Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.523
Κριτικές
1
Like
35.721
Πόντοι
6.256
Τσίμπα Πουτιν....:alivedick::alivedick::alivedick::takethis::takethis::takethis:

Αλλάζει σχέδια ήδη
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Καλα τα γράφεις αλλά και πάλι η Δύση μπορεί πολύ άνετα να τους γυρίσει 50 χρονια πίσω αν θέλει. Ποτέ δεν είναι αργά...
Φιλε, προσωπικα πιστευω οτι μονο με 4-5 πυρηνικες βομβες (το μινιμουμ) μπορουμε να γλυτωσουμε απο την Κινα.... Ελπιζω να εχεις δικιο.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.159
Like
4.707
Πόντοι
1.756
Με τις κυρωσεις στην Ρωσια,αποκλειονται οι ομαδες τους απο Ευρωπη,και βγαινει ο Ολυμπιακος Τσου-Λου....
Τωρα εξηγουνται ολα.....
Ολα εγιναν για να βγει ο γαυρος τσου-λου????
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Αλλάζει σχέδια ήδη
Δεν αλλαζει καθολου ειναι αυτο που ελεγα πριν 5 μερες και που εχει συμβει πριν 5 μηνες .... Ο Βαγγελης Μαρινακης ειναι πλεον συναιτερος με τον Γουιλμπορ Ρος (υπουργος ενεργειας επι Τραμπ). Οι εταιριες του Βαγγελαρα εχουν πλοια για μεταφορα LNG.

Για αυτο πιστευω οτι θα βγουν τα πετρελαια της ανατολικης μεσογειου..... Μεγαλα κεφαλαια εχουν ερθει στην Ελλαδα..... και δυστυχως εαν δεν συνθετεις τις "μικρες" ειδησεις που συμβαινουν δεν μπορεις να δεις την μεγαλη εικονα.....

Εχω βαλει εξι λινκ για επενδυσεις που εχουν ερθει στην ελλαδα τα τελευταια 3 χρονια..... Οι 5 εταιριες ειναι αμερικανικες....... για συνδεσε αυτο και με το γεγονος οτι νεες βασεις δημιουργουνται στην ελλαδα.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.159
Like
4.707
Πόντοι
1.756
Δεν αλλαζει καθολου ειναι αυτο που ελεγα πριν 5 μερες και που εχει συμβει πριν 5 μηνες .... Ο Βαγγελης Μαρινακης ειναι πλεον συναιτερος με τον Γουιλμπορ Ρος (υπουργος ενεργειας επι Τραμπ). Οι εταιριες του Βαγγελαρα εχουν πλοια για μεταφορα LNG.

Για αυτο πιστευω οτι θα βγουν τα πετρελαια της ανατολικης μεσογειου..... Μεγαλα κεφαλαια εχουν ερθει στην Ελλαδα..... και δυστυχως εαν δεν συνθετεις τις "μικρες" ειδησεις που συμβαινουν δεν μπορεις να δεις την μεγαλη εικονα.....

Εχω βαλει εξι λινκ για επενδυσεις που εχουν ερθει στην ελλαδα τα τελευταια 3 χρονια..... Οι 5 εταιριες ειναι αμερικανικες....... για συνδεσε αυτο και με το γεγονος οτι νεες βασεις δημιουργουνται στην ελλαδα.
δεν μας συμπαθησαν ξαφνικα.....απλα δεν εμπιστευονται πλεον την Τουρκια....
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Καλα ναι ψαξε κι αλλα 5 λεπτα να δεις την πραγματιμη απορροφηση των προγραμματων και τα λεφτα που πανε στην πραγματικη οικονομια και θα δεις τι ομορφα που ειμαι τα πραγματα. Αλλα αυτα δεν μπορει να τα δει ο καθ ενας. Μην βλεπεις μονο την μεγαλη εικονα 5 επενδυσεων που το χει παρει πανω του ο Γεωργιαδης,που πραγματικα σκιζεται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Καλα ναι ψαξε κι αλλα 5 λεπτα να δεις την πραγματιμη απορροφηση των προγραμματων και τα λεφτα που πανε στην πραγματικη οικονομια και θα δεις τι ομορφα που ειμαι τα πραγματα. Αλλα αυτα δεν μπορει να τα δει ο καθ ενας. Μην βλεπεις μονο την μεγαλη εικονα 5 επενδυσεων που το χει παρει πανω του ο Γεωργιαδης,που πραγματικα σκιζεται.
Αγαπητε η Ελλαδα αλλα και ο κοσμος εχει πληγει απο το κοβιντ και απο την ενεργειακη κριση που πληττει την οικονομια... Εαν περιμενεις να ειναι ευκολα πραγματα τοτε κανεις λαθος... Εαν περιμενεις οτι θα ερθει ο Πενταρακης ή ο Ανδρουλακης και η ελλαδα θα πεταει τοτε βλεπεις ονειρο....

Η Κυβερνηση κανει το διπλασιο εργο απο αλλες κυβερνησεις του παρελθοντος..... Αναφερεις οτι οι δημοσιοι υπαλληλοι δεν δουλευουν.... Γιατι δουλευαν προ Κοβιντ? Αυτο παει να λυσει η ψηφιακη πολιτικη....

Και δεν τρεχει μονο ο Αδωνις αλλα και ο Παναγιωτοπουλος........ Και θα προσθεσω και Σταικουρας με Χατζηδακη (εαν και δεν εχω οικονομικες γνωσεις για το αποδειξω περα καθε αμφιβολιας)
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
δεν μας συμπαθησαν ξαφνικα.....απλα δεν εμπιστευονται πλεον την Τουρκια....
Συμφωνω ο Ερντι εχει γινει μοιραιος για την χωρα του αλλα κατι κανουμε σωστα και εμεις..... Δεν εχει παρατηρησει οτι ακομα και ο Τσιπρας εχει κοψει τις αντι-αμερικανικες μαλακιες?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.451
Like
7.979
Πόντοι
2.356

Συνημμένα

  • biden-fails.gif
    biden-fails.gif
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 20
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μπερδευεσαι λιγο αλλα δεν πειραζει ... :confused:
Πέραν της πλάκας...
Τασο εσύ μπερδεύεσαι, τότε ναι ήμουν με του Ρώσους και έλεγα τι μουνόπανα είναι οι Ουκρανοί, τώρα όμως τα μουνόπανα είναι οι Ρώσοι όπως ήταν οι Αμερικάνοι όταν κάναν ντου στην Σερβία και στο Ιράκ.

Λίγο ακόμα να συνεχίσει τις μαλακίες ο ψυχάκιας ο Πούτιν θα καπελώσει ακόμα και τους μεγαλύτερούς εγκληματίες της ανθρωπότητας.
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
Οι κουλομαχοι και οι ΛΟΑΤ που υποστηρίζουν τον κλόουν ας μας πουν γιατί ανεβαίνει το ρούβλι έναντι στο ντολαρ;; Αφού όπως λένε κερδίζουν μέχρι τώρα ;;;
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Οι κουλομαχοι και οι ΛΟΑΤ που υποστηρίζουν τον κλόουν ας μας πουν γιατί ανεβαίνει το ρούβλι έναντι στο ντολαρ;; Αφού όπως λένε κερδίζουν μέχρι τώρα ;;;
Τυπε οι ΛΟΑΤ ψηφιζουν Ηλια Κασιδιαρη.... το παραδεχεται και ο ιδιος..... Εγω παντως προσεχω γενικα εαν εχω κανεναν γκέι διπλα μου

 
Τελευταία τροποποίηση:

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.953
Like
4.293
Πόντοι
506
Οι κουλομαχοι και οι ΛΟΑΤ που υποστηρίζουν τον κλόουν ας μας πουν γιατί ανεβαίνει το ρούβλι έναντι στο ντολαρ;; Αφού όπως λένε κερδίζουν μέχρι τώρα ;;;
Στο αεροδρόμιο θα παίζει πλεον ευρω /δολάριο κατω απο 1:1
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.346
Like
16.990
Πόντοι
3.556
ξεκαθαρα θαμώνες του νηματος και αναγνώστες του πιεξαρου:wanker::wanker::wanker::undecided::undecided::undecided:



attack flying GIF
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.523
Κριτικές
1
Like
35.721
Πόντοι
6.256
Αναλογισου πρωτα τι ξοδευει ο μεσος Ρωσος και τι ξοδευει ο καλτσοσανδαλιας απο την γερμανια και την σουηδια με τα ολ ινξλουσιβ πακετα και τις πληρωμενες διαμονες και τα λεμε.Επειδη εχω συγγενεις που ειναι στον τουρισμο θα σου πω οτι τους τζιρους που κανουν οι ρωσοι δεν τους κανει κανενας αλλος.Ηδη στην Χαλκιδικη και στην βορεια Ελλαδα τους μπηκε η ψωλι στον κωλαρικο που δεν πατησουν οι Ρωσοι φετος και θα την βγαλουν παλι με τα μπατιρια τους βαλκανιους και τους τσιγγουναραδες πεδιλοκαλτσες απο τον βορα.
Και φυσικά τα κουλομμε θα δειχνουν ακροπολη και μυκονο και για τη χαλκιδικη που ήδη κλαίει δε θα βγαλουν άχνα.
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
Τυπε οι ΛΟΑΤ ψηφιζουν Ηλια Κασιδιαρη.... το παραδεχεται και ο ιδιος..... Εγω παντως προσεχω γενικα εαν εχω κανεναν γκέι διπλα μου

Και οι παιδεραστές ΝΔ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom