Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
Στο είπα γιατί κάτι ανάφερες ότι θα κάνεις ραντεβού με Ρωσίδα και θα της πεις να πάει να πληρωθεί στην χώρα της
αν το δεις αντικειμενικα, το να μην πληρωσεις καποια, καποιον, κατι, ειναι μαλακια, και δικαιολογει καθε τυπου φασαρια απο την πλευρα του θυματος.
επισης, αν δεν γουσταρεις (οπως εγω) καθε τι ρωσικο αυτη την περιοδο, σε ελευθερη αγορα ζουμε...μην αγορασεις η συναλλαγεις με ρωσους...
το θεμα ομως ειναι, και εγω αντιδρω σε αυτο, οτι δεν αντιδρουμε απεναντι στους ρωσους και τους επιτρεπουμε να κανουν αυτο που κανουν

επειδη λοιπον γραφεις με υπονοουμενα (σωστα εως ενα σημειο)
αν θες να αντιδρασεις σοβαρα, μην πας με ρωσιδα, μποικοταρε τα παντα...
αν θες να το παιξεις ενεργος πολιτης (σαν τους μαλακες στον εβρο που μαζευαν τους μεταναστες σε βαν), πηγαινε και μην πληρωνεις
αν θες να κανεις τσαμπουκα, πηγαινε, μην πληρωσεις, και περιμενε τον κατω (εν αγνοία του) με την παρεα σου, γαμα τα παντα (και αυτον με πολυ πολυ αγαπη), και πληρωσε τη μετα, γιατι ειναι παρα πολυ αδικο να μην πληρωσεις τη κοπελα, απ οπου και να ειναι, δεν πρεπει να ειναι η να γινεται αυτη το θυμα

εγω προτιμω το πρωτο και νομιζω οτι ολοι μας πρεπει να μποικοταρουμε τους ρωσους
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.263
Κριτικές
9
Like
8.110
Πόντοι
2.036
αν το δεις αντικειμενικα, το να μην πληρωσεις καποια, καποιον, κατι, ειναι μαλακια, και δικαιολογει καθε τυπου φασαρια απο την πλευρα του θυματος.
επισης, αν δεν γουσταρεις (οπως εγω) καθε τι ρωσικο αυτη την περιοδο, σε ελευθερη αγορα ζουμε...μην αγορασεις η συναλλαγεις με ρωσους...
το θεμα ομως ειναι, και εγω αντιδρω σε αυτο, οτι δεν αντιδρουμε απεναντι στους ρωσους και τους επιτρεπουμε να κανουν αυτο που κανουν

επειδη λοιπον γραφεις με υπονοουμενα (σωστα εως ενα σημειο)
αν θες να αντιδρασεις σοβαρα, μην πας με ρωσιδα, μποικοταρε τα παντα...
αν θες να το παιξεις ενεργος πολιτης (σαν τους μαλακες στον εβρο που μαζευαν τους μεταναστες σε βαν), πηγαινε και μην πληρωνεις
αν θες να κανεις τσαμπουκα, πηγαινε, μην πληρωσεις, και περιμενε τον κατω (εν αγνοία του) με την παρεα σου, γαμα τα παντα (και αυτον με πολυ πολυ αγαπη), και πληρωσε τη μετα, γιατι ειναι παρα πολυ αδικο να μην πληρωσεις τη κοπελα, απ οπου και να ειναι, δεν πρεπει να ειναι η να γινεται αυτη το θυμα

εγω προτιμω το πρωτο και νομιζω οτι ολοι μας πρεπει να μποικοταρουμε τους ρωσους
Καλά τότε πήγαινε με Αλβανίδες, που είναι δυτικές πλέον και δεν σε πηράζουν οι αντίστοιχοι νταβάδες. Και για να μην μπερδεύεσαι, έχω πάει με αρκετές Ρωσίδες χωρίς πληρωμή εννοείται αλλά και με άλλες του επαγγέλματος. Εάν λοιπόν δεν είσαι μπουλκουμές, φλωροπουστάκος και αερογάμης, τότε θα έχεις την καλύτερη εμπειρία της ζωής σου. Εάν σε δει ότι δεν έχεις εμπειρίες από πραγματικές γυναίκες και δεν έχεις εκτιμήσει την αξία που έχει ο άντρας για την γυναίκα, τότενες θα σου φορέσει μία πάνα, μία πιπίλα και θα σε στείλει στην μαμάκα σου. Προσωπικά, την λατρεύω αυτήν την χώρα και τον λαό της. Μακράν ο πιο καλλιεργημένος λαός στον πλανήτη, με διαφορά.
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
Καλά τότε πήγαινε με Αλβανίδες, που είναι δυτικές πλέον και δεν σε πηράζουν οι αντίστοιχοι νταβάδες. Και για να μην μπερδεύεσαι, έχω πάει με αρκετές Ρωσίδες χωρίς πληρωμή εννοείται αλλά και με άλλες του επαγγέλματος. Εάν λοιπόν δεν είσαι μπουλκουμές, φλωροπουστάκος και αερογάμης, τότε θα έχεις την καλύτερη εμπειρία της ζωής σου. Εάν σε δει ότι δεν έχεις εμπειρίες από πραγματικές γυναίκες και δεν έχεις εκτιμήσει την αξία που έχει ο άντρας για την γυναίκα, τότενες θα σου φορέσει μία πάνα, μία πιπίλα και θα σε στείλει στην μαμάκα σου. Προσωπικά, την λατρεύω αυτήν την χώρα και τον λαό της. Μακράν ο πιο καλλιεργημένος λαός στον πλανήτη, με διαφορά.
κοιτα, επειδη μια επαγγελματιας του χωρου, πηγαινει τσαμπα, μονο οταν της τα εχεις σκασει καλα (σε κωλαδικο η αλλου), δεν ειμαι κανα μαλακας να ψαρωνω και να φτιαχνω περυφανα το εγω μου...για εμενα (καθως επισης και για αυτες) τα παντα ειναι το αποτελεσμα του cost benefit, αρα θα σε ρωτουσα, ποσα εχεις χασει για την παρτη τους??? και αν εχεις δωσει πολλα, μην μπερδευεσαι με τη δωρεαν παροχη...ειναι απλα το δωρο/επενδυση στον ψαρακλα πελατη που απλα θελουν να τους τα ξαναδωσει

μην ξεχνας οτι οι πορνες ηταν οι κραχτες των ναων στην αρχαια ελλαδα, εξου και το τριχα απο μουνι τραβαει καραβι

εγω δεν εχω θεμα προσωπικο με τις ρωσιδες, με τους νταβατζιδες εχω (και θελω να τους γαμησω τη μανα για αυτο που κανουν), αλλα δεν θα παω μαζι τους γιατι θεωρω οτι ειναι συνενοχες στο εγκλημα και αρα δεν θα τους δωσω τα λεφτα μου, καθως πιστευω οτι και αλλοι πρεπει να σταματησουν να το κανουν

το προβλημα με αυτο το λαο ειναι οτι δεν εχει καταλαβει ποσο μαλακας ειναι, και ανεχεται φασιστες πανω απο το κεφαλι του...το οτι ο σταλιν κερδισε, του εδωσε την ευκαιρια να γραψει την ιστορια, και να μην τον λεμε φασιστα εγκληματια, δολοφονο για τα εκατομυρια που σκότωσέ, και να ανεχομαστε λαβροφ σημερα να μιλαει για ναζι στην ουκρανια κτλ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Ενω στο ελλαντα χορτάσαμε δημοκρατια 50χρονια..νεα δημοκρατια!!
έχεις γραφτεί πριν ένα μήνα. Έχεις γράψει 492 μηνύματα, επί παντός επιστητού, δηλ πάνω από 16 μηνύματα τη μέρα.
Ποια είναι η αιτία της τόσο μεγάλης παραγωγικότητας που επιδεικνύεις;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Γισιτ εχει όριο στο μήνυμα? Καλό είναι οάνθρωπος να έχει άποψη για όλα.. Οχι σαν τις ελλενιδες που είναι αβούλα ασχετα κοριτσακια
και βέβαια δεν υπάρχουν όρια στα μηνύματα. Το κίνητρό σου ρώτησα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.337
Like
9.425
Πόντοι
2.306

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.704
Κριτικές
183
Like
43.815
Πόντοι
21.896
Που μας κατάντησαν ,να πηγαίνουμε μέχρι τη Σιβηρία για σλαβικους πουτσους
Από εκεί το κόβω μετά για Νοβοσιμπίρσκ κ ιρκουτσκ:confused:
Θα νοικιάσω lada ...
Συλλέγω πολεμιστές βγια την Ουκρανία ώστε έτσι να μού αδειάσουν την γωνία εκεί ....
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.337
Like
9.425
Πόντοι
2.306
Από εκεί το κόβω μετά για Νοβοσιμπίρσκ κ ιρκουτσκ:confused:
Θα νοικιάσω lada ...
Συλλέγω πολεμιστές βγια την Ουκρανία ώστε έτσι να μού αδειάσουν την γωνία εκεί ....
Το σλαβικό όνειρο τελείωσε.

Είχε τελειώσει εδώ και χρόνια βέβαια αλλά τώρα κάναμε και το τρισάγιο.

όσοι μπορούμε να προσαρμοστούμε θα πηδάμε Λατινική Αμερική η Ταυλανδη.

Οι πιτσιρικάδες ,ειδικά η νέα γενιά ,θα γίνουν όλοι πούστηδες με τα τραβελια που στέλνουν στα σχολεία ,οποτε κομπλέ
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.263
Κριτικές
9
Like
8.110
Πόντοι
2.036
κοιτα, επειδη μια επαγγελματιας του χωρου, πηγαινει τσαμπα, μονο οταν της τα εχεις σκασει καλα (σε κωλαδικο η αλλου), δεν ειμαι κανα μαλακας να ψαρωνω και να φτιαχνω περυφανα το εγω μου...για εμενα (καθως επισης και για αυτες) τα παντα ειναι το αποτελεσμα του cost benefit, αρα θα σε ρωτουσα, ποσα εχεις χασει για την παρτη τους??? και αν εχεις δωσει πολλα, μην μπερδευεσαι με τη δωρεαν παροχη...ειναι απλα το δωρο/επενδυση στον ψαρακλα πελατη που απλα θελουν να τους τα ξαναδωσει

μην ξεχνας οτι οι πορνες ηταν οι κραχτες των ναων στην αρχαια ελλαδα, εξου και το τριχα απο μουνι τραβαει καραβι

εγω δεν εχω θεμα προσωπικο με τις ρωσιδες, με τους νταβατζιδες εχω (και θελω να τους γαμησω τη μανα για αυτο που κανουν), αλλα δεν θα παω μαζι τους γιατι θεωρω οτι ειναι συνενοχες στο εγκλημα και αρα δεν θα τους δωσω τα λεφτα μου, καθως πιστευω οτι και αλλοι πρεπει να σταματησουν να το κανουν

το προβλημα με αυτο το λαο ειναι οτι δεν εχει καταλαβει ποσο μαλακας ειναι, και ανεχεται φασιστες πανω απο το κεφαλι του...το οτι ο σταλιν κερδισε, του εδωσε την ευκαιρια να γραψει την ιστορια, και να μην τον λεμε φασιστα εγκληματια, δολοφονο για τα εκατομυρια που σκότωσέ, και να ανεχομαστε λαβροφ σημερα να μιλαει για ναζι στην ουκρανια κτλ
Μπερδεύτηκες πάλι. Οι κοπέλες που ανάφερα δεν ήταν του χώρου. Για τα υπόλοιπα που είπες, βαριέμαι να σου απαντήσω.
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
Ενω στο ελλαντα χορτάσαμε δημοκρατια 50χρονια..νεα δημοκρατια!!
επι 50 χρομια ζουμε μια απιστευτη ελευθερια, που με κανει να απορω, γιατι δεν μαθαμε ποσο μαλακες ειμαστε τοσο καιρο?
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
1
Like
6.807
Πόντοι
1.056
οι ρωσσοι σκοτωνουν, βιαζουν βασανιζουν...ειναι εγκλημα η στηριξη τους, και καλο ειναι να το καταλαβουν και αυτοι που τους στηριζουν γιατι στο τελος...θα φτυνουν τον εαυτο τους στον καθρεπτη...

ετσι μου ερχεται να πηγαινω με ρωσσιδεες και να τους λεω στο τελος να πανε στο κρεμλινο γιαν απληρωθουν

Εκπρόσωπος του ΟΗΕ: «Εσκεμμένη τακτική» των Ρώσων οι βιασμοί στην Ουκρανία
Τυπε σε πιστεψαμε.Οταν Καναδικη βουλη προσκαλεσε εναν Ναζιστη Συνταγματαρχη και τον καταχειροκροτησε για την δραση του κατα τον Β' Παγκοσμιο Πολεμο,απονειμοντας του βραβειο,μας επεισες πως η καημενη η Δυση κανει λαθακια.

Μαλακα μου φυλακη επρεπε να μπει,αντ αυτου καταχειροκροτηθηκε ο Μπαρμπας.

Πες και αλλα αμεροληπτα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.704
Κριτικές
183
Like
43.815
Πόντοι
21.896
Χαμός με Ουκρανία-UEFA | inpaok.com

Η ουεφα αποφάσισε να συμμετάσχουν οι ανήλικες ομάδες της Ρωσίας στις διοργανώσεις με το σκεπτικό ότι οι ανήλικοι δεν φέρουν ευθύνη για ότι πρατουν οι ενήλικοι
.κ αμέσως οι κομπλεξικοι Ουκρανοί είπαν ότι δεν θα συμμετάσχουν σε διοργανώσεις όπου υπάρχουν ρωσικές ανήλικες ομάδες κ μάλιστα προέτρεψε κ άλλες χώρες να πράξουν το ίδιο

Αλήθεια εδώ κ 50 χρόνια που οι Τούρκοι κατέχουν παράνομα το βόρειο κομμάτι της Κύπρου κ με τη βούλα του ψηφίσματος του ΟΗΕ οι Ουκρανοί συμμετέχουν σε διοργανώσεις με την Τουρκία;;ασφαλως και ναι

Μιλάμε για το πιο κομπλεξικος έθνος
Που ο ζελενσκι τριγυρνάει όλο τον κόσμο κ αντί να απαίτηση ειρήνη ,αυτός απαιτεί όπλα κ πυρομαχικά

Άκου εκεί προτρέπει κ τις υπόλοιπες χώρες να κάνουν εμπάργκο στις διοργανώσεις που συμμετάσχουν οι ανήλικοι Ρώσο όταν οι ίδιοι συμμετέχουν με την Τουρκία παντου
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.337
Like
9.425
Πόντοι
2.306
Χαμός με Ουκρανία-UEFA | inpaok.com

Η ουεφα αποφάσισε να συμμετάσχουν οι ανήλικες ομάδες της Ρωσίας στις διοργανώσεις με το σκεπτικό ότι οι ανήλικοι δεν φέρουν ευθύνη για ότι πρατουν οι ενήλικοι
.κ αμέσως οι κομπλεξικοι Ουκρανοί είπαν ότι δεν θα συμμετάσχουν σε διοργανώσεις όπου υπάρχουν ρωσικές ανήλικες ομάδες κ μάλιστα προέτρεψε κ άλλες χώρες να πράξουν το ίδιο

Αλήθεια εδώ κ 50 χρόνια που οι Τούρκοι κατέχουν παράνομα το βόρειο κομμάτι της Κύπρου κ με τη βούλα του ψηφίσματος του ΟΗΕ οι Ουκρανοί συμμετέχουν σε διοργανώσεις με την Τουρκία;;ασφαλως και ναι

Μιλάμε για το πιο κομπλεξικος έθνος
Που ο ζελενσκι τριγυρνάει όλο τον κόσμο κ αντί να απαίτηση ειρήνη ,αυτός απαιτεί όπλα κ πυρομαχικά

Άκου εκεί προτρέπει κ τις υπόλοιπες χώρες να κάνουν εμπάργκο στις διοργανώσεις που συμμετάσχουν οι ανήλικοι Ρώσο όταν οι ίδιοι συμμετέχουν με την Τουρκία παντου
Αστούς κουλομαχους αδερφέ

Όσοι έχουμε φάει μπλοκ με κουτάλι ξέρουμε ότι ο πιο σκατοψυχος λαός είναι οι Ουκρανοί
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
Τυπε σε πιστεψαμε.Οταν Καναδικη βουλη προσκαλεσε εναν Ναζιστη Συνταγματαρχη και τον καταχειροκροτησε για την δραση του κατα τον Β' Παγκοσμιο Πολεμο,απονειμοντας του βραβειο,μας επεισες πως η καημενη η Δυση κανει λαθακια.

Μαλακα μου φυλακη επρεπε να μπει,αντ αυτου καταχειροκροτηθηκε ο Μπαρμπας.

Πες και αλλα αμεροληπτα
κλασσικη αερολογια, και φυσικα αμορφωσια...το γιατι θα στο ανεβασω αλλα επειδη τωρα εχω δουλεια περιμενε και διαβασε λιγο παραπανω...δεν βλαπτει
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
1
Like
6.807
Πόντοι
1.056
κλασσικη αερολογια, και φυσικα αμορφωσια...το γιατι θα στο ανεβασω αλλα επειδη τωρα εχω δουλεια περιμενε και διαβασε λιγο παραπανω...δεν βλαπτει
Κανε τη δουλεια σου τυπε και δεν χρειαζεται να μου απαντησεις.

Εχω τις αποψεις μου εχεις τις δικες σου.

Εαν φτασαμε στο 2000 τοσο για να παρασημοφορουμε Ναζιστες και μαλιστα απο τις πιο δυτικοδημοκρατικες κοινωνιες,ολα καλα
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
Κανε τη δουλεια σου τυπε και δεν χρειαζεται να μου απαντησεις.

Εχω τις αποψεις μου εχεις τις δικες σου.

Εαν φτασαμε στο 2000 τοσο για να παρασημοφορουμε Ναζιστες και μαλιστα απο τις πιο δυτικοδημοκρατικες κοινωνιες,ολα καλα
αυτο που ολοι πρεπει να ξερουν ειναι οτι δεν μπορουμε να κρινουμε (αν θελουμε να καταλαβουμε) παρελθουσες πραξεις με τα κριτηρια του σημερα.
εμεις, οι ελληνες, σαν κρατος, μετα το τελος του πολεμου, διωξαμε απο πρεβεζα αρτα, τα βορεια της ηπειρου, μια αλβανικη φυλη. γιατι, οπως ειπαμε, συνεργαστηκαν με τους ναζι (ηταν ναζιστες) και για αυτο τους διωξαμε
το οτι συνεργαστηκαν με τους ναζι, το εκαναν, γιατι η ναζιστικη γερμανια (οπως και ο τιτο, ο ηγετης της γιουγκοσλαβιας) τους ειχαν υποσχεθει τη μεγαλη αλβανια.
τοτε, δεν υπηρχε αλβανικο εθνος, αλβανικο εθνος αρχισε να φτιαχνετε το 1947, και μεχρι τοτε, υπηρχαν οι 2 μεγαλες φυλες (γκεγκιδες στο βορρα και τοσκιδες στο νοτο) οι οποιες συνεργαζονταν η συμμαχουσαν (οπως και ολοι) με καποιον αλλο για τα συμφεροντα του.
το οτι συνεργαστηκαν με τους ναζι, δεν σημαινει οτι ειναι και ναζι, αλλα εμεις, στο ονομα της νικης, και της δημοκρατιας, στο ονομα του ναζισμου, τους διωξαμε γιατι θελαμε να υπαρχει εθνοτικη καθαροτητα εκει.
στα λεω αυτα γιατι και η ρωσια σημερα μιλαει για τα εγκληματα της στο ονομα της παλης εναντια στον ναζισμο...τι εχει ομως να μας πει για την πολυ στενη συμμαχια του σταλιν με το χιτλερ μεχρι και το 1942?
το ιδιο κανεις και εσυ με το παραδειγμα που εφερες, και περιεγραψες με ψευτικο τροπο, γιατι οι καναδοι στο τελος ζητησαν συγνωμη για αυτο που εκαναν
οι ουκρανοι υπεστησαν 2 εθνοκαθαρσεις απο τους σοβιετικους ρωσους, η πρωτη το 1921-1923 οπου πεθαναν 5 εκατομυρια (η ελλαδα το 1928 ειχε 6.200.000 ελληνες) και η δευτερη το 1932-1933 οπου πεθαναν 6 εκατομυρια (η ελλαδα το 1940 ειχε 7.300.000 ελληνες) και με το τελος του πολεμου εγινε μερος της ΕΣΣΔ με το ετσι θελω.
τωρα εσυ, ενας απο τους περυφανους ηλιθιους ελληνες, μιλας για το ποσο κακο ηταν η συνεργασια με τους ναζι εναντια στη ρωσια κατα τη διαρκεια του πολεμου, μετα απο τις εθνοκαθαρσεις που δεν αμφισβητουντε απο κανενα

το προβλημα της δημοκρατιας ειναι, οτι ακομη και οι ηλιθιοι εχουν δικαιωμα γνωμης που στο τελος καταληγουν με τραμπ η συριζα...


ειναι προσβλητικο ρωσοδουλοι πισογλεντηδες να μας μιλανε για την ηθικη αναγκη στηριξης της ρωσιας
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.704
Κριτικές
183
Like
43.815
Πόντοι
21.896
Δεν υπήρχε αλβανικό εθνος.. Αλλά υπήρχε ουκρανικό? Από το μυαλό σου τα βγάζεις.. Αλβανοί ζούσαν σε όλες τις επαρχίες της Οθωμανικής αυτοκρατορίας. Από Αίγυπτο, Λιβύη, Συρία, Λίβανο, κωνπολη, μέχρι Βοσνία και Ρουμανία.. Οταν η Ουκρανία λεγότανε μικρή Ρωσία σε όλους τους χάρτες.. Οι γκεγκηδες δεν είναι εθνος
. Είναι σαν να λες ότι οι πελοπονησιοι είναι άλλο εθνος
Oi αρχαίοι Αιγύπτιοι οι Κινέζοι και οι Ουκρανοί τύπε μου:confused:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496

Ηδη στη Πολωνια πολιτικοι , οπως ενας υπουργος , ζητουν την εκδοση του συγκεκριμενου Ουκρανου στην Πολωνια.
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
Δεν υπήρχε αλβανικό εθνος.. Αλλά υπήρχε ουκρανικό? Από το μυαλό σου τα βγάζεις.. Αλβανοί ζούσαν σε όλες τις επαρχίες της Οθωμανικής αυτοκρατορίας. Από Αίγυπτο, Λιβύη, Συρία, Λίβανο, κωνπολη, μέχρι Βοσνία και Ρουμανία.. Οταν η Ουκρανία λεγότανε μικρή Ρωσία σε όλους τους χάρτες.. Οι γκεγκηδες δεν είναι εθνος
. Είναι σαν να λες ότι οι πελοπονησιοι είναι άλλο εθνος
διαβασε για το τι ειναι εθνος και θα καταλαβεις γιατι τα εθνη δημιουργουνται οταν υπαρξει κρατος, και αρα γιατι το αλβανικο εθνος, σαν το αποτελεσμα της ομοιογενοποιησης τως 2 φυλων εκει (γκεγκιδες και τοσκιδες), αρχισζει να δημιουργειτε απο το 1947 και μετα.
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
τιμη και δοξα στον ΗΘΙΚΟΤΑΤΟ ρωσικο στρατο...και φυσικα στον ηγετη που στελνει τα διαμαντια του για κοπη


ο καλος ρωσος στην ουκρανια ειναι ο ΝΕΚΡΟΣ ρωσος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom