο προς εμένα,αλλά προς όλα τους άλλους ξένουνς που δουλεύαμε όλοι μαζί στην ίδια εταιρεία.

Καταρχήν η πλειονότητα δεν μιλάει αγγλικά. Όσοι μιλάνε είναι τέρμα κρύοι, βγαίνουν για φαγητό μόνο με 3-4 δικούς τους και την κοπέλα τους.
Σπάνια να βγούνε για ένα καφέ με Ευρωπαίο και ακόμα πιο σπάνιο να σε καλέσουν σπίτι τους.

Οπότε μην γράφεις ιστορίες ότι στο εξωτερικό Έλληνες και Ουκρανοί μπορούν να κάνουν παρέα, γιατί γενικά ΔΕΝ ισχύει.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
ρε κοπρε ποιος σου ειπε οτι υπερασπιζομαι καποιον συγκεκριμενο....οσο στηριζω τον ισραηλινο αμαχο αλλο τοσο στηριζω και τον παλαιστινιο....την ιδια αξια εχει ο ουκρανος αμαχος την ιδια και ο αφγανος ...ουτε ολοι οι ουκρανοι ειναι φασιστες ουτε ολοι οι αφγανοι τζιχαντιστες ...η ολη κουβεντα ξεκινησε απο τις αρρωστες φωτογραφιες αμαχων που ποσταρει ο αλλος ο σιχαμενος φασιστας και τη λεζαντα οι ρωσικοι πυραυλοι τα κανουν αυτα.....ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΥΡΑΥΛΟΙ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Λες "οσο στηριζω τον ισραηλινο αμαχο αλλο τοσο στηριζω και τον παλαιστινιο"..... και ρωταω, δεν πρεπει να δουμε το πλαισιο? Το πλαισιο ειναι οτι οι παλαιστινοι παιρνουν τα μπαζουκα και ριχνουν στα τυφλα και οι εβραιοι αναγκαζονται να απαντησουν για να μην τους πουν μαλακες.....

Προφανως δεν συμφωνω με τη δημιουργια οικισμων σε παλαιστινιακα εδαφη αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα...

Προφανως ολοι οι παλαιστινοιο δεν ειναι Χαμας αλλα αυτοι που ριχνουν τις ρουκετες ειναι Χαμας.... ισλαμιστες...

Ελπιζω να μην εισαι μελος του Ρουβικωνα και προβαινεις σε πραξεις ρατσιστικες εναντια του Κρατους του Ισραηλ. Ο Ραβινος Μαρχοδαιος Φριζης εχει μιλησει στο παρελθον για τα αντισημιτικα αισθηματα της ακρας αριστερας...

 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.814
Like
14.610
Πόντοι
3.656
Screenshot_3.jpg
η προβολή, είναι κι αυτή ένας μηχανισμός αυτοάμυνας. Σε συμπονώ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.814
Like
14.610
Πόντοι
3.656
Φιλε η Ζαχαροβα σε Μνημονευει.... :2funny::2funny::2funny::2funny:

1653250116455.png
αφού ασχολήθηκε με μένα η ίδια η Ζαχάροβα, φαντάσου πόσο σημαντικός άνθρωπος είμαι. Εσύ όμως για ποιο λόγο το αναφέρεις; Με φθονείς;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.814
Like
14.610
Πόντοι
3.656
Εσένα δε σε συμπονάνε ούτε τα αφεντικά σου στη Μόσχα ρε ρωσόδουλο ερείπιο. Στο φτύσιμο σε έχουν όλοι.
αξίζει το τίμημα για τις βρισιές που μου ρίχνεις; Για πε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.791
Πόντοι
2.406
Εσύ δε χρειάζεται να πας. Έχεις πιάσει στασίδι εκεί όλη μέρα να ζητιανεύεις για πούτσες. :2funny:
Αδερφές κ παλικάρια ψαχνετε ψωλες και καρια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αξίζει το τίμημα για τις βρισιές που μου ρίχνεις; Για πε
Ένα ακόμα λοατκι ναυάγιο σε αναζήτηση φτηνής ψωλης εντός του σαι...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.791
Πόντοι
2.406
Εχω δουλεψει μαζι τους, και ως επαγγελματιες και για παρεα μια χαρα ειναι
Αν είσαι σε άλλη χώρα ναι γιατί είναι αδύναμοι. Τους τις έζησες εντός χώρας???και βασικά δεν μιλάω για ένα 10% μορφωμένα άτομα, μιλάω γι αυτό που λέμε ο (πουστο) λαός της Ουκρανίας ειδικά στη από ζαπατνα έως κιεβ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.814
Like
14.610
Πόντοι
3.656
Αδερφές κ παλικάρια ψαχνετε ψωλες και καρια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ένα ακόμα λοατκι ναυάγιο σε αναζήτηση φτηνής ψωλης εντός του σαι...
ώπα. Κι εσύ μέλος της ομάδας την οποία αποκάλυψε ο Λεκλέρκ; ή μήπως είσαι ο Δικαστής Ντρεντ κι απαντάς εκ μέρους του πιεξ;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.791
Πόντοι
2.406
ώπα. Κι εσύ μέλος της ομάδας την οποία αποκάλυψε ο Λεκλέρκ; ή μήπως είσαι ο Δικαστής Ντρεντ κι απαντάς εκ μέρους του πιεξ;
Δικαστής ντρεντ ήμουν πριν το μπαν από κάποιον χαζό αντ. Το σχόλιο απευθύνεται στον πισωγλεντη PX, μάλλον δεν το κατάλαβες...
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.137
Πόντοι
506
Δημητρακης, 19.05.2022

Επικαιροτητα - Ποια κατασταση επικρατει τωρα στην Ρωσια:


"Αυξημενη κατα 30% η τιμη στο κρεας.

Οι πιπεριες απο τα 180 πριν τον πολεμο τωρα ειναι στα 400 ρουβλια.

Οι ντοματες απο τα 120 πηγαν στα 180 ρουβλια.

Ο Πουτιν δεν εκανε επιστρατευση (αν την κανει ΤΕΛΕΙΩΣΕ)

Η Ρωσια δεν μπορει να φτιαξει τανκς.

Ο Πουτιν επεσε στην παγιδα που του εστησαν οι Αμερικανοι.

Στο μετωπο δεν προχωραει η κατασταση. Ειδατε στο ΠΟΤΑΜΙ τι εγινε.

Δεν γινονται καθολου εισαγωγες. Θα κλείσουν τα μαγαζια, τα εργοστασια εκλεισαν ηδη.

Τον Σεπτεμβρη θα εχει τρομερο προβλημα η Ρωσια"

www.youtube.com/watch?v=d6ENPFT09jc
 
OP
OP
ririkonav

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
48
Like
6.494
Πόντοι
11.445
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom