Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Βλέπω τασούλη μιλάς τα ρουμάνικα το ίδιο καλά με τα κινέζικα. :2funny:

Για να μην πούμε ότι το συγκεκριμένο γκάλοπ έγινε την εποχή που ακόμη οι Ρώσοι (υποτίθεται) σχεδίαζαν να επιτεθούν στην Οδησσό. Τώρα που φάνηκε ότι ο ρωσικός στρατός είναι ικανός μόνο για παρελάσεις αμφιβάλλω αν θα βγουν τα ίδια αποτελέσματα.
Καλά ρε γιουσουφάκι δε βαρέθηκες; Μας τα έχεις κάνει πλανήτες τόσο καιρό να ακούμε τις μαλακιες σου. Αστα διαλα τράβα να γαμηθεις με καμιά χοντρέλο Αμερικάνα κ καμία ελλεινιδα κ ασε το μπλοκ για μας κ τους υποστηρικτές τους. Πήγαινε γράψε σε κάνα σάιτ για λοατκι κ σε κάνα κοσμοπολιταν τις μαλακιες των ηρώων σου πουστο Άγγλων κ αμερικλάνων κ ασε μας στην ησυχία μας να απολαμβάνουμε στρειτ ωραίες θηλυκές γυναίκες που μάντεψε είναι ρωσικής παιδείας, γιαυτο σαλτα κ γαμησου στο φιναλε μας έχεις ζαλίσει τα αρχιδια με τους πουστοδυτικους κ τα μνημόνια τους για να αγοράσουν την πατρίδα μας τζάμπα με χρήμα αέρα που τυπώνουν. Άντε άδειασε μας τη γωνιά επιτέλους τρολολαμόγιο !
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.350
Like
35.309
Πόντοι
9.931



 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.872
Πόντοι
22.266
Αλεπού της πολιτικής κ διπλωματίας ο πιξη δεν απαντάει στον ταργκετ 600
Ποσταρει άσχετα πράγματα να θολώσει τα νερά μέχρι
να μάθει ποιος είναι ,,που έγραφε ,τι έκανε, ώστε να του στείλει είτε τα ιπτάμενα κοτόπουλα είτε τα οικόσιτα κοτόπουλα είτε το κλάμα της Βούρτση


Για αυτό εγώ μελετώ μόνο Τάσος3
Και πιξη :confused: .

Μάθετε μπαλιτσα τυποι
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Γκαγκαουζιες ρε Τάσο .. τι καυλιαρες, είναι στο γονίδιο τους μάλλον να χύνουν ακατάπαυστα! Πες καμία ιστορία από γκαγκαουζιανη
Καυλιαρες οπως το λες , ενα σκηνικο με μια απο αυτες ειναι οτι την φορτωσα απο το Ελ Γκρεκο οπου ειχα σταματησει να φαω και εχοντας ακομη την βαλιτσα στο αμαξι του σωφερ μου που μολις με ειχε παραλαβει απο το αεροδρομιο :grin: υπαρχουν και πικαντικες λεπτομερειες αλλα ας μην σπαμαρουμε εδω.
Το μακρινο 2012 βεβαια , μετα απο τριετια αλλαξαν σχεδον ολα ...
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Καυλιαρες οπως το λες , ενα σκηνικο με μια απο αυτες ειναι οτι την φορτωσα απο το Ελ Γκρεκο οπου ειχα σταματησει να φαω και εχοντας ακομη την βαλιτσα στο αμαξι του σωφερ μου που μολις με ειχε παραλαβει απο το αεροδρομιο :grin: υπαρχουν και πικαντικες λεπτομερειες αλλα ας μην σπαμαρουμε εδω.
Το μακρινο 2012 βεβαια , μετα απο τριετια αλλαξαν σχεδον ολα ...
Γράψε την ιστορία στο άλλο νήμα. Ωραίες εποχές ρε γμτ. Εγώ 14 πρώτη φορά κ κρατούσε πολύ καλά, όπως κ το 15. Το 16 είδα τη μεγάλη αλλαγή. Επίσης για γκαγκαουζιες αν θυμάμαι καλά υπήρχε ποσοστό που κρατούσε παρθενια; Ήταν συντηρητικές με παρθενια γάμο κλπ; Θύμισε μου. Όπως κ για θρησκεία. Ο Μολντο έλεγε ωραίες ιστορίες με τις γκαγκαουζιες :tooth: ότι γαμουσε πολύ από εκεί κλπ
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.872
Πόντοι
22.266
Καυλιαρες οπως το λες , ενα σκηνικο με μια απο αυτες ειναι οτι την φορτωσα απο το Ελ Γκρεκο οπου ειχα σταματησει να φαω και εχοντας ακομη την βαλιτσα στο αμαξι του σωφερ μου που μολις με ειχε παραλαβει απο το αεροδρομιο :grin: υπαρχουν και πικαντικες λεπτομερειες αλλα ας μην σπαμαρουμε εδω.
Το μακρινο 2012 βεβαια , μετα απο τριετια αλλαξαν σχεδον ολα ...
Γράφεις για σοφέρ κ τώρα θα νομίζουν ότι τρολλαρεις τα ναυάγια :confused:.....που σοφέρ έχουν δει μόνο σε ταινίες του κωνστανταρα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Γράψε την ιστορία στο άλλο νήμα. Ωραίες εποχές ρε γμτ. Εγώ 14 πρώτη φορά κ κρατούσε πολύ καλά, όπως κ το 15. Το 16 είδα τη μεγάλη αλλαγή. Επίσης για γκαγκαουζιες αν θυμάμαι καλά υπήρχε ποσοστό που κρατούσε παρθενια; Ήταν συντηρητικές με παρθενια γάμο κλπ; Θύμισε μου. Όπως κ για θρησκεία. Ο Μολντο έλεγε ωραίες ιστορίες με τις γκαγκαουζιες :tooth: ότι γαμουσε πολύ από εκεί κλπ
Αυτο με την παρθενια δεν μου ετυχε :tooth: ειχα ακουσει ομως οτι ισχυε για ενα μεγαλο ποσοστο ...
ο Μολντο ειχε γυναικα απο εκει, μια τελος παντων απο τις πολλες που παντρευτηκε χαχα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.872
Πόντοι
22.266
Αυτο με την παρθενια δεν μου ετυχε :tooth: ειχα ακουσει ομως οτι ισχυε για ενα μεγαλο ποσοστο ...
ο Μολντο ειχε γυναικα απο εκει, μια τελος παντων απο τις πολλες που παντρευτηκε χαχα
Γράφεις μια από τις πολλές που παντρεύτηκε κ μερικά ναυάγια εδώ μέσα τη μόνη γυναίκα που έχουν συνάντηση είναι η αφίσα της ....:confused:
images.jpeg
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Εσύ ρε τασούλη αντί να παριστάνεις το Ρουμανολόγο δε μας λες καλύτερα για εκείνα τα χαρακώματα που σκάβουν οι πολυαγαπημένοι σου Ρούσκι στην Κριμαία; Περιμένει τίποτε επισκέπτες η κουμπαρούλα σου; :2funny:
τα χαρακώματα είναι last year news.
το νέο σχέδιο είναι παντσιρ στις ταράτσες να διώχνουν τα περιστέρια μη κουτσουλήσουν την απλωμένη μπουγάδα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: px75

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.872
Πόντοι
22.266
Πάντα μεστός λιτός δωρικός on the point ο πιξη:hi::hi::hi::hi:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
492
Like
37.735
Πόντοι
41.447

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.872
Πόντοι
22.266
Fake news ρωσική προπαγάνδα
Δεν υπάρχει διαφθορά στην Ουκρανια
Fake??
Η ομάδα ήταν στον Χάρκοβο κ χαραμοφάηδες δυτικοί που τρώγαν τα λεφτά της ΕΕ για να αποτρέψουν ντεμεκ τη διαφθορά ....
Απέτυχαν παταγωδώς
Ακόμα θυμάμαι τις καλπαζανικες φάτσες τους :confused:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
κρίμα ρε γαμώτο που υποταχτήκαμε στις ΗΠΑ και δεν τους αφήνουμε ανενόχλητους να εισβάλουν σε ξένες χώρες και να καταλαμβάνουν εδάφη που δεν τους ανήκουν. αισχρός σκληρής χούντας πτηνόμορφου φύρερ η συγκεκριμένη επιλογή. κάθε νεκρός στην ουκρανία έχει το αίμα το κούλη πάνω του. πούτιν σώσε μας.

 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom