Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.138
Πόντοι
506
Την σφαγή στο δάσος του κατίν των πολωνών Αξιωματικών

Ενας θεος ξερει ποσους καθαρισαν οι Ρωσοι !

Estonia
Latvia
Lithuania
Poland
Finland
Soviet Union (Murders of civilians, deportation of Greeks, Kalmyks, Crimean Tatars, Ingrian Finns, Chechens, Ingush)
Germany
Hungary
Romania
Yugoslavia
Czechoslovakia
China
Japan


 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266

Συνημμένα

  • IMG_20220503_131852.jpg
    IMG_20220503_131852.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 23

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Εμ τα ελεγε και ο Μητσος αλλα ποιος τον ακουγε ... ολοκληρο βιντεακι ειχε κανει :2funny:
Kman και Μήτσος μες στην τρελλα τους λένε φιλοσοφίες...

Όπως έλεγε .
Ποια Αμερική; εδώ ο κόσμος ούτε γαμαςι κ για αυτό σκορπάνε το θάνστο βγαίνοντας με τα όλα κ πυροβόλα ασυστολα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
^ Ποια ΕΕ ,οπως ειπε προχθες ο Μακρον αυτο θα παρει δεκαετιες ...
και οι μολδαβοι το 14 που ανοιξε η βιζα πιστευαν οτι σε πεντε χρονια θα εμπαιναν σιγουρα :confused: θυμαμαι μια γκομενα που μου ελεγε να μην πουλησω το διαμερισμα γιατι σε λιγο θα εχει πολυ μεγαλη αξια :2funny:
Έλα μωρέ που ξέρεις εσύ..εδώ έχουμε φυντανια που βλέπουν Ουκρανία από την υδρόγειο μόνο και κάνουν πολιτικές αναλύσεις......

Επειδή έτσι απλά τους το είπε ο Κούλης που κ αυρηνου η επιλογή πρέσβη στο Κίεβο ήταν το μεγαλύτερο φιασκο:2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Έλα μωρέ που ξέρεις εσύ..εδώ έχουμε φυντανια που βλέπουν Ουκρανία από την υδρόγειο μόνο και κάνουν πολιτικές αναλύσεις......

Επειδή έτσι απλά τους το είπε ο Κούλης που κ αυρηνου η επιλογή πρέσβη στο Κίεβο ήταν το μεγαλύτερο φιασκο:2funny::2funny::2funny:
7 διαμερίσματα πήρα πριν 2 χρόνια Κίεβο με μεσάζοντα Ρωσοπόντιο Χρήστο Σαββίδη στην πολυκατοικία που βομβαρδίστηκε...:(:(:(
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
έτοιμη η Ουκρανία για ένταξη στην ΕΕ! κοιτίδα πολιτισμού φάρος ανθρωπισμου! (βίντεο από Λβιβ)
118 aεροδρομια στη ζωή μου κ μόνο στο Κίεβο μου έκαναν τα μουνόπανα καζουρα κ ανακρίσεις γιατί εδώ γιατί εκεί γιατί παραπέρα....ούτε στις πιο απίθανες χώρες με ρωτούσαν τέτοια πράγματα....α κατά χερσαία σύνορα με αμάξι τα ίδια ...
Φασίστες ....εθνικιστές ....αλλά δεν ξέρουμε εμείς κ ξέρουν οι μπραβοκουληδες του σαητ
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
118 aεροδρομια στη ζωή μου κ μόνο στο Κίεβο μου έκαναν τα μουνόπανα καζουρα κ ανακρίσεις γιατί εδώ γιατί εκεί γιατί παραπέρα....ούτε στις πιο απίθανες χώρες με ρωτούσαν τέτοια πράγματα....α κατά χερσαία σύνορα με αμάξι τα ίδια ...
Φασίστες ....εθνικιστές ....αλλά δεν ξέρουμε εμείς κ ξέρουν οι μπραβοκουληδες του σαητ
Για δεν τους είπες πως ξέρεις τον Κμαν;:think:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
7 διαμερίσματα πήρα πριν 2 χρόνια Κίεβο με μεσάζοντα Ρωσοπόντιο Χρήστο Σαββίδη στην πολυκατοικία που βομβαρδίστηκε...:(:(:(
Τύπε νόμιζα εσύ κ ο @athinaios44 σαν εφοπλιστές παίζεται μπσλιτσα κάννες μονακο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για δεν τους είπες πως ξέρεις τον Κμαν;:think:
Γιατί φοβήθηκα μην τους γάμησε καμία κόρη...κ την άφησε τελευταίο μήνα δίχως φράγκα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τύπε νόμιζα εσύ κ ο @athinaios44 σαν εφοπλιστές παίζεται μπσλιτσα κάννες μονακο
Μη κοροϊδεύεις, έπαθα ζημιά, τουλάχιστον τα 2 ήταν 13ο και 14ο το ένα πάνω από το άλλο και με την μπόμπα έγινε μεζονέτα...διαμπερής ...:confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Μη κοροϊδεύεις, έπαθα ζημιά, τουλάχιστον τα 2 ήταν 13ο και 14ο το ένα πάνω από το άλλο και με την μπόμπα έγινε μεζονέτα...διαμπερής ...:confused::confused::confused:
Κάντο airbnb για τους τουρίστες που θα βουλιάξουν τον Κίεβο φέτος .....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.475
Πόντοι
8.846
Μη κοροϊδεύεις, έπαθα ζημιά, τουλάχιστον τα 2 ήταν 13ο και 14ο το ένα πάνω από το άλλο και με την μπόμπα έγινε μεζονέτα...διαμπερής ...:confused::confused::confused:
Με μια εσωτερική σκαλίτσα θα γινει κουκλαντάν...
12 τετραγωνικα θα χασεις
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Κι αν μου το φορολογήσει ο Κυριάκουλας;:confused:
Στα κρυφά βραχυπρόθεσμο εκμκσθωμα σε λοατκι για του χρόνου που θα γίνει εκεί η Γιουροβίζιον...
Διαμπερές διαμέρισμα όπως ο κωλος τους ..όλοι θα τον προτιμήσουν...
Σσ δεχομεθα μόνο ρουβλια
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.156
Κριτικές
491
Like
37.597
Πόντοι
41.447
118 aεροδρομια στη ζωή μου κ μόνο στο Κίεβο μου έκαναν τα μουνόπανα καζουρα κ ανακρίσεις γιατί εδώ γιατί εκεί γιατί παραπέρα....ούτε στις πιο απίθανες χώρες με ρωτούσαν τέτοια πράγματα....α κατά χερσαία σύνορα με αμάξι τα ίδια ...
Φασίστες ....εθνικιστές ....αλλά δεν ξέρουμε εμείς κ ξέρουν οι μπραβοκουληδες του σαητ


εκ των οποίων οι περισσότεροι ούτε καν έχουν επισκεφθεί ποτέ την Ουκρανία η την Ρωσία πόσο μάλλον να έχουν συναναστραφεί με ρωσοουκρανους.

*εξαιρω τον βολταιρος
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Είπα καλημέρα στο πιξι και στους άλλους γεννιτσαρος των Αμερικανών;;;;
Καλημέρα πιξι..καλημέρα στους ..σωστής μεριάς της οικονομίας των ολίγων....ωχ συγγνώμη της ιστορίας .
Δυστυχώς εσείς τσατσοι είστε από αυτούς που δεν είναι στη σωστή κονομα της ιστορίας αφού στηνεστε για κουπόνι σαράντα ευρώ.......
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
εκ των οποίων οι περισσότεροι ούτε καν έχουν επισκεφθεί ποτέ την Ουκρανία η την Ρωσία πόσο μάλλον να έχουν συναναστραφεί με ρωσοουκρανους.

*εξαιρω τον βολταιρος
Μέλος εδώ στο μπου που δε γράφει κάνει συνναλαγες εκατόμυριων ευρώ ετησίως κ τους ξέρει από πρώτο χέρι ...θα είχε πλάκα να έγραφε ...αλλά τη να γράψει ...να μαλώνει με ναυάγια φουκαριαρηδες των σαράντα ευρώ ..επειδή άκουσαν ότι ο Κούλης τους είπε σωστή μεριά της ιστορίαςμ



Απορώ αν κανένας τους πήγε σε καμία ειρηνική διαδήλωση κατά των βομβαρδισμων του Αφγανιστάν Ιράκ Συρίας υεμενης κλπ.....θεωρίες Κούλης ..
Κ άντε οι Ευρωπαίοι παλιάτσοι πολιτικοι τόσα χρόνια έβαζαν το πρόβλημα κάτω από το χαλί κ βοηθούσαν τον Πούτιν οικονομικά αντί να του κόψουν τη φορα ενώ τώρα σαν τσατσοι εξυπηρετούν εταιρίες αμερικανικές ...
Αλλά οι δικοί μας του σαητ οι φουκαριαρηδες των σαράντα ευρώ κουπόνι;;;;; Κρίμα τους...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αλλά οι δικοί μας του σαητ οι φουκαριαρηδες των σαράντα ευρώ κουπόνι;;;;; Κρίμα τους...
Να δεις πόσους χαζούς ξέρω που πήγαν και έβαλαν τα λεφτά στο κινητό για να πάρουν 5 ευρώ παραπάνω ενώ η συσκευή τους δεν υποστηρίζει ανέπαφες συναλλαγές...:2funny::2funny::2funny:

Για 5 ευρώ...κατάντια...:(
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
118 aεροδρομια στη ζωή μου κ μόνο στο Κίεβο μου έκαναν τα μουνόπανα καζουρα κ ανακρίσεις γιατί εδώ γιατί εκεί γιατί παραπέρα....ούτε στις πιο απίθανες χώρες με ρωτούσαν τέτοια πράγματα....α κατά χερσαία σύνορα με αμάξι τα ίδια ...
Φασίστες ....εθνικιστές ....αλλά δεν ξέρουμε εμείς κ ξέρουν οι μπραβοκουληδες του σαητ
Εμενα με γυρισαν πισω στα Λευκορωσικα για Ουκρανικα συνορα οταν κατευθυνομουν προς Μολδαβια.

Μου ειπαν πηγαινε απο τα Ρωσικα για Ουκρανια και ημουν με την μοτο 12 η ωρα την νυχτα και γελαγαν τα μουνια
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Εμενα με γυρισαν πισω στα Λευκορωσικα για Ουκρανικα συνορα οταν κατευθυνομουν προς Μολδαβια.

Μου ειπαν πηγαινε απο τα Ρωσικα για Ουκρανια και ημουν με την μοτο 12 η ωρα την νυχτα και γελαγαν τα μουνια
Μη γράφεις τέτοια διότι οι τσατσοι του Κούλη θα πουν είμαστε εμπαθείς διότι μας ζορισαν στα συνορα:2funny::2funny:

Κ το άλλο το κλασσικό....ο Τσίπρας καλύτερος είναι;;;; Χα χα λες κ έχουμε τον Τσίπρα για να κρίνουμε αλλά αποφεύγουν τις απαντήσεις πετώντας την ατάκα .ο Τσίπρας τι έκανε;;
.

Ξεφτίλα για τον Έλληνα να περιμένει κουπόνι σαράντα ευρώ για βενζίνη ....
Ας το έκανε για μπουρδέλα το κουπόνι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom