Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.571
Πόντοι
6.256

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
To "ΗΠΑ σε Κιεβο" εν τω μεταξυ, ειναι ενας πρώην συμβουλος του αντιπροεδρου των ΗΠΑ Μαικ Πενς, πλεον συνταξιουχος και 78 χρονων, ο οποιος γυριζει σαν τον ξεμωραμενο στα καναλια και λεει διαφορες μαλακιες.
Ω ναι, ειναι βεβαιο οτι ο Κυριακος θα σπευσει να ακολουθησει τη συμβουλη του "πρωην συμβουλου".
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kinks

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.571
Πόντοι
6.256
To "ΗΠΑ σε Κιεβο" εν τω μεταξυ, ειναι ενας πρώην συμβουλος του αντιπροεδρου των ΗΠΑ Μαικ Πενς, πλεον συνταξιουχος και 78 χρονων, ο οποιος γυριζει σαν τον ξεμωραμενο στα καναλια και λεει διαφορες μαλακιες.
Ω ναι, ειναι βεβαιο οτι ο Κυριακος θα σπευσει να ακολουθησει τη συμβουλη του "πρωην συμβουλου".
Ναι γιατι ειναι απλο ακομα και να θελαμε να τους στειλουμε τους S300....αλλα γιατι να πανε σε εμας;Διπλα στη Τουρκια εχουν S400 ακομα καλυτερα εκει....να τους παει μαζι του ο Τσαβουσογλου που στελνει ο Ερντογαν για διαπραγματευσεις.
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
433
Κριτικές
2
Like
768
Πόντοι
81
Ναι γιατι ειναι απλο ακομα και να θελαμε να τους στειλουμε τους S300....αλλα γιατι να πανε σε εμας;Διπλα στη Τουρκια εχουν S400 ακομα καλυτερα εκει....να τους παει μαζι του ο Τσαβουσογλου που στελνει ο Ερντογαν για διαπραγματευσεις.
Μην κοιτάς εμάς που είμαστε κιμπάριδες . Ο Ερντογάν δεν δίνει τσάμπα ούτε τον πυρετό του .
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ο Πομπέο ηταν ενας φιλικός προς τις ελληνικές θέσεις ΥΠΕΞ, παρόλα αυτά και ζήτησε να αποσύρουμε βαρέα όπλα απο τα νησιά του Α. Αγαιου, η περίφημη μείωση στρατιωτικού αποτυπωματος, και μας λέει τωρα αυτά. Φαντάζεται κανείς τι ζητούν όσοι δεν είναι φιλικοί.

Για τις σχέσεις Ελλάδας-Τουρκίας ο κ. Πομπέο σημείωσε πως «θα υπάρχουν διαμάχες μεταξύ χωρών, αυτό είναι φυσιολογικό, αυτό που δεν είναι φυσιολογικό είναι να υπάρχουν οι ίδιες διαμάχες εδώ και δεκαετίες. Όλες οι εμπλεκόμενες χώρες πρέπει να καθίσουν στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων έτσι ώστε να βρεθεί η χρυσή τομή.”
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.352
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
εε και αμερικη εδωσαν στον κοντό την ουκρανια, το απλα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.571
Πόντοι
6.256
Ο Πομπέο ηταν ενας φιλικός προς τις ελληνικές θέσεις ΥΠΕΞ, παρόλα αυτά και ζήτησε να αποσύρουμε βαρέα όπλα απο τα νησιά του Α. Αγαιου, η περίφημη μείωση στρατιωτικού αποτυπωματος, και μας λέει τωρα αυτά. Φαντάζεται κανείς τι ζητούν όσοι δεν είναι φιλικοί.

Για τις σχέσεις Ελλάδας-Τουρκίας ο κ. Πομπέο σημείωσε πως «θα υπάρχουν διαμάχες μεταξύ χωρών, αυτό είναι φυσιολογικό, αυτό που δεν είναι φυσιολογικό είναι να υπάρχουν οι ίδιες διαμάχες εδώ και δεκαετίες. Όλες οι εμπλεκόμενες χώρες πρέπει να καθίσουν στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων έτσι ώστε να βρεθεί η χρυσή τομή.”
Οι Αμερικανοι στο μονο που ειναι φιλικοι ειναι το συμφερον τους τυπε.....μονο τη παρτη τους κοιτανε και ολοι οι υπολοιποι να πανε να γαμηθουν.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Οι Αμερικανοι στο μονο που ειναι φιλικοι ειναι το συμφερον τους τυπε.....μονο τη παρτη τους κοιτανε και ολοι οι υπολοιποι να πανε να γαμηθουν.
Εννοείται. Απλά τυχαίνει καμιά φορά να ταυτίζεται με το δικό μας και, αν και σπάνιο, να το αναγνωρίζει κάποιος στη γραφειοκρατία τους.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.753
Κριτικές
184
Like
43.991
Πόντοι
21.896
Eμενσ το μάθημα μου από αυτόν τον πόλεμο είναι ότι τελικά ίσως είναι καλό να έχεις πυρηνικά όπλα, διότι αν κρατούσε η Ουκρανία τα πυρηνικά όπλα δύσκολα έως απίθανο θα έμπαιναν οι Ρώσοι μέσα

Το ίδιο για β Κορέα Ιράν που μόνο γκρινιάζουν αλλά ντου δε κάνουν
Καιρός κ για εμάς να φτιαξουμε:confused::confused::confused:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.889
Like
4.206
Πόντοι
506

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Ξεκινώ το πρωί και μου ανάβει λαμπάκι.
Άντε λέω έχω να διασχίσω και την Αττική οδό, ας φουλάρω, και που ξέρεις, μετά το κυριακάτικο συνέδριο ακροαριστερής καμπαρντίνας λαϊκιστών του bou, μπορεί να έπεσε η κυβέρνηση και να ανέλαβε ο Stokadoura.

Να το γεμίσω κύριε μου λέει;
Με 50 € φαντάζομαι θα γεμίσει του λέω.
Χαχαχα γελάει!!
Τι γελάς λέω, δεν κατήργησε τον ΕΦΚ ο Stokadoura;
Με κοιτάει…
Άσε λέω κατάλαβα, ακόμα ο Κούλης κυβερνάει, θα τον πιούμε πάλι…


20220316_093701.jpg



Έρχεται ο καημένος διστακτικά, δεν το γέμισα κύριε μου λέει, θα περνούσε τα 200€.

Που καταντήσαμε , ντρέπονται οι υπάλληλοί των βενζινάδικων να το γεμίσουν επί Κούλη!!

Αντί να κάνουν απεργία πείνας έξω από την Βουλή, mounoxalastis, theioulis, & CO κάθονται στην ζεστούλα και κωλοβαράν στο bou.

Βγείτε βρε στους δρόμους να ρίξετε την χούντα Κούλη…
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.352
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
Δε θα το καταλαβουμε ομως γιατι εδω εχουμε άδωνη κλόουν
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.352
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
Eμενσ το μάθημα μου από αυτόν τον πόλεμο είναι ότι τελικά ίσως είναι καλό να έχεις πυρηνικά όπλα, διότι αν κρατούσε η Ουκρανία τα πυρηνικά όπλα δύσκολα έως απίθανο θα έμπαιναν οι Ρώσοι μέσα

Το ίδιο για β Κορέα Ιράν που μόνο γκρινιάζουν αλλά ντου δε κάνουν
Καιρός κ για εμάς να φτιαξουμε:confused::confused::confused:
Εμεις αν φτιαξουμε πυρηνικα οπλα θα τα φτιαξουμε με συνταγη ακη πετρεζίκη,
Αφου μονο μουσακα και τζατζικι ξερουμε να κανουμε,
Εχουν φροντισει γι αυτο οι προδοτικες κυβερνησεις πολλων δεκαετιων, δηλαδη πασοκ νδ συριζα,
Για να μην ξεχναμε
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.352
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
Την τελευταία θα τη φυλάξουμε για να τη βάλουμε στον πάτο σου πουτινάκι.
Καλημέρα όνειδος του μπου,
Ήσουν που ήσουν ρεζίλης του μπου, τωρα με το ουκρανικο παραγινες
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.352
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
Διαβασε καθυστερημενε να μορφωθεις @px75
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ξεκινώ το πρωί και μου ανάβει λαμπάκι.
Άντε λέω έχω να διασχίσω και την Αττική οδό, ας φουλάρω, και που ξέρεις, μετά το κυριακάτικο συνέδριο ακροαριστερής καμπαρντίνας λαϊκιστών του bou, μπορεί να έπεσε η κυβέρνηση και να ανέλαβε ο Stokadoura.

Να το γεμίσω κύριε μου λέει;
Με 50 € φαντάζομαι θα γεμίσει του λέω.
Χαχαχα γελάει!!
Τι γελάς λέω, δεν κατήργησε τον ΕΦΚ ο Stokadoura;
Με κοιτάει…
Άσε λέω κατάλαβα, ακόμα ο Κούλης κυβερνάει, θα τον πιούμε πάλι…


20220316_093701.jpg



Έρχεται ο καημένος διστακτικά, δεν το γέμισα κύριε μου λέει, θα περνούσε τα 200€.

Που καταντήσαμε , ντρέπονται οι υπάλληλοί των βενζινάδικων να το γεμίσουν επί Κούλη!!

Αντί να κάνουν απεργία πείνας έξω από την Βουλή, mounoxalastis, theioulis, & CO κάθονται στην ζεστούλα και κωλοβαράν στο bou.

Βγείτε βρε στους δρόμους να ρίξετε την χούντα Κούλη…
Καλά ρε κατιμά, εσύ δεν είπες ότι δε θα μας ζαλίζεις τ'αρχιδια για μια εβδομάδα;
Ουτε 3 μέρες δεν άντεξες να μην ποσταρεις τις παπαριές σου;
Πόσο γκιοζης εισαι; Καμία αξία δεν έχει ο λόγος σου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom