Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Δες το Θωρηκτό Ποτέμκιν του γίγαντα Αιζενστάιν ξεφτυλισμένο Αμερικανόσπερμα. Να δεις τι πρόκειται να ακολουθήσει στην Οδησσό. Που μας το παίζεις και οπαδός του Μπουνιουέλ, χωρίς να έχεις καταλάβει κανένα έργο του.
Εγώ ρε να δω το Θωρηκτό Ποτέμκιν; Εγώ;

Το τι έχω δει και έχω διαβάσει ΠΟΥΤΙΝΟΣΠΕΡΜΑ το έχω πει εδώ μέσα εδώ και χρόνια.

Ρε τι λέει ο αλήτης.

Άντε γαμήσου ΠΟΥΤΙΝΟΠΑΙΔΟ.

Που μιλάς και για τον Μπουνιουέλ. Ετοιμάσου:

Salvador-Dali-Un-Chien-Andalou.jpg
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
προς ρωσόΕΣΣΔφιλους/πουτινόφιλους/πολεμόλαγνους ακροδεξιούς. μερικές παρατηρήσεις...

θα έπρεπε να είναι απορίας άξιο η "σύμπραξη" και κοινή υποστήριξή σας στον "καλό μας" δικτάτορα πουτινάκο.
για όσους όμως καταλαβαίνουν και αντιλαμβάνονται, τίποτα περίεργο δεν υπάρχει στο εν λόγω "θέαμα" καθόσον αμφότεροι αποτελείτε τις δύο όψεις του ίδιου νομίσματος: είστε οπαδοί ΤΩΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΩΝ ΚΑΘΕΣΤΩΤΩΝ.
κάποια συνειδητά, κάποιοι ως αδαή προβατάκια.
Μήπως κάποιοι (πολλοί - λίγοι δεν ξέρω) επειδή βλέπουν όλα τα κανάλια να είναι υπέρ της Ουκρανίας , και σε φάση "δεν είμαι πρόβατο να πιστεύω τα βοθροκάναλα" τάσσονται κατά αυτών που ακούνε ; Μήπως οφείλεται και σε αυτό η σύμπραξη και η υποστήριξη που λές ; Δηλαδή αν αυτή την φορά υποθέσουμε πως έχουν δίκιο τα κανάλια , τότε κάποιοι μπορεί να γίνονται πρόβατα στην προσπάθειά τους να μην γίνουν πρόβατα :P
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Φανταζομαι ο Βολταιρος τον εχωσε στο δαπεδο τον τασος απο τα μπουκετα.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Φανταζομαι ο Βολταιρος τον εχωσε στο δαπεδο τον τασος απο τα μπουκετα.

Εσύ δεν μπορείς να φαντάζεσαι τίποτε γιατί η φαντασία προϋποθέτει εγκέφαλο.

Μου έστειλε μήνυμα να πάω να τον βρω αλλά να μην πω δημόσια, δηλαδή εδώ στο μπου.κομ, σε ποιό μέρος είναι.

Εγώ όμως, όπως έχω πει, θα το κάνω μόνον σε real time.

Δηλαδή θα ανεβάσω εδώ το εισιτήριο του αεροπλάνου, το αυτοκίνητο που θα νοικιάσω για να πάω να τον βρω γιατί όπως καταλαβαίνω είναι εκτός Αθηνών.

Από εκεί και πέρα ούτε διεύθυνση σπιτιού, ούτε όνομα, ούτε τηλέφωνο πρόκειται να δώσω δημόσια.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.244
Πόντοι
456
Ετοιμάσου τότε ρε πουτινάκι να έρθω να σε κάνω τουλούμι στο ξύλο επειδή δε γουστάρω τις μαλακίες που γράφεις.
Και δεν πιστεύω να καλέσεις καμιά αστυνομία και τέτοια φλούφλικα πράματα.
Όχι, στον ΟΗΕ θα πάω να εφαρμόσει το διεθνές δίκαιο :2funny:
Αζοράκο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εσύ δεν μπορείς να φαντάζεσαι τίποτε γιατί η φαντασία προϋποθέτει εγκέφαλο.

Μου έστειλε μήνυμα να πάω να τον βρω αλλά να μην πω δημόσια, δηλαδή εδώ στο μπου.κομ, σε ποιό μέρος είναι.

Εγώ όμως, όπως έχω πει, θα το κάνω μόνον σε real time.

Δηλαδή θα ανεβάσω εδώ το εισιτήριο του αεροπλάνου, το αυτοκίνητο που θα νοικιάσω για να πάω να τον βρω γιατί όπως καταλαβαίνω είναι εκτός Αθηνών.

Από εκεί και πέρα ούτε διεύθυνση σπιτιού, ούτε όνομα, ούτε τηλέφωνο πρόκειται να δώσω δημόσια.

Τουλαχιστον να ποσταρεις φωτο απο το πτωμα για να ειμαστε σιγουροι.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Χαίρετε ο άλλος ο αγράμματος που φαντασιώνεται ότι καπνίζει όπιο στην Πολυνησία για την κατάληψη του δημαρχείου της Μαριούπολης:

1648204186765.png


1648204448125.png


Δηλαδή χαίρετε που τα μουσλίμια κατέλαβαν το δημαρχείο. Χαίρεται που τα τζιχάντια φωνάζουν "Αλλαχ αλ Ακμπάρ" όπως ακούγεται στο βίντεο.

Που μπροστά από εκεί, το Δημαρχείο της Μαριούπολης, σαν σήμερα, την 25η Μαρτίου, πάντα κάναν παρέλαση οι Έλληνες της Μαριούπολης για να τιμήσουν την απελευθέρωση της πατρίδας μας από τα μουσλίμια.


1648204313891.png


1648204752554.png


Γαμημένα ΠΟΥΤΙΝΟΣΠΕΡΜΑΤΑ, ανθέλληνες, πουλημένα Ρωσόδουλα τομάρια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.889
Κριτικές
16
Like
14.746
Πόντοι
6.515
εφτασε το ραμολι ο Μπαιντεν Βρυξελλες,γερο ανθρωπο τον βαλαν βραδυατικα σε αεροπλανο να κανει υπερατλαντικο,αυριο πρωι δεν θα ξερει που παταει και που βρισκεται,θα νομιζει οτι ειναι σε καμια Ινδονησια,εκτος αν επαναφερουν τις εργοστασιακες ρυθμισεις:sad2::confused::confused::confused:
ετοιμοθανατο ραμολι πουλησε το αεριο του 15 φορες πανω απο το ρωσικο, θα το μεταφερουν ο μαρινακης και λοιποι καναλαρχες για να παρηγορηθουν για τα θυματα του πολεμου

οι ελληνες θα πληρωσουν το μαρμαρο, οχι ολοι ομως, μονο οι πλουσιοι ολιγαρχες κατοχοι ΙΧ :confused: :confused: :confused:
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.160
Κριτικές
1
Like
1.289
Πόντοι
216
ετοιμοθανατο ραμολι πουλησε το αεριο του 15 φορες πανω απο το ρωσικο, θα το μεταφερουν ο μαρινακης και λοιποι καναλαρχες για να παρηγορηθουν για τα θυματα του πολεμου
Μαγικο το μπου . Σημερα μαθαμε οτι το αεριο θα το μεταφερουν Ελληνικες εταιρειες . :2funny:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.889
Κριτικές
16
Like
14.746
Πόντοι
6.515
Ετοιμάσου τότε ρε πουτινάκι να έρθω να σε κάνω τουλούμι στο ξύλο επειδή δε γουστάρω τις μαλακίες που γράφεις.
Και δεν πιστεύω να καλέσεις καμιά αστυνομία και τέτοια φλούφλικα πράματα.
ποιος σ εβγαλε απ τα ρουχα σου τυπε? εσυ εισαι συνηθως ψυχραιμος :think:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.889
Κριτικές
16
Like
14.746
Πόντοι
6.515
λιανα κανελλη στη ερτ, οι πολωνοι ειναι ρατσιστες γιατι πριν εκλεισαν τα συνορα με στρατο στην επιδρομη των μελαμψων ενω τωρα υποδεχονται τους ουκρανους

το οτι οι οι μουσλιμ ηταν ανδρες 20 - 35 αρηδες στην πλειοψηφια ενω τωρα εχουμε να κανουμε με γυναικοπαιδα δεν το προσεξε η κανελλη :jerking:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.889
Κριτικές
16
Like
14.746
Πόντοι
6.515
Μαγικο το μπου . Σημερα μαθαμε οτι το αεριο θα το μεταφερουν Ελληνικες εταιρειες . :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.920
Like
17.933
Πόντοι
3.656
λιανα κανελλη στη ερτ, οι πολωνοι ειναι ρατσιστες γιατι πριν εκλεισαν τα συνορα με στρατο στην επιδρομη των μελαμψων ενω τωρα υποδεχονται τους ουκρανους

το οτι οι οι μουσλιμ ηταν ανδρες 20 - 35 αρηδες στην πλειοψηφια ενω τωρα εχουμε να κανουμε με γυναικοπαιδα δεν το προσεξε η κανελλη :jerking:

Πήρε κανέναν μελαψό στην Εκάλη αυτή;
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.160
Κριτικές
1
Like
1.289
Πόντοι
216
και τι με αυτο .Μονο ο Μαρινακης υπαρχει στην ναυτιλια ? Αλλες μεγαλες ξένες εταιρειες δεν υπαρχουν.
Α να ξες οτι ο Μαρινακης δεν ειναι στις πρωτες 5 Ελληνικες εταιρειες στην Ελλαδα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Eδω έχει αναλυτική παρουσίαση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom